Zrób Topiary papieru krepa stworzyć przytulne wnętrze

Zrób Topiary papieru krepa stworzyć przytulne wnętrze

12 October 2017Topiary z tektury falistej - to nie tylko stylowy wystrój, ale również swego rodzaju symbol szczęściaTopiary z tektury falistej - to nie tylko stylowy wystrój, ale również swego rodzaju symbolem udachiKreativnye Topiary papieru falistego - stylowy wystrój salonu, pokój lub biuro przestrzeni życiowej. Uważa się, że to przynosi właścicielom dobrego samopoczucia. Na wschodzie nazywana jest symbolem nowego życia i dobrobytu. Wymaga niewielkiej ilości papieru krepa i trochę wyobraźni. Skład będzie niezapomnianym prezentem dla bliskich.


Zrób Topiary papieru falistego własnymi rękami

Proces twórczy zaczyna się od wyboru piłki pianki. W szerokim asortymencie jest on prezentowany w sklepie towarów do robótek. Jeśli nic nie zostało znalezione odpowiednie tam, następnie obrabiany przedmiot jest łatwe do wykonania w domu. Do pracy potrzebne grubego drutu, który zorientowali wygięty. Najważniejsze - nie załamać podstawę częściowej deformacji.

Następnie drut wygięty jest nawinięta taśma tkaniny. Jej kolor powinien być w harmonii z ogólnym stylu kompozycji. Podczas procesu owijania powinien w kilku punktach Glue Gun naprawić taśmę. 

Przed produkcją Topiary, wybrać odpowiedni fundament, a dopiero potem przystąpić do jego rejestracjiPrzed produkcją Topiary, wybrać odpowiedni fundament, a dopiero potem przystąpić do jego rejestracji

Dalsze instrukcje są następujące:

 • Dokładnie cięte na paski papieru kolorowego o szerokości 1 cm.
 • Pokrojone wstążki kruszone do wielkości kwadratów o różnych kolorach.
 • Pożądane jest, aby kwadraty były tej samej wielkości.
 • Korpus z shpazhek lub sushi pałeczki.
 • Każde pole jest przykładane do konstrukcji podstawy.

Do pracy potrzebują dużo małych kwadratów skręconych, więc najlepiej zrobić to z rezerwą. Po tym, konieczne jest, aby rozgrzać Elektryczny pistolet do kleju i dołączyć skręcone kwadraty na piłkę. Projektanci zalecamy, aby zapewnić, że marszczenie zmieści na ziemi i znajduje się w pobliżu elementu. Kolorowych kawałków łatwych do utworzenia słowa lub postać, takich jak serce.


Cokół może być stosowany do topiary doniczce wcześniej ozdobić go w odpowiednim kolorzeCokół może być stosowany do topiary doniczce wcześniej ozdobić go w odpowiednim kolorze

Zakończono produkcję wyboru składu stoisku. Jakość ta będzie zrobić mały doniczka którego kolor harmonizuje ze stylem topiary. W celu wytworzenia niezbędnej pojemności u dołu delikatnie wkładać bloku pianki. Kompozycja nogi z kolorowym pałeczek (schemat kolorów wybranych Craftsa stylu oparciu) lub z drutu, który następnie trzeba zawijania taśmy klejącej.

Gdy stopa jest gotowy i urządzony, konieczne jest, aby zasadzić piłkę dokładnie. Pozostaje naprawić wszystkie kawałki w garnku i dekorować przestrzeń wokół. W tym celu, mech, len i blichtr. Jeśli Topiary są w marynistycznym, dekoracje dla przestrzeni stosowane małe kamyki.Sprawia, że ​​kolory Papier naleśnikowy dla Topiary

Oddać się kompozycji wielką osobowość kwiat, zakupione lub wykonane samodzielnie. Lepiej jest wybrać drugą metodę z kilku powodów. ASIC okazja, aby otrzymać element dekoracyjny pożądanego koloru, kreator tworzy formę własną rękę. Pewne trudności mogą pojawić się na etapie selekcji twórczej koncepcji. W tym przypadku konieczne jest, aby zwrócić się do różnych źródeł informacji.

Na przykład, tematycznie zdjęcia gotowych prac będą oferowane różne opcje. 

Oryginalne kolory krepiny da Topiary indywidualność i kreatywnośćOryginalne kolory krepiny da Topiary indywidualność i kreatywność

Następnie można przejść do praktycznej realizacji idei:

 • Arkusze zakupu gofrobumagi pożądany kolor.
 • Cięcie taśmy o szerokości 3-4 cm.
 • Tuck dowolnej krawędzi o 2/3.
 • Tworzą spiralę taśmy.
 • Pożądane jest, by uzyskany cewki był silniejszy w wewnętrzny niż zewnętrzny obrys.
 • Odciąć nadmiar taśmy i mocowania swobodnej krawędzi za pomocą kleju.
 • Ruchy pośpiechu trzeba rozłożyć płatki.

Utworzono z krepy papierowych kwiatów są zamocowane na zbiorze kulowym przy użyciu stopu. Zaleca się, aby nie przeciążać skład dużej liczby papierowych kwiatów. Biorąc pod uwagę wielkość piłki, konieczne jest, aby zamknąć całą powierzchnię.

Jak zrobić kulkę papieru Topiary: Praktyczne porady

Nie zawsze reprezentowane w sieci handlowej zbioru pozwala w pełni realizować twórcze pomysły. W związku z tym spotkaniu dla przyszłych kompozycji nie jest trudno zrobić samemu. Znaczne umiejętności, które nie wymaga zabierając nie więcej niż 1 dzień. Do pracy potrzebne pianę i standard balon. Kolor i faktura ostatnich wartości nie są.

Projektanci oferują użyć piany jako materiał wyjściowy, ale z podobną sformułowanie problemu nie wszyscy zgadzają się. Materiał jest kruchy, więc bez znacznego doświadczenia za to lepiej nie brać. Dlatego pianka jest korzystne. 


W celu realizacji oryginalnego pomysłu na topiary, można stosować domowe balon z papieruW celu realizacji oryginalnego pomysłu na topiary, można stosować domowe balon z papieru

Jak pracować z nim w następujący sposób:

 • Zwilżyć wewnętrzną powierzchnię balonu wody.
 • Starannie spuścić płyn.
 • Napompować piłkę do średniej wielkości.
 • Bezpieczne nadmuchany balonik rury cylindra z pianką montażu.
 • Napełnić balon.
 • Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę stopień i gęstości produktu, czy też będzie ona wybuchnąć.
 • Czekać do utwardzania kompozycji w ciągu 9 godzin.
 • Wytnij balon nożem.
 • Wyciąg otrzymanej formy wstępnej.
 • Przezroczysty gęsty górną warstwę pianki.

Rezultatem jest puste z wymaganymi parametrami. Jeśli chcesz niestandardowy rozmiar lub kształt, to jest łatwo stworzyć z ich rąk. Aby to zrobić, należy umieścić balon z jeszcze suszy pianki w formie, z pożądanych ustawień. Następnie obrabiany przedmiot jest stosowany jak opisano powyżej.

Udekoruj Topiary kwiatów tekturę

Błędnie sądzi, że kroku przez wszystkie etapy - najtrudniejsza część zadania. Problemy zaczynają się tuż po zakończeniu głównej części, gdy nie ma wolnego miejsca. Zobacz podobne filmy - dobrą okazję, aby dowiedzieć się, jak go używać. Lot wyobraźni nie powinna ograniczać, ale jedna zasada musi być ściśle przestrzegać - nie przeciążać przestrzeń, w przeciwnym razie liczebność krepiny mieć negatywny wpływ na stabilność kompozycji.


Wyprodukowanie Topiary, należy uważać, aby nie przeciążać go z niepotrzebnych elementówWyprodukowanie Topiary, należy uważać, aby nie przeciążać go z niepotrzebnych elementów

Wśród innych projektantów rekomendatsiyay są następujące:

 • Można używać papieru toaletowego dla poszczególnych przedmiotów.
 • Nie jest pożądane, aby użyć bardzo ciemnych barwach na rzemieślniczym.
 • Podczas korzystania pofałdowania należy upewnić się, że ręce są suche, w przeciwnym razie materiał nie zbawi postać.
 • Forma wstępna w kształcie kulki mogą być zmienione w serce, kwadrat, i tak dalej.
 • Podczas wykonywania skomplikowanych elementów instrukcji musi być w jego oczach.

Jak stworzyć piękny topiary papieru falistego (wideo)

Stworzył własną topiary - doskonałe uzupełnienie wnętrza. Najważniejsze - przed rozpoczęciem prac na papierze szkic szkic przyszłego składu. Preparat Advance pozwoli przejść do dokonania niezbędnych zmian i ustalić listę wymaganych materiałów. Bezpośrednia praca z materiałami wymagają starannego i zgodne z doradztwa technicznego. 

Opcje Topiary prowizoryczny papier falisty (foto)

4c4af628af98c31d7a7233335ff2 - tsvety-Floristika-topiarij-IZ-gofrirovannoj 0fd089294a292cXL 5c6ed56af353288007fe2ad7cf71 - tsvety-Floristika-topiarii-derevya-schastya 6dbfb85065876472585d5c4813zr - tsvety-Floristika-topiarij-IZ-gofrirovannoj 8aa2e7896d887a2b6189d437e7wv - tsvety-Floristika-topiarij-IZ-gofrirovannoj 7b071665358297a5f11a4da6f5qy - tsvety-Floristika-topiarij-Krasnyj-IZ 56dd93128293456dd93128296a720 81e135e4e63017c46368331f3e9k - tsvety-Floristika-topiarij-IZ-gofrirovannoj 038471e15634b4351d3ae384874t - dlya-doma-interera-topiarii 371732dcd8d50d8a1ac16035favk - tsvety-Floristika-topiarij-IZ-gofrirovannoj

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

92 − 89 =

map