Życie w stylu high-tech: Wskazówki dotyczące dekoracji

Życie w stylu high-tech: Wskazówki dotyczące dekoracji

12 October 2017Dodać do salonu z nowoczesną i funkcjonalną dekorację pokoju pomogą w stylu high-techZrób salon z nowoczesną i funkcjonalną dekorację pokoju pomogą w stylu hi-tech tekHay - bezpośrednim odzwierciedleniem naszych czasów. Styl jest przeznaczony do wykazania właścicielom wysokich dochodach, mieszkania, ich sposobu myślenia, zaangażowanie w rozwój nowych technologii. Living high-tech, wysoki poziom komfortu i funkcjonalności wszystkich elementów wnętrza, jest idealnym miejscem zarówno dla wypoczynku i pracy. Konstrukcja hali w stylu hi-tech jest w stanie pokonać każdego odwiedzającego z jego nowość, oryginalność, wyraźnych linii geometrii i połysku. Co znajduje się w różny styl i jak prawidłowo zorganizować salonie hi-tech - przeczytać artykuł.


Nowoczesne wnętrza: Living high-tech

Hi-Tech zaczęły nabierać kształtu pod koniec XX wieku. Styl charakteryzuje się surowością i prostotą konstrukcji, low-key, chłodnym palety kolorów. W tym samym czasie, high-tech wnętrza - jest to wygodne meble, najnowsza technologia, elementy wielofunkcyjne. Styl nadaje się do rejestracji jako przestronnych salonach i małych pomieszczeń. Ponadto, high-tech jest często używany do konstrukcji salon, kuchnia.

Wiele projektanci powinni wybrać dokładnie stylu high-tech, gdyż charakteryzuje się prostotą i praktycznościąWiele projektanci powinni wybrać dokładnie stylu high-tech, gdyż charakteryzuje się prostotą i praktycznością

Styl polega na wykorzystaniu nowoczesnych materiałów przemysłowych do dekoracji wnętrz i mebli, otwartej komunikacji, zwyczaj oświetlenia. Główną zasadą high-tech - otwarta przestrzeń, zdecentralizowany lekkie powierzchnie połysku. W high-tech salonie doskonale pasuje do nowoczesnych urządzeń domowych na ekranie dotykowym, automatyczny system ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji, ochrony przeciwpożarowej.

Tworzenie stylu high-tech w aranżacji wnętrz

Wykończenie wnętrza w stylu high-tech - to prostota, umiar i fałszywy zaniedbania. Ściany w salonie w nowoczesnym stylu, w kolorze białym, jasnych odcieni szarości, czasami - pozostawić bez wykończenia, wystawiając do podłoża betonowego lub cegły.


Po dekoracji ścian jest surowo zabronione używać tapety, kamień naturalny lub sztuczny, cegła.

Podłogowe wykończeniowe projektanci powinni wybrać gładkie materiały zdolne do odbijania światła, na przykład, płytek ceramicznych, lub błyszczącego laminatu. Idealnie nadaje się do stylu samopoziomujących podłóg, materiałów imitujących marmur. Podstawowe kolory podłogi - klasyczny szary, czarny, biały i mleko. Drewno wykończenia elementów zaleca się pozostawić bez leczenia.

Jeśli zdecydujesz się zorganizować pokój w stylu hi-tech, to należy rozważyć wcześniej projekt pokojowej do najmniejszego szczegółuJeśli zdecydujesz się zorganizować pokój w stylu hi-tech, to należy rozważyć wcześniej projekt pokojowej do najmniejszego szczegółu

Dokonywanie sufity salon w stylu high-tech zależy od ich wysokości. Aby zakończyć idealne niskie sufity będzie rozciąganie struktur, zapewniając gładką, wypolerowaną powierzchnię. Wysokie sufity pozwalają organizować skład wielopoziomowego, systemy zawieszenia z wbudowanych opraw oświetleniowych.Projektanci nie zaleca stosowania stylu high-tech w ścisłej formie, w przeciwnym razie można stracić pokój komfort.

Rozcieńczyć powściągliwy, lakoniczny styl mocy elementów dekoracyjnych. Jako akcesoria nadające wzór streszczenie wystrój dla nowoczesnych apartamentów, kolaże ścianek zdjęć czarno-białych, wysokich roślin w lakonicznym garnki, poduszki czystych kolorów i pledy klasyczne kolory (idealnie nadające się do projektu szarych lub białych produktów jest bardzo duży dzianiny), małe podłoga dywan pastelowe z wysokim, miękkim stos.

Dokonując okna lepiej zrezygnować z ciężkich zasłon na rzecz lżejszych tkanin i nowoczesnych rolet.

Living high-tech: specyfikę oświetlenia

Światło we wnętrzu high-tech ma na celu podkreślenie pokoje high-tech: zimny, niebieskawy blask jest związany z paneli neonowych nowoczesnych urządzeń technicznych. Lampy high-tech są nie tylko praktyczne, ale także elementy dekoracyjne: oświetlenie może wizualnie zwiększyć przestrzeń, wybierz meble, aby podkreślić geometrię linii, powierzchni tekstury.

Wyposażenie pokoju gościnnego, ważne jest, aby pamiętać o wyborze wysokiej jakości produktów oświetleniowych, które wpływają na atmosferę i komfort w pomieszczeniuWyposażenie pokoju gościnnego, ważne jest, aby pamiętać o wyborze wysokiej jakości produktów oświetleniowych, które wpływają na atmosferę i komfort w pomieszczeniu

Oświetlenie w stylu high-tech - to czyste linie technologiczne, matowe, białe szkło w konstrukcji, elementy chromowane. Głównym wymaganiem stylu - lampy musi być praktyczny i wielofunkcyjny, na przykład: doskonale pasuje do charakteru jednostki pokoju, pracy i jasność, z których można regulować za pomocą pilota. Fit i telefony lampy, kierunek światła, które może być przekierowany. Takie urządzenia można łatwo zmienić atmosferę w pokoju: rozszerzenie urządzenie do sufitu możemy uzyskać bogate, jasne oświetlenie, Down - miękkim, rozproszonym światłem.

Życia w nowoczesnych technologii stosowania w lampach szynoprzewodów łączonych z aluminium, reflektory równoległych drutów, wsporniki lampy. Żyrandol może być zarówno otwarte i baldachim. Część z nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie centralnych żyrandole są zawieszone strukturę z punktu światła.

Wybór urządzenia oświetleniowe, należy rozważyć wysokość sufitu: niskie sufity odpowiedni dla urządzeń wbudowanych, punktowych i lamp płaskich, do wysokich - Hanging projektu.

Wybierając meble do salonu w stylu hi-tech

Akcesoria do życia w stylu high-tech - to kolory, skrępowane postacie surowy, komfort i praktyczność. Przy wyborze mebli do salonów w Tehnostil należy zwrócić uwagę na modułowej konstrukcji zawieszenia z gładkich, błyszczących powierzchni. Meble nie powinny być elementy dekoracyjne wystające pokrętła są łatwe. Doskonale nadaje się do modułów mebli są wyposażone w system otwierania klikając na ciele. oświetlenie halogenowe mogą być obecne w projektowaniu mebli. Klasyczne kolory moduły - biały, czarny, szary. Czasami, jak dodatkowe elementy mebli, można znaleźć moduły netto czerwonych, zielonych, niebieskich i żółtych kolorach.

W salonie wnętrza w stylu high-tech doskonale łączy stylowe meble modułowe z błyszczącą powierzchniąW salonie wnętrza w stylu high-tech doskonale łączy stylowe meble modułowe z błyszczącą powierzchnią


Po wybraniu dodatkowych modułów jasny należy preferować kształtek z tego samego materiału, co podstawowe meble.

Meble tapicerowane w stylu high-tech - to nowoczesny, komfortowy liniowe lub kątowe minimalistyczne sofy. Niektóre modele mogą być wyposażone w składany mechanizm, dodatkowe schowki pod siedzeniami i podłokietnikami, otwartych półkach wbudowanych w bocznych ściankach obudowy. Hi-tech sofy mogą mieć różne kształty i cenę: cena prostym, stonowane meble będą niższe niż koszty projektowania, oryginalnych modeli.

Tapicerka na kanapach w hi-tech należy składać do silnego, nowoczesny, przyjemny w dotyku materiał, na przykład - mikrofibry. sofy skórzane, zamszowe, aksamit i żakard tapicerki najlepiej pozostawić do klasycznego wnętrza.

Nowoczesny salon w stylu high-tech (wideo)

Hi-tech - to dbałość o szczegóły projektu, który odzwierciedla najnowsze trendy i osiągnięcia technologiczne. Styl umiejętnie łączy w sobie prostotę i oryginalność, dyscypliną i komfort. Zarabiać na życie w tym stylu pod wpływem siły absolutnie wszystkich: najważniejsze - chęć do eksperymentowania, nietypowych rozwiązań projektowych i innowacje technologiczne.

pokój dzienny projekt w stylu hi-tech (wnętrze zdjęcia)

1min-133 1min-140 2min37 3-2min1 6 --- kopiowaniem 1 2556 700cff704462b1e58b3cd4a09d064e313 120c3f0eeaa9bb1f3936a0dbdc1362d5 206bc7e959a14812818499560808f76ff2f257 273


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

48 + = 49

map