5 Wskazówki dotyczące instalacji sufitów podwieszanych w korytarzu – nwhistorycourse.org

The BlogSufity napinane pomóc dać wyłączności i oryginalność nawet tak mały pokój, jak na korytarzuSufity napinane pomóc dać wyłączności i oryginalność, nawet taki mały pokój jako koridorKoridor - obszar problem dla wielu mieszkań i domów. Niestety, układ mieszkań często tak skonstruowane, że korytarz jest żałosny kawałek przestrzeni, na której można zmieścić kilka sztuk mebli. Sufit pomoże rozwiązać problem z konstrukcją okolicy. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak udoskonalić korytarza z pomocą sufitów napinanych, patrz poniżej.


Podwieszany sufit w korytarzu: projekt pokoju

Zazwyczaj ludzie nie zwracają szczególną uwagę na konstrukcję sufitu w korytarzu, z naciskiem na innych obszarach. Jednak ten korytarz jest pierwszą częścią mieszkania, które ją ludzi. Dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę przy projektowaniu przestrzeni.

Podwieszany sufit w korytarzu powinno przepływać do wnętrza samego pokoju i uczynić go jeszcze jaśniejsze i piękniejszePodwieszany sufit w korytarzu powinno przepływać do wnętrza samego pokoju i uczynić go jeszcze jaśniejsze i piękniejsze

Od reszty sali wyróżnia się następującymi właściwościami:

 • mała przestrzeń;
 • niemożność zainstalowania żyrandol, tylko spot spot oświetlenia lub lampy;
 • złożona forma pomieszczeń, z uwzględnieniem możliwych kątów, nici;
 • względną neutralność stylu pomieszczenia.

Stretch sufit jest łatwo spełnić wszystkie te wymagania. Prawda za każdym rogu w korytarzu będzie musiał zapłacić osobno, ale będzie można uniknąć problemów z cięcia płyt sufitowych, jak również wyrzucenie sufitu. Stretch sufit jest idealnie płaska, a instalacja zajmuje mniej niż jeden dzień. Praca zawodowa nie pozostawia śladów: brak kurzu i brudu w pokoju będzie.


Konstrukcja sufitu w korytarzu powinno być życie najbardziej przemyślane, ponieważ jest to korytarz tworzy pierwsze wrażenie w całym mieszkaniu.

Jak zainstalować podwieszane sufity w długim korytarzu

Długi korytarz jest bardzo dobrze wykonane z pomocą sufitów napinanych i odpowiednim oświetleniem. Głównym zadaniem dla sufitów napinanych w tym pomieszczeniu staje się wizualne rozszerzenie przestrzeni.

Na długi korytarz jest lepiej używać jasnych kolorach nyatyazhnyh sufity i oświetlenie zrobić równomiernie na powierzchni sufituNa długi korytarz jest lepiej używać jasnych kolorach nyatyazhnyh sufity i oświetlenie zrobić równomiernie na powierzchni sufitu

Następujące techniki pomogą stworzyć poczucie objętości w długim korytarzu: 1. Błyszcząca powierzchnia. Jakościowa połysk odblaskowy zdolność jest prawie porównywalna do powierzchni lustra. Efekt ten jest bardzo korzystny, jeśli chcesz poszerzyć przestrzeń. Co więcej, światło z lampy, widoczne na powierzchni ulega podwojeniu.
 2. Umieścić kilka miejsc wzdłuż korytarza w równej odległości od siebie. Spowoduje to, że poprawny akcent w pomieszczeniu.
 3. Nigdy nie powiesić światło wolumetryczne; żyrandole, kinkiety i lampy podłogi duży urlopu dla innych pomieszczeń.
 4. Sufit wykonany kilka odcieni jaśniejszy niż ściany, również rozszerzyć przestrzeń.

Być bardzo ostrożnym przy wyborze mebli. Zatrzymaj pierwszeństwo małych przytulnych szafek. Wysoka meble zaśmiecania już niewielką przestrzeń.

Jak zorganizować sufity w wąski korytarzyk

Jeśli wniosek o rejestrację korytarz jest bardzo wąski i mały, sufit może również pomóc w radzeniu sobie z tą sytuacją. Zatrzymać wybór do lekkich błyszczące powierzchnie bez liczb i prognoz.

Biały sufit napinany będzie tylko doskonały wybór dla małego korytarzaBiały sufit napinany będzie tylko doskonały wybór dla małego korytarza

Oto niektóre oryginalne pomysły, które pomogą urozmaicić mały wąski korytarz:

 • Oryginalne oświetlenie. Oprócz spotów będzie wyglądać świetnie wstęgę światła lub całe panele świetlne znajdujące się w środku korytarzu lub kilku małych paneli wzdłuż długości korytarza. Ogólnie rzecz biorąc, gra światłem zaoszczędzić trochę miejsca, dzięki czemu przytulny i piękny pokój, w którym jest przyjemne.
 • Kolor sufitu. Bardzo nietypowy i bardzo odpowiedni do sufitu wyglądają jasny kontrast w połączeniu z elementami wnętrza (klatek obrazu, paski tapety, drzwi klamki itp.) Wybierz jaśniejsze odcienie ulubione kolory.
 • Stylowy i oryginalny sufit wygląda błyszczący czarny radykalne. Jasne plamy mogą pomóc podkreślają elegancję ciemną powłoką. właściwości odblaskowe pomoże usunąć efekt jest maskowany przez ciemności.

Należy pamiętać, że tylko wysokiej jakości tkaniny mają wysoką zdolność do odbijania światła. Nie skąpić na spółkę; znaną marką - jest kluczem do niezawodnego, trwałego i pięknego sufitu.

Dwupoziomowe napinane sufity w korytarzu

Tradycyjnie, sufity dwupoziomowe w dużych pomieszczeniach, w których można pozwolić wodze fantazji i stworzyć poważne kompozycję z wykorzystaniem różnych fakturach, kolorach i wzorach.

Dwupoziomowy sufit podwieszany pomogą ozdobić swój wewnętrzny korytarzDwupoziomowy sufit podwieszany pomogą ozdobić swój wewnętrzny korytarz

Jednak obecnie rozwinięte techniki, które pozwalają skonstruować dwupoziomową podwieszany sufit, tak że zwiększy to korytarz wizualny, ozdobić je i zapewniają idealne oświetlenie lokalizacji.

Jakie są sposoby rozmieszczenia dwóch poziomach napięcia folii może być realizowane w wąskiej przestrzeni inline:


 1. W małym wystającej korytarza jest możliwe, aby ramę dla światła ciemniejszy błyszczącej powierzchni. Ta popularna technika powiększa przestrzeń i sprawia, że ​​projektowanie bardziej kompletne.
 2. Głośniki kwadraty znajdujące się wzdłuż korytarza. W zależności od długości zmieści się pomiędzy 2 i 5 kwadratów. Takie projekty mogą stać się rodzajem platformy dla kompozycji świetlnych. Taśmy z kolorowymi diodami LED stworzy efekt rosnących sufitu i jasne kolory sprawiają, luksusowe i zabawny akcent do powierzchni sufitu.
 3. Jeśli przestrzeń pozwala swój korytarz, można wykonać tradycyjną fali 2 lub nawet 3 poziomach. Stopniowana dach - to piękny odbiór, nadaje się do dużej sali prostokątnym.

Gry z poziomami w korytarzu, starają się połączyć z oryginalnym powierzchni matowy połysk wzór. Ksero lub gotowy do pokrycia z teksturowane wzory - ty decydujesz.

Sufity podwieszane w przedpokoju i korytarza (wideo)

Korytarz - to szczególnie trudny problem dla tych, którzy mieszkają w Chruszczowa i innych małych mieszkań. Ale za pomocą właściwej rady, oraz w konsultacji ze specjalistą, będzie w stanie osiągnąć doskonałe wyniki. Po montażu sufitów podwieszanych i oświetlenia nie znasz swój korytarz! Nie zapomnij, aby rozważyć rozmieszczenie mebli; Schematy przyszłości korytarza należy zwrócić się do kapitanów, aby rozpocząć naprawę. Bądź ostrożny przy wyborze firmy! Tylko sprawdzone firma zrobi wszystko, co w jego klasie.

Sufity podwieszane w hali (zdjęcia)

148d2515e644a7409bc91416c5f9b03745242a2f188635af7edb233bcba986af0f8213305251902581389979077natyazhnoy-3-Potolok1389979083natyazhnoy-Potolok-101391099450kombinirovannyy-Potolok-9besshovnye13

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 5 =

Adblock
detector