20 metrekarelik İç oturma odası. Daire, büyük bir tasarım fotoğraf var – nwhistorycourse.org

The Blogözenle ele alınmalıdır kaydına böylece oturma odası, ana odalarından biridirAşırı tschatelnostyuV küçük daireler ile ele alınmalıdır kaydına böylece oturma odası, ana odalarından biridir, her bir mobilya parçası, her şey ve mobilya sadece onun yerini almalıdır. Bu boyuttaki oturma odası, bu kesinlikle böyle olduğunda her serbest metre kullanım sayısı. kendiliğinden kurmaya izin vermez bu boyutta oturma odası yanında bir mobilyayı satın aldı. Ama bu bir oturma odası rağmen sanat eseri dönüştürülebilir. Bu oturma odasından sadece çok daha kolay olurdu böyle bir durum ile düzgün yerden tasarruf değil, aynı zamanda uygun yerlere her şeyi tutmak ve hayat değil öğrenebilir.


Yaşam: Tasarım Fotoğraf 20 kareler

teknoloji tasarım oluşturma, bu Tetris bir oyun gibidir, her adım, kesinlikle her ayrıntıyı saymak gerekir. Oturma odasında bu boyut için parlak renklerin kullanılması, bu mükemmel, ama buna oda renkleri mahrum etmek gerekli olduğu anlamına gelmez. Herkes görsel artırmak için oda bir ayna kullanmak daha iyidir biliyor.

Yüksek kaliteli aydınlatma iç rahat ve konforlu bir oturma odası yapabilirsinizYüksek kaliteli aydınlatma iç rahat ve konforlu bir oturma odası yapabilirsiniz

Ama örneğin durumlara başka çözümler vardır:

 • Işığın Uygun oyun;
 • renk tonlarına oluşturma;
 • Sağ alanda Ayırma odaları;
 • foto-duvar kağıdı kullanımı

pastel renklerin kullanımı, bu tasarım alanında uzmanlar için değil, aynı zamanda küçük ölçekli konut sahibi olan herkes için sadece idealdir. Bunların yanı sıra, geçmişte uzun yıllar popüler olan bir foto-duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Neredeyse resimlerini bitti. Onların yardımı ile tek tek konulara odaklanmak veya görsel oda büyütmek mümkündür.


 20 metrekarelik Tasarım oturma odası. m: foto-duvar kağıdı kullanımı

oturma odası düzenlemek amacıyla böyle turuncu, mor veya açık yeşil parlak renklerle birlikte parlak renkler kullanmak daha iyidir.

Ayrıca Odaya duvarların birinde, bir kural olarak, yapıştırılmış olan foto-duvar kağıdı kullanabilirsiniz, misafir odası süslemeleriAyrıca Odaya duvarların birinde, bir kural olarak, yapıştırılmış olan foto-duvar kağıdı kullanabilirsiniz, misafir odası süslemeleri

Fotoğraf kağıdı küçük bir oda için gerekli olan bir parlak vurgu vardır. Onlar sadece duvarları süslemek için kullanılabilir, ama aynı zamanda dekorasyon kapılar için, kullanımları sadece hayal gücü ile sınırlıdır. duvar kağıdı kullanımının önemli bir özelliği görüntünün doğru seçimdir. duvar kağıdı ek olarak görev genişletmek ve duvarları kenara taşımaktır çünkü boyalar, duvar kağıdı oda gereksiz dekorasyon aşırı olmamalı "oynanan".değil mobilya tarafından işgal ve fotoğraf duvar kağıdı olarak mükemmel bir köşe oda. Bu alan okuma için uygundur ve foto-duvar kağıdı üzerine görüntü özel yapacaktır.

Böyle duvar kağıdı seçimi, yatay çizgilerin desen ağaçlarının resmiyle duvar kağıdı seçmek için, bu durumda, daha iyi bir oda artacağı unutulmamalıdır. tam tersine yatay çizgiler odası azaltacaktır ve çizimlerin büyük bir seçim esansiyel yaşam alanı odaklanır.

20 metrekarelik İç oturma odası. m: konfor yaratmak için

Bir oturma odası mobilya Yerleştirme yer kazanmak için ve akıllı bir tarzda yaşamayı öğrenmek. Herkes 20 metrekarelik alanı düzenlemek, ancak bu şıklık ve sadelik korunması gibi karmaşık sorunlara yol açtı. küçük dairelerin pek çok vatandaşın dikkate uzmanların önerilerinin bazı alarak, karanlık ve perişan odaları her santimetre memnun edecek benzersiz, samimi başyapıtı yapmak hem açıktır.

Küçük bir odada duvarlar ve tavan için ışık renkleri seçmek daha iyidirKüçük bir odada duvarlar ve tavan için ışık renkleri seçmek daha iyidir

konfor hissetmelisiniz oturma odasına yürümek, ama "izin verilen olanın sınırlarını genişletmek için" anlaşılmaktadır zaman gereklidir.

İşte en bir ortam yaratmak için bazı ipuçları şunlardır:

 • aynalar odanın sınırlarını genişletecektir aşırı hassasiyeti ile büyük bir ayna yüklemeden, oda artırmaya yardımcı olacaktır kullanma;
 • Sadece rahat değil, aynı zamanda serbestçe oturma odasında parlak renklerde doğal ahşap kullanılması önerilir değil hissetmek için;
 • "Odası, aşırı değil" kuralını tutulması birçok kişi gereksiz şeylerden kurtulabilirsiniz.

Karanlık perde ve kurtulun. Daha fazla ışık - daha oda.

20 metre oturma odasının tamiri: planlamasının inceliklerini

Bir proje planı oluşturmak için gerekli olan harcanan her dakika ideal bir yaşam oluşturmak ve zevk için, size titiz ne olabilir her detayını ve detay dikkate alınması gerekmektedir, ancak sonuç - bu önemli. her alanı düşünün, kullanımı gereklidir. Yani, örneğin, giriş kapısının üstünde alan ne yazık ki çok nadiren kullanılır, ancak aksesuarlar, kitaplar, giysiler için raflar altında kullanılabilir. Özellikle şanslı kiracı kim yüksek tavanlı övünebilir.

güzel resimler ve dekoratif şömine olabilir oturma odası dekore edingüzel resimler ve dekoratif şömine olabilir oturma odası dekore edin


Eğer yeniden planlama oturma odası başlamadan önce, gelecekteki mobilya konumunu belirtiyor kağıt üzerinde bir çizim oluşturmak için en iyisidir. Diğer tüm kiracılar ile bu ayrıntıya hakkında konuşun.

Ben fark etmiyorum alanların yararlanabilir nasıl:

 1. Tüm kapının arkasında alanı vardır, ancak bir metrekarelik düşünürsen. Bu kahvaltı veya aşk koltuğu bölge için mükemmel bir yerdir;
 2. Geniş pencere pervazına vardır? Onun yemek odası tablosundan düzenleyin. Ancak, bir bölgeye ve kitap okuma ve bir kadeh şarap ile vakit geçirmek için dönüştürülebilir.

garniture veya dolap ve duvar arasında bir boşluk bıraktı, banliyö alana iş parçaları ile ütü masasını veya sıradan kutusunu doldurmak mümkündür.

Doğru ortamı Planlama: 20 metrekare oturma odası için fikirler. m

büyük bir oturma odası ile, nasıl kompakt düşünmek ve zevkle mobilya düzenleme olamaz. Bu 20 kareler odaları için geçerliyse, düşüncesizlik bir seçenek değildir vardır. Sahibi ve hangi ihtiyacı konması yer hakkında net kavramı ile kendilerini kol yükümlüdür. en oturma alanı ile başlayalım, bu iç kapı daha yakın konumlandırmak için en iyisidir, ancak çalışma alanı iyi pencereye yakın konumlandırılmıştır.

fonksiyonel bir oturma odası yapmak amacıyla, alçıpan niş veya güzel kemerler yüklemek mümkündürfonksiyonel bir oturma odası yapmak amacıyla, alçıpan niş veya güzel kemerler yüklemek mümkündür


Modern bir evde, salonda bir niş bulmak için nadir değildir. Bu kanepe ya da çekmeceli komple yatak mükemmel bir yerdir.

Neden bu seçenek popüler? Bu düzenleme bazı olumlu özelliklere sahiptir.

yani:

 • Uzun ömürlü çalışmasını sağlar;
 • Bu mağaza yatak ve diğer şeyler için ekstra alan sunar;
 • Ekrana düzenlemek, meraklı gözlerden bir kutu gizlemek kolaydır.

Sakinleri eşyalarını saklamak için kullanmak salonda balkon, varlığını gözlemlemek için de çok yaygındır. Tasarım uzmanları gerçek bir saygısızlık düşünün. Bu bir balkon küçük yatak odası veya dinlenme odası ile donatılabilir. Tabii ki, tamamen pencere yalıtımına için gerekli olduğunu ve sıcak bir zemin donatmak için arzu edilir. Bu stil her yıl popülaritesini artıyor. Oturma odasında sağlanabilir böyle bir ortam Organize yer değil, aynı zamanda ek sıcaklık ibaret değildir.

Tavan alçıpan ile dekore edilirse, odaya ekstra rahatlık vermek için inanılmaz bir fırsat. neon spot çevresinde yerleştirmek yeterlidir.

20 metrekarelik Trendy iç oda. dairede (video)

Sonuç olarak, küçük ölçekli dairelerin her ihtiyacı için kullanılacaktır sadece bu parçaları içermelidir söyleyebiliriz. Eğer oda düzenleme önce olursa olsun kare veya dikdörtgen ne olduğunu, mobilya seçimi doğruluğu düşünmek gerekir. Eğer bir bardak su koyun ve çalışmak için bir yer olarak kullanmak için öğleden sonra bir minyatür tablo, yerine eğer Her zaman kaide mükemmel bir seçenek olabilir.

20 metrekarelik Tasarım oturma odası. apartmanda (iç fotoğraf)

0bf8a7b50d89-51212-2518-2018kv112825

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 9 = 1

Adblock
detector