Życie w stylu minimalistycznym 5 sekretów projektowych

Życie w stylu minimalistycznym 5 sekretów projektowych

12 October 2017Minimalistyczny styl - idealne rozwiązanie do dekoracji nowoczesnych dziennym MałychMinimalistyczny styl - idealne rozwiązanie do dekoracji nowoczesny salon razmeraSegodnya małe, w każdym mieszkaniu mieszka wszystkim mniej prawdopodobne, aby stać się miejscem spotkań dla dużych i hałaśliwych firm: w większości przypadków, obchody zostały przeniesione do przytulnych kawiarni, stylowych restauracji, pubów oryginalne. Obecny salon - miejsce do wypoczynku, relaksu. To wyznacza aktualne trendy w projektowaniu pokoju. Jak urządzić pokój dzienny w stylu minimalistycznym, tak, że pokój nie staje się normalny, nie stracić komfort i nie staje się zimny i ponury - przeczytać artykuł.


Modern living room: wnętrze w stylu minimalizmu

Dyskretny i elegancki wygląd salonu w minimalistycznym stylu pozwala uciec od codziennego stresu i zrelaksować się po ciężkim dniu. Ale to nie znaczy, że takie pomieszczenie pozbawione komfortu: na tle neutralnych kolorach, ciepłe elementy wyróżniają się więcej.

Ściana w minimalistycznym salonie powinien mieć neutralny ton. Tapety w nowoczesnych wnętrzach zastępuje tynki dekoracyjne, farby wnętrze. Jako dekoracja, można skorzystać z murów ściany lub światło naturalne kolory, bielone piętrowe czy naturalnych desek, płyt dekoracyjnych z przeciwnego koloru ścian.

Życie w stylu minimalistycznym, co do zasady, wydawane w neutralnych kolorachŻycie w stylu minimalistycznym, co do zasady, wydawane w neutralnych kolorach

Sufit minimalistycznej pomieszczenia muszą być idealnie płaskie. Można to osiągnąć za pomocą suchej zabudowy, budowli napięcia. Kolor sufitu - klasyczny biały.

Laminat jest odpowiedni, z naturalnego drewna niewypowiedzianych. Można wybrać i parkiet, ale w tym przypadku należy unikać skomplikowanego murarskich. Dobrym rozwiązaniem byłoby nowoczesny Wylewki. Wykończenie kolor może być identyczny do ścian, a przeciwległe - czarny, ciemnoszary, ciemnobrązowe. Jak listwy lepiej wybrać płaską strukturę fornirowane.


Living minimalizmu: armatura i meble

Meble do salonu w minimalistycznym stylu powinien być przemyślany system przechowywania. Liczba nie jest tu ważne: zamiast kupować oddzielny stolik i moduł do przechowywania drobnych rzeczy osobiste, można zakupić system zwięzłą z szerokiej górze i wysuwaną szafkę i zastąpić zwykły stos stylowej garderoby. Ponadto, meble powinny być racjonalne. Styl nie toleruje zagracony pokój: pokój powinien znajdować się tylko to, co trzeba. Wyposażenie zalecane one wbudowane w moduły i przewody ukryte za cokoły lub akcesoriów elewacji.

Podstawowe wymagania dla armatury:

 • Brak elementów dekoracyjnych (idealnym rozwiązaniem byłoby model z automatycznym systemem otwierania);
 • Formularz prostota (zaleca się preferować kwadratowe i prostokątne moduły, półki z ukrytych mechanizmów mocujących);
 • Skrępowane kolorów (kolorów podstawowych dla kształtek - biały, czarny, szaro zabarwionego beżowo i brązowe kolory);
 • Mocne, gładkie elewacje (meble mieszkaniowe w minimalistycznym stylu może być błyszcząca, posiada elementy szklane).

Główną cechą minimalistycznym stylu jest użycie minimalnej ilości zarówno mebli i elementów dekoracyjnychGłówną cechą minimalistycznym stylu jest użycie minimalnej ilości zarówno mebli i elementów dekoracyjnychProjektanci polecają wyborze mebli, kontrastującym z kolorem ścian.

Meble tapicerowane dla minimalistycznym salonie powinny być funkcjonalne i wygodne. Te cechy zapewniają w pełni sofy transformatory z szufladami do przechowywania, mechanizm składania, mobilne podłokietniki i zagłówki, które można regulować oddzielnie dla każdego posiedzenia. Głównym wymogiem dla mebli tapicerowanych - kanapa powinna być prosta forma, stonowane barwy. Tapicerki wybrany stałe, naturalne materiały. Doskonałe miejsce dla styl garnitur bawełniane i lniane tkaniny.

pokój dzienny projekt w stylu minimalizmu: elementy dekoracyjne

Pokoje zaprojektowane w stylu minimalizmu może podkreślają subtelne poczucie stylu właścicieli, ich samowystarczalność i racjonalnego myślenia. Dlatego też do elementów dekoracyjnych przedstawione wystarczająco rygorystyczne. Wystrój powinny być jednolite kolory. Główny nacisk jest iść albo na formularzu lub na materiale. Główną zasadą wystroju - jest zgodne ze środka: lepiej jest wybrać jeden lub dwa przedmioty dekoracyjne, które wyglądają przylgnąć.

Na przykład, może być umieszczony w pomieszczeniu minimalistycznej:

 • Wysokie kwiatowe wazony zarówno proste - okrągłe lub prostokątne kształty i pierwotnym, nie krzywych standardowych;
 • Ściany, czarno-białe fotografie właścicieli mieszkań;
 • Obrazy abstrakcyjne;
 • figurki metalowe, wyroby ze szkła;
 • Grube, niskie świeca neutralne, jasne kolory;
 • Wysokie rośliny zielone.

Dodatkowo dekoracji salonu w minimalistycznym stylu z pięknymi obrazami mogą być małeDodatkowo dekoracji salonu w minimalistycznym stylu z pięknymi obrazami mogą być małe

Tekstylia - to jest coś, co można sprawnie rozcieńczyć powściągliwy wnętrze dzienną minimalistyczny, dodając Komfort pokoju. elementy tekstylne muszą stosować jednolite kolory, nie wolno mieć wzory.

To doskonale pasuje do stylu pomieszczenia:

 • Jasne poduszki na kanapie;
 • Dywany, ciepłe odcienie beżu;
 • Podłoga dywan powściągliwy kolory z miękkiej, naturalnej szczotką;
 • Tkanina, bezramowe tafty jako dodatkowe siedzenia.

Rozszerzyć przestrzeń pomoże lustro. Elementy lustro musi mieć właściwy kształt, podkreślając geometrię pomieszczenia. Projektanci nie zaleca używania luster z ozdobnych ramek (lepiej w ogóle, aby dać pierwszeństwo do luster bez nich). elementy systemu montowane muszą być ukryte.


Oświetlenie Minimalistyczne wnętrza

Oświetlenie odgrywa ważną rolę w tworzeniu minimalistyczne wnętrze: światła, do tego stylu pomieszczeń, powinny być w jak największym stopniu. Można to osiągnąć przez ustawienie panoramiczne okna (decyzja ta również wizualnie zwiększyć przestrzeń) oraz wybranych do projektu lekkiego przezroczystego tiulu.

Kiedy do życia w stylu minimalizmu powinny zwrócić szczególną uwagę na jakość oświetleniaKiedy do życia w stylu minimalizmu powinny zwrócić szczególną uwagę na jakość oświetlenia

Jako oświetlenie dla utrzymania w mocy minimalnej zalecanej wybrać wbudowane reflektory sufitowe, neutralnych systemów oświetleniowych napowietrznych, podłoga lub ściana projektowania prostych form. Dla oświetlenia na powierzchni w celu zapewnienia odpowiedniego uchwytu lampy laconic. Jako centralny światło jest lepiej wybrać nowoczesnych systemach zamkniętych o różnych formach do halogenów w strukturze.

Ciekawe, praktyczne i dekoracyjne rozwiązanie zostanie oświetlenie, wybudowany w montażu fasad.

Modny salon w minimalistycznym stylu (wideo)


Minimalistyczna konstrukcja salonie nadaje się do wszystkich projektów typowych mieszkań: podkreśla korzyści płynące z dużą przestrzeń przestrzeni i spełnia wymagania małych mieszkań. Dodatkowo, wnętrze może sobie wzajemnie. Minimalistyczny design pozostaną istotne dla wielu lat, w rzeczywistości każdy, nawet najbardziej nietypowe elementy wystroju i najnowsze urządzenia, można sprytnie pasuje do eleganckiego wzornictwa z minimalistycznym salonie. Jednakże, minimalistyczne wnętrza mogą być podstawą do realizacji stylu high-tech i poddaszem. Być inspirowane przez proste formy, proste linie, dyskretne kolory i wysoką funkcjonalnością i stworzyć swój własny, niepowtarzalny minimalistyczny wnętrza!

projekt salonu w minimalistycznym stylu (zdjęcie wnętrza)

1 gostinaya-minimalizm 2-gostinaya-minimalizm 40 30min2 37min 7gostinaya3 256 196 02041 356

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 + = 55

map