6 türler ve kurulum ipuçları: geniş gömme dolap için sürgülü kapılar seçimi – nwhistorycourse.org

The Blogsoyunma odasında sürgülü kapılar iyi bir performans ve güzel bir görünüme sahipsoyunma odasında sürgülü kapılar iyi bir performans ve kendi giyinme odası uygulaması, daha fazla kız çocuğu ve kadın rüyada güzel bir görünüme sahip. Bazı filmlerin örneklerden esinlenerek onlar sadece giysilerini askıda kalacaktır odanızın, hayal, onların ayakkabıları başka sadece ve hiçbir şey yalan. okumaya - Bir sürgülü kapı satın almak, ama ne olduğunu bilmiyorum ve bunları nasıl yükleneceği karar verirseniz.


soyunma odasında sürgülü kapılar

Tüm dairelerde giyinme altında bütün bir oda tahsis imkanı vardır. En az bir oda fazla 25 m2'lik bir alana sahip bir ortamı büyük bir daire, sahibi sizsiniz Ama, eğer kendi sosu için, örneğin, 10 m2 oda küçük bir alanda tahsisi dikkate almak mantıklı.

diğerinden ayrı bir alan, sürgülü kapılar olacaktır. Nasıl uzun süre hizmet etmek seçer ve güzel görünüyordu? farklı tiplerde olabilir giyinme de dahil olmak üzere sürgülü kapılar.

soyunma odasında sürgülü kapılar Etiketlere yardımıyla düzenleyebilirsinizsoyunma odasında sürgülü kapılar Etiketlere yardımıyla düzenleyebilirsiniz

Bunlar üretim yöntemine ve birçok diğer şeyler göre, açılış yolunda farklıdır. Aynı türün alt türü vardır.

Genel olarak, sürme kapılar türleri aşağıdaki gibidir:


 • kupa;
 • tekno;
 • kalem kutuları;
 • kitap;
 • akordeon;
 • Roto-kapı.

Ne bu gizemli kelimelerin altında yatan? Kabul edelim.

kapıların türleri Açıklaması

o kupalar gelince, birçok ayrı bölmeye tren ve kapı biliyoruz.

yani: 1. trende aynı mekanizmayla bölümünün kapağını açık Sürme, ancak farklı bir görünüme sahiptir.
 2. Bu tip Sürgülü kapılar kılavuz raylar boyunca hareket ve kapı açıldığında, birbirini gizlemek vardır.
 3. kılavuz makaraları boyunca özel hamle ile kapı dolap Bu tip.
 4. Hareket onlar gürültü oluşturmaz böylece makaralar, yataklar üzerinde yapılır ve kapı çabalarını uygulamadan kolayca açılır.

Kılavuzlar üstünde ve altında ayarlanır, bunlar aracılığıyla üzerinden adım ne zaman yanılmak için dikkatli olmak gerekir. Buna ek olarak, yakın katta bulunan kılavuz, bunun silindirler üzerindeki kapı hareketine müdahale etmeyecek şekilde, tozlarını temizlemek bazen gereklidir. Bu tip döşeme en ucuz biri çağrılabilir.

bir sargı içindeki sürgülü kapı, iki ya da daha fazla ayrı elemanlardan oluşur olabilirbir sargı içindeki sürgülü kapı, iki ya da daha fazla ayrı elemanlardan oluşur olabilir

Görünüm Techno bölmenin bir alt türü olduğunu. Aralarındaki fark tekno alt ray olmadığıdır. Kapı üstüne sadece gider. temizlik engellemez, kapı katta yer açar açın, az yer kaplar. Bu arada, teknoloji tek kapı iki işlevlerin yürütülmesini gerektirir. Techno gerçekleştirebilirsiniz sürgülü kapı ve kapının her zamanki rolü ve ayna rolü. Eğer odasına kapı yüzünde yansıtılmış yüzey ayarlarsanız bu mümkündür.

Sonraki görünüm - dolaplar. Onlar bir güzel avantajı var: açıldığında, onları göremiyorum kapıdan gizlemek. Bunlardan Eksi dikkate Bu mekanizmanın tüm teknik özelliklerini alarak özel olarak yüklemek duvar hazırlamak gerektiğini. bir kit satın alırken istenilen konumda kapı durdurmak için kullanılan özel mekanizma içerir.

Türden bir kitap sıradan bir kitabın çok benzer olduğunu tahmin etmek kolaydır. Biz tip "kitap" kapısını kapattığınızda, gerçek bir kitap gibi, iki bölüme katlanabilir. Bu türlerde Kılavuzlar üstte yer alır.

bir akordeon kürk ilkesine göre, birkaç parçaya geliştirir kez Biz tür akordeon, açık prensibine çok benzer.

Roto kapı haklı benzersiz ve özgün buluş olarak kabul edilebilir. Onun tuhaflık da rotasyonla her iki yönde açılabilir olmasıdır. özgün ve sıradışı bütün seven herkes için mükemmel bir seçenek.

Ayna gömme dolap için sürgülü kapı ve üretimi için diğer malzemeler

sürgülü kapılar Çeşitleri, bölümleri bu yöntemi seçerken Sizin dikkat etmelidir tek şey değil. materyal üzerinde kapı da o dikkat mantıklı.

Aynalı sürgülü kapılar yüksek teknoloji tarzında iç harika görünüyorsunAynalı sürgülü kapılar yüksek teknoloji tarzında iç harika görünüyorsun


aralarında kapıları, sürgülü imalatı için kullanılan malzemenin farklı tipi vardır:

 • Doğal ahşap;
 • ayna;
 • alüminyum;
 • yonga;
 • kaplama;
 • cam;
 • MDF;
 • Plastik.

Yansıtmalı kapılar elbette çok güzel görünüyor. sürgülü kapı için bir malzeme seçerken Ama kapıların genel güzellik geçin ve nasıl görüneceğini senin iç olduğunu olmamalıdır.

Daireniz klasik tarzda tasarlanmış ise, doğal ahşap sürgülü kapılar lehine bir seçim yapmak. O olmasa, en ucuz kapılar bu tür için en popüler malzemedir. Ağaç tam ya da aynalar, cam, vitray ekler ile olabilir.

Hangi seçenek seçmek için

Daha ucuz bir seçenek istiyorsanız malzeme sunta veya MDF dikkat edin. materyal ve iç için en özgün seçmenize olanak vermektedir formlarının çeşitli tonlarında büyük bir palet var. Bu materyalin için kapı ve akordeon kitabın en uygun türüdür.

Sürgülü kapılar farklı malzemelerden yapılabilir: cam, plastik, ahşapSürgülü kapılar farklı malzemelerden yapılabilir: cam, plastik, ahşap


Sen yüksek teknoloji tarzı bir hayranı? Ardından, hizmetinizde cam, plastik, ayna veya metal kapı sağlanmaktadır. Sen cam veya plastikten şeffaflık düzeyini seçebilirsiniz. Bu buzlu bir dekor veya desenin ile, tamamen şeffaf olabilir. cam kapı hi-tech veya minimalizm tarzında sizin iç süslemeleri olacaktır. Bu malzemenin kapıları çok dayanıklı ve güvenlidir. cam kırılması durumunda, fragmanları, oda etrafında saçmamaktadır ve özel bir film mühürlenecek.

Yansıtmalı kapılar da iç için şık ve özgün bir çözümdür. Bunlar görsel olarak genişletmek ve daha hafif yapabilir, çok büyük olmayan alanlarda için uygundur.

Kapı yerleştirme ölçüde odanın içini belirler. Eğer bir giyinme odası köşe dolabı yapmak istiyorsanız, odanın herhangi bir köşesinde sürgülü kapı yerleştirin. Bunun için özel bir açısal kayma sistemi vardır.

giyinme odası için kapı kupası Sürme: elleriyle toplamak veya satın almak

Sen yetenekli bir kalem ve kapıları satın almak için para harcamak istemiyor musunuz? Sonra size elleriyle sürgülü kapılar monte ya da belki onları satın almaya karar vermenize yardımcı olacak birkaç ipucu vereceğiz? Evde kapı tipini sürgülü "köpük" ya da "roto" de sahip olmak istiyorsanız Neyse, profesyonellere bırakmak için daha iyidir. Kendinizi çok zordur onları toplayın.

Kendi elleri kapı kupası toplamak için, araçlar aşağıdaki kümesi gerekir:

 • matkap;
 • rulet
 • tornavida;
 • file;
 • Demir testeresi.

Eğer bir sürgülü kapı kendi başlarına yeterince zordur yapmak için yeni, bu yüzden Eğer profesyonellere çevirmek için en iyisiEğer bir sürgülü kapı kendi başlarına yeterince zordur yapmak için yeni, bu yüzden Eğer profesyonellere çevirmek için en iyisi

Kapı montaj 5 aşamadan oluşmaktadır.

yani:

 1. montaj yönteminin çalışması ve kapıların montajı.
 2. Kapı yüklü açılış ölçülmesi. Bu aşamada düzeyi ve çekül ve yatay ölçümler gerekecektir, daha fazla ve rulet gerekecektir. Desteğin yüksekliği bir çekül kullanılarak ölçülebilir. kılavuz genişlik ölçümleri ile başlanarak, 10 cm olmalıdır unutmayın.
 3. Şimdi bunu çizmek ve kurulum için malzeme bulabilirsiniz, projenizi görselleştirmek gerekir. iki kapı, bir - - ek sabit bıçakları yüklemeye ihtiyaç Örneğin, 1 m soyunma bir giriş çözünürlüğü 2m bir kapı gerektirir.
 4. Bu aşamada, sen, monte alüminyum profil, kapı rayları dolgu materyali üst lütfen durur, klipler, vb tüm gerekli aksesuarları satın
 5. bunlar diyagonalleri dik olmalıdır açıları izlemek sürgülü kapı kafes Toplama birbirine eşit olmalıdır.

Eğer bu şema karmaşık olduğunu düşünüyor musunuz? Sonra zahmet ve hazır sürgülü kapılar için mağazaya gitmez. Bu amaca Leroy Merlin veya Ikea ziyaret edebilirsiniz. ikincisi ise Pax Lyngdal adı altında hazır sürgülü kapılar mükemmel bir seçenek sunar. Herhangi içine mükemmel uyum ayarlayın.

sürgülü kapılar bakım dikkat edin. Onların hareketi daima senin için görünmez olmuştur için, bir elektrik süpürgesi ya da fırça ile kılavuzların içine düzenli temiz toz ve enkaz çalışmaları yapmalıdırlar. Ayrıca temizlenmesi gerekir ve makara kendileri, bu fırça ve yağ ile yapılabilir. Bu herhangi bir donanım mağazasında satın alınabilir.

Biz sürgülü kapılar o montaj söyleyebiliriz - mukavemetli herkes için değil oldukça zahmetli bir süreçtir. Eğer, boşuna gücünü israf istemiyorsanız daha iyi mağazasında gereken her şeyi satın alın. Dahası, çeşitli malzemelerden olduğu, renkler ve şekiller ilginç ve heyecan verici süreçte mobilya Bu parçanın seçimini açın.

elleriyle soyunma odasına kayar kapılar (video)

malzemenin kalitesi sürgülü kapılar kalitesi ve hizmet hayatına bağlı olduğunu unutmayın. Sadece kaliteli malzeme kanıtlanmış mağazalarında onları satın alın.

Detaylar: soyunma odasında sürgülü kapılar (fotoğraf örnekler)

18e2999891374a475d0687ca9f989d8350e257fba9e0afe68cf11e69d06df94d265906292459481497452386749654497o4588496599123113929101970324841632118980fba89ad975afadc4f83dc6e69c2816781Çağdaş-dolap-ile-halı ve cam-sürgülü-kapılarcsmBild101025RZ1Eab7e3bf493

Leave a Comment

Your email address will not be published.

2 + 1 =

Adblock
detector