30 fotoğraflar, çizimler ve şemalar: elleriyle İyi giyinme odası – nwhistorycourse.org

The Blogneredeyse tüm giysi ve ayakkabı gizlemek mümkün olduğundan Soyunma oldukça pratiktirneredeyse tüm giysiler gizlemek mümkün olup obuvEsli daire çok şey biriktirdiği, sonra da sadece bir giyinme odası gerek, hiçbir şey kurşun onları sistematize girişiminde beri Soyunma oldukça pratiktir. sosu Avantajları gözün ve görünmez gizli ve böylece daire doğruluğunda atmosfer yaratılmış olmasıdır. Depolama odası bile hantal kabine kaldırıp onun yerine koymak, örneğin, büyük bir akvaryum veya dinlenmek için hoş bir yer inşa etmek için izin verecektir.


çizimlerin, şemaların: kendi elleri ile giyinme odası yapın

giyinme odası tasarlayın zor değildir. Ve inşaat malzemeleri ve diğer aksesuarların piyasa basitçe her zevke ve hayal gücü için öneriler doludur.

pansuman harika bir konum olması gerektiğini düşünmeyin, öyle değil. Artı tuvalet masası var yerleştirilebilir gerçeği büyük bir oda, bir ayna asmak ve hatta giysi kurutma makinesi ile bir ütü masası ayarlayın.

giyinme odası yapmadan önce, ilk tasarımı düşünmek ve uygun bir düzeni hazırlamak gerekirgiyinme odası yapmadan önce, ilk tasarımı düşünmek ve uygun bir düzeni hazırlamak gerekir

Küçük bir yürüyüş dolaba organizasyon kalemlerinde zor olmayacaktır ve tüm parmaklarınızın ucunda, çok kolay olduğunda, bu alanda bir şey bulmak için. Artı temizlik, kolaylaştırılmış, sadece bir işlevi yerine. o basittir tüm bu sonuç, bir gömme dolap hayal, bu yüzden kendi elleriyle bunu edilmektedir. Belki kolayca bu görevin üstesinden olacaktır. , Çizimler ile başlayın tüm alınan ödemeleri analiz, malzeme gerekli araçları stokları ve çalışmaya başlamak.

Çizimde ve şemalar Hesap, önerilen binanın büyüklüğüne ödenir:


 1. gömme dolap tasarımı gibi fazla yer üstlenecek. Rahat ve standart boyutlu dolap yani örneğin kayıtlarına, sargı depolama doğrudan fonksiyonu gösterebilir, 4 m2 kabul edilir ve şeyler hakkında erişim uygun mesafede olacaktır.
 2. az Boyut pansuman 4 metre - tam giyinme kabul edilemez. alanı tahsisi daha az uygun olarak kabul edilmez.
 3. Daire bir depolama dolaba varsa, onarım yapmak ve yeniden donatmak bunu yapmak mümkündür. ayrı bir oda varsa, o oturma odası ya da yatak odası engelleyebilirsiniz.

Gerekirse bir giyinme herhangi bir biçimde olabilir seçin küçük daire için bir üçgen idealin şekli ve yer kazanmak olacaktır.

Köşe giyinme odası: çizimler, diyagramlar ve fotoğraflar

bir dolap planlama oluşturmada ilk adım. Köşe pansuman biçimi 4 m2'lik alanda ideale kaçmak ve daha az kullanmak verir. Hatta birine bir buçuk büyüklüğünde ve bir buçuk bu düzenlemede mükemmel bakacağız. Bu tür bir sargının bir özelliği, bir köşe kesilir, böylece saptırma konumlandırılmış olmasıdır. Sonuç kompakt elde edilmiştir. çok az yer en yararlı işlevselliği ile tam bir köşe giyinme odası düzenledi.

pansuman şeması odanı planlamak ve en küçük ayrıntısına kadar tüm düşünmek için yardımcı olacaktırpansuman şeması odanı planlamak ve en küçük ayrıntısına kadar tüm düşünmek için yardımcı olacaktırseptum malzemesi olarak, alçıpan kullanın:

 1. Evde bile profesyonel kullanımı kolaydır.
 2. Yükleme tamamlandıktan sonra, orada hiçbir çöp olacak ve kasılma gerekirse her an onu parçalamak için izin verir azaltacaktır.
 3. üst üste binme, tüm yüzeylerde az yüktür.
 4. Alçıpan kolayca süslüdür.

kutularını yerleştirmek için ve raflar farklı olabilir, ancak her iki duvar dolap bunları dağıtmak için tercih edilir. Sadece bir duvarın kullanılması mümkün rasyonel binayı yapar. açısal tasarımının belirli bileşenlerinin onarımı uygulayın.

Olağandışı görünüm mümkün yararlı olduğu gibi mümkün küçük bir alanı kullanmak mümkün kılar.

spiral raflar arasındaki bağlantı elemanı köşeleri dümdüz ve dolayısıyla görsel alanı genişletmek. Ve bu kötü büküm tasarımı değil. Daha iyi yerine kapalı dolapların rafları açmak için tercih vermek için. Bu tasarım yalnızca şeylere erişimi kolaylaştırmak değil, aynı zamanda bazı boş alan açmak için değil. sınırlı yer verilen Kapı seçim. tercih ediniz kapı akordeon olduğunu. o açılışında yer kazandırır beri. Kapı kanadının öğeleri alıp onları denemek sizi rahatsız etmeyecek bir tek hareket olabilir bir kapı kazın.

Düzenleri odaları gardırop: lineer tasarım

Bu konum duvarına yakın bir giyinme odası kullanmak daha uygun olur. giyinme odası donatmak için, bu yivli köşeler odasında mobilya yerleşimini kolaylaştırmak için neden olmaz, çok kolaydır. Bu tip dağıtılmış kutuları ve rafları bir odada kolaydır. Örneğin, geri çekilebilir elbise askısı takın. elin biri hareketi Formda bulacaksınız tüm giysileri.

giyinme odası donatmak için odanın büyüklüğüne ve özelliklerine dayalı olmalıdırgiyinme odası donatmak için odanın büyüklüğüne ve özelliklerine dayalı olmalıdır

Hat türü pansuman tüm giysiler dağıtmak kolaydır, ancak bu tür bir düzenleme rahatça küçük bir alanda bir ütü masası veya çamaşır kurutma makinesi ayarlamak için izin vermek mümkün değildir.

Kayıt nüanslar:

 1. optimum derinlik yarım metre olarak kabul, ama uzunluk bölümleri de dar buna değer değildir edilir.
 2. Dairenin görüntüleri izin veriyorsa, dar oda kullanmak rahat değildir ve bir odada boş alan çok fazla değil.

Odanın büyüklüğü izin veriyorsa, kapı ile geleneksel dolapları set giydirmesi, ama açık raflar ve raflar yer tasarrufu sağlamaktadır.


T- ve tasarım U-şekilli: çizimler boyutları ile oda pansuman

L-şeklinde bir düzeni göre, sargı oda parçası olarak elde edilir olduğu görülebilir. özgüllük bölümleri gerekli değildir gerçeğinde yatmaktadır. Genellikle uzay ergonomi akut sorunu olarak, sadece açık raflar yüklemek için önerilir. Şema altında engellerin tam yokluğunu içerir. Ve çıkıyor bu bu plan yüzünden malzemeler için bir bölüm gerekli malzeme maliyetlerini inşa etmek için, en ekonomik. U-şekilli bir düzen bir başka uygun bir düzenleme. giyinme böyle bir formu sadece büyük odalar için geçerlidir Görüş. Bu bir hatadır.

oldukça kolay ve pratiktir gibi birçok kişi, L şeklindeki yapıyı seçmek için terciholdukça kolay ve pratiktir gibi birçok kişi, L şeklindeki yapıyı seçmek için tercih

Çizimlerin, şemaların görmek kolaydır:

 1. Bu düzen son derece pratik olduğunu ve çok ilginç bir karakterdir.
 2. Böyle bir planın tekillik ilginç iç ayrıntıları vurgulamak olabilir.
 3. soyunma mobilya kompleksi donatın. Sen depolama çeşitli formları için mobilya en gerekli setini alacaktır.
 4. İşte sikke, eldiven ve diğer aksesuarları, örneğin kutular orada kapanıyor.
 5. Kolay yerleştirme günlük ihtiyaçlar için, tabii ki ayakkabı kutuları ve askıları saklamak için, raflar sökün.

parlak renkler ve şekil olarak Renk karar tesislerinde çok basit, rahat ve çekici bir giyinme odası oluşturmak için birleştirir. Uzun, dar odalarda bu düzeni kullanın. Bu alan, bağımsız edilen ve boşluk geri kalanından ayrılır. üst rafa boyutunun artırılması, kullanışlı alan miktarını arttıracaktır. Üst raflara genişlemesi fazla şey yerleştirecektir.


boyutları ile Çizim sargı odası: paralel,

ellerinizle paralel planı giyinme zor değil oluşturun. onun uygulanması sadece bölümleri gerekli ve mobilya seti paylaştı çünkü böyle bir formun projesi, çok popüler.

Ana şey kendi kolay giyinme oluşturma - İç mekan önceden düşünmek ve detaylı bir çalışma planı hazırlamakAna şey kendi kolay giyinme oluşturma - İç mekan önceden düşünmek ve detaylı bir çalışma planı hazırlamak

İpuçları:

 1. koridorda bir düzen uygulayın.
 2. Uzak bir odada giyinme odası donatmak zaman daha iyi başka bir formda bunu planlamak için.
 3. Diğer bir duvardan hareketli problem olmasını önlemek için, en az bir buçuk metre genişlik olun. sargı kullanıldığında nedenle, raflar arasındaki mesafe en az 80 cm olmalıdır olduğu ortaya çıkıyor. Bu mesafe rahatsızlık görülmeyebilir.

En ergonomik düzenleme askıları sona erer. Bu tür bir düzenleme, en pratik ve kompakt olur. Ayrıca bu çekmeceli başarıyla uyum mobilya giyinme.

Kendi elleriyle giyinme odası yapın: çizimler ve diyagramlar (video)

Dolap sabah size zaman kazandıracak. Artık her şeydir ve saklanan tam olarak nerede size ve ailenize bilecek için katlama sırasında rahatsızlık yaşamaya. Ayrıca oda soyunma size uzun bir süre sürecek bu nedenle şeyler ilkbahar çevresel faktörlere tabi değildir olarak saklamak için tercih edilir ve.

Detaylar: Kendi elleriyle vestiyer (fotoğraf örnekler)

1-Bolşaya-garderobnaya342bb6374b8c4aaf71f0f99d911180c8743e1748a7943fbbf6e6029e4d82e58a7b716994-garderobnaya-s-razdvizhnymi-dveryami33-2049-10-768x102455067garderobnaya385614063-768x1024

Leave a Comment

Your email address will not be published.

8 + 2 =

Adblock
detector