15 nowych produktów do sypialni: fotografia, design 2017 – nwhistorycourse.org

The BlogDokonywanie sypialni projekt, wybrać ciepłą i przytulną stylDokonywanie sypialni projekt, wybrać ciepłą i przytulną stilKogda przychodzi czas, aby dokonać napraw, wiele się do zamieszania. Szczególnie trudno jest w przypadku, gdy zostanie wybrany styl dla sypialni, ponieważ ten pokój ma szczególny cel. To powinno być przytulne i wygodne, a jednocześnie powinna pobudzać. Photo Sypialnia wzory 2017 trendy pozwala wydać sypialni w dowolny podobał się styl. Najważniejszą rzeczą w projektowaniu wnętrz do sypialni - harmonijne połączenie i wykończenia wnętrza. W tym roku projektanci skupiają się na wykorzystaniu naturalnych materiałów i jasnych kolorach.


Większość stylów sypialni w 2017 roku

Po wybraniu stylu Wielu zastanawia się - na co wariant przestać. Po tym wszystkim, projektanci dzisiaj może zaoferować wiele stylów, w których można zorganizować pomieszczenie.

Sypialnia powinna być dużo przestrzeni: Nie zaśmiecać go niepotrzebnymi rzeczamiSypialnia powinna być dużo przestrzeni: Nie zaśmiecać go niepotrzebnymi rzeczami

W tym roku, wszystkie style są zjednoczeni przez jeden wspólny trend - pomieszczenie powinno być proste, spójne, przestronne i funkcjonalne.

Następujące style zdobyły dużą popularność wśród właścicieli sypialni. Pozwalają one przynieść oryginalnych i śmiałych pomysłów. W tym pokoju jest stylowe i przytulne.

strych

Styl polega na dekorację sali jako jednej przestrzeni. Zazwyczaj jedna ściana pozostaje, jak było pierwotnie, bez wykończenia. Czasami sypialnia połączona z balkonem, aby zwiększyć przestrzeń. Elementy dekoracyjne w tym stylu są postrzegane jako niepotrzebne obciążenie sypialni i tylko zbierają kurz. Jednak jeden lub dwa zdjęcia, można ozdobić ściany nad łóżkiem.


pokoje w stylu loftu połączone w jeden duży, pozostawiając niewiele ścianiepokoje w stylu loftu połączone w jeden duży, pozostawiając niewiele ścianie

Eco

Polega ona na wykorzystanie materiałów przyjaznych środowisku. Łóżka w tych pokojach muszą być wykonane z drewna, które również schować ścian i podłogi wykończenia. Te pokoje są jasne i piękne. Przestrzeń może być ozdobione wazony z kwiatami. To sprawi, że pokój świeże i przytulne.

Eco Style przeznaczony jest do pomieszczeń, które robią wszystko z naturalnych dóbr środowiskowychEco Style przeznaczony jest do pomieszczeń, które robią wszystko z naturalnych dóbr środowiskowychminimalizm

Pozostaje u szczytu popularności. W tym roku, styl stał się bardziej demokratyczny. On sugeruje zastosowanie jasnych kolorów na równi z ciemności. Na styl charakteryzuje się wbudowanym mebli, minimum elementów dekoracyjnych, funkcjonalność i zwięzłości sytuacji.

Minimalizm w wystroju pomieszczenia charakteryzuje się minimalną ilością rzeczyMinimalizm w wystroju pomieszczenia charakteryzuje się minimalną ilością rzeczy

Prowansja

Styl polega na wykorzystaniu naturalnych materiałów. Nacisk położony jest na wystrój. Aby to zrobić, należy użyć różnych tkanin, dywanów RAG obrusy i serwetki, haftowane przez siebie.

W stylu Prowansji istnieje wiele różnych elementów wystrojuW stylu Prowansji istnieje wiele różnych elementów wystroju

Po wybraniu stylu trzeba wziąć pod uwagę wiele aspektów: jaka jest wielkość pokoju, gdzie okna na słonecznej stronie lub nie, jaki jest kształt pomieszczenia i wysokości sufitu.

Modne wnętrza sypialni 2017

W 2017 roku, wnętrza sypialni mogą być bardzo zróżnicowane. Są one ze względu na wybór stylu, który dyktuje warunki podstawowe sytuacji w sypialni.

Do sypialni był stylowy i zwięzły, ważne jest, aby podążać w tym samym stylu jak eklektyczny w tym roku całkowicie honorowane.

sypialnia wnętrze, można tworzyć własne. Dziś, duża ilość informacji można znaleźć na różnych zasobów internetowych.

Do tej pory, w pokoju jest wybrane w stylu, stosują różne farby, tapety, meble dekoracyjneDo tej pory, w pokoju jest wybrane w stylu, stosują różne farby, tapety, meble dekoracyjne


Co należy zwrócić uwagę na:

 • We wnętrzu, w pierwszej kolejności ważne jest, aby wykonać okładzinę ścian, sufitów i podłóg. Ściany można wkleić na tapetę lub farby. Niektóre style wymagają minimalnej wykończenie powierzchni, na przykład, tylko jego tynku.
 • Najbardziej modny trend wykańczania Sufity wzorów.
 • Seks jest najlepiej pokryć parkiet lub laminat.
 • Meble powinny być wykonane w tym samym stylu. Jego umieszczenie zależy od powierzchni pomieszczenia i jego warunków oświetleniowych.
 • Ważne jest, aby zwrócić uwagę na dobór oświetlenia. Sypialnia jest ważne w związku w suficie i światło w obszarze łóżku.
 • W tym sezonie modne lokale zonirvoanie. Można to zrobić na ciecz z mebli lub dekoracji. Modne przedmioty koncentruje się na w obszarze głowy łóżka.

Modne wnętrza w tym roku jest ten, który jest wykonany w sposób prosty i skromny sposób. W tym przypadku, w sypialni powinny być zwięzłe, stylowe i funkcjonalne, jak to możliwe.

Nowy design sypialnia w 2017: właściwy wybór koloru

W tym sezonie, w sypialni jest postrzegany nie tylko jako miejsce rekreacji, ale także miejsce, które wiąże wolnego czasu. To może być zaprawiony lub jasny. Jednak przy wyborze jasny kolor jest ważne, aby wziąć pod uwagę jej wpływ na stan emocjonalny.

Najlepszym rozwiązaniem przy wyborze jasny kolor będzie rozcieńczenie jej spokojne i jasne kolory. Ta kombinacja będzie rozcieńczyć głęboki kolor i równowagę do pokoju.

W sypialni znajduje się miejsce do spania. Dlatego, jego atmosfera musi uspokoić i odpocząć. Wybierając odpowiednie kolory sprawią, że pokój nadaje się do spania.


Kolor w sypialni każda z nich jest dostosowana do siebie może sprawić, że pomieszczenie ciepłe stonowane kolory i może być na odwrót w jasnyKolor w sypialni każda z nich jest dostosowana do siebie może sprawić, że pomieszczenie ciepłe stonowane kolory i może być na odwrót w jasny

Modne kolory w 2017 roku:

 • Biały. Ten kolor jest używany do rejestracji pomieszczeń w różnych stylach. On dobrze komponuje się z drewnianymi meblami, tekstyliów, jasnych odcieniach. Pokój wygląda dobrze w kolorze białym, rozcieńczonej beżu, piasku, jasnoniebieskie złotym i blada.
 • Jasne akcenty. Zastosowanie jasnych kolorów jako niezależna nie mile widziane. Ale jasne akcenty odbywają. Może to być jasne poduszki, tapicerka, narzuty, zasłony. Modny kolor jest uważany za Szkarłat, szmaragd, fioletowe, fioletowy, szafir.
 • Czarny. Korzystanie nierozcieńczony czarny niedopuszczalne. Ale połączenie go z białego sprawia, że ​​pokój szlachetny, elegancki i zabawy.

Przy wyborze kolorów ważne jest, aby zwrócić uwagę na dobór kolorów do dekoracji, wybór kolorów na zasłony i meble.

Modna sypialnia w 2017: główne elementy wystroju

Projektanci powinni zmniejszyć liczbę elementów dekoracyjnych. Ale żeby się ich pozbyć całkowicie warto. Oni sprawiają, że pokój bardziej wygodne i oryginalne.

Zakres wystrój zależy od wybranego stylu we wnętrzu. W niektórych stylach elementów dekoracyjnych może stać się dość nieoczekiwane rzeczy. Dla high-tech, na przykład, wystrój jest do korzystania z najnowszych rozwiązań technicznych.

Jednak tradycyjne elementy dekoracyjne w prawidłowym dawkowaniu nie dać zapomnienie.

Pokój może być wykonane w różnych stylach: minimum rzeczy lub dużo jasnych kolorach, lub odwrotnie, najnowszą technologię lub retroPokój może być wykonane w różnych stylach: minimum rzeczy lub dużo jasnych kolorach, lub odwrotnie, najnowszą technologię lub retro

Warianty elementów dekoracyjnych:

 • obrazy;
 • lusterka;
 • godzina;
 • Wazony z kwiatami;
 • tkaniny;
 • Figurki i rzeźby;
 • Dekoracyjne malowanie ścian.

Przez stylowe wnętrza w sypialni trzeba wybrać kilka elementów dekoracji, które wyglądają zwięźle w prosty i spójny styl w jednym pokoju.

meble do sypialni: aktualności 2017

Jednym z głównych przedmiotów wnętrza w sypialni jest łóżko. Aby zacząć się go kupić, to jest możliwe, aby wybrać resztę mebli. To musi być w zgodzie z łóżkiem i uzupełniać go.

Dobrym przykładem złej kombinacji - łóżko w stylu vintage i nowoczesne szafy lub regały, wykonane z metalu.

Meble w pokoju powinny być utrzymane w tym samym stylu, natomiast sypialnia będzie wyglądać elegancki i schludny.

Meble w sypialni jest lepiej wybrać kolor ścian i wnętrza całego pokojuMeble w sypialni jest lepiej wybrać kolor ścian i wnętrza całego pokoju

Wskazówki dotyczące wyboru mebli:

 • W tym roku w sposób naturalnych materiałów. Drewniane łóżka w różnych kolorach będzie stylowy mebel. Jego kształt i rozmiar może być bardzo zróżnicowany. Tu wiele zależy od wielkości pomieszczenia.
 • Meble powinny być praktyczne i wygodne. Lushe wykorzystać wbudowane meble, różne półki, co pozwala zaoszczędzić miejsce i stworzy dodatkowe miejsca dla małych wewnętrznych elementów.
 • Dla dekoracyjny modne korzystać z różnych ławki, stoły i komody. Ważne jest, aby pamiętać, że meble powinny być funkcjonalne.

Musisz wybrać meble na podstawie własnych preferencji smakowych. Zakupy mogą być dokonywane przez siebie, lub można skorzystać z pomocy profesjonalnego projektanta, który jako pierwszy wykonane szkice, biorąc pod uwagę życzenia klienta i specyfiki stylu we wnętrzu.

Najlepszy nowy projekt sypialnia 2017 (wideo)

trendy w modzie dla sypialni rejestracyjnych pozwalają stworzyć pokój swoich marzeń. Aby to zrobić, trzeba zapoznania się z funkcji i cech automatu stylu, aby zdecydować, czy jest on odpowiedni dla danego pomieszczenia. Po dokonaniu sypialni ważne jest, aby wszystkie elementy wnętrza są harmonijnie ze sobą zmieszane. W sypialni powinno być proste, wygodne i przytulne. Jakie są najbardziej odpowiednie elementy, każdy właściciel musi zdecydować, na własną rękę.

projektowanie sypialni w 2017 roku (zdjęcia)

1 min 13141061215215446c6d3e911e580be0a94ef069547215446c6d3e911e580be0a94ef0695479795161395759057minimalizm-3145189981014cvetovaja-palitra-dlja-sovremennoj-spalni754622

Leave a Comment

Your email address will not be published.

77 − 67 =

Adblock
detector