The BlogSkrzynka jest wykonana z płyt gipsowo-kartonowych - to dobry sposób, aby ukryć komunikat w łazienceSkrzynka jest wykonana z płyt gipsowo-kartonowych - to dobry sposób, aby ukryć komunikacji sanuzleDelaya naprawy w łazience, wiele do czynienia z bardzo ważnego problemu: gdzie ukryć zawiłości rur, kranów, zaworów, które nieuchronnie obecny w toalecie? Z pomocą nowoczesnych materiałów można łatwo rozwiązać ten problem w ciągu dnia, a nie inny jest ekspertem w dziedzinie naprawy.


Jak zamknąć w łazience rury płyty gipsowej: różne opcje

Remont w łazience nie wygląda skończony, jeśli komunikacja i woda pozostała otwarta. Aby nadać estetyczny wygląd ściany, który jest umieszczony przy rurze, na wiele sposobów, z których każdy może być łatwo realizowane w pomieszczeniu o dowolnej wielkości, co oznacza, że ​​są one odpowiednie na nawet najmniejszą toalety lub łazienki z toalety.

Produkcja polu gk mogą być ich własne ręce, najważniejsze - aby myśleć z wyprzedzeniem projekt budowlany i przygotować wszystkie niezbędne materiałyProdukcja polu gk mogą być ich własne ręce, najważniejsze - aby myśleć z wyprzedzeniem projekt budowlany i przygotować wszystkie niezbędne materiały

Oferujemy następujące opcje do wyboru:

 • Pierwszy sposób strefy rejestracji, w którym rura - montaż żaluzji. Z ich pomocą można ukryć bezstronnej widok na rurze, nie potrzebują dużo czasu, aby naprawić, a ponadto rolety są łatwe do czyszczenia. Wadą tego rozwiązania jest to, że rolety nie są bardzo wiarygodne, może pęknąć i wtedy trzeba je całkowicie zastąpić.
 • Druga opcja dla rur Decor - szafka komunikacja. To może być wykonane na podstawie zwykłej szafy wbudowane w ściany, zbudowane z materiałów złomu czy wielkości i zamontowany we wnęce pod zamówienie. Godność szafie - dostęp do wszystkich rur i zaworów. Ponadto można opcjonalnie umieścić półki dla tekstyliów domowych lub w szafie. Niestety, tego typu przypadki nie pasują do każdego wnętrza, a także mała łazienka z półek także zajmują one dużo miejsca.
 • Najlepszym rozwiązaniem dla dowolnego rozwiązania konstrukcyjnego - pudełko kartonowe, które będą zamknięte rur i szybów wentylacyjnych. Jest to łatwe do wykonania, może być wykończone na wiele sposobów, a kształt kanału może być udzielona na podstawie charakterystyki pomieszczenia.

Zamknąć rurę w łazience płyt gipsowo-kartonowych z możliwym minimum narzędzi i materiałów, spędzając bardzo mało czasu. Więcej napisać ten proces dalej.


Jak zrobić pudełko z płyt kartonowo-gipsowych w łazience: Materiały i narzędzia

Pierwszym krokiem w budowie kanałów dla łazienki: wybrać jaki rozmiar będzie przyszły kształt. Jeśli łazienka jest wąska, a rury są usytuowane wzdłuż krótszej ścianie, można przyszyć ją całkowicie na całej szerokości i na całej wysokości.

Dla małej ilości rur w dolnej części ścian mogą skrzynkowej parapet, które przypadkowo wykona funkcję półki.

Toaleta w dużym kanału może skutecznie maskuje pod występem lub kolumny. Do produkcji okna, użyj jednej z najbardziej popularnych w nowoczesnych budynków materiał - arkusze płyt gipsowo-kartonowych. Są one montowane na specjalnym profilu, który można kupić w każdym sklepie z artykułami żelaznymi.

Boksować, aby uzyskać wiarygodne i praktyczne, należy wybrać tylko wysokiej jakości płyt gipsowo-kartonowychBoksować, aby uzyskać wiarygodne i praktyczne, należy wybrać tylko wysokiej jakości płyt gipsowo-kartonowychDo pudełka będą musiały:

 1. odporne na wilgoć arkusz płyty gipsowo-kartonowej (GCR);
 2. prowadnice profilu (Mo);
 3. Ściana profil (zwany również do montażu w szafie, SS);
 4. 6h60 kołków-paznokcie;
 5. Samogwintujące wkręty do mocowania płyt kartonowo-gipsowych;
 6. Loop-żaba do wyklucia.

Aby zaoszczędzić miejsce, mogą być zastąpione przez ścianki profilu o wymiarach 50x50 na suficie PP 60h27 i prowadzi 50x40 - na suficie prowadzi DPU 27h28.

Narzędzia, aby pudełko płyt gipsowo-kartonowych z rękami, więc przydatne:

 • śrubokręta;
 • wstrząs Młot / wiertło;
 • Malowanie nóż do cięcia płyt kartonowo-gipsowych;
 • poziom;
 • Nożyce metal / bolgarka cięcia profili;
 • ruletka;
 • Pion.

Jeśli kwestia oszczędzania pieniędzy jest ostra, możliwe jest zastąpienie metalu profilu drewnianego klocka i płyty gipsowo-kartonowej tańsze panele plastikowe. Po zmontowaniu wszystkie narzędzia i materiał został zakupiony, a wielkość skrzynka została określona, ​​można przystąpić do pracy szycia rur instalacyjnych.

Jak zamknąć rurę w łazience płyt gipsowo-kartonowych: krok po kroku

Rozpoczęcie pracy z oznaczeniami na ścian i sufitu, do którego będzie przymocowany do ramy profilowej w przyszłości konstrukcji. Mamy wystawiać je z ołówkiem markera lub markera.

Najwyraźniej zgodnie z instrukcjami prac remontowych, trzeba będzie szybko zainstalować pole gk w łazienceNajwyraźniej zgodnie z instrukcjami prac remontowych, trzeba będzie szybko zainstalować pole gk w łazience

Następnie, należy wykonać następujące czynności:


 • Profil pokroić w ścianie, i nożyczki lub szlifierka przymocowane do ściany kołki, gwoździe w ziemi, która będzie obsługiwać połączenia z płyt kartonowo-gipsowych. Oddzielne odcinki kształtownika o tej samej długości są przymocowane do podłogi - będą pełnić funkcję ramy dla przyszłości pudełka. Wyrównaj położenie profilu na poziomie pomocy, tak aby była prostopadła do podłogi.
 • Cięcie części prowadnicy DPU równej szerokości ścianki kanału na przedniej ścianie. Segmenty te są przymocowane do końca podłogą a sufitem lub na ścianie na wysokości skrzynek, jeśli nie będzie zamknąć komunikat od podłogi do sufitu. Jeszcze kilka odcinków samo między ścianą zamontować i profil ściany jako żebra naszego wzornictwa.
 • Płyty gipsowo-kartonowe tnie się na kawałki o pożądanej wielkości. Przymocować do profilu użytkownika na bokach pudełka z wkrętami co 5-6 cm wzdłuż obwodu. Na przedniej ścianie musimy otwór rewizyjny do dostępu do licznikami, kurków i zaworów. Dlatego przed pole, aby wzmocnić ścianę przednią, znak i wyciąć otwór na drzwi lub klapy. Następnie, podobnie jak w ścianach bocznych dołączyć arkusz do profilu GCR.

Podstawą naszych skrzynkach gotowy, teraz stoi zorganizować drzwi i dołączyć go do przedniej konstrukcji panelu.

Wykonujemy pudełka drzwi w szafie

Drzwiczki do przewodu hydraulicznego mogą być wykonane z różnych materiałów. Oto tylko krótka lista, jak zorganizować dostęp do komunikacji w toalecie.

W celu dokonania piękne i praktyczne drzwi w polu płyty gipsowo-kartonowej, można użyć plastikową płytkęW celu dokonania piękne i praktyczne drzwi w polu płyty gipsowo-kartonowej, można użyć plastikową płytkę

Wśród nich byli:


 • Płyty gipsowo-kartonowe - opcja najbardziej proste i naturalne, zwłaszcza od przedmiotu obrabianego pod drzwiami już masz;
 • Panel z drewna lub z forniru;
 • małe kurtyna Rollo;
 • Panel z tworzywa sztucznego;

Opcja najbardziej praktyczny i dyskretny - to drzwi z płyty gipsowo-kartonowej. GCR zakończył kawałek może być nieco oczyścić krawędzie papierem ściernym i umieścić na pętli żaba, które można kupić w każdym sklepie z artykułami żelaznymi.

Najbardziej popularne są chetyrehsharnirnye Zawiasy meblowe-żaby.

Zapiąć zawias śruby przedniej ściance pudełka i sprawdzić dokładnie, czy grzebie wynikowy drzwi.

Jak ozdobić pudełko do rury w toalecie

Boksu ukrycia przewodu w WC wyglądał zakończone, to jest konieczne, aby przygotować masę papierową, a następnie dekoracji odpowiednich materiałów. Preparat ten jest wykonany w taki sam sposób, jak w przypadku każdej konstrukcji płyt kartonowo-gipsowych.

Obróbka gruntu nie tylko przyczynić się do zmniejszenia zużycia kitu, ale także chronią przed pojawieniem się pleśni.

Najbardziej popularne dekoracyjny ornament, który jest zdolny do płyty gipsowo-kartonowe pudełko stylowo udekorować jest piękne kafelkiNajbardziej popularne dekoracyjny ornament, który jest zdolny do płyty gipsowo-kartonowe pudełko stylowo udekorować jest piękne kafelki

Przewód traktować glebę, pokrycie kilkoma warstwami wypełniacza, a następnie zastępuje powierzchni mielenia. Krawędzie pudełek może być przystosowany do naroży płyt gipsowych z tworzywa sztucznego lub metalu. Mogą one być łatwo „obsadzone” na ten sam produkt.

Jak może być stosowany wykończeniowe pudełka:

 • Płytka, która jest zakończona przez WC i płytki mogą być wykończone i pudełko drzwi;
 • Zmywalna tapeta;
 • farba lateksowa;
 • Listwy drewniane lub plastikowe.

Spróbuj wybrać wykończenie okna w tym samym stylu, co sprawiło, resztę napraw w łazience i dać pierwszeństwo łatwo zmywalna i odporna na wilgotność. Szczegółowe instrukcje do wykańczania ścian pudełka można znaleźć na wideo w Internecie.

pudła z płyt gipsowo-kartonowych Montaż w toalecie (wideo)

Pudełko w szafie z płyt gipsowo-kartonowych - jest to bardzo prosta konstrukcja, która bezpiecznie ukrywa niezbyt atrakcyjny rury kanalizacyjne oraz szyb wentylacyjny. Umożliwiają w pokoju każdej wielkości i różnych polach i ich opcjami wykańczania pozwalają na tworzenie najbardziej komfortowy budynek, który zapewni dostęp do komunikacji sanitarnych i jednocześnie wyglądać pięknie.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

12 + = 17