The Blogsypialnia dla kobiet - to jest cały świat, nie tylko pokój do spaniasypialnia dla kobiet - to jest cały świat, a nie tylko przestrzeń dla snaKonechno, projektant zrobi wszystko profesjonalnie, ale wiele asów nie ma. Może zaoferować dowolnie ciekawe rozwiązania, ale to po prostu nie będzie dobrze wiedzieć klientowi - do swoich gustów, upodobań, przyzwyczajeń. A jeśli naprawa zateivaet sypialni kobiety, uważają najdrobniejsze szczegóły.


Design Ideas sypialnia w stylu Shabby-chic

Do sypialni młody i romantyczny dziewczyna w stylu Chebbi-chic - pokój marzeń. W tym stylu, dużo ze sobą powiązane, i miesza się tu nacisk nie jest nawet dwa style i więcej - ten kraj, a Provence i rocznika. Efektem jest oryginalny wystrój wnętrz, a nowoczesny i przepojone duchem minionej epoki.

rozwiązania kolorystyczne

Kolory we wnętrzu może być następująca:

 • biały;
 • lawenda;
 • pistacje;
 • brzoskwinia;
 • Jasny cytrynowy;
 • Bladoniebieskie;
 • Beżowy.

Wymóg ten jest - głównym powierzchnia sypialni powinny być gładkie, bo monochromatyczny korzystne podkreślają meble i akcesoria. Na ścianach sypialni często stosowane są jasne tapety z ornamentem w stylu retro.

Shabby-chic - nie surowy styl, ponieważ wystrój jest bardzo starannie dobraneShabby-chic - nie surowy styl, ponieważ wystrój jest bardzo starannie dobrane

Urządzając pokój i łączy w sobie nowoczesne i klasyczne. Dzieła dołączy do wnętrza i sztucznie starzone meble i przedmioty z malowane witraże, detale z kutego żelaza. Wszystkie meble musi być celowe na ścieranie, korzystnie zaokrąglone kształty mebli.


Główną ozdobą sypialni - łóżko, z odpowiednim wzorem, tkaniny markizy, baldachim i baldachim, poduszki dekoracyjne, wnętrze narzucie. Sprzedawane gotowe zestawy, ale wszystkie te rzeczy można i gustowny.

Tkaniny mogą być ozdobione ornamentami roślinnymi obrazów i aniołów ptaków, różnych symboli. Len, jedwab i bawełna - preferowane materiały. Zwykle ma tkaniny koronki wykończenia z falbankami i plisami.

Sypialnia Dziewczyna 2017: Art Nouveau

Pokój w tym stylu dla kobiet nie powinien pojawić się zimno. Od Nouveau powstał w Srebrnej Ery, era symboliki, pierwszym zadaniem - aby znaleźć symbol pokoju. Na przykład, lilia obraz. To jest piękno samotności lub gołębi, które symbolizują wierność.

Pokoje dla dziewczynek charakteryzuje płynne linie. Ponieważ meble i wystrój powinny mieć gładkie krzywe, z ostrymi narożnikami musiałby daćPokoje dla dziewczynek charakteryzuje płynne linie. Ponieważ meble i wystrój powinny mieć gładkie krzywe, z ostrymi narożnikami musiałby daćWybór głównego bohatera, musi on występować w wielu przedmiotów wnętrza - zasłony, obicia, przedmioty dekoracyjne, tapety, obrazy, itp Nie wszędzie, to byłoby zbyt wiele, ale symbolika konieczności przechodzić.

Wnętrza w nowoczesnym stylu ma być naturalne - kwiatowe wzory i inne motywy dominują naturalne.

Projekt Kobiety sypialni w stylu country

I to pomysł dla tych, którzy lubią świeżość i prostotę rozwiązania. Odnotowuje wiejskiego sposobu życia, relacji z naturą, wszystko, co przechodzi wnętrz w stylu country.

Konstrukcja ścian w sypialni obejmuje:

 • Tapety kwiat, komórka lub taśmy;
 • Panele drewniane, które można ozdobić ścian i sufitu;
 • Tynki dekoracyjne, ewentualnie z elementami kamienia lub cegły ściany.

Drewniana podłoga - najlepszym rozwiązaniem dla takiego wnętrza. To może być trudne lub parkiet podłóg. Paul ozdobić rustykalny patchwork dywan.

W projekt sypialni w stylu kraju nie korzysta z krzykliwe kolory, wszystkie odcienie powinny być zbliżone do naturalnych, naturalnych odcieniachW projekt sypialni w stylu kraju nie korzysta z krzykliwe kolory, wszystkie odcienie powinny być zbliżone do naturalnych, naturalnych odcieniach

Najlepsze kolory do sypialni kraju:

 • beżowej;
 • niebieski;
 • oliwek;
 • żółty;
 • terakota;
 • Cote et al.

Na oknach wiszą proste, praktycznie nieważkości zasłony. Kwiatowe motywy można znaleźć w wystroju, ale nie przesadzić - kraj, oczywiście, jak na Provansal, ale wciąż jest różne style.

lekkie meble, najlepiej z drewna, ale można korzystać z żelazka, łóżko z kutego żelaza. Wbudowany wybrany masywny i prawie rude. Farbowanie - „drewniany”.

Wnętrze sypialni dla dziewczyny w stylu minimalizmu

Ta tendencja stylistyczna wysławia czystość, porządek, przestrzeń, dużo przestrzeni. Świeże powietrze musi być odczuwalne przestrzeń pomieszczenia, a jednocześnie, oczywiście, zbiór rzeczy będzie minimalny. Sprawiają, że nie jest tak łatwo.


Sypialnia w stylu minimalistycznym jest bardzo dobrze nadaje się do każdej dziewczyny. W takiej przestrzeni, będzie czuć pełen komfort i maksymalny komfortSypialnia w stylu minimalistycznym jest bardzo dobrze nadaje się do każdej dziewczyny. W takiej przestrzeni, będzie czuć pełen komfort i maksymalny komfort

Jeśli chcesz, na przykład, jasne ściany, to jest możliwe, ale wszystkie meble powinny być proste i nie tak bogaty.

Wymagania dla mebli

 • Nie można - malowane, rzeźbione i zdobione meble;
 • Zasadnicze znaczenie ma łóżko, które mogą wyglądać jak maty z ukrytymi nóg;
 • Zbudowany właśnie zbudowany, pożądane jest, aby one połączone ze ścianami;
 • Jeśli jest to możliwe - jest garderoba, gdzie ukrywa wszystkie niepotrzebne.

Łóżko nie jest ozdobiony poduszki, poduszki, baldachim. Koc pojedynczego koloru, jak również zasłon, które w większości przypadków przedstawiony rolety.

Opcje projektowania dla sypialni dziewczyna w stylu skandynawskim

Skandynawska sypialnia - to biel i jasność. Tutaj mroźny bieli może być połączona z jasnych kolorach również kwasowych. Proporcje pytanie.


W sypialni jest sens, aby ściany akcent z nadrukami przedmiotów przyrodniczych. Motywy kwiatowe i kwiatowe wzory muszą być umiejętnie wykonana.

W sypialni w stylu skandynawskiego wieszaki i stojaki bez żadnego maskowania wystawionej w sypialniW sypialni w stylu skandynawskiego wieszaki i stojaki bez żadnego maskowania wystawionej w sypialni

Łóżko - standardowe, prostokątne. Czasem uczynił zagłówkiem. Łóżko nie jest zazwyczaj jest duża. Na każdej stronie łóżka - stoliki. Półki wiszące są często używane, miękkie delikatne obłoczki. Ale przekrwienie i masywne meble skand styl nie toleruje, jeśli obudowa - coś tak prostego jak pchły.

Pokój dla dziewczyny w nowoczesnym stylu (wideo)

Wybierz wersję akademiku kobiet, które nie jest zły smak w postaci nadmiernego romantyzmu i wzdęcia. Twoje odbicie jest preferowany styl wnętrza, świadkiem gustu i stylu życia.

Udane remont!

 Stylowa sypialnia dla dziewczyny (foto)

10 123 204 1672 1580-6 26466693 1387722 ab1db1fa5e03f351f0225b03f3d7e8d2 1396622238spalnya-devushka-9 b1bae0b6a7de15d7f578284f0741a1ff

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 7 =