4 wskazówek, aby okno w łazience płyt gipsowo-kartonowych – nwhistorycourse.org

The BlogPrzekształcić łazienkę i sprawiają, że wygodne, można użyć pola gipsowo-kartonowychPrzekształcić łazienkę i sprawiają, że wygodne, można użyć gipsu korobaOchen częste remonty w łazience i WC jest przeprowadzane w celu dokonania obraz sali bardziej atrakcyjne. Dostępność komunikacji czasami psuje nawet najbardziej modne i stylowe renowacji. Ukryć brzydki komunikację umyć kosz wykonany z płyt gipsowo-kartonowych. Pudełko w łazience płyt gipsowo-kartonowych z drzwiami i bez nich można zrobić z rękami. Aby to zrobić, należy najpierw zapoznać się z instrukcjami, po czym można rozpocząć prace remontowe. Do produkcji skrzyń najlepiej nadają odporne na wilgoć płyt gipsowo-kartonowych.


pudła z płyt gipsowo-kartonowych w łazience montażu: etap przygotowawczy

Skrzynka z płyt gipsowo-kartonowych nie tylko ukryć komunikację, ale również w celu zapewnienia im ochrony przed nieoczekiwanymi pokoi mechanicznych. Materiał ten pozwala nam produkować dogodnym projekt, który zapewni swobodny dostęp do rur w pożądanym momencie. Że naprawy były skuteczne, trzeba dokładnie przygotować się do niego.

Dobrze dobrane narzędzia - klucz do pomyślnego zakończenia naprawy. Do pracy potrzebne są: młotek, taśmy mierniczej, ołówek, poziomu, pionu, nóż.

Prawidłowo zainstalowany przewód z płyty gipsowo-kartonowej obejmie wszystkie komunikaty w łaziencePrawidłowo zainstalowany przewód z płyty gipsowo-kartonowej obejmie wszystkie komunikaty w łazience

Pierwszy etap należy wyciągnąć główny układ, które określają wymiary ramy. Ważne jest, aby pamiętać, że profil nie powinien dotykać rur. Konieczne jest, aby uwzględnić arkuszy pas płyt kartonowo-gipsowych.

Jak sprawić, by znaczników:


 • Określić górny punkt cue, zważywszy na rysunku podłoga.
 • Uruchomić linię prostą od górnego znaku na jego podstaw.

Prawidłowość oznakowania sukces całej konstrukcji. W celu wykonania układ jasno i precyzyjnie, jest to niezbędne do korzystania z pionu i poziomu. Po pracach przygotowawczych można rozpocząć budowy i instalowania ramkę.

Jak zrobić pudełko z płyt kartonowo-gipsowych w łazience: rama instalacja

Przed montażem ramy, konieczne jest, aby wybrać materiał do profilu. Najlepiej jest korzystać z aluminium. Materiał ten jest usytuowany w połączeniu z płyt gipsowo-kartonowych, a także ma właściwości antykorozyjne.

Zastosowanie desek podczas instalowania ramkę wykona pracę cichą i stworzy dodatkowe mocowanie.

Przed zainstalowaniem okno, należy najpierw zamontować klatkę profili metalowychPrzed zainstalowaniem okno, należy najpierw zamontować klatkę profili metalowychWażne jest użycie odpowiedniej liczby belek, które określa się w zależności od profilu wysokości. Profil bary zapobiec deformacji pod ciężarem płyt kartonowo-gipsowych. Szczególną uwagę przywiązuje się do procesu ważne jest, aby wyciąć arkuszy płyt kartonowo-gipsowych.

etapy:

 • Wyciąć dwie ściany boczne.
 • Zainstalowania paneli bocznych.
 • Wyciąć trzeci panel.
 • Zastosować najnowszy pasek w górnej części bocznych płyt.

Przy mocowaniu śruby ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, czego potrzebują, aby być osadzone w profilu. Nie należy dotykać końca bocznej. Nie zapominaj, że w polu trzeba wyciąć otwory, które zapewniają dostęp do komunikacji.

Płyty okładzinowe i jak zrobić pudełko z płyt kartonowo-gipsowych w łazience:

do pokrywania elementów ramy muszą być stałe. Krawędzie boczne panele muszą być zgodne z ramą profili. Ostatnia część jest zamknięcie panele boczne.

Podczas mocowania elementów ważne jest przeprowadzenie pomiarów i biorąc pod uwagę różnic między śrub, które nie może przekroczyć 2,5 cm.

Schować w łazience płyty gipsowo-kartonowe mogą być niezależnie, najważniejsze - aby odebrać wysokiej jakości materiałów do budowy i poprawnie wykonać instalacjęSchować w łazience płyty gipsowo-kartonowe mogą być niezależnie, najważniejsze - aby odebrać wysokiej jakości materiałów do budowy i poprawnie wykonać instalację

Przeznaczona kontrola serwisowania rurociągu jest również wykonana z arkuszy płyt kartonowo-gipsowych. Do ich mocowania używać specjalnych magnesów. Skrzynka może być wykonana w całości składany.

Warianty wykończeń dekoracyjnych:


 • płytki ceramiczne;
 • malować;
 • Tynki dekoracyjne.

Po zainstalowaniu polach łazienka będzie wyglądać o wiele bardziej atrakcyjne. Hałasu z rur o znacznie zmniejszona. Ważne jest, aby upewnić się, że pole nie koliduje z utrzymaniem rur.

otwory technologiczne: Jak zamknąć rurę w łazience płyt gipsowo-kartonowych:

W tworzeniu polu ważne jest, aby zostawić dostępnych liczników wody, zawory, zawory, reduktory i dylatacji. Otwory w materiale trzeba wyciąć duże rozmiary samych drzwi. Rama drzwi jest ustalona po zakończeniu instalacji.

W celu monitorowania otworu kanalizacji muszą być umieszczone w przedniej części pudełka.

Stylowo ukryj komunikacja w łazience, można użyć pola gipsowo-kartonowych i piękne ozdobne małe drzwiStylowo ukryj komunikacja w łazience, można użyć pola gipsowo-kartonowych i piękne ozdobne małe drzwi

Brama może być umieszczona poprzecznie, gdy to zapewnić regulację stanów zaworów i przewodów. Otwory dla rur w kanale powinna być nieco większa. Przestrzeń między nimi jest wypełniona pianką lub wątku z polietylenu.


Składniki drzwi:

 • Rama;
 • Płyty gipsowo-kartonowe;
 • Blokada ciśnienie;
 • uszczelnienia;
 • Drzwi.

Do wytwarzania drzwi i pudełek z płyty gipsowo-kartonowej stosowanego wodoodpornym. Traktował impregnowany stabilne wilgotne powietrze. Płyty gipsowo-kartonowe zapobiega powstawaniu pleśni. Po zainstalowaniu BOX lepiej oblitsevat płytek ceramicznych. Następnie łazienka będzie wyglądać stylowo, rura będzie chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi, a box - przed wilgocią. Łazienka wymaga specjalnego wykończenie, które nie powoduje zabrudzenie z narażenia na działanie wilgoci i spadku temperatury.

Zrób okno w łazience płyt gipsowo-kartonowych (wideo)

Łazienka pełna rur, które mają negatywny wpływ na wygląd pomieszczeń. To dlatego są zamknięcia kanału. Mogą być wykonane z materiałów różnego rodzaju. Jednym z takich materiałów jest płyt kartonowo-gipsowych. Lepiej jest, gdy jest odporna na wilgoć. Aby okno można własne, wstępnie zapoznać się z instrukcją i zrobić układ. Ważne jest, aby nie zapomnieć zostawić drzwi inspekcyjnych w polu, aby móc nadal dostęp do komunikacji w przypadku pęknięcia.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

61 + = 68

Adblock
detector