3 fotoğraf ve executional fikirler: 30 metrekare mutfak-oturma odası tasarımı – nwhistorycourse.org

The BlogBir tasarım mutfak-oturma odası oluşturma, modern tasarım çalışma süresi kullanmakBir tasarım mutfak-oturma odası oluşturma, zor olacak 30 metrekarelik bir alana sahip modern tasarım narabotkamiOformit mutfak-oturma odası kullanın. Bu ustaca dağıtma ve doğru bir şekilde çalıştırmak gerekir nispeten büyük boşluk tarafından açıklanabilir. Tasarımın 30 metrekarelik mutfak-salon çok farklı seçilebilir. İşte kişisel tercihlerine gelir. Eğer onarım yapmadan önce, bu binanın olasılığı dikkate alınarak, genel stil seçmenize yardımcı olacaktır deneyimli bir tasarımcı danışmak en iyisidir. Ana kural tek bir bileşim oluşturulmasıdır.


30 kareler Kombine mutfak-oturma odası: Kayıt için ipuçları

Herkesin can mutfak ve oturma odası ve birleştirmek için. Eğer yeniden geliştirmek ve onu kendi başınıza çalıştırmayı veya inşaatçılar yardımıyla izni almak eğer, çok almaz.

daire yeniden geliştirmek için tüm yakalamak onun uzay ve onun uygun yerine getirilmesidir. Bu tasarım teknikleri görsel küçük bir alan, tek bir alan birden alanları arasında doğru aksan büyütebilirsiniz.

Etkileyici alanı çakışan mutfak-oturma odası iç tarzı ile kalın deneyler için harika bir yerdirEtkileyici alanı çakışan mutfak-oturma odası iç tarzı ile kalın deneyler için harika bir yerdir

mutfak-oturma odası düzenlemesi geçmeden önce çözülmesi gereken sorunlar vardır. cevaplar deneyimli tasarımcılar tarafından verilmiştir, ancak, her alan ve onun sahiplerinin bireysel tercihlerinin teklik bilmelidir.

Sorunlar Çözülecek

 • tat tercihleri ​​ve kullanışlı oluşu ile. Dairelerin için, soru geniş bir alana doğru stili seçme olanağı ilgili olacaktır, 30 metrekare vardır.
 • maliyetleri tutarını belirler. Farklı stilleri bitirme malzemeleri, mobilya ve farklı fiyat kategorilerinin tekstil gerektirir.
 • uzay seçilen stilde karşılık olup olmadığını belirlemek için.
 • Işlevsellik binayı kayıp değildi bunu gördüğünü önemlidir.
 • Oda aynı tarzda veya farklı dekore olup olmadığını belirleyin. Farklı stilleri ustaca birbiriyle birleştirmek gerekir.

ilk etapta önemli boşluk yaparken fikri belirlemek için. O bunun uygulanması için kullanılacak ne tasarım teknikleri anlaşılmasını yattığını.


özellikleri ve nüansları: 30 metrekare mutfak-oturma odası dizayn projesi

Eğer onarım yapmaya başlamadan önce, açıkça aynı mekanda bulunan bir mutfak ve oturma odası, gibi nasıl görüneceğini göstermek bir tasarım projesi oluşturmak gerekir.

İyi bir fikir mutfak-yemek odası donatıyor. 30 metrekarelik bir alan, alan ile oynamak için izin verir.

Yemek alanı için mobilya dikkate iç genel üslup yönünü alarak seçilmelidirYemek alanı için mobilya dikkate iç genel üslup yönünü alarak seçilmelidir

Mutfak ve yemek rahatlatmak uzay, daha pratik ve fonksiyonel hale. Büyük bir alan odanın görünüm ve his üzerinde olumlu bir etkisi vardır oda mobilya, genel bir atmosfer için kullanılabilir.mutfak ve yemek odası ayrıntılar:

 • Büyük bir yuvarlak ya da büyük bir oda donatılması için oval masalar kullanma. vurgu yemek alanında tam olarak yerleştirilecek olsa da onlar, ada alanlarının merkezinde yerleştirilebilir.
 • Yemek alanı için mobilya seçimi mutfak ünitelerinin tarzına uyması gerekmektedir. Aksi takdirde, mutfak eklektik bir görünüm elde edebilirsiniz.
 • Düşük abajur kullanarak yemek alanı vurgulayın. bölge için bir yönlü aydınlatma ile donatılmış olmalıdır. Bu imar mutfak ve yemek odası düzeltmek için yardımcı olacaktır.
 • Mutfakta rekreasyon alanı sağlayabilir - 30 metrekarelik bir alan bunu yapabilir. Bu kanepe, koltuk, kanepe kanape, sandalye ottamanka olabilir. tablodan yumuşak mobilyalar koyabilirsiniz.
 • rekreasyon alanı vurgulamak amacıyla, dağınık, sessiz ışık kullanılmalıdır.

tüm aile üyeleri hitap edecek bir tarzda bir oda düzenlemek için topluca kolayca özel bilgisayar programında yapılabilir bugün tasarım projesi, gelişimini üstlenmek gerekir.

30 metrekarelik Planı mutfak-oturma odası: iki bölgelerinin düzeni

Mutfak-salon işlevsellik ve konforu bir arada olmalıdır. Odanın bir düzen seçtiğinizde öncelikle kullanılan alanın kolaylık üzerine dikkat etmek önemlidir.

Çalışan bir mutfak alanı için aydınlatma Yetkili seçim pişirme sürecini kolaylaştırmak için yardımcı olacaktırÇalışan bir mutfak alanı için aydınlatma Yetkili seçim pişirme sürecini kolaylaştırmak için yardımcı olacaktır

Düzgün uzay planı için, mutfak alanı ve oturma odası alanı görsel olarak bölünmelidir. Bu, doğru vurgular yardımcı olacaktır.

geniş konforlu mutfak için çok yer kaplar düzeni, U şeklinde, ama oldukça pratik ve kullanışlı.

Düzenleme mutfak alanı

 • Çalışma yüzeyinin iyileştirilmesi dikkat edin. İyi bir aydınlatma olmalıdır.
 • Çalışma alanı yeterince uzakta döşemeli mobilya gelen yer almalıdır.
 • güvenlik düşünülerek sıcak ve ıslak alanlar düzenleyin.

Ne zaman yeniden geliştirme önemli mutfak tesislerinde bulunan edilemeyeceğini hatırlamak.

yaşam alanı inşaatı

 • pozisyon oturmak rahat yerlerde oturma odası bol donatmak için.
 • Kullanılmış dolaplar işlevsel olmalıdır, nesneler ve bir çok şey içeriyor, hantal olmamaktır. Depolama olarak çekmeceler, alt kaidelerini, bölmeleri ve catwalks kullanmak mümkündür.

Provence tarzı mutfak-oturma odası iç konfor ve rahatlık eşsiz bir atmosfer oluşturmak içinProvence tarzı mutfak-oturma odası iç konfor ve rahatlık eşsiz bir atmosfer oluşturmak için


düzenini çalıştırın doğrudur - değil basit bir görevdir. Yeni başlayanlar için, iç kağıt üzerinde öğeler ve ancak o zaman gerçekliğe fikrin gerçekleştirilmesi konusunun yerleştirme çözünürlük gerekir.

30 metrekarelik mutfak-oturma odası iç: Önerilen stilleri

alana sahip mutfak-salon - bu tasarımcılara verimli çalışması için alan verir oldukça geniş odası vardır.

30 metrekarelik alan tüm fikirleri uygulamak ve iç herhangi stil kullanmak için izin verir. Önemli bir nüans kombine uzay detayların doygunluğunu kaçınmaktır.

Modern tasarımcılar sunabilir birçok seçenek vardır. Bu tip tarzı iç oda kiracı bireysel tercihlerine bağlıdır.

iç dekorasyon için önerilen stilleri:


 • Hi-tech;
 • Füzyon;
 • Klasik tarzı;
 • Modern;
 • İskandinav tarzı;
 • Provence;
 • Etno-stili.

Her stil kendi özellikleri ve özellikleri vardır ve bağımsız olarak veya deneyimli bir tasarımcı yardımıyla uygulanabilir. Her stil, çeşitli malzeme maliyetleri gerektirdiğini unutmamak gerekir.

oturma odası ile kombine Mutfak: planlama ve imar (video) fikri

30 metrekarelik bir alana sahip olan herhangi bir tarzda düzenlenmesi mümkündür. ahenk - Bunu seçimi gerçeğine olduğunu tasarımcılar kılavuzluk olduğu temel kural dikkat etmek önemlidir. Bu tekstil ve iç öğelerin bitirme çalışması, mobilya düzenlemesi, tercih sırasında olduğu kadar yüksek olmalıdır. Mutfak alanı ve oturma odası farklı bir tarzda çalıştırılacaktır bile - onlar oda ahenkli hale getirecek ortak öğeler olmalıdır.

30 metrekarelik mutfak-oturma odası tasarımı. m (fotoğraf)

7oai81byv2Y4ee05daeb5fe06cb94aaadbc672d4f051031000880e987a2ffe76e97980deb17a3b378ec2edb091688be33827d0559e5fcd52d82286f272152015-09-121850121920x1080resizeinterior66538911438170093

Leave a Comment

Your email address will not be published.

71 + = 76

Adblock
detector