5×5 dzienny: w jaki sposób, aby pomieścić wszystko, czego potrzebujesz – nwhistorycourse.org

The BlogNawet niewielka salonie można zorganizować funkcjonalne meble i oryginalne dekoracjeNawet niewielka salonie można zorganizować funkcjonalne meble i oryginalne dekoratsiyamiProstranstva Większość apartamentów i pokoi są zbyt ograniczone, aby umieścić to wszystko, co chcesz i niech właściciele w pełni wykorzystać swoją wyobraźnię. Często tylko ograniczony zestaw klisz fantazji, a przy pierwszej trudności wszystkie połowy i naprawy wykonywane „jak każdy inny.” Dobrze, jeśli w trakcie budowy domu prywatnym, właściciele dozwolony budżet, a nie ograniczenie wielkości pomieszczeń. Gdybyśmy musieli być zadowoleni z tego, co mamy lub zbudować większy pokój to nie było możliwe, a w tym przypadku, nie rozpaczaj. W każdym miejscu można wpisać piękne wnętrze z wygodnych funkcji. Zwłaszcza jeśli pokój początkowo regularny kształt (kwadratowy lub prostokątny).


Jak zarabiać na życie 5x5 projekt funkcjonalny i wygodny

5x5 salonu nie można nazwać bardzo małe, ale za tam komfortu i wygody tworzenia trzeba wiedzieć kilka sekretów. Przede wszystkim ludzie starają się wizualnie zwiększyć przestrzeń, ale jednocześnie pasują do pokoju w najbardziej.

Aby wykonać to zadanie lepiej jest wybrać jeden z dostępnych stylów:

  • High-tech;
  • minimalizm;
  • Konstruktywizm.

Te style wnętrz mają ostre czyste linie i są zachęcani do korzystania z miejsca w pełni. W kwadratowym projektowaniu pokoju może być doprowadzone do każdego ze stylów, ale stara się zwiększyć przestrzeń, aby lepiej zapamiętać i stosować kilka sekretów priorytetowe.

Pierwszy - duże okno. Starając się wizualnie zwiększyć przestrzeń trzeba podkreślić wielkość okna i wpuścić do pokoju jak najwięcej światła. Nie warto się okno Serweta z ciężkich i grubych zasłon.


Aby wizualnie zwiększyć przestrzeń, to jest możliwe, aby duże okna i zadbać o dobre oświetlenieAby wizualnie zwiększyć przestrzeń, to jest możliwe, aby duże okna i zadbać o dobre oświetlenie

Jeśli chcesz czasami nadal zashtorivat światło, w obecności gęste ciężkie zasłony - zapewnić im możliwość odsuwania się szerszy i węższy kształt, więc nie jedzą miejsce.

Po drugie - jest lekki i wieczorem światło. Światła w pomieszczeniu powinno być dużo. Jest to prosty aksjomat pomogą w tworzeniu dobrego wnętrza. Nie stosować potężną lampę i kilka źródeł światła. Na suficie, można zawiesić reflektory, reflektory na ścianach powiesić, niszy w ścianie i suficie wyposażonego w podświetlenie. Są ludzie, którzy nie są fanami jasnym świetle, ale konieczne jest, aby pozostawić możliwość włączenia lub wyłączenia wszystkich elementów podświetlenia niezależnie od siebie. Jeśli nie dbać o to wcześniej - wtedy nie tylko zmienia wszystko. Pamiętaj: źródła światła muszą być pewne, a być idealne, jeśli to samo źródło światła jest widoczne. Powinieneś zobaczyć światło, ale nie światło.

Urządzając wnętrza Room 5 5

Zakup mebli w pomieszczeniu jest ważne, aby pamiętać, że wybór nieporęczne pompatyczny i nie warto. Kwadratowy pokój może być urządzone i symetrycznie i chaotyczne. Kupić mały salon ogromny narożnik nie ma sensu, jeśli rodzina składa się z trzech osób, a goście nie są częste. Wystarczająco mała kanapa i mały fotel. Jeśli główne sale są spotkania z rodziną i przyjaciółmi, to oczywiście trzeba uzyskać dużą i wygodną sofę, ale zastanowić się nad potrzebą innych mebli.Ogólnie bilans wnętrza ściany obwodowej jest ubiegłego wieku, ale niewielki obszar nie pozostawia wyboru. Sofa umieszczona na ścianie przed nim stolik, a wszystko inne na obwodzie.

W małym meble pokojowe powinny być umieszczone wzdłuż ścian obwodowych, pozostawiając pustą przestrzeń w środkuW małym meble pokojowe powinny być umieszczone wzdłuż ścian obwodowych, pozostawiając pustą przestrzeń w środku

Warto pamiętać główną zasadę: wszystko musi być umieszczony tak, aby był wygodny chodzić. Dodatkowe meble w salonie nie powinno być.

Przy organizacji imprezy w hali, to lepiej mieć stołowych transformator. Po pierwsze, po złożeniu może służyć jako kawę i nie zajmują dużo miejsca, a po drugie, nie trzeba ciągnąć na stole z kuchni mieszkania.

Mamy nadzieję, że coś takiego jak „ściana” sowieckiej przeszłości nie jest już zaśmiecać pokoju na ludzi, ale jeśli nadal gdzieś w ten stoi - musi zebrać muł i pozbyć się go. Teraz są piękne oznacza telewizorów, wąskie, długie i przestronne, które nie tylko pozwalają im miejsce w rzeczy domowych, ale nie zajmują całą przestrzeń z jego wielkości.

Właściwe osadzenie 5 do 7: Projektowanie i Zdjęcia

Prostokątny pokój tej wielkości stanowi doskonałą okazję, aby włączyć się do projektu w salonie. 35 metrów jest stały obszar aby zmieścić wszystko, czego potrzeba. Długość pomieszczenia pozwala na eksperymentowanie z umieszczenia niszach w ścianach. Nisze - to nowoczesne i eleganckie rozwiązanie do zastąpienia obszernych szafek. Neat nizhi płyt gipsowo-kartonowych z półek szklanych i oświetlenia nie tylko podkreślają wystrój sali i pozwolić, aby umieścić na nich, pamiątek, ciekawostki, ramki, ale nie jeść przestrzeń.

W sali tej wielkości można grać ze stref, na przykład, oddzielną częścią wypoczynkową, i sprawiają, że obszar bardziej jak fortepian lub umieścić ogród kwiatowy.

pokój dzienny średniej wielkości pozwala na dopasowanie do wszystkiego trzeba pokojowejpokój dzienny średniej wielkości pozwala na dopasowanie do wszystkiego trzeba pokojowej

Ekrany w pokoju to lepiej nie, ponieważ pochłaniają wielkości pomieszczenia. W tym samym meble to doskonały przedmiotem zagospodarowania przestrzennego. Kanapa lub fotel, nie dostarczony wzdłuż ściany, a na środku pomieszczenia samego razgranichat obszarze.


Często zdarza się, że konieczne jest, aby połączyć w jednym pokoju kuchni i salonu. To nie jest problem, jeśli właściwym podejściem do jego rozwiązania. Pokój może odróżnić 3x5 i 4x5, gdzie pierwszy obszar jest kuchnia. Ustaw blat wysokiej wyspa nie jest zalecane, są bardzo nieporęczne, strefa gotowania i stół może być oddzielona od sofie w salonie.

Przestronny salon 5 6 metrów     

Po umieszczeniu sofa ścianę, można użyć wielką sprawę - do powieszenia nad nią duże lustro i wielki obraz o żywych scenerii. Jeśli wybór pada na zdjęciu, może to być modułowa konstrukcja. Jeżeli cała konstrukcja wykonana jest w stylu klasycznym, obraz może być oprawione i drukuje, ale tylko on będzie go ciężar. Używanie zdjęć z płótna na noszach - jest idealnym rozwiązaniem dla minimalizmu i high-tech.

Urządzić mały pokój może być jasny obraz lub duże lustroUrządzić mały pokój może być jasny obraz lub duże lustro

ściany

Dekoracja ścienna lub tło z pokoju, najlepiej w jasnych kolorach: biały, beżowy, pastelowy żółty, błękitny. Kolory te, w połączeniu z jasnym oświetleniem optycznie poszerzyć granice pomieszczenia i stworzyć lekkość w przestrzeni. kolor ścian mogą być zmieniane i używać różnych odcieni jednego koloru na jednej ścianie. Na przykład, cała jasnobeżowy ściany, a teren wokół telewizora i na jego stoliku mogą być pomalowane na jasny brąz lub ciemny żółty. Takie techniki dekoracyjne uczyni dodatkowe szczegóły we wnętrzu.


pokój jest najlepiej zrobić w jasnych kolorach pastelowych lubpokój jest najlepiej zrobić w jasnych kolorach pastelowych lub

sufit

Sufity w salonie może być błyszczący napięcie. Jest to elegancki i niedrogie rozwiązanie. Jeżeli powierzchnia sufitu jest nierówna, elementy napinające są stosowane - jest idealny. Umieszcza się je szybko i nie są drogie. Błyszcząca powierzchnia stropu wizualnie rozszerzyć granice pomieszczenia.

Jak narysować mały salon (wideo)

Korzystanie ze wskazówkami podanymi powyżej, można zarabiać na życie dowolnej wielkości przytulne i funkcjonalne. Stos mebli jest głównym wrogiem na drodze wygody. Przy wyborze mebli i dekoracji materiały zacząć od preferencji smakowych, ale nie zapomnij o praktyczność.

5x5 interior design living room (wnętrze zdjęcia)

5312174221091410514480img-1a5c1b7a6ee02f8d71ddf3407a4bdfcc2XLcontentgostinnaya11econetrucontentoformleniemalenkoygostinoy1econetrub1

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 24 = 28

Adblock
detector