Życie w stylu skandynawskim: 5 Charakterystyka wnętrza

Życie w stylu skandynawskim: 5 Charakterystyka wnętrza

12 October 2017Sprawiają, że pokój dzienny nowoczesny i stylowy wygląd, można użyć pokoje w stylu skandynawskimSprawiają, że pokój dzienny nowoczesny i stylowy wygląd, można użyć pokoje w stylu skandynawskim na mieszkania dekoracji stileSkandinavsky będą odczuwane przez wielbicieli światła, pustostanów, wygodne meble, naturalne materiały, racjonalność i uniwersalność. Proste linie, monumentalne konstrukcje, komfort, ciepło i lekkość sprawiają styl popularne wśród właścicieli dużych i małych mieszkań. Ponadto, styl skandynawski jest łatwo dostosować do aktualnych trendów, dzięki czemu jest ponadczasowy i pożądane w projektowaniu każdego pomieszczenia.


Co odróżnia styl skandynawski we wnętrzu salonu

Styl skandynawski jest praktyczny, prosty i dobrze przemyślane. Podstawowym palety we wnętrzu - klasyczne beżowy, szare, brązowe i żółte odcienie.

Główną cechą stylu skandynawskim jest zastosowanie bieli w aranżacji wnętrzGłówną cechą stylu skandynawskim jest zastosowanie bieli w aranżacji wnętrz

Konstrukcja gość w stylu skandynawskim ma pewne niuanse:

 1. Na ścianach w salonie używa Nordic farby wewnętrzne, gładkie tapety bez wzorów. Oryginalny decyzja zaprojektowanie jednego ścianek też płytka poszycia pokojowej bloku dom szorstki dzikiego kamień, cegła biała, czarna lub ciemnoszara, duży wzór geometryczny.
 2. Scandinavian sufit salonu jest pomalowany na biało. Nie wolno polysk, konstrukcje napięcie. Jeżeli wysokość pomieszczenia pozwala, można ustawić system belek białymi, drewnianymi podłogami.
 3. Na podłogi w stylu skandynawskim będzie odpowiadał naturalny dąb, jesion, klon, brzoza tablice białe, piaszczyste odcienie. Bardziej przystępne rozwiązaniem byłoby przy użyciu posadzki podłogowe, laminaty, okładziny, deski pokładu. Praktyczne i stylowe rozwiązanie jest umieszczenie kominka stoi czarnych płytek.

Projektanci nie polecam użyć do wykończenia sufitu i podłogi listwy z ulgą wzory dekoracyjne.


Skandynawski styl salonu: Elementy oświetleniowe

Światło - jest to jeden z kluczowych elementów wnętrza, wykonany w tradycyjnym stylu skandynawskim. Oświetlenie Nordic życie powinno być tak naturalne. Ponadto Nordic Light salonie powinno być jak najwięcej.

Aby utworzyć pomieszczeniu przytulną i domową atmosferę, warto wybrać wysokiej jakości i oryginalnych opraw oświetleniowychAby utworzyć pomieszczeniu przytulną i domową atmosferę, warto wybrać wysokiej jakości i oryginalnych opraw oświetleniowych

Jako urządzeń oświetleniowych, projektanci powinni stosować: • oświetlenie punktowe są wbudowane w konstrukcji sufitu;
 • Urządzenia do dodatkowych elementów meblowych oświetlenie;
 • Podłóg i ścian światło;
 • Wiszące żyrandole z okrągłym odcieniach lub otwartych świateł.

Zaleca się stosowanie sparowanych oświetlenia i umieszczając je równolegle do siebie. Rozwiązanie to podkreślają geometrię pomieszczenia, stylu skandynawskim z ostre linie.

Zapewniają mnóstwo światła salonie może być, rezygnując z ciężkich zasłon.

Pokój dzienny wystrój w stylu skandynawskim

Projekt życia w stylu skandynawskim jest niemożliwe do wyobrażenia bez włókienniczych: Nordic zimny klimat dokonał ciepły koc, przytulne dywany, i naturalne, Cape futrzane do mebli tapicerowanych - wymuszone koniecznością. Wyraziste, tkaniny projektant może skutecznie rozcieńczać monochromatyczne, minimalistyczny design, aby wnętrze bardziej komfortowe. Klasyczne wzory tkaniny w stylu skandynawskim - motywy kwiatowe, komórka, proste wzory geometryczne.

Szczególną uwagę poświęca się projektanci zalecają elementów dekoracyjnych i tekstyliówSzczególną uwagę poświęca się projektanci zalecają elementów dekoracyjnych i tekstyliów

Do dywanów i wykładzin, tapicerki zalecamy wybranie naturalne tkaniny: len, bawełna, wełna.

Do dekoracyjnego przestrzeni w stylu skandynawskim są idealne dla różnych produktów z metalu, szkła, porcelany, obrazów w drewnianych ramkach nietypowych kształtach, zielonych roślin. Jeśli warunki w pomieszczeniu pozwala, można zaaranżować przytulne kominkiem.

Skutecznie i Scandinavian wygląda kominek, który był używany do murów dzikiego kamienia różnych rozmiarach i kształtach.

Fit i podłoga, kominek z żeliwa w minimalistycznym stylu. Drewno opałowe podpałka może również działać jako elementy dekoracyjne w duchu skandynawskiego.

Akcesoria do życia w stylu skandynawskim

Meble skandynawskie życia - są to materiały naturalne, naturalne, ciepłe kolory, komfort i wszechstronność.

Jeśli zdecydujesz się sporządzić mieszka w stylu skandynawskim, natomiast dla wykończenia pokoju lepiej jest używać tylko naturalnych materiałów, które są przyjazne dla środowiska i bezpieczneJeśli zdecydujesz się sporządzić mieszka w stylu skandynawskim, natomiast dla wykończenia pokoju lepiej jest używać tylko naturalnych materiałów, które są przyjazne dla środowiska i bezpieczne


Nordic salon elementy meblowe charakteryzują się:

 • Prosta geometria;
 • Ergonomia i przyjazność dla środowiska;
 • Głusi elewacje drewniane moduły tekstury podkreślając;
 • Brak elementów dekoracyjnych;
 • Struktura korek z hartowanego szkła.

Najważniejsze jest to, aby być urządzony pokój w stylu skandynawskim - nie zaśmiecać przestrzeni: jak meble do stosowania modułów praktycznych potrzeb, transformatory sofami. Projektanci powinni dać pierwszeństwo rurowych z bielonego dębu, brzozy, jesionu, sosny, świerka. Do tapicerki - do wyboru naturalne tkaniny stonowane odcienie: biały, niebieski, szary, piaskowy kolor.

Jeżeli wymiary przestrzeni pozwalają na organizację terenów do wypoczynku i spotkań towarzyskich, można użyć krzesła wiklinowe, fotele z drewnianymi ramami.

Trwała, idealny do mebli w stylu skandynawskim można łatwo znaleźć w sklepach IKEA.

kuchnia, pokój dzienny w stylu skandynawskim: charakterystyczny cechy konstrukcyjne

Połączony z aneksem kuchennym gościem w skandynawskim stylu - nowoczesnym, wysoce funkcjonalnej przestrzeni. Poprzez wykorzystanie projektu w jasnych kolorach i aktywnego stylu oświetlenia jest idealny nie tylko do projektowania małą kuchnią, pokój dzienny, wizualnie poszerzyć pokoik.


Wiele osób woli rysować sąsiadujący kuchni, salonu w stylu skandynawskim, ponieważ wnętrze cechuje prostota, zwięzłość i funkcjonalnośćWiele osób woli rysować sąsiadujący kuchni, salonu w stylu skandynawskim, ponieważ wnętrze cechuje prostota, zwięzłość i funkcjonalność

Kuchnia wykonana w stylu skandynawskim, innego racjonalnego wykorzystania przestrzeni, mebli i artykułów gospodarstwa domowego. Często rola szafek kuchennych wykonać dolne modułów z powodzeniem łączy przestronne szuflady do przechowywania sztućców i stabilnej powierzchni roboczej.

Górne nieporęcznych przedmiotów wymienić praktyczne półki w minimalistycznym stylu. Jako stołem wystają pręty, które są przestrzeń i członek zagospodarowania przestrzennego. Jeżeli powierzchnia pokoju pozwala na jadalnię, można wybrać materiał, stoły i krzesła z litego drewna. Oryginalny decyzja będzie ławy i stoły z zestrzelony, celowo niedbale drewna. meble kuchenne dla skandynawskiej kuchni, salonu ma skomplikowany system przechowywania i urządzenia są często wbudowane moduły. Oprócz klasycznej bieli, projekt kuchni, salonu w stylu skandynawskim jest aktywnie używany kolor niebieski, odcienie kawy z mlekiem, masłem orzechowym.

Przytulny salon w stylu skandynawskim (wideo)

Jakość skandynawskim stylu dekoracji okucia i ceniony nad ilość: tutaj estetyki i komfortu umiejętnie przeplata się z precyzyjnej geometrii i minimalizmu. Życie w tym stylu jest ważne bez względu na trendy w modzie. A naturalne materiały użyte w wykończenia i dekoracji, są właścicielami sumienia przez wiele lat. Przy organizowaniu Scandinavian żywej istoty - przyklejają się do kluczowych punktów stylu. I masz przytulny, jasny i wygodny pokój!

mieszka projekt salonu w stylu skandynawskim (fot wnętrze)

17 gostinyx-v-skandinavskom-ramiak-5 7-pokój dzienny 50f0551caa8a1 52fb437f40474 52fb4385e3e51 197 315 474f4cdd4383ff91fd1d98bcb039d93bXL 1920x1080resizeinterior14851831366132906 11195-1030x686

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 50 = 58

map