10 kural dekor: iç koyu duvar kağıdı – nwhistorycourse.org

The Blogiç karanlık duvar kağıdı kullanın aydınlatma, oda büyüklüğü, oda tarzı ve dekor verilebiliriç karanlık duvar kağıdı kullanın aydınlatma, oda büyüklüğü, stil ve benzersiz bir tasarım oluşturabilirsiniz duvar kağıdı ve iç tasarım seçtiğiniz için mobilyalar pomescheniyaSoblyudaya kuralları verilebilir. Bu yüzden seçenekler herkes karanlık iç uzun bir süre olabilir çünkü karanlık duvar kağıtları, odada sopa için optimize ne almak için daha iyi ne daha yakından göz atmaya değer. Seç duvar rengi Oda büyüklüğü, ışık ve dekor odasında, stil ve iç tasarım dayanmalıdır.


konut iç kısmında Karanlık duvar kağıdı

yatak odası, çalışma odası ya da oturma odasının arka planını düzenlemek için Kahverengi duvar kağıdı idealdir.

Sesi koyu kahverengi ise, mükemmel sıcak renkler, gümüş, altın ve beyaz palet ile kombine ve kahverengi parlak tonları önünde mobilya, dekor öğeleri ve aksesuarları koyu tonları ile mükemmel bir kombinasyon uyacak olacağını hatırlamak önemlidir.

Koyu tonları mobilyalar ve sıcak ve parlak renklerin aksesuar ile iyi uyum duvar kağıdıKoyu tonları mobilyalar ve sıcak ve parlak renklerin aksesuar ile iyi uyum duvar kağıdı

Karanlık duvar kağıdı ile odasında büyük beyaz mobilya, tür, bir kazan-kazan iç tasarımının klasik görünüyor. Bu odaya sayesinde sakin huzurlu bir ortam yaratır çünkü Tasarımcılar genellikle yatak odasında karanlık bir arka plan kullanın, rahat ol.

örneğin farklı renklerin koyu arka plan lekeler, Kompleman:


 • kırmızı;
 • süt;
 • yeşil;
 • Sarı.

Koyu duvar kağıdı mutlaka kahverengi olmayabilir. Bugün koyu yeşil renkte, koyu mavi veya koyu gri paletinde duvarlarını çizmek için acil. Koyu mor duvar kağıdı bugün tasarımcıları arasında büyük bir popülerlik zevk. mor renk Satış minimalizm yönetiminde hemen her tarz için uygun böyle bir arka plan neo-Gotik etmek olduğunu gösterir. Beyaz mobilyalar ve siyah iç yanındadır koyu mor duvar kağıdı ile odada.

Yatak odasına veya diğer herhangi bir odada karanlık duvar kağıdı, oda, cansız donuk ve kasvetli olması anlamına gelmez fark etmek önemlidir.

Bu karanlık arka plan benzersiz iç mekan, profesyonel bir tasarımcının hizmetlerden yararlanabilmek için en önemli şey yaratmak için bir şans verir oldu.

Parlak duvar kağıdı ve karanlık zemin, koyu duvar kağıdı ve parlak kat - hangi seçeneklerin kombinasyonlar

Koyu bir zemin ve parlak duvar ve duvar kağıdı koyu ve açık kontrastı ve zemin çok etkili bir iç çözümdür. küçük odalar İdeal koyu zemin ve parlak duvarlar için, görsel küçük odanın alanını genişletmek için izin verir. laminat ya da linolyum koyu ve açık duvar, emin olun dekoratif paneller, kapı, dekoratif elemanlar şeklinde koyu lekeler olmak için gereklidir. Oda aydınlatma dikkate güneş ışığı almak ve koyu renk ile abartmak değil de önemlidir.koyu paleti olarak kahverengi her tonunu uygun. ters kombinasyonu, yani koyu duvar kağıdı ışık zemin, tesis oda olacak şekilde kesilmiş, bu yüzden bu renk kombinasyonu genellikle geniş ve ferah odalarda kullanıldığını anlamak için önemli ise. Işık herhangi bir bulaşma zemininde bir kez görünür olacaktır, çünkü bu kombinasyon, mutfak veya koridorda kullanılması tavsiye edilmez.

Işık zemin ve koyu duvar kağıdı görsel çok büyük odalarda kullanılan odayı azaltmakIşık zemin ve koyu duvar kağıdı görsel çok büyük odalarda kullanılan odayı azaltmak

Görme aşağıdaki yardımcı olacaktır koyu duvar kağıdı tasarım teknikleriyle boşluk büyütmek:

 1. Tasarımcılar Duvara bir ayna koymanızı tavsiye ederiz, bu görsel alanı genişletmek olduğunu.
 2. Sen duvarlar ve açık ve koyu duvar kağıdı yapabilirsiniz.
 3. Ek aydınlatma uzay aplikler yerleştirilebilir Expand orijinal lamba koymak. Odanın özel bir çekicilik renkli ışıklar verecektir.

temel ipuçları tasarımcıları ardından uyumlu bir iç mekan oluşturabilirsiniz. En önemli şey koyu renkle aşırıya değildir.

Karanlık bir odada ne pokleit duvar kağıdı: Tasarımcı İpuçları

Sorun birçok karşılaştığı çok karanlık oda olduğunu. Karanlık oda sigortalı değildir bu etkinin ve ülke evlerin sakinleri üzerinde küçük bir dairede değil sadece olabilir. Evin güneşli tarafında olsa bile, her zaman odasında aşırı karanlığından kaydetmez.

Karanlık odalar için uygun sadece hafif duvar kağıdı: duvar kağıdı ile oda bitirme gelince, o hatırlamak önemlidir.

İç kötü aydınlatılmış odada uygun sarışın duvar kağıdıİç kötü aydınlatılmış odada uygun sarışın duvar kağıdı

İdeal renk seçeneği - şudur:


 • bej;
 • fıstık;
 • krem;
 • limon;
 • altın;
 • Sarı.

Açık renkler bu odada sayesinde daha hoş olacak, aydınlık ve neşeli olmalıdır. renk karışımı Güzel veya duvarların güneş odun tasvir Duvar, biri üzerinde yerleştirdi. sağduyulu desenli oda duvar kağıdı aydınlatmak Yardım, karanlık ve büyük olmamalıdır. tercihi kendinden renkli duvar kağıdı verildi ise, duvarların biri farklı bir renk duvar yapılmalıdır.

Karanlık salonda Duvar kağıdı: nasıl küçük bir oda için bitiş seçmek için

Ve küçük karanlık oda için ne kadar mükemmel duvar kağıdı olacak? Evin ana odalar için iyi bir fikir - birkaç parlak renkler bir kombinasyonudur. duvar kağıdı tutkalı en açık renk en sönük duvar için gereklidir. Ayrıca, dekor elemanları unutun bazı canlı, parlak vurgular iç ruh hali ve olumlu eklemeyin. malzemenin dokusu dikkat etmek duvar kağıdı seçiminde gerekli olandan karanlık bir oda daha parlak ve daha canlı yapmak için.

küçük ve karanlık oturma odaları için uygun açık renkler parlak bir yüzeye sahip duvar kağıdıküçük ve karanlık oturma odaları için uygun açık renkler parlak bir yüzeye sahip duvar kağıdı

Küçük bir karanlık oturma odası için duvar kağıdı aşağıdaki türde seçmek daha iyidir:


 • vinil;
 • tekstil;
 • Boyama için;
 • kağıt;
 • Post.

Derin doku ile mat duvar kağıdından reddetmesi halinde. Ama daha iyi böylece az güneş ışığı odası ekleyerek ışınları yansıtan bir parlak malzemeyi tercih etmek. Eğer kabartma bitirmek kaplama malzemesi ile düşünmeye olsaydı bu duvar kağıtları zaten zayıf oda aydınlatma yutmak, onlar, aklımı hemen olmalıdır.

iç ışık ve karanlık duvar sağ kombinasyonu

Odanın iç renklerin Güzel kombinasyonu - bu onarım başlatan herkesin hayalidir. Bugün birleştirmenin birçok yol geliştirdi.

evrensel renk eşleştirme yöntemi vardır:

 1. birleştirmek kolay. Bu yöntem, iki farklı renk kullanılması ile karakterize edilir.
 2. Karmaşık bir kombinasyon. Bu yöntem, en fazla iki renk arasında bir kombinasyonunu içerir.
 3. Alışılmadık bir kombinasyon. yöntem daha fazla üç farklı renkler birleştirmeyi içerir.

Basit karmaşık veya olağandışı kombinasyonu: Aydınlık ve karanlık duvar kağıdı aşağıdaki şekillerde birleştirmekBasit karmaşık veya olağandışı kombinasyonu: Aydınlık ve karanlık duvar kağıdı aşağıdaki şekillerde birleştirmek

Aydınlık ve karanlık duvar kağıdı kombinasyonu ile, bir onarım adamın peşinden sonucunu görmek istediği karar vermek önemlidir. Renklerin ışık ve karanlık tonları kullanırken mutlaka geçerli olacaktır. Sarışın duvar kağıtları - bu mutlaka beyaz veya bej değil, pembe, şeftali ve fıstık renkleri olabilir. Karanlık duvar odasında ilginç bir aksanla bir türüdür.

Mükemmel seçim - siyah ve beyaz wallpapered odasında bitirir. cesur, cesaret ve ilginç bu kombinasyonu. Klasik tarzda veya hi-tech üslup yönü için Siyah ve beyaz duvar kağıdı idealdir.

iç Karanlık duvarlar (video)

Karanlık duvar kağıdı yapıştırma zaman koyu renkler görsel alanı azaltmak olduğunu hatırlamak önemlidir. Eğer karanlık bir duvar ve diğer ışık yaparsanız, benzersiz iç oluşturabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

31 − = 26

Adblock
detector