20 metrekarelik Rahat mutfak-oturma odası. m3 Tasarım Konseyi ve fotoğrafları – nwhistorycourse.org

The Blogoturma odası ile mutfak birleştirerek daha fazla yer ve eşsiz bir tasarıma olsunoturma odası ile mutfak birleştirerek daha fazla alan ve eşsiz dizaynSovmestiv mutfak ve oturma odası olsun, ana avantaj alabilirsiniz - daha kareler tasarımda en cesur fikirleri uygulamak. İç bugün konut alanı birleştirin çok moda ve pratik hale gelmiştir. mutfak ve bir bütün içinde birlikte yaşama Yani bir daha uyumlu ve pratik alan oluşturmak edebiliyoruz.


20 metrekarelik mutfak-yemek odası-salon. m: daha fazla seçenek

1 tasarım (mutfak, yemek odası ve oturma odası) 3 çeşitli teknikler kullanılarak uygulanabilir.

Yani, oda ortamı eğer yapılabilir:

 • bölgelere ayrılır, ama esas olarak ana elemanı (stil, renk, malzeme) almak;
 • şiddeti değişen ışık bölgelerini donatmak;
 • ada veya bar üstleri iç kısmında dahil etmek.

Stüdyo böyle bir birleşme için sadece bir şey, ama değişiklikler ve küçük daire daha önemlisi alanını artırmak onu yürütmek için yazılı izin almak yapmak mümkündür.

masanın üzerinde bir yemek masası, sandalyeler, aydınlatma - bölgeye bu iç Paylaşım, yemek odası, uygun donanıma sahip olduğunu hatırlamak önemlidir.

Eğer oturma odası ile mutfak birleştirdiğinizde, apartmanda ilginç bir tasarım yapabilirEğer oturma odası ile mutfak birleştirdiğinizde, apartmanda ilginç bir tasarım yapabilir


Sadece bu alanda böyle bir yemek masası oval yumuşak bölüm oturma alanı ve yemek pişirmek gibi bir bölücü eleman haline gelebilir. Diğer bir örnek, yemek alanı ve siyah oluşan mutfak fayans kapsayan bir taban ve sütlü ama siyah çizgiler (benzerlik mermer) serpiştirilmiş bir oturma alanına sahiptir.

Yemek ve mutfak alanı bu odalar pişirme ve yeme için tasarlanmış olduğundan, aynı tarzda olması gerekir, ancak stil sadece kısmi öğelerinde bir yaşam, en sık mobilya parçaları ve bunların rengini (malzeme) yapabilirsiniz.

1 bir iç 3 Oluşturma aydınlatma çözümleri hakkında hatırlamak önemlidir. Işık pişirme bölgesi ve lambalar ve spot lambaları mevcut olabilir, yoğun olmalıdır. Ama yemek alanı tabloya düşük yerleştirilir değil aydınlık ve çekici tavan abajur ile donatılabilir.oturma odası dinlenme ve rahatlama için ayarlar dağınık ışık, daha uygun olur.

fonksiyonel bir eklem boşluğu elde etmek için, odanın kendisi odaklanmak önemlidir, bu nedenle duvar alanı üzerinde konumlandırılabilir uzatılır oda eğer - Uzun raf ve kanepe bir duvarın tüm uzunluğu ve mutfak küçük boyutu ve başka bir yemek masası yerleştirilir. Bütün bu tür beyaz ve siyah desenli (ışıklar, perdeler, kapı askıları) ile bir araya bej renk olarak renk solüsyonu ve malzeme desteklenir. oda kare ise, mutfakta set duvarlarının biri kaplıyor ve oturma odası ve yemek odası mobilya birbirine paralel yerleştirilir. Böyle bir düzenlemede, birincil olarak bir beyaz renk ve desenli (kanepeye tekstil, sandalye koltuk) olarak pembe ya da kireç tavsiye edilebilir.

20 metrekarelik özel mutfak-oturma odası. m

Kombine alan onarım önemli bir parçası çıkarması, tüm alanlarda bir arada uyum içinde harmanlanmış olması önemlidir. Mutfak, doğru bir planlama ile odası, yatak odası, yemek odası, salon, çocuk ve çalışma yaşam alanı kolayca 20 m2 uyabilir.

mutfak oturma odası bağlıysa, kokulara karşı doğru bir havalandırma odasına nüfuz etmez yapmak için gerekli olanmutfak oturma odası bağlıysa, kokulara karşı doğru bir havalandırma odasına nüfuz etmez yapmak için gerekli olan

Proje kombine alan planlama uzmanları yapabilir, bu yüzden 20 m2'lik gerçekten ergonomi ve işlevsellik kazanacaktır.

Mutfaktan kokuyor yumuşak oturma odası mobilya ve tekstil içine yemedi ek olarak, iyi bir havalandırma sistemi hakkında düşünmek önemlidir. İyi egzoz sistemi pişirme alanı bulunan ve sabit bir temizleme gerektirir.

20 m2 oturma odası-mutfak için tasarım seçenekleri

iç tasarım renk seçeneğiyle ile başlamalıdır. Bu durumda, böyle bir odada dikkate kaçınılmalıdır duvarlar, tavan, zemin, mobilya, tekstil ve aksesuarları, ama ölçek keskin zıtlıklar almak önemlidir.

Duvarlar daha hafif gölgeler ve imalar seçmeliyim için, böylece uzay daha uyumlu hale gelir ve küçük aksan daha kolay olacaktır yapacaktır. Daha iyi Tavanlar asılı tercih etme. dekorasyon olarak, dekoratif sıva, duvar kağıdı, lekeli cam ya da boyanabilir duvar kağıdı tercih edebilirsiniz.

Bir oturma odası ile mutfak birleştirerek aynı tasarıma uygun olmalıdır ve renk düzenini değiştirmek için değilBir oturma odası ile mutfak birleştirerek aynı tasarıma uygun olmalıdır ve renk düzenini değiştirmek için değil


Nedeniyle tesisler için belirlenen koşullara, deterjan özellikleri olan duvarlar için malzemeyi seçmelisiniz.

Mobilya aynı tarzda seçilmiş, ancak her bölgenin gereklerine uygun olarak.

İşte mutfak oturma odası yerleştirilebilir mobilya küçük bir listesi:

 • Tek sıralı eğik ya da mutfak;
 • koltuk;
 • tablo;
 • çubuk karşıt;
 • Bar tabureleri;
 • Raflar.

Klasik ilginç kombinasyonlar ve tonları bağlanmasını sağlar ve çağdaş provas yumuşak şekiller ve renkler, doymuş krom yüzeyler modern stilleri bakın - Her seçim tarzı kararına bağlı olacaktır.

20 metrekarelik mutfak-oturma odası imar. m: Fotoğraf

mutfak oturma odası için güzel ve fonksiyonel imar çıktı tüm alanı yapmak önemlidir.


İşte bazı yöntemler şunlardır:

 • Aydınlatma.
 • Ayna.
 • Çok düzeyli bölünme - Mutfak alanı düşük podyum üzerine kaldırılabilir.
 • duvarları Dekorasyon - başka bir malzemeden ama düzgün renkler, avantajlı olarak yer ayırır.
 • Mobilya Yerleştirme.
 • Barstand - bu birbirinden boşluklar ayrılması için sık kullanılan bölgeler arasındaki geçiş ayarlanabilir.
 • Yükseltilmiş duvarlar - iç için özel olarak oluşturulan, alçıpan çoğu, çok uygun imar elementtir - onlar, herhangi bir şekil olabilir zeminden tavana gitmek, onlar bir niş yapabilirsiniz. Bu eleman ile imar tavan ve gömme akvaryumlar farklı düzeylerde iyi gider.
 • ekranları Sürme - onların avantajı hareketli olmaları ve çok fazla yer kaplar kalmamasıdır.

oturma odası ile mutfak imar zaman aynalar ve lambalar koymak, örneğin, doğru aydınlatma seçmek gerekiroturma odası ile mutfak imar zaman aynalar ve lambalar koymak, örneğin, doğru aydınlatma seçmek gerekir

dairede küçük bölüm ise ek olarak, erken uyuyan veya beklenmedik misafirler yıkanmamış yemekleri gizlemek birinden sabah pişirme kahvaltı sınırlamak edebiliyor.

Sürme bölmeler cam, kumaş, vitray ve diğerleri olabilir.

20 metrekarelik mutfak-oturma odası tamiri. m, iki pencere ve sadece varsa

eklem aralığı iki pencere varsa, durumda onları yenmek ve uyumlu iç uyması önemlidir, ama en önemli şey mutfağı yaşayan benzersiz bir stil oluşturmak vurgular yapmak.

örneğin birinci yöntem, tek bir iç olmasını sağlar, böylece iki pencere üzerinde lambalar ya da aynalar yerleştirilmesi, her iki tarafta, alternatif olarak pencere ve dekoratif objeler arasında veya ekleme, simetrik ve asimetrik tasarlanabilir. pencereler farklı bölgelerde özellikle de ikinci, imar parçası olacak ve daha sonra farklı şekillerde düzenleyebilirsiniz, ama burada destek elemanı önemlidir.

Asimetrik tasarımı dekor eşleştirilmiş elemanlarını kullanılmaz halde, bu alış mutfak, oturma odası ve pencereler vardır bir oda birleştirmek mümkün olduğunu, ahenkli görünüyor.

Doğru mutfak yaratıcı iç mekan yaratacaktır bitişik odada iki pencere DövüldüDoğru mutfak yaratıcı iç mekan yaratacaktır bitişik odada iki pencere Dövüldü

Salon mutfak tamiri bütün ayrılmış çözümler gerektirmektedir. Şematik, bu gibi görünüyor - bölünme% 25 mutfağa verilen formül 25/75, ve oturma odasının% 75 ile uyumlu olmalıdır.

Belirli bir alanı yapma, bu kuralların bazı hatırlamakta yarar var:

 • birlik kuralı - tarzı birlik, mutfak şık bir oturma odası olmasına yardımcı renkler hepsi;
 • stil kuralı - mutfak oturma odası (minimalizm, çatı, Provence) tasarımında yaklaşık yönünü bilmek önemlidir, yoksa bir iç-kakofoni yakalanma riskini artırır;
 • eşitlik kuralı - bölgelerden biri parlak desenli ve dekor ile dolu ise, ikincisi kadar sakin olmalı;
 • ; Bu kadar büyük bir alanda süslemeleri kaç olmalı ve bu yüzden iki oda birleştirerek, çünkü daha bir anlam taşır - üstünlüğü "less is more"
 • pratikliği Kural - Böyle bir anti-koku ve gres, yıkanabilir duvar kağıdı ile emprenye perdeler gibi kaplama ve dekorasyon için en pratik malzemeleri seçin.

Mutfak Tasarım oturma odası (video)

Kombine uzay, sınırları zorlayan özgürlük ve ışığın bir ruh hali yaratır. İyi seçilmiş tasarımı iç tasarımında yeni ufuklar açmak için izin verir.

Mutfak Yaşam 20 metrekare (fotoğraf)

34658-Gostinaya-s-kuxney91014135611-Gostinaya-s-kuxney

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 54 = 57

Adblock
detector