35 Resim ve Tasarım: Biz oda duvar kağıdı 2017 kombine seçmek – nwhistorycourse.org

The Blogözgün ve unutulmaz iç oluştur zor değil - sadece duvar kağıdı doğru kombinasyonunu seçmeközgün ve unutulmaz iç oluştur zor değil - bir kural değil ve iç moda 2017 arzusu Bu, tam tersine güzel ve pahalı şeyleri kaydetmek toplamak gerekenler hakkında değil - sadece güzel olmalı ev her şeyde duvar kağıdı doğru kombinasyonunu seçmek . Tüm bu daireyi bırakmayın, küçük dünyanın bütün bu dağınıklığı yukarı gerçekten gerekli değildir. Ama doğru şeyler seçimi hayatınızı sıcak ve rahat hale getirmek için. Ve burada değil son adım - Bir duvar kağıdı tasarımı. Eğer duvarlar üzerinde, şık, özgün ve zevkli macunu istiyorsanız duvar kağıdı bir arada gerekir.


Kombine dairede salonda Duvar kağıdı: Seçenekler 2017

vurgu oturma odasında yerleştirilir Bu yıl duvara - eğer mobilya biraz olabilir ve mutlaka çağdaş elit olmak zorunda değildir, ancak arka plan başarısız olmamalıdır. duvarları yapma - bu da uzay oranlarını değiştirmek yardımcı görsel teknikler olduğunu. Bu kombinasyon istenen görsel etkiyi yaptığını böylece Ve duvar kağıdı birleştirebilirsiniz.

Bu yıl, üç adımda duvar kağıdı pokleit edebilirsiniz:

 • Peyzaj tasarımı;
 • Dikey tasarım;
 • Patchwork tasarımı.

Dikey çizgili duvar kağıdı kombinasyonu alçak tavanlı bir oda için en iyi seçimdirDikey çizgili duvar kağıdı kombinasyonu alçak tavanlı bir oda için en iyi seçimdir

Dikey çizgili doğru kombine varsa, bunlar sadece görsel olarak oda artırmak değil, aynı zamanda onu "gergin". o büyük çizgili ve parlak desenler, baskılar ile kombine çünkü ne yapılamaz.


salonda duvar kombinasyonu: yamanmış birleştirme

Aslında, yamanmış yorgan kombinasyonu duvarına simüle edilir. Doğru duvar kağıdı seçin, bunlar birbirleri ile "dost olmak" ve duvarda bütün bir kompozisyon oluşturmak.

Bu patchwork - Onu götürmeden önce istihdam zor, ve eğer kombinasyonu anlamak için birden fazla örnek görmek gerekir. Eğer başa çıkamaz çıkmasından endişe ediyorsa, duvar kağıdı bir renk en fazla üç türlerini dikkate alırız.

Örneğin, şunlar olabilir: • Isı mor;
 • Canlı-mor;
 • Soluk pembe.

Yorgancılık renk, tasarım ve duvar dokusu aracılığıyla dikkatli düşünme birleştirerek gerektirirYorgancılık renk, tasarım ve duvar dokusu aracılığıyla dikkatli düşünme birleştirerek gerektirir

Bu bulmaca eşit parçaya bölünecek olursa, istenilen etki çalışmaz. boyutta adet farklı olmalıdır. Bunu çalışmalarını kolaylaştıracak, aynı genişliğe tutabilir, ancak parçaların uzunluğu aynı olmamalıdır.

Arka uyum içinde olmalıdır - desen, doku, renk ve adjacency temasıyla birleştirdi. Ve tabii ki, elit bütçe duvar kağıdı seçenekleri ile karıştırılmamalıdır.

Odada duvar kombinasyonu için seçenekler: kuralların bir arada

Biz sekiz basit kurallar, ilginç yardımcı ve ustaca iç değiştirecek duvar kağıdı kombinasyonu, ayırt edebilir.

duvar birleştirmek için kurallar:

 • Eğer sadece tek bir yerde değil, aynı zamanda aynı üreticinin duvar kağıdı, satın İdeal koşullarda, o zaman duvar kağıdı ve maç asmak için daha kolay olacaktır;
 • Doğru uyumlu tasarımı Duvar kağıdını bir kalınlık, kalite ve hatta tek fiyat segmentini seçmek için;
 • Örneğin, yeşil ile bir duvar, minderler desende aynı yeşil karşılamak izin verirsen kombinasyon seçenekleri, iç yerde bir rulo bulmalıdır;
 • Zengin, etli süslemeleri ile duvar kağıdı kullanıyorsanız, size monoton, nötr olacak duvar kağıdı, farklı türde bir almak gerekir;
 • ekipman tavan duvar kağıdı bile devam edecek olursa, görsel yukarıdaki, oda daha geniş yapıp edecek;
 • Odada aksan düzenlemek için, bu arka plan üzerinde mobilya, tekstil ve aksesuarları için renk daha avantajlı görünüyordu arka plan duvar kağıdı gerek;
 • Biraz, boşluğu doldurmak için ilginç odasında mobilya geniş, aydınlık, dokulu desenler ile wallpapered edilebilir ise - ve boşluk gitmesini;
 • En yaygın seçenek - vurgu duvar, yapıştırılan yapıştırılmış parlak duvar kağıdı ve diğer nötr tonları ile bir duvar.

Bu renk ve duvar kağıdı deseni, ancak bunların kalınlığı ve kombinasyonu değil sadece - FaturaBu renk ve duvar kağıdı deseni, ancak bunların kalınlığı ve kombinasyonu değil sadece - Fatura

Bir kombinasyon için duvar kağıdı seçerken, bir rulo göz önüne sermek için satıcı sormak emin olun. Eğer tek bir yerde, duvar kağıdı seçin birbirine bobinler takmak eğer, sağ kombinasyonu olup olmadığını görmek için deneyin.

salon için duvar kağıtları: Modern tarzda kombine

Geniş ve ferah ise, daha sahip olmak mümkündür. Sen almak ve parlak renkler ve biraz da aktif, çok suludur olabilir. Sen büyük baskı ile oynayabilirsiniz.


Oda küçük ise, o duvar kağıdı seçimi dikkatli olmak gerekir - pastel renkler soyutlama ve geometrik desenler ile birlikte en sık seçilir.

oda kuzeye bakan ise, duvar kağıtları, aksi takdirde oda rahat olmayacak, sadece sıcak renkleri seçmek gereklidir. Güneyde oda, sırasıyla, bu duvar kağıdı serin sesleri almak mantıklı olur.

Salon ferah ise - Eğer parlak renkleri ile eğer tersini deneme yapabilirsiniz - küçük, daha sonra açık renkler en iyi sonucuSalon ferah ise - Eğer parlak renkleri ile eğer tersini deneme yapabilirsiniz - küçük, daha sonra açık renkler en iyi sonucu

oda size göre değilse - hepsi, zarif bir yerde, eğlenceli tatil yerinde, sevinç üstünde olduğu, inci veya altın duvar kağıdı almak için çekinmeyin.

Nasıl odasında duvar kağıdı birleştirmek: Fotoğraf ve ipuçları

doğru malzeme seçimi için - bu bu sürecin ana zorluğudur. Arka Plan aynı yapıda olmalıdır. Bu kural kesintiye uğrarsa, bu zor olabilir yapıştırılması sırasında, örneğin dikişler görünür olacaktır. farklı kalınlıkta Kumaşlar bir ölçüde uyumsuz olan.


Başka bir "imkansız" - parlak dekoratif etkileri ile duvar kağıdı birkaç çeşit kullanılmasıdır. Büyük bir kabartma deseni ile parlak desenler, taşma etkisi ile duvar kağıdı gösterir.

Genellikle hatalar sahanın seçiminde aynen yapılır. Bu mobilya, aksesuar ya hafif parçalar olabilir veya onlarla birleştirilebilir.

kombinasyonun ana kural - duvar kağıdı temel tonunu belirler ve sonra duvar kağıdı macunu ve mobilya seçmek için ilk gereklidirkombinasyonun ana kural - duvar kağıdı temel tonunu belirler ve sonra duvar kağıdı macunu ve mobilya seçmek için ilk gereklidir

Biz 2017 yılında trendleri hakkında konuşmak, aşağıdaki noktaları vurgulanabilir:

 • Bu parlak, duvar kağıdı üzerinde karmaşık şekilleri;
 • duvar yüzeyi üzerinde nakış ve kabartma;
 • Oryantal motifler;
 • Aşırı parlak renkler;
 • Her türde ve çizgiler Şeritleri;
 • monogram;
 • Mavi-yeşil spektrumun Varyantlar.

Hatta sıradan Khrushev duvar kağıtları kombinasyonuyla dönüştürülebilir. Bu iç daha canlı, dinamik, o kadar sıkıcı hale getirir.

salonun iç Döşeme uçlar

odaya bir gerçek tasarımcı görünüm verir duvarları süsleyen Bu yöntem.

Bu uçlar için kullanabilirsiniz:

 • merkezi duvara duvar;
 • görsel alanı genişletmek için 3D-duvar kağıtları inanılmaz bir yol;
 • Çerçeve pervaz ya da ana tuval üzerinde sınırlı desenli uçlar;
 • Saçak girinti veya çıkıntı - duvar kağıdı yapıştırma, belirli mimari eleman zıt.

hiçbir şekilde duvar kağıdı üzerine desen birbirlerine gölgelememesi gerektiğini unutmayın. inanılmaz bir deneyim duvar kağıdının yetkili kombinasyonu ile elde edilebilir - parlak ve çekici ekler oda boyutlarını değiştirmek gibi görünüyordu olun. Aynı odada farklı duvar kağıdı olup olmadığını, farklı görünüyor.

Duvar kağıtları bir ekleme olarak mükemmel ve mükemmel herhangi bir iç yenilemekDuvar kağıtları bir ekleme olarak mükemmel ve mükemmel herhangi bir iç yenilemek

İlk durumda yalnız, sakin, pastel renkler - oda bir şekilde algılanmaktadır. merkezi duvar dinamik bir ekleme ise başka bir planla apartmanda başka oda sanki görünebilir.

Kepek uçlar da görsel olarak birbirinden ayırmak için bir oda farklı bir anlam çizin. Bir de yatak fonksiyonunu, yatakta Duvar nazik, sıcak tonlar yakın oda parçası gerçekleştirir odası, ve masa veya yemek alanı yakınında ise, örneğin, daha heyecan verici bir renge bir geçiştir.

Kombine duvar kağıtları salonu (video)

duvar kağıdı birleştiren - süreç sadece karmaşık değil, aynı zamanda büyüleyici. duvar kağıtları geniş bir seçki ile seçenekleri ilginç dönüşümler çok şey var. Önemli olan değil bir fotovariant gözden onlar için hazırlamaktır.

Başarılı deneyler!

salonda Tasarım kombine duvar kağıdı (fotoğraf)

1021431395765575dizayn-zala-v-kvartire-foto1393140573dizayn-interera-s-fotooboyami-foto14567583176oboi-dlja-gostinojbezevie-oboicherno-belyeoboivzal3czekoladowysalonFoto-3-Stil-Provans-v-interere-zalaFoto-3-Svetlye-Steny-i potolok-sdelajut-gostinuju-vizualno-Bolshe

Leave a Comment

Your email address will not be published.

55 − 54 =

Adblock
detector