Zarif düğün metrikleri: kanaviçe, şema

Zarif düğün metrikleri: kanaviçe, şema

12 October 2017Düğün kendileri için değil, aynı zamanda yeni evliler hediye olarak kalmaz, ölçümlerini işlemeli edilebilirDüğün kendileri için değil, aynı zamanda molodozhenamPodarochnye kitleri genellikle bir buket, kart ve muhtemelen sevimli hatıra dahil düğün hediyesi olarak kalmaz, ölçümlerini işlemeli olabilir. Eğer bir haç oyalamak nasıl biliyorsanız Yani bu hatıra bunu kendiniz yapabilirsiniz. Böyle bir hediye kesinlikle evliler gibi olacak ve siz bunu kendiniz yaparsanız - bu tema hep aynı nefeste gerçekleştirilir.


Düğün metrik: kanaviçe, bu birini oluşturan öğelerin

Klasik yalnızca nakış kullanılmaz hikayeleri, aynı zamanda diğer yaratıcı düğün eserler içinde bulunmaktadır. İki kalplerin arka oldukça standart, ama basit üzerinde güvercin. Yeni başlayanlar için, bu versiyon oldukça kabul edilebilir ve genellikle tek renkli bir versiyonunda bunu. Bu metrik bej veya beyaz anahat üzerinde işlemeli olabilir. Pembe ve mavi renkleri daha az sıklıkla kullanılmaktadır.

Genellikle dikiş çapraz eklem dışında düğün için bu nakışları daha ve geri Stitch kullanılır. Bu kendileri yazıtlar bulunan ve kalbidir.

düğün metrik üzerinde genellikle genç bir çift, tarih veya sembolik ifade isimlerini işlemelidüğün metrik üzerinde genellikle genç bir çift, tarih veya sembolik ifade isimlerini işlemeli

Hangisi standart düğün metrik içerebilir:

 • Yazıtı - Yeni evliler isimler, düğün tarihi;
 • Romantik görüntü;
 • Sembolik bir tabir.

Eğer cümle ile bir metrik yaparsanız güvercinlerin isimleri ve tarihleri, kupa ek olarak, bir kaç kelime daha dikmek gerekir, çünkü iş, daha karmaşık hale gelir. Ama tabii ki, daha etkili, buna benzer. görmek 18,5h25, standart metrik geldiğinde böyle nakış olarak da, mevcut dikiş "Fransız düğümü", nakış boyutu olabilir.


Düğün kanaviçe: şeması Okumayı

Eğer bir acemi iseniz, o zaman ilk nakış kusursuzluğu konuşamıyor onsuz diyagramlar, okumayı öğrenmelidir.

Ne düzenleri hakkında söylenebilir:

 • Bu renk veya tabii, daha rahat, siyah beyaz ve renkli olabilir - orada rengin tonlarını bakınız;
 • herhangi bir şemada, küçük hücre ızgara, bu çaprazlardan sayısına eşit olacaktır vardır;
 • nakış bir çok hücreler sembolle işaretlenebilir gelecekte renkler, bunlar şifre çözme için ayrı bir anahtarla girilir;
 • renk düzeni de çiçek transkript, yazıldığı gibi her çiçek ve diş ipi parçacığı sayısıdır;
 • ; Renklerden biridir ve bazen de bir boşluk temsil etmemektedir ve - tuşu, bütün semboller ve çizgilerin değerleri, bunlar hatırlamalıyız ayrı bir görünüm boş beyaz hücre devresi şifresi çözülür
 • Sıkça şemalarda da aynı sembole tekabül edecek farklı tonlar ve dikiş ipliği üreticileri, bir dizi gösterir.

Başlamak için, işe başlamadan önce, nakış düzeni keşfetmek için zorunludurBaşlamak için, işe başlamadan önce, nakış düzeni keşfetmek için zorunludurGeçen an nakışçılar farklı firmaların iplik kullanıyoruz.

Bir kart için Çapraz dikiş düğün buketleri: Fikirler

Arsalar düğün ölçümlere göre gruplara ayrılabilir, farklıdır. Birinci grup düğün günü ve balayı isimleri ekran arka planı gelin ve damat listelenen metrik oluşuyordu. düğün aşınma veya vb bir arka plan ya da sahilde bir yürüyüş, olmadan Çoğu zaman bu çift

hikayeler genellikle kullanılır nerede bir kucaklama gelin ve damat, bir öpücük. Bu, tam uzunlukta rakamlar, Yeni evli bir kısmi görüntüdür. Genellikle kullanılan kartpostallar hikaye genç vals. Özel önem düğün buketi teması olmalıdır. Diğer düğün nitelikleri de işlemeli olabilir.

o daha yakın olanı düzenleri çeşitli herkesi seçecektiro daha yakın olanı düzenleri çeşitli herkesi seçecektir

Ve bu:

 • şampanya şişe;
 • Dove;
 • halkalar;
 • zhenihovskom frak bir tavşan resmi;
 • Şapka damat ve gelin ayakkabıları;
 • Düğün hediyesi;
 • Düğün arabası vb

Genellikle düğün buket çapraz dikiş işlemeli ve sonra tuvalin bu kısmı düzgünce burada da güzel bir gün olayla işlemeli isimler Suite kesip düğün kartında yapıştırılan ve.

çiçek ve halkalı Düğün ölçümlerini

Çiçek ve halka çok sık düğün bir hatırlatma olmak ve onların görüntü şenlikli güne karşılık gelir. Alyans genellikle akıllı kart üzerinde nakış ile kombine bu yanan kalbi kadar sık ​​ortaya çıkar.


çiçekler ile iç içe alyans, - en popüler seçenek bugün. Eğer yaparsanız görüntü ile bir metrik işlemeli iplik nakış perişan-şık tarzda modaya olacak soluk.

aşkla yapıldığı gibi düğün metriği üzerinde işlemeli sürece, çiçekler, kalpler veya yüzük olabiliraşkla yapıldığı gibi düğün metriği üzerinde işlemeli sürece, çiçekler, kalpler veya yüzük olabilir

Ayrıca düğün sahneleri metrikleri bulunur:

 • Kuşların imajıyla;
 • kalpleri ile çizimleri;
 • kukla karakterleri, fare ve kedi düğün Arsalar;
 • Bir çiçek çerçeve içinde kutlama mesajlar ile.

Çapraz Dikiş düğün metrik (video)

Bu işlemeli beyaz düğün havlu ile dekore edilebilir. sadece dekoratif işlev Böyle havlu, ancak düğün büyük bir bellek olabilir.


Kombine geleneksel çapraz dikiş, Korece, kullanabilir miyim - hayır sıkı kurallar vardır. En çok sevdim onu ​​yap.

Başarılı bir çalışma!

iş ölçümlerini düğün örnekleri (fotoğraf)

6bcc4be4f361570c0f7ae23e2a2b997f 63bb7894-cc0e-11e0-8dd0-0011098b1c9f 3214 1179 45539750x0 331730-665b1-75935633 - ubb531 0429143 haciz 1132387669703 büyük

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 73 = 82

map