Zasady Feng Shui: jak umieścić łóżko w sypialni, w odniesieniu do drzwi

Zasady Feng Shui: jak umieścić łóżko w sypialni, w odniesieniu do drzwi

12 October 2017W sypialni zaleca się umieścić łóżko w przeciwległym rogu w stosunku do drzwi, tak aby nie kolidować z wygodnego poruszania się po pomieszczeniuW sypialni zaleca się umieścić łóżko w przeciwległym rogu w stosunku do drzwi, tak aby nie zakłócać ruchu pokojowej wygodnej sypialni - jest to najbardziej intymne miejsce w mieszkaniu, które chcesz stworzyć spokojną i relaksującą atmosferę. Według statystyk, około jedną trzecią naszego życia spędzamy go w pokoju. Jest zatem bardzo ważne, aby stworzyć pozytywną energię w nim. Pomoże to z zasadami feng shui. Z ich pomocą możliwe jest wyposażenie sypialni ze wszystkimi niuansami.


Sypialnia feng shui: jak

Zdecydowana większość osób, poczęciu naprawa lub przekształcenie małego pokoju, nie myśleć o najdrobniejszych szczegółach, które odgrywają kluczową rolę. Zgodnie z filozofią Feng Shui, nawet małe rzeczy we wnętrzu nieść pewną energię i są w stanie zarówno przyciągać i odpychać sukces, bogactwo, szczęście i dobrobyt. Aby dowiedzieć się, jak prawidłowo wyposażyć sypialnię według Feng Shui, czytaj dalej.

Pozytywna energia nazywa się w chińskiej nauki - Qi, stworzony w pokoju, wyposażone zgodnie ze wszystkimi zasadami. Bierze pod uwagę wszystko od wyboru kolorów do najmniejszych akcesoriów.

Fioletowy kolor jest idealny do sypialni, wykonany zgodnie z zasadami Feng ShuiFioletowy kolor jest idealny do sypialni, wykonany zgodnie z zasadami Feng Shui

Sypialnia wnętrze przemyślane bardzo ostrożnie. Wybór lokalizacji pokoju zależy od ogólnego stanu emocjonalnego między dwojgiem ludzi, dzieląc łóżko pojedyncze. , Znajduje się na intymnych chwil i prywatność jest ważne, aby stworzyć komfortowe i relaksującą atmosferę. W feng Shuya pokój otrzymuje wiele uwagi.

Amulety i figury symboliczne są mile widziane. Najważniejsze - prawo wybrać maskotkę do sypialni. Pieniądze amulet nie nadaje się do kameralnej okolicy, w żaden sposób. Znajdź idealny symbol dla par pomoże specjalistów w sklepach sprzedających odpowiednie atrybuty.

Idealny do sypialni Feng Shui wytyczne i zasady

Pozytywna energia Qi, która opiera się na wszystkich nauk Feng Shui, to tylko tyle, że pokój niezabudowanej zgodnie z zasadami. Jeśli zamierzają rozważyć projekt sypialni z widokiem na wszystkie aspekty chińskiej nauki, właściwie zorganizować meble i dobrze wyposażony pokój pomoże punkty wymienione poniżej.


Zasady sypialnia feng Shuya brzmią następująco:

 • projekt pokoju - miękkie i ciche odcienie.
 • Złoże znajduje się we właściwym miejscu (w tym - czytaj dalej).
 • Meble w pokoju nie są kanciasty kształt i izgibistoy.
 • Zlecenie wiązanie w pomieszczeniu.
 • W sypialni znajduje się tak daleko od oczach innych (apartament w głębi lądu).
 • Sytuacja symbolizuje kompletność i harmonii bez cienia samotności.
 • Odbicie pragnie poprzez artykuły i akcesoria (obrazy, rzeźby).
 • Prawidłowo dobrane oświetlenie.
 • Romantyczna atmosfera stworzona przez wnętrze szczegółów.

W sypialni Feng Shui należy umieścić minimalnej liczby elementów wystroju, które harmonijnie pasować do wnętrza, i da mu pełną typW sypialni Feng Shui należy umieścić minimalnej liczby elementów wystroju, które harmonijnie pasować do wnętrza, i da mu pełną typ

Powyższe zasady stosuje się do projektowania wnętrza salonu. Aby zwiększyć pozytywną energię w pomieszczeniu zaleca się zainstalować kominek. Ale warto pamiętać, że w rogach pomieszczenia - jest to niekorzystne obszary, w których gromadzi się ujemny. Kominek będzie odzwierciedlać złej energii, rozprzestrzeniania się po domu atmosferę komfortu i przytulności.

Mała rekomendacja - projektowanie sypialni nie wymaga obecności akwarium. Według Feng Shui, wody - symboliczny znak dla napływu pieniędzy i szczęścia. Akwarium w sypialni nie jest zalecane, ponieważ ten pokój jest przeznaczony dla wypoczynku i rekreacji. Najlepiej jest umieścić go w salonie, kuchni, biura.Uniknąć dużej liczby roślin w pomieszczeniu. Ideal - Scheffler i Nephrolepis. Pomagają zwiększyć wilgotność w pomieszczeniu i zrobić doskonałą pracę z oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń wprowadzanych z ulicy.

Lustro w sypialni feng shui

Lusterka ... Powinny one być w pokoju i czy możliwe jest, aby wyobrazić sobie projekt bez nich? W rzeczywistości wybór na wykorzystaniu powierzchni odbijających światło w pomieszczeniu jest indywidualna. Jeśli pójdziesz do tej sprawy z daleka i prowadzony przez feng shui w mieszkaniu musi być jeden pełnometrażowy lustro człowieka. W ten sposób dasz się zrozumieć, kim jesteś - cała, niezniszczalne i spójny.

Lustro do sypialni, według chińskiej filozofii, powinny spełniać wymagania:

 • Brak kanciaste formy. Lustro powinno być ściśle okrągły kształt, ponieważ łagodzi energię ludzką.
 • Powierzchnia lusterka musi być umieszczony w ramie. Inaczej, pozytywna energia nie będzie utrzymywał się w swoje odbicie.

Wielkość lustro może być dowolny. W zależności od wielkości pomieszczenia, jego opcji wybrać, zgodnie z własnymi życzeniami. Ale należy pamiętać, kanciaste kształty! Lustra nie powinny „obciążania” pokój z jego obecności, więc należy używać nie więcej niż jeden w pokoju.

W sypialni Feng Shui jest to konieczne, aby umieścić lustro okrągły kształtW sypialni Feng Shui jest to konieczne, aby umieścić lustro okrągły kształt

Podczas umieszczania obiektów sami muszą uśmiech na powierzchni lustra. Taki gest będzie dostosować do dodatniego i podnieść samoocenę.

W odniesieniu do umieszczania lustra w sypialni, nawet tutaj istnieją pewne zasady:

 1. Lustro powinny być umieszczone w przedniej części zdjęć rodzinnych. Zatem pozytywna energia z dobrymi wspomnieniami będą widoczne nie tylko w lustrzanej powierzchni, ale także w całym pomieszczeniu.
 2. Jest to niemożliwe, aby umieścić lustro naprzeciwko otworów wejściowych. Pozytywna energia będzie uciec przez otwarte drzwi.
 3. Zabronione jest umieszczenie powierzchni dublowany naprzeciwko łóżka. Z perspektywy chińskiej nauki jest bardzo niebezpieczne, ponieważ lustro uważane przewody równolegle światów.

Specjaliści zatrudnieni w urządzaniu pokoi ze wszystkimi zasadami chińskiej nauki, zalecane „ukryć” lustro. Poprawna lokalizacja - w drzwiach szafy. W takim miejscu jest doskonale ukryty przed wzrokiem ciekawskich, a nie przeciążać przestrzeni.

Wyrównanie luster ma pozytywny wpływ na samopoczucie i samoocenę.

Położenie w stosunku do łóżka w sypialni drzwi

Jeśli zamierzasz dokonać kąt miłosny w stylu chińskiej filozofii, należy zwrócić uwagę na główny obiekt w pokoju.


Początkowo, należy wziąć pod uwagę lokalizację sypialni w mieszkaniu i wyposażyć kąt miłość jest lepsza od:

 1. Łazienka lub WC.
 2. Kuchnia.
 3. Przednie drzwiczki.

Łóżko w sypialni feng shui powinny mieć zagłówkiem do południaŁóżko w sypialni feng shui powinny mieć zagłówkiem do południa

Rozmieszczenie części sypialnej powinny uwzględniać taki ważny punkt, jako miejsce na łóżku. Umieszczenie go w niewłaściwym miejscu, być uporczywe problemy ze snem lub nieporozumienia w życiu rodzinnym. Rozwijać przyszłego kształtu pomieszczenia z radą chińskich filozofów.

Według Feng Shui nie zaleca się umieścić łóżko w sypialni:


 1. Na początku sali.
 2. Pomiędzy oknem i drzwiami wejściowymi.
 3. Naprzeciwko lustra.
 4. Obok obszaru roboczego.
 5. Zagłówkiem do drzwi frontowych.

Lokalizacja łóżko w sypialni w stosunku do otworu przelotowego jest opisany nie tylko w suszarkę do ula. Nawet powodów osobistych nie zaleca się położyć do łóżka naprzeciwko drzwi, ponieważ będzie on widoczny z zewnątrz intymne miejsce samotności.

Najbardziej korzystne położenie na łóżku w sypialni - na południu. To miejsce pomaga aktywować witalność i energia płynie. Intymne życie młodych ludzi znacznie przekształconych, żywe kolory i dawno zapomnianych emocji ponownie przeważać nad ograniczeniem i niezadowolenia.

Wskazówki: jak umieścić łóżko w sypialni, w odniesieniu do drzwi (wideo)

Feng Shui - to starożytna chińska filozofia, której celem jest stworzenie harmonijnego istnienia człowieka i natury. Myślenie zdobione sypialni ze wszystkimi zasadami, można osiągnąć ogromne zmiany w emocjonalnym tle rodziny i przynieść pozytywną energię do domu.

Sypialnia Projektowanie feng shui (Fot wewnętrzny)

9 1 23 029-101 milionów Villa-Ventosa-Monport-Port-Andratx, Mallorca, Hiszpania 633 668-BR4 2014-02-05spalnya-PO-fen-shuy 1920x1080resizeinterior57238971426593142 24.02.2016-spbguru-10 2016-07-11-57837d048bf83

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 4 = 9

map