25 metrekarelik mutfak-oturma odası için ilginç fikirler. m: Tasarım ve Fotoğraf – nwhistorycourse.org

The Blogoturma odası ile bitişik mutfak tasarımı için daha fazla fikir ve hayal gücünü verecektiroturma odası ile bitişik mutfak dizaynaGostinaya 25 metrekare daha fazla fikir ve fanteziler verecektir. metre, geniş ferah bir oda farklı fikirler ve planlar bir dizi uygulamak yapabiliyor. Ama odanın iç kısmında büyük büyüklüklerine ek olarak odanın, yan camlar ışık, tavan yüksekliği şeklini dikkati çekiyor aralarında birçok faktöre daha yeni bir etkiye sahip değildi. duvarlar, tavan, renk kompozisyonu, mobilya ve çok daha fazlası - nihayet iyi bir resim üslup almak için oda tasarımında herkes birbiriyle birbiriyle edildi gerekir.


25 metrekarelik mutfak yaşamak. m: iç

Konfor ve uzay, her dairede yararlanamazlar. yerine zor olduğu en tipik daireler bile gerekli tüm mobilya ile küçük m2 farklıdır. Gereksiz sıkıntı kurtulmak için, birçok oturma odası ile mutfak birleştirmek için karar verdi.

Öncelikle tüm avantajlarını bilmek gerekir:

 • Stil eşsiz ve olağanüstü alacaktır;
 • Hasat edilen duvar birkaç kareler alanını artıracak.

Combo mutfak-salon - bu iki oda bir tasarım yapacak mükemmel bir seçenekCombo mutfak-salon - bu iki oda bir tasarım yapacak mükemmel bir seçenek

Boşluk artan bu yöntem Batı'dan gelen modern bir tasarım trendleri olduğuna dikkat etmek önemlidir. Sadece gerekli tüm alanlar için yeterli olacaktır 25 m2'lik içini yaratmak. başlangıçta odası ve yemek odası, oturma 25 m2 mutfak tahsis edildi kocaman evde, gelince Bu bir şeydir. Ve başka bir şey, ne zaman normal şehir dairede yeniden yapıma geliyor.


eksiklikleri arasında aşağıdaki noktaları belirtmek gerekir:

 • Oturma odasında yemek hostes çok fazla zaman harcayacak, özellikle mevcut olması yemek kokularını tutacak;
 • Ne yazık ki, hatta en güçlü davlumbaz yabancı kokuların problemiyle başa çıkamaz;
 • Salon insan gözünün değil ilk kez olsa fark edilir, o kadar sık ​​yerleşmeye dumanlar ve kurum uçacak odasında en az iki kere temizlenmesi gerekecektir.

Eğer iki yer arasındaki duvarın yıkılması üzerine karar vermeden önce, tüm bu kararın lehte ve aleyhte bir sonucu olarak elde edilen dikkate almak zorundadır.

25 metrekarelik mutfak-oturma odası dizayn projesi. m

Bu avantajlar odası ve mutfak yeniden geliştirilmesi konusunda karar için yeterli olsaydı, o zaman daire dönüştürmeye başlayabilir. Sen kağıt üzerinde bir tasarım projesi oluşturmak gerekir.Projeyi hazırlarken biri en önemli aşaması tüm yük taşıyan duvarlarda izole etmek gerekli daire planını incelemektir.

bitişik bir mutfak-oturma odası oluşturmak için, tüm düşünmek ve bir tasarım projesi oluşturmak gerekirbitişik bir mutfak-oturma odası oluşturmak için, tüm düşünmek ve bir tasarım projesi oluşturmak gerekir

tüm bilgileri alındığında, bir mutfak oturma odası tasarımı başlayabilir. Bu gibi değişiklikler, gaz, su ve atık su boruları transfer noktası içerebilir. Bütün bu yeniden geliştirme özel hizmetler ile koordinasyon gerektirmez. Bu mümkün değildir ve komşularıyla eylemleri koordine etmek için hiçbir arzusu varsa, o bölge iletişimin yerini değiştirmek için daha iyi değil.

Bu sorunların çözümünde sonra oturma alanı ve mutfak ana hatlarını gereklidir. orantılı oranda kişisel sahibinin dairelerin tercihleri ​​yanı sıra aile alışkanlıklarına bağlı olarak bu iki alanda ev sahipliği yapacak. Örneğin, bir aile iki kişiden oluşmaktadır, bunlar nadiren evde yemek için kullanılan, yeterince ve akşam yemeği için küçük bir masa yerleştirebileceğiniz küçük bir alan olacaktır. Başka bir şey, bu arada öğle ve akşam yemeği ve arkadaşlar ve aile ile toplamak için yüz çevirirlerse değil kullanılan büyük bir aile söz konusu olduğunda. Bir aile için tüm odanın en mutfak ve yemek alanına ayıracak daha iyidir.

Tasarım uzunluğu ve 25 metre uzunluğunda mutfak-oturma odası

En iyi seçenek bir karenin düz şeklidir. Ama her zaman, mutfak-oturma odasının benzer formları olamaz sahiptir. Genellikle oda uzun biçim gergin çıkıyor, bir iç oluşturma işlemini karmaşık hale için yeterlidir.

Burada farklı renkler ve mobilya kullanılarak, imar alanlarının sürecine yardımcı gelir. oda bölmek için bir çok popüler yolu oturma odası ve mutfak arasında yerleştirilen bir bar olarak hizmet vermektedir. Ayrıca bir yemek alanı ve çalışma yüzeyi olarak hizmet verebilir.

rekreasyon alanına alan gücü kapalı çit için tasarımcılar odanın öbür dağıtmadan, kanepeler, koltuklar kullanmaları tavsiye edilir. Ama durumda bu tarafta ve diğer taraftan mobilyalarda çekici ve onurlu görünüyor emin olmak için önemlidir.

uzatılmış mutfak-salon bir stil ve tek renk gürültüde yapılırsa, oda görsel olarak daha olacakuzatılmış mutfak-salon bir stil ve tek renk gürültüde yapılırsa, oda görsel olarak daha olacak

Mutfak salon farklı tarzlarda yapılabilmektedir. Kayıt için çoğu durumda klasik tarzda ve yüksek teknoloji tarzı kullandı. Klasik moda her zaman olduğunu ve bu güne kadar farklı yaş kategorilerinin insanlar arasında popüler olmaya devam etmektedir.


Özellikle dikkat masanın üzerine yerleştirilen büyük avize yayarlar Bu düzenlemede, yemek alanı, ödenir.

yüksek teknoloji tarzı keskin hatlar ve geometrik şekillerin kullanılmasını içerir.

Aşağıdaki materyallerin kayıt için uygundur:

 • plastik;
 • cam;
 • metal;
 • Duvarcılık.

Yüksek teknoloji tarzında imar gerçekleştirmek için, görsel olarak tarafında tüm alanı ayırmaya olanak sağlayacak spot, oda aydınlatma Uygun dağılımını kullanabilirsiniz.

25 metrekarelik mutfak oturma odası planlıyoruz. m

Mutfak 25 m2 oturma odası olduğunda, odanın doğru düzeni olmadan yapamaz. Odadaki tüm alanları birbiriyle kombine olması önemlidir. Aynı apartmanda oda toplam sayısına göre belirlenir gerekli bölgelerin sayısı. Örneğin, eğer apartmanda bir stüdyo daire ve diğer odalar çoklu fonksiyonel alanları yerleştirmeniz gerekir 25 m2'lik bir alan üzerinde, değil.


Eğer oturma odası bitişik olan bir mutfak varsa, mekanı sınırlayacak ve mutfak ve salon için ayrı alanlar yapmak gereklidirEğer oturma odası bitişik olan bir mutfak varsa, mekanı sınırlayacak ve mutfak ve salon için ayrı alanlar yapmak gereklidir

En azından, aşağıdaki alanları almalıdır:

 • yatak odası;
 • oturma odası;
 • yemek odası;
 • Mutfak.

apartmanda bir çocuk varsa, sen oyun alanı, hem de çalışmak için bir yer seçmek gerekir.

oda imar

Hemen hemen büyük stüdyoları iç tüm büyük bir boşluk imar ayırma sağlar.

Bölgelere ayrılmış bitişik mutfak-oturma odası, sen çubuğunu kullanabilirsinizBölgelere ayrılmış bitişik mutfak-oturma odası, sen çubuğunu kullanabilirsiniz

Onların gücü farklı kullanılan farklı yollar bölgeleme olduğunda:

 1. çubuk sayacı. Çok şık ve güzel görünüyor. Oldukça fonksiyonel ve çok uygun bir yoldur.
 2. Alçıpan bölme. Bariyer odasına dekoratif öğesi ekleyin ve uzay böleceğiz çeşitli şekil ve büyüklükte olabilir.
 3. Bir bölümü olarak, ev mobilyası çeşitli kullanabilirsiniz. Örneğin, bir kanepe, akvaryum olabilir.
 4. Fena değil gerekirse, açık ve sağ tüm avantajları ve böyle binaların dezavantajları izin yakın ikisi de olabilir sistemleri bölümleri, sürgülü bakacağız.

İlginç tasarım mutfak-oturma odası (video)

Kombine mutfak oturma odaları kararın tarzı, birlik ve rasyonelliği birleştiren şık iç, bir örnektir. işleme tesislerinin Bu şekilde pek çok çekiyor. 25 m2 Mutfak salon gerçek hayatta birçok plan ve fikirler çevirmek için izin verir. tarzı konuların moda dergileri bir film seçilen, ya da kendi icat edilebilir. Bütün bu tarafta tüm oda birliği, genel stil ve mekan doğru dağılımı hakkında unutmak değil de önemlidir.

Usta imar ve düzgün planlama, rahat, güzel, konforlu ve verimli bir alan sağlayacaktır. 

Kombine mutfak tasarımı, oturma odası (fotoğraf)

68min498-Gostinaya-s-kuxney10110-Gostinaya-s-kuxney11-Gostinaya-s-kuxney14min144166-delenie-svetom

Leave a Comment

Your email address will not be published.

46 − 37 =

Adblock
detector