4 Kolay Yolları: alçıpan gelen duvar kağıdı nasıl kaldırılır – nwhistorycourse.org

The Blogalçıpan kolaydır eski duvar kağıdı çıkarın ve bunu kendin yap oldukça mümkündüralçıpan eski duvar kağıdı kolay ve yapılan samostoyatelnoStarye duvar kağıdı sıkılmış ve daha modern bir şey istiyorum edilebilir kaldırılsın mı? Sorun! Geleneksel beton duvarlara sahip, genellikle zahmetsizce kaldırılır. Kolayca basitçe aşırı güç uygulayarak zarar görebilir malzemeyi işlemek için çok hassas olduğu için, alçıpan ile ne yapacağını. riskler ve kumaş duvar kağıdının en üst tabakasının başka yollar, var olan birçok faydasını denemek için kesinlikle hiçbir arzusu ile birlikte macerate edin.


4 Kolay Yolları: Nasıl alçıpan eski duvar kağıdı çıkarmak için

Alçıpan duvarlarından eski kağıdı kaldırmak için, bu tür bir bıçakla kazıma gibi yöntemleri kullanabilir veya alçıpan bıçak nüfuz için bir şans ve ikinci vardır İlk durumda, fiziksel kuvvet kullanımı ile duvardan gözyaşı olmamalıdır - tasarımının bir parçası ile birlikte, duvar kağıdı bir parçasını gözyaşı. narin çalışmaz alçıpan gelen duvar kağıdı çıkarılması ve su için ıslak, çünkü duvar kağıdı duvar, ama kartonpiyer dökülmek ve sonra deforme veya yol verir olacaktır.

En popüler yöntem duvar kağıdı macunu veya primer kullanılarak alçıpan gelen duvar kağıdı kaldırmaktırEn popüler yöntem duvar kağıdı macunu veya primer kullanılarak alçıpan gelen duvar kağıdı kaldırmaktır

Bir istisna olarak, yağmurlama duvar kağıdı suyun arıtılması için bir yöntem deneyebilirsiniz. İnce su püskürtme kağıdı yapıştırıcı yumuşayabilir, ama ince kağıt duvar kağıdı hariç çalışır.

can sıkıcı duvar kağıdı çıkarmak için alternatif yöntemler hala orada: ustalar her türlü duvar halıları çekilme bunlardan birini kullanmak sunuyoruz.

alçıpan gelen duvar kağıdı çıkarmak için basit yolları:


 1. Ucuz duvar kağıdı yapıştırıcı veya astar. , Duvar kağıdı fırçası olarak bu fonların herhangi uygula dakikada sadece birkaç bekleyin bir spatula ile hafifçe gözetlemek - ve ıslak şerit yavaşça duvardan çekilmeye. Önemli olan abartmak değil ve web'in bir spatula alçı karton yüzeyini almak kalmamasıdır.
 2. Yapı marketlerinde alçıpan gelen duvar kağıdı çıkarmak için özel çözümler var. Güvenle kullanımlarına deneyebilirsiniz.
 3. Uzmanları genellikle eski halıları ayrılması için özel bir buhar jeneratörü kullanır. Çok daha böyle bir cihaz değer, ama evde o demir vapur işlevini yerini alabilir. , Duvarın istenen bölümüne uzatma kablosu üzerinde çekerek açmak ve dereceli olarak bant merkezine hareket, eklemlerde gemi tutun. Poddevat keskin spatula duvar kağıdı parçalarını ayrıldı ve hafifçe bunları kaldırmak için çekin.
 4. Tamirci, duvar kağıdı sökücü saç kullanarak önermek maksimum güç ve sıcak hava için havaya kaldırdı.

Bütün bu yöntemler kendi yöntemleriyle iyi ve iyi bir sonuç verebilir bireysel durumda olduğu gibi, var olma hakkına sahiptir. Eğer duvar kağıdı dekor sökülmesi için profesyonel bir yaklaşım kullanın ve doğru kapağı kaldırmak istiyorsanız, bunun nedeni imha bağlıdır bu yöntemin, eski duvar kağıdı ne tür anlamaya başlamak için gereklidir.

Nasıl alçıpan gelen duvar kağıdı çıkarmak için: Tek bir yaklaşım her bir türü için

duvar kaplama tiplerinin çeşitli çıkarılmasından için farklı bir yaklaşım belirler. Duvar kağıdı olmayan dokunmuş ve kağıt, kumaş ve vinil olabilir. Ve kağıttan duvar kağıdı çıkarmak için iyi olanı, vinil kaplama etkilemeyecektir.

alçıpan gelen duvar kağıdı, alçı levha yüzeyine zarar vermemeye dikkat etmelerinin kaldıralçıpan gelen duvar kağıdı, alçı levha yüzeyine zarar vermemeye dikkat etmelerinin kaldırFarklı türde duvar kağıdı çıkarın:

 • Kağıt duvar kağıdı - en hassas. Kolayca maruz buhar veya proutyuzhivanii üzerine kaldırılır;
 • Vinil duvar kağıdı veya bir parça halinde çıkarıldı ve sıkı bir şekilde yüzeye yapıştırılır. Islatın ve buhar üzerlerine yararsız dökün. Kimyasal silah kullanmak ve mekanik schetkoy- bunları pençe için denemeye değer "kaplan duvar kağıdı."
 • Dokumasız ve yıkanabilir duvar diğer tür katmanlı bir yapıya sahiptir. Bu alçı duvarlarından daha kolay çıkarılır: bu üst tabaka kanca yeterli ve GCR yüzeyi üzerinde sadece ince plenochka başka dekor duvarları önleyecektir olan.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, her materyal tipi, hızlı çıkarılması için ayrı bir yaklaşım gerektirmektedir.

alçıpan macun üzerine bir kâğıt duvar kağıdı uygulanırsa, su ile ıslatmak için çalışıyorum, ama az sayıda ve artık yarım saatten olabilir.

akıllı konstrüksiyonların montajı ile ilgili duvar çıkarılması sorunu yaklaşım, duvarların bütünlüğünün ve odada göreli düzeni korunurken, fazla çaba ve kayıpsız eski bitirir ortadan kaldırmak mümkündür.

Sıvı duvar kağıdı çıkarın: Dört yönlü uzaktan

Sıvı duvar kağıdı geri kalanından az ayrı durmaktadır. Onlar sadece özel bir şekilde uygulanmaz ve diğer kaplama malzemeleri göre oldukça farklı yapılır, ama aynı zamanda farklı şekillerde demonte edilebilir.

ipek, pamuk veya selüloz esaslı klasik sıvı duvar su korkar. Kolayca olağan ıslatma içinde kaldırılabilir.

onlar sadece su ile ıslatın çünkü Sıvı duvar kağıdı, kaldırmak kolaydıronlar sadece su ile ıslatın çünkü Sıvı duvar kağıdı, kaldırmak kolaydır

Sıvı duvar kağıdı türüne bağlı olarak, bunların uzaklaştırılması mekanik ve kimyasal yöntemler üretebilir. Bu duvar kağıtları bir kısmı viskoz parçacıkları varsa, daha sonra yeniden kullanılabilir, ve parçacıkların bileşimde minerallerle sabit duvar kağıdı, kabaca özel cihaz almak gereklidir.

sıvı duvar kağıdı sökme Yöntem:


 1. yeniden kullanımı takiben Maserasyon;
 2. bir saç kurutma makinesi yapı etkisi;
 3. Bombeleme zımpara;
 4. Manuel kaldırma kazıyıcı ve akrilik astar çözüm uygulandıktan sonra bir mala.

Gerekirse, onlar kaldırılamaz, ancak sadece orijinal dokusunu koruyarak ve duvar kağıdı söküm işçilik maliyetlerini kaçınarak, istenen renge yeniden boyamak: Sıvı duvar kağıdı olarak başka dikkat çekici özelliği vardır.

söküm için farklı seçenekler: alçıpan ile fayans nasıl kaldırılır

Alçıpan - kırılgan bir malzeme ve neredeyse imkansız tabanını zarar vermeden yaptığı kiremit kaldırmak. seramik diğer yüzeyleri birine bir şey feda etmek zorunda kalacak alçı levha halinde, bütün halinde, kaldırmaya çalışırken, ve daha muhtemel olduğu gerçeği rağmen fayans zamanlarda gücü kaybetme, o alçıpan olacaktır.

Eğer alçıpan ile fayans kaldırmanız gerekiyorsa, o zaman birinin ya da sadece bir alçıpan yüzey üzerinde ÇıkarabilirimEğer alçıpan ile fayans kaldırmanız gerekiyorsa, o zaman birinin ya da sadece bir alçıpan yüzey üzerinde Çıkarabilirim

Sadece seramik ile kaplı alçı duvarında bir teknolojik delik yapmak gerekiyorsa, sitenin çevre üzerindeki fayans harç ve eski tutkal arasındaki boşlukları oymak için boya bıçak deneyebilirsiniz kaldırılacak ve daha sonra aynı bıçak alçıpan kesmek için denemek için ve bir delik istenen değeri kesti . sürecin Dezavantajları: Mümkünse metal profil almak ve tüm yapı veya dokunmatik kablolama bütünlüğünü tehlikeye.


Alçıpan ile fayans ortadan kaldırmak için diğer yolları:

 • Eğer uygulandı alçıpan sıva üzerine karo döşeme önce, bir kiremit keskin keski podkovyrivaya kaldırmak için deneyebilirsiniz;
 • Sonra, sebepsiz olamaz eğer birlikte alçıpan ile, kiremit taşlama kesmek için.

Eğer büyük ölçüde zarar vermeden, alçıpan ile fayans kaldırmak için yönetmek bile, yüzeyden yapışkan kalıntı kaldırılırken bir sorun vardır: bu özel memeleri ile değirmeni yapılır. yapışkan kaldırma işlemi - çok zahmetli ve uzun.

Teknoloji: alçıpan gelen duvar kağıdı nasıl kaldırılacağını (video)

onun belirgin basitliğine rağmen, alçıpan yüzeyinden kaplama malzemeleri sökülmesi ilgilendiren her şeyde kendine nazik davranılması gerekir. o yapılar var bir alçıpan ile duvar kağıdı veya kiremit kaldırmak için gerekli olduğu durumlarda her biri için ayrı ayrı sıkıcı dekor söküm yolları ile geliyor, ayrı ayrı hitap edilmek.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

39 + = 42

Adblock
detector