Żyrandole na suficie: się 5 głównych typów

Żyrandole na suficie: się 5 głównych typów

12 October 2017Żyrandole są obowiązkowym atrybutem wnętrza każdego pomieszczenia i je zastąpić dowolny lampy jest prawie niemożliweŻyrandole są obowiązkowym atrybutem wnętrza każdego pomieszczenia i zastąpić je praktycznie żadnych lamp nevozmozhnoLyustra jest najstarszym urządzenia oświetleniowe, które wymyślić ludzkości. Pierwsze urodziny żyrandole - koniec 17 wieku. Gdy źródło światła był olej, a następnie - świece. Ludzie szybko zdali sobie sprawę, że, na przykład, ze szkła lub kryształu żyrandol daje znacznie więcej światła niż świecy lub lampy. Żarówki wynalazek był prawdziwy przełom w „ewolucji” żyrandole.


Żyrandole: sufit bez nich oprzeć i nie zastąpi żadnych urządzeń, w tym modnym miejscu. Jednak połączenie żyrandoli i innych rodzajów lamp, jest teraz w modzie.

Trzy żyrandole na suficie: obwód jest prosty

Ilość żyrandole na suficie mogą być różne,, że po pierwsze, bezpośrednio zależy od wielkości pomieszczenia.

Ktoś powiedział, że żyrandol nigdy nie jest zbyt wiele. Jednak wszystko jest dobre z umiarem, a nad układem kilku żyrandole na suficie, należy się zastanowić, nie spieszyć się z instalacji.

W każdym pokoju może pomieścić do trzech żyrandoli na suficie i będzie wyglądać pięknie i stylowoW każdym pokoju może pomieścić do trzech żyrandoli na suficie i będzie wyglądać pięknie i stylowo

W dużym, co chcesz pokoju, mogą być umieszczone, na przykład, do trzech żyrandoli.


Bardziej szczegółowo:

 • W restauracji, hoteli, barów, żyrandole najlepiej umieszczone na tej samej linii, wzdłuż pomieszczenia, jeśli jest w kształcie prostokąta;
 • Jeśli pokój jest kwadratowy, to jest możliwe, aby uciekać się do poprzedniego recepcji lub powiesić żyrandole trójkąty, z których każdy będzie uzależnione top żyrandole;
 • W dużych pomieszczeniach, w których istnieje podział na strefy, każda strefa może powiesić żyrandol, nawet na biurku. W tym przypadku, nawet konstruktywne żyrandole mogą się różnić.

Powyżej wykazaliśmy podstawowe techniki żyrandole układ. Być może twoja wyobraźnia, a wyobraźnia i projektant będzie można wymyślić coś innego.

Płaski żyrandol na suficie: konieczne jest rozważenie

Płaskie żyrandole, przeznaczone głównie do mieszkań, gdzie niski sufit.Oczywiście, można użyć płaskiego żyrandol nie tylko tam, gdzie sufit jest niski - to wszystko zależy od tego, co wybrać projekt dla jej pokoju.

Płaskie lampy idealnie nadają się do pomieszczeń o niskich sufitówPłaskie lampy idealnie nadają się do pomieszczeń o niskich sufitów

Płaski żyrandol wizualnie „windy” niski sufit w mieszkaniu. Jeśli chodzi o design, wiele znanych firm europejskich producenci podobnych produktów, więc wątpić w jakość i piękny wygląd lampy nie jest konieczne.

Co brać pod uwagę przy wyborze płaskie żyrandole:

 1. Światło nie powinny bić na moich oczach;
 2. Żyrandol powinny być wystarczająco silne żarówki do oświetlenia całego jakość pokoju;
 3. Zbyt ciemny lub jasny w kolorze żyrandol zamieszka na baczność, i niski sufit, więc jest to rozsądne, aby wybrać światło żyrandol i delikatne tony. Biały żyrandol, na przykład, doskonale radzą sobie z tym zadaniem.

Biorąc pod uwagę te podstawowe parametry, można osiągnąć jakość światła i sufity wysokość zoomem optycznym. W lampach płaskich mają jeszcze jedną ważną cechę: to jest bardzo łatwe do mycia, bez wyjmowania z sufitu.

Miejsca i żyrandol na suficie: udane połączenie

Spot - lampa, która nadaje kierunek i jasne światło.

Powołanie miejscem aby wyróżnić swoją rolę światła w pomieszczeniu lub obiektu, na którym właściciel domu chce wyostrzyć jego i uwagi innych.

Miejsca pomoże uzupełnienie wnętrza pomieszczenia, a zatem ozdobić goMiejsca pomoże uzupełnienie wnętrza pomieszczenia, a zatem ozdobić go

Tak, tylko dać lokalnych miejsc, kierunkowe oświetlenie. Miejsca pomóc w tak delikatnej kwestii jak ogólnej konstrukcji lekkiej strukturze.


Miejsca można zainstalować niemal wszędzie:

 • W hali;
 • W salonie;
 • W łazience;
 • W kuchni, itd.

Miejsca są z powodzeniem stosowane w miejsce innych lamp :. kinkiety, lampy podłogowe, itp może być więcej, kwota zależy również od istniejącego wnętrza i podłogi przestrzeni. Miejsca istnieć samodzielnie, jako wariant, w doskonałej harmonii z oświetlenia podstawowego, tj z żyrandolami. Aby to zrobić, istnieje wiele schematów instalacji, trzeba tylko wybrać swój ulubiony program.

Prześwit żyrandole sufitowe: ma swoje tajemnice

Żyrandol - niemal nieodzownym atrybutem każdego pomieszczenia.

Świecznik można stosować oddzielnie na suficie, i może, na przykład, reflektory. Niektóre takie sufit nazywa się: punkt.

Słusznie podniósł żyrandol w pokoju pomogą zrobić to piękne i niezwykłe wnętrzeSłusznie podniósł żyrandol w pokoju pomogą zrobić to piękne i niezwykłe wnętrze


Zdecydujesz się kupić żyrandol. Przedtem jednak, zaleca się rozważyć coś.

a mianowicie:

 1. Wymiary pomieszczenia, zwłaszcza wysokość;
 2. Obecność stref w tej dziedzinie;
 3. Obecność innych opraw oświetleniowych;
 4. podkreślenia obecności osadzonych w sklepieniu, na meble;
 5. Powierzchnie kolorystyka;
 6. styl wnętrza.

A potem można iść do sklepu, w porozumieniu ze sprzedającym-konsultant, zakup odpowiedniego żyrandol, biorąc pod uwagę powyższe.

Rozety na suficie pod żyrandolem: istnieje możliwość wyboru

Sufit rozeta pod żyrandolem jest dekoracja sufitu przez długi czas. Socket - to zwykle koło z różnych materiałów, które posiada przesłonę Keeper. Jednak, postać gniazd może być owalny lub kwadratowy. Oczywiście, nie wyklucza innych form.

  rozety sufitowe mogą być proste, gładkie i wytłoczone wzoryrozety sufitowe mogą być proste, gładkie i wytłoczone wzory

Wcześniej, do produkcji pojemników używanych jedynie plaster, teraz są wykonane z pianki poliuretanowej, szkła, kamienia. Jednakże oni również tynk nadal to robić.

Zakup nie jest trudne w dzisiejszych czasach wylot, jednak aż jego nabycie musi uwzględniać kilka czynników.

czynniki:

 • Wystrój tego produktu musi być połączony z innymi elementami, sztukateria oraz gzymsu. Konieczne jest, aby wszystkie dane były mniej więcej podobne, a jeśli chcesz użyć czegoś nadzwyczajnego, może zepsuć wygląd całego pomieszczenia.
 • Średnica gniazda musi odpowiadać średnicy żyrandol.
 • Jeżeli pokój jest duży z wysokim sufitem, to najlepiej wybrać większy rozmiar gniazda niż żyrandol lub mniejszej wielkości gniazda będą patrzeć tępo w sufit. Jak na zdjęciu, powinien być chwytliwy, wymawiane z mniejszą wylot będzie po prostu zostać utracone w suficie.

Gniazda mogą być gładkie lub płaskorzeźba. Smooth bardziej korzystne dla tych, którzy nie lubią wszelkiego rodzaju pali, w tym suficie.

Można oczywiście użyć modeli tańszych placówek, takich jak styropian, ale jeśli w pomieszczeniu o dużej wilgotności, pożądane jest wylot z poliuretanu.

Rozety wykonane z poliuretanu pod żyrandolem nie tylko wyglądają imponujące i piękne, ale również wykonane z wysokiej jakości materiałuRozety wykonane z poliuretanu pod żyrandolem nie tylko wyglądają imponujące i piękne, ale również wykonane z wysokiej jakości materiału

Oczywiście, korzystanie z rozetami z poliuretanu jest właściwe nie tylko w kąpielach i łazienki.

Montowane są w restauracji na uroczystości hal, salonów itp Sekret jest prosty: są one bardzo reprezentacyjny wygląd i odporność na wilgoć - nie tylko godności. Mają one różne zalety w porównaniu z innymi typami gniazdek.

zalety:

 1. Łatwa instalacja;
 2. Łatwy do opieki nad nimi;
 3. Nie absorbują nieprzyjemne zapachy;
 4. Em, jeśli jest to pożądane, barwniki;
 5. Jeśli zdecydujesz się przesłać żyrandole, wylot jest dość prosta do demontażu (skórki) bez uszkodzeń.

Oczywiście, te gniazda nie są tanie, ale praktyka wskazuje, że są niemal wieczne - materiał do dyspozycji.

Długi żyrandol na suficie: głębokość wyobraźni

Długi żyrandol na suficie w dużym popytem w dużych pomieszczeniach z wysokimi sufitami.

Świecznik powinien dekoracji pomieszczenia, a zatem odpowiada jego wielkości. Wyobraźmy sobie żyrandol wielkości małego pokoju, który jest wysoki niemal niezauważalne do sufitu - może spodoba się właścicielom domu lub instytucji.

Długie żyrandole są najlepiej wykorzystywane do dekoracji sufitu w wysokich pomieszczeniachDługie żyrandole są najlepiej wykorzystywane do dekoracji sufitu w wysokich pomieszczeniach

Długie lampy zwykle mają długi odcinek rury lub łańcucha. Klosz może być to, co chcesz kolor i kształt, lub może być całkowicie nieobecna.

Jakie są sufit:

 • Cylindryczny. Szkła, tworzyw sztucznych i innych materiałów. Klosz może być matowa, błyszcząca. Nie może być kilka.
 • W postaci klosza.
 • W postaci lampy olejowej.
 •  W postaci „nagiej” lamp.
 •  Kulisty.
 • W formie odwróconego kieliszków.
 • W latarni gazowej, itd.

Z całości powyższych rozważań jest oczywiście jeden: projektanci Fantasy są nie tylko bogate, przewraca. Same części żyrandol może być cokolwiek się do faktu, że złocone lub chrom z drukowania zdjęć. Nie mniej oryginalny jest inny taki szczegół jak żyrandole nakładki.

Dla tego typu żyrandole i żyrandole są kaskadowe, zawiesin, które mogą nawet powiesić do poziomu podłogi.

Żyrandole we wnętrzu (wideo)

Podsumowując, chciałbym podsumować to, co zostało powiedziane. Nowoczesne lampy wykonane w różnych stylach: nowoczesnym, Barok, renesans, hi-tech. Oznacza to, że na pewno będzie w stanie wybrać dla domu jest dokładnie to, czego marzył przy planowaniu remontu i poprawy jego mieszkaniu. Jeśli chodzi o liczbę tych wiecznie popularnych opraw, tutaj musimy postępować z własnymi preferencjami i zaleceń projektowych. Warto Oglądaj zdjęcia i filmy, które przewidziane piękne żyrandole próbek w każdym pomieszczeniu.

Żyrandole na suficie (foto)

8ce7a204a343cb7079ba511044b0df34 131812 33-26 489 34 101 0967MN 362CABOCHEGRANDEsuspensionroomset1 75690 1064999original

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 − = 39

map