Zużycie cieczy tapety z jednej paczce

Zużycie cieczy tapety z jednej paczce

12 October 2017Ciecz tapety wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiskaCiecz tapety wykonane z przyjaznego dla środowiska materialovZhidkie tapety - to dość powszechny materiał do dekoracji wnętrz. Pomimo swojej nazwy, jest to dość trwały materiał ekologiczny. Zawierają one celulozy i włókien jedwabiu, tak wykończona powierzchnia ma specyficzną ulgę i czuje się bardzo przyjemne. Ciecz ta mieszanina ma nieprzyjemny zapach tak podczas pracy jak i po jego zakończeniu. Rynek oferuje ogromną liczbę producentów takiego cudu - materiał. Przy zakupie, preferowane jest jeszcze lepiej dawać dużych firm i marek.


Ciecz zużycie tapety na 1 tys. m

Płynne Tapety w wyglądzie i sposobie wykończenia, podobny do tynków dekoracyjnych. Mieszaninę gotowej cieczy wytwarza się przez zmieszanie na sucho i ciepła preformy zwykłą wodę. Po obrzęk mieszanina może rozpocząć pracę.

Zrób Obliczenie wymaganej ilości materiału ciekłego na powierzchni wklejania być przed zakupem.

Ciecz tapety zastosowano cienką warstwę 1 m kw spożywane 300 gramów suchej masyCiecz tapety zastosowano cienką warstwę 1 m kw spożywane 300 gramów suchej masy

Zastosowanie płynnej masy na powierzchni cienkiej warstwy w kilku milimetrów, na dwa sposoby:

  • Specjalny pływak.
  • Gun.

Płynne Tapety - kosztowny materiał wykończeniowy, więc pierwsza rozsądnie obliczyć ich zużycie na metr kwadratowy. Ta informacja jest dostępna w każdym z instrukcją na opakowaniu. Średnio po nałożeniu na powierzchnię rękami, aby dostarczyć 1 metr kwadratowy potrzeba do 300 g suchego materiału. Na ogół producenci formowanych opakowań o wadze jednego kilograma. W przypadku korzystania z urządzenia, strumień materiału zostanie zmniejszona o połowę.


Suchy tapeta ciecz: 1 kg - na ilu placach?

Zużycie jednego kilograma opakowaniu suchego materiału zależy od umiejętności pracownika. W profesjonalnym w tej branży będzie zostawić minimalną ilość surowca i niedoświadczony pracownik - znacznie więcej. Instrukcje dotyczące pakowania płynnych tapeta jest głównie wskazują, że 1 kg surowca wystarczająco trzy - cztery kwadraty. Oblicz resztę - nie jest trudne. Jak pokazuje praktyka, istnieją inne czynniki, które wpływają na ilość surowców potrzebnych do pracy.

Jeden kilogram ciekłego tapetę można pokryć powierzchnię ściany 3-4 mJeden kilogram ciekłego tapetę można pokryć powierzchnię ściany 3-4 m

Wśród tych czynników należą:  • Niewłaściwe powierzchnia cieczy pod tapety. Zbyt polerowane - trudne do kontrolowania grubości osadzonej warstwy. Za ulga - konieczne jest zastosowanie grubszej warstwy w niektórych obszarach.
  • Naruszenie technologii mieszania suchej karmy wodą bad mieszania mieszaniny; się wody jest zbyt wysoka, lub vice versa, niska temperatura; zapobieganie tworzeniu się grudek; dotyczące niezgodności proporcje wody i materiał mieszano.

Co wpływa na ilość materiału

Nałożyć materiał płynny ze specjalnego pistoletu znacznie wygodniejsze i bardziej ekonomiczne. Jeden kilogram surowca będzie wystarczające dla 6 lub więcej metrów kwadratowych. Grubość takich środków mechanicznych, opiera się równomiernie, a tym samym bardziej ekonomiczne wyjścia.

Zużycie cieczy tapety wpływa na wybór instrumentu dla aplikacji i przygotowanej powierzchni ściany Zużycie cieczy tapety wpływa na wybór instrumentu dla aplikacji i przygotowanej powierzchni ściany

Znacząco wpłynąć większa ilość materiału może niewłaściwie przygotowaną powierzchnię. Zbyt doskonały, aby to zrobić koniecznie, ale podstawowy proces zaleca się wykonać. Pozostałości poprzednich powłok należy usunąć. W każdym razie, w miarę upływu czasu, kawałki starej tapety lub tynk zacznie odpadać. Wszystko wykopu i duże pęknięcia uszczelnione masą szpachlową. Bezpośrednio przed nałożeniem tapety na ścianie lub suficie, powierzchnia musi być napełniony. Ignorując te ważne punkty można następnie zniszczyć atrakcyjny rodzaj zakwaterowania.

Po ostatecznym powierzchni tapety suszenia zalecane lakier, z dodaniem kwasu akrylowego.

Jak obliczyć płynne tapety na pokój bez błędów

Przed pytaniem, ile trzeba kupić materiał, należy najpierw prawidłowo obliczyć wymaganą powierzchnię. Jeśli chcesz wkleić płynne tapety sufit, wtedy wszystko jest dużo prostsze i obliczyć jego powierzchnia jest prosta: należy pomnożyć długość przez szerokość. W przypadku obliczania nieco trudniejsze ściany.

Aby to zrobić:

  • Decyzję w sprawie koniecznych obszarach na ścianach.
  • Puste ścianki: pomnożyć przez wzrost szerokości.
  • Wykonać pomiary okien i drzwi, a następnie ten sam sposób obliczyć ich teren.
  • Sumować wyniki uzyskane od liczby pustych ścian, więc znamy ogólny obszar, a stamtąd do odjąć powierzchnię drzwi, okien, a jeśli jest - czyste powierzchnie.

Oblicz wymaganą ilość suchego surowca jest łatwe, z wykorzystaniem Internetu. Na różnych budowach umieszczony specjalny kalkulator, który pozwala szybko określić wymagany obszar, wchodząc stoper.

W celu obliczenia wymaganej ilości cieczy tapetę, trzeba znać powierzchnię dekoracyjnąW celu obliczenia wymaganej ilości cieczy tapetę, trzeba znać powierzchnię dekoracyjną


Teraz, gdy wiemy dokładnie powierzchnię i informację, że na 1 tys. gdzie m jest zużywana - to 300 g surowca - łatwo wyliczyć całkowitą ilość suchego materiału konieczne. Załóżmy, że pokój 18 kwadratów, należy pomnożyć 18 i 0,300. Okazuje się, że w pomieszczeniu 18 - kwadraty muszą 5,4 kg. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że masy opakowań 1 kg, numer rundy w wielkim stylu, potrzeba sześciopak suchej ciekłym tapety.

Łączenie kilku wykończenia lokalu Kohler, obliczenia są podobne. Chociaż osiągnąć dokładny wynik będzie znacznie trudniejsze.

Zaleca się, aby kupić surowce z rezerwy, w konsekwencji, nie tylko użyteczny dla częściowego zastąpienia uszkodzonych obszarów.

Jak przechowywać płynne tapety, wstępnie rozcieńczony

Zakończono remonty i pozostał rozwiedzioną mieszankę, nie martw się, nic nie będzie musiał zostać wyrzucony. Przechowywać materiał wykończeniowy jest możliwe.

Ciecz tapetę w postaci rozcieńczonej, nie są przechowywane dłużej niż dwa dni lub suszone i hodowane na konieczność ponownegoCiecz tapetę w postaci rozcieńczonej, nie są przechowywane dłużej niż dwa dni lub suszone i hodowane na konieczność ponownego


Utrzymanie tych tapet obejmuje:

  • W postaci rozcieńczonej. Te gotowe tapety nie są przechowywane dłużej niż dwa dni. Następnie mieszaninę wydając jego cechy jakościowe i porty. Nie zaleca się pojemnik gotowy materiał szczelnych opakowaniach. Przechowywania ciekłej mieszaniny wyznaczonego czasu, konieczne jest w chłodnym miejscu.
  • W postaci suchej. Tak jest w przypadku, gdy dwa dni minęło, a rozwiedli tapeta nie jest potrzebne. Wtedy nie jest dobrym sposobem zapisać: dystrybucji ciekłej mieszaniny do ceratą cienką warstwą i pozostawić do wyschnięcia. Suszenie odbywa się przez 1 - 2 dni, w zależności od grubości naniesionej warstwy. Następnie otrzymany placek dzieli się na małe kawałki, uformowanych w pakiet, powietrze jest usuwane i szczelnie przymocowany. Otrzymany materiał jest przechowywany przez długi czas. Tapety z różnych fakturach i kolorach są najlepiej przechowywać w opakowaniach hermetycznych różne.

W razie potrzeby, suszony tapeta jest łatwe do przygotowania od zera, w sposób standardowy. To reinkarnacja materiału daje dobrą okazję, aby zapisać swoje finanse.

W celu zapobieżenia cieczy resztkowej tapetę w postaci rozcieńczonej, ciekła mieszanina powinna być wytwarzane w małych porcjach.

Zastosowanie ciekłego tapety na ścianie (film)

Praca z nowoczesnym ciekłym tapety - przyjemny i procesu kłopotliwe. Jakość materiału i dość różnorodna, składa się tylko z włókien naturalnych. Dzięki tej ciekłej mieszaninie, możliwe jest, aby zdawać sobie sprawę z najtrudniejszych idee i pomysły na każdej powierzchni. Dodając drobne cząstki i blasku, aby tworzyć własne ręce ciekawe zdjęcia i cały panel.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =

map