The BlogDokonaj mieszka niezwykły, ciekawy i wygodny można użyć designerskie pokoje w stylu countryDokonaj mieszka niezwykły, ciekawy i wygodny design, można użyć pokój w stylu kantriInterer country - idealne rozwiązanie dla romantycznych naturach; Miłośnicy ciepłych kolorach, wygodne meble i materiałów przyjaznych dla środowiska; zwolennicy zwykłych codziennych przedmiotów wnętrza, które, w przeciwieństwie do elementów minimalizmu i high-tech, nie ma potrzeby, aby ukryć się za błyszczące fasady bez uchwytów. Kraj - jest naturalnym luksus bez pretensjonalności i arogancji. Jak urządzić pokój dzienny w stylu country - przeczytać artykuł.


Co odróżnia wewnętrzny pokój w wiejskim stylu

Dla kraju charakteryzuje naturalność i prostotę: styl rustykalny nie toleruje nowoczesnych materiałów, podwieszane sufity, lśniące podłogi i nienaturalnie gładkie ściany. To sprawia, że ​​styl dostępny zarówno z finansowego punktu widzenia, iz praktycznym.

Kraj stylu polega na wykorzystaniu wyłącznie naturalnych materiałów i naturalnych kolorów w projektowaniuKraj stylu polega na wykorzystaniu wyłącznie naturalnych materiałów i naturalnych kolorów w projektowaniu

Aby dostarczyć salonie przy użyciu tapety i tkaniny w stylu country. Tutaj można zobaczyć, jak pastelowe kolory i ornamenty, taśmy komórkowych. Jako jeden wystrój ściany często korzystają z surowego kamienia, cegły, drewna lub naśladując swój materiał (blok-house, wykładziny).

Sufit jest pomalowany w klasycznej bieli. Jeżeli wysokość sufitu i wielkości pokoju, mogą być stosowane do dekoracji drewnianych belek szyn. Płeć w stylu country - dachówki, desek, kamieni. Ważne w wykończeniu podłogi - powlekania szorstki „antyczne”. Podstawowe kolory - naturalny, te, które są nieodłączne w materiałach. Projektanci nie zaleca się używać we wnętrzu kraju od ponad trzech kolorów podstawowych.

Projekt salon w stylu rustykalnym

Wystrój mieszka w wiejskim stylu - to prawdopodobnie najbardziej atrakcyjnych elementów dekoracyjnych, z których większość można łatwo dostrzeżone w podmiejskich strychach lub w najdalszych zakątkach podziemiach mieszkań miejskich, a jeśli nie można znaleźć - zawsze można iść do rocznika zakupy.


Szczególna atmosfera w pokoju gościnnym, rustykalnym stylu wystrój tworzy element, więc ich wybór należy podchodzić ostrożnie i umiejętnieSzczególna atmosfera w pokoju gościnnym, rustykalnym stylu wystrój tworzy element, więc ich wybór należy podchodzić ostrożnie i umiejętnie

Tak więc, jako elementów dekoracyjnych, można użyć:

  • Antyczne serwetki szydełkowane;
  • Paski-samotkanki utwór piętro;
  • Lekkie, rocznik zasłony;
  • Ciepłe, chusta tkaniny naturalne;
  • Tkaninowe abażury.

Projekt życia w stylu rustykalnym zależy napravleniyakantri. Na przykład, dla brytyjskiego życia w wiejskim kluczowym elementem dekoracyjnym może być szorstki kamień kominek oraz duży murowany. Kraj Ameryki zadowoleniem obfite wykorzystanie elementów wnętrza w stylu myśliwski: pistolety na ścianach, sztucznych pluszaki, cegła kominki, drewniane ściany i podłogi. Amerykański kraj jest idealny dla krajów wystrój domów, willi i domków.Meble do salonu w stylu rustykalnym

Meble w stylu kraju - jest prosty, meble dobrej jakości wykonane z surowego drewna lub materiału, który symuluje go. elementy mebli kraju zamieszkania powinien być masywny, posiadają wygodne uchwyty. Stanowczo zabronione gładkiej lakierowanej powierzchni. Idealny do mebli w stylu wiejskim ze sztucznie wieku, w technice decoupage, fasad. Paleta kolorów - naturalny, beżowy, biały kolor.

Do życia w stylu country był przytulny i atmosferyczne, projektanci polecam wybrać meble, które jest wykonane z naturalnego drewnaDo życia w stylu country był przytulny i atmosferyczne, projektanci polecam wybrać meble, które jest wykonane z naturalnego drewna

Przy wyborze mebli do uniknięcia nowoczesne materiały, nietypowe kształty, chromowane części i urządzeń lepiej schować się za starych fasad. Wszystkie przewody techniczne powinny być ukryte.

Meble tapicerowane w stylu wiejskim - jest to wygodne, przysadzista sofy, krzesła wiklinowe. Tapicerki kanapy kraju wybierać naturalne tkaniny: len, bawełna, juta, wełna, czasami - real skóry. To wszystko zależy od kierunku, w stylu. Kolor tapicerki - brązowy i czarny, piasek, bordowym. Można wybrać meble z prostych wzorów geometrycznych, komórka, paskiem, kwiatowym nadrukiem lub ozdobić te same koce i poduszki, miękkie sofy i fotele w neutralnych kolorach.

Projektanci powinni unikać pokój z meblami jasne symetrii zaniedbania może sprawić, że pokój bardziej komfortowe i zamieszkania.

Elementy rustykalny salon oświetlenia w pomieszczeniu

Oświetlenie rustykalny zależą przede wszystkim od odmian Kraj: Romantyczny prowansalskim charakterystyczny centralny żyrandol z drobnymi elementami dekoracyjnymi, tkaniny koronki, ściennych lub wiszących lamp ze szkła odcieniach; w kraju amerykańskiego, widać lampy stołowe porcelanowe; Angielski styl implikuje istnienie identycznej oświetlenie, ułożone zasadniczo równolegle do siebie.

Wybierając oświetlenie do salonu w stylu rustykalnym, należy pamiętać, że oświetlenie w pomieszczeniu powinno być miękkie i niezbyt jasnyWybierając oświetlenie do salonu w stylu rustykalnym, należy pamiętać, że oświetlenie w pomieszczeniu powinno być miękkie i niezbyt jasny

Ogólne zasady pokrycia w stylu country:

  • Ciepły, miękkie światło;
  • Brak wbudowanych reflektorów, chromowane elementy;
  • Ukryte odcienie żarówki.

Jako typowe elementy oświetlenia w stylu kraju można mówić o lampy podłogowe i stołowe z odcieniami tekstylnych trapezowych rozproszone opraw oświetleniowych z żarówkami mur w postaci świec.


Życie w stylu country: Prowansja jest jednym z obszarów rustykalnych

Główną cechą tego kraju jest to, że jako upowszechniania i promocji, styl łączy w sobie cechy kulturowe różnych krajów. Więc tam, najbardziej popularne dziś, French Country - rustykalny styl, impregnowane romantyzmu atmosferę, elegancję i prostego luksusu.

Dzisiaj, wielu woli, by wybrać kraj styl muzyczny do pokoju gościnnego, ponieważ tworzy romantyczną i przyjazną atmosferę w pomieszczeniuDzisiaj, wielu woli, by wybrać kraj styl muzyczny do pokoju gościnnego, ponieważ tworzy romantyczną i przyjazną atmosferę w pomieszczeniu

przystrzyc

Dla kraju oliwy charakteryzującej stonowanych, pastelowych kolorach: patrząc w pomieszczeniu powinna sprawiać wrażenie, że tkaniny i tapety wyblakłą w promieniach gorącego, południowego słońca. Provence nie rozpoznaje sztuczne, polerowane powierzchnie. Na ścianach wewnętrznych powinien zostać wybrany tekstylia, tapety z kwiatowymi ornamentami, cegły, tynki dekoracyjne. Do podłóg odpowiedniego drzewa, deski pokładu, parkietu i laminatu. Sufit - biała farba do wnętrz. Dodatkowe elementy dekoracyjne będą wielostopniowe podniesiony cokołu i filetów.

Meble i elementy dekoracyjne

W przeciwieństwie do kraju, prowansalskim kominki nie są typowe, ponieważ styl urodził się w cieplejszym klimacie. Prowansalskim jest cechą charakterystyczną małych kwiatów druku obicia kanap, dekoracji ściany. Prowansalskie elementy wystroju wnętrz muszą być bardziej wyrafinowany niż typowy kraj: uchwyty, elementy oświetlenia i mebli - Fine rzeźbione. Meble - funkcjonalne (na przykład, lekkie krzesła z podłokietnikiem), miękkie lub zaokrąglone narożniki. bogaty bordowy, wyciszony purpura, liliowe odcienie mogą być wykorzystywane do tapicerki.


Farm uzupełniają wnętrze może być świeże lub suszone kwiaty w waz antycznych.

Nowoczesny salon w małym mieszkaniu Kraj

Francuski projekt kraj jest idealnym rozwiązaniem dla małych mieszkań, w rzeczywistości charakteryzuje się kompaktową, praktyczne meble dla niego. Życie w kraju Chruszczowa - lekkiego tonu, komfortu i wygody. Często żyją w kuchni w stylu country i łączone. Takie rozwiązanie pozwala zwiększyć przestrzeń wizualnie i daje więcej możliwości realizacji stylu.

Nawet niewielka salonie można zorganizować w stylu country, jeśli właściwe podejście do procesu projektowaniaNawet niewielka salonie można zorganizować w stylu country, jeśli właściwe podejście do procesu projektowania

podział na strefy

Do oddzielania stref przy użyciu różnych materiałów wykończeniowych, na przykład zaprojektować podłogę w kuchni będzie odpowiadał kamienne płytki zimno z matowej i szorstkiej powierzchni, w salonie - ciepłe drewniane podłogi, wykończenie parkiet, laminat. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu lokalu użyje zagospodarowania przestrzennego w rejonie dawnych murów wewnętrznych, jak łuki, listwy drewniane, belki.

Wystrój wnętrz w stylu rustykalnym dla małych mieszkań odbywa się na takich samych zasadach jak dla przestronnych apartamentów: najważniejsze tutaj - w wieku powierzchni, matowe kolory, naturalne materiały.

Meble prowansalskim kuchnia, pokój dzienny

Urządzając elementy dla małego kraju może stać się dzienny: sofa podwójna, małe krzesło z podłokietnikami dekoracyjnych, niski stolik z rzeźbionymi nogami. Idealny dołączy stylu komoda i półki wykonane z drewna, podłodze lub na ścianie lustro w drewnianej ramie. Do kuchni, projektanci powinni wybrać meble w stonowanych odcieniach zielony, niebieski, czerwony. akcesoria elewacje muszą być nieprzezroczyste, aby stworzyć iluzję malowanego drewna.

Piękny styl kraj będzie wyglądać we wnętrzu sąsiedniego kuchnia-pokój dziennyPiękny styl kraj będzie wyglądać we wnętrzu sąsiedniego kuchnia-pokój dzienny

Jeżeli mieszkanie jest tylko jeden pokój, w sali małego kraju może być umieszczony i wysokie, wąskie łóżko z ozdobnymi zagłówkami. Rama łóżka mogą być w postaci drewna i metalu (co ważniejsze, że metal miał postać archaiczny). Wyizolować część sypialną całkowitej tkanki może kurtyna. Rola szufladami na ubrania i rzeczy osobiste mogą spełnić wiklinowe kosze o różnych kształtach i rozmiarach. Zasłony w małym salonie w stylu rustykalnym powinny być krótkie, naturalne tkaniny, korzystnie z kwiatowymi wzorami.

TV i inne nowoczesne urządzenia mogą być pokryte czy płótno koronka. Takie rozwiązanie doskonale pasuje do atmosfery prowansalskim.

Przytulny salon w stylu country (wideo)

Country style - nowoczesny hołd dla tradycji dostępnych dla mieszkańców miast komfort i ciepło dworki. W celu ustalenia szczegółów związanych z salonu w stylu country, nie będzie musiał wydać znaczne sumy lub wynajmu drogich projektantów: uświadomić sobie potęgę stylu absolutnie wszyscy. Najważniejsze - to romans na wsi, a następnie będzie można cieszyć się naturalną styl spokoju i komfortu, jest łatwy do zdobycia serc gości wyjątkową, przytulne wnętrze!

pokój dzienny projekt w stylu country (wnętrze zdjęcia)

11-2 7-2 16 91 115 449 576f9a8436587 831 1920x1080resizeinterior19694651377349985 10211

Leave a Comment

Your email address will not be published.

6 + 3 =