Zarif dekore edilmiş oturma odası: camlı dolap

Zarif dekore edilmiş oturma odası: camlı dolap

12 October 2017Şık ve sıradışı iç misafir odası tamamlayacak, özgün Dolaplar kullanabilirsinizTek bir yerde sıcaklık ve konforu bir arada - Şık ve sıradışı iç odaları orijinal kabine posudyGostinaya odası kullanarak edilebilir tamamlamaktadır. hane misafir veya üye TV'nin sessiz sesleri altında bir bardak çay ile kanepede vakit geçirmek gibi oda çok popüler. Herhangi sahibi bütün seti veya belli belirsiz dairenin derinliklerinde bir yerde toz toplama porselen, kristal veya seramik, hatta bir koleksiyon övünebilir. Krallıklar cam kapılar dolaplar icat edildi bu durum günümüze kadar böyle bir güzellik gizlemek için bir suçtur. Bunlar antika veya pahalı eşyaları görselleştirmek yardımcı olur.


oturma odasında çıkması büfenin küçük arkaplan

Fransa'da ortaya çıktı yemekleri saklamak için sergiliyor. Başlangıçta kahve dükkanları denir ve uzay organizatörleri ve tüm ev eşyaları kapasiteli daha estetik bir fonksiyonu olarak değil gerçekleştirildi. En erken versiyonları masa ile kombine ve büyük bir iç kısmıdır bulundu.

Güzel dolap varlığı iç oda daha rafine hale getirirGüzel dolap varlığı iç oda daha rafine hale getirir

Dolaplar bilinen tek almıştı. Ve bu anlaşılabilir: camlı pahalı tahtadan yapılmış pahalı ve lüks mobilya, sıradan işçiye mevcut değildi. değil her Zengin adam o göze eğer biz ne diyebiliriz.

Modern seçenekler, farklı fiyat kategorisinde ve tüm mevcuttur çünkü mevcut zaman büfeye anda her üç dairede neredeyse bulunabilir.

18. yüzyıla gelindiğinde, kahve dükkanları büyük popülerlik zevk durdurdu ve ortalama maaş daha fazla veya daha az alınan herkesle içeriklerinin alım ile bağlantılı olarak var. Orijinal dolapları pahalı yemekler göstermek için tasarlanmış, ama şimdi heykeller, antika, aziz knickknacks, yemekleri ve hatta bir fotoğrafı görüntülemek tabidir olsaydı.


Dolap Salon: öneminin değerlendirilmesi

İnsanlar farklıdır ve her yaşam ve diğer koşullara görüşlerini yapışıyor. Ve odanın mobilya ile: ihtişam, lüks makaleleri, ve diğerleri gibi bir sıkı ve ölçülü tarzı tercih ediyorum. Ama neredeyse tüm mobilya oda bu parçası gibi yemekler için bir dolap-durum, bu özelliğin gelince.

şeffaf kapaklı Dolap kompakt porselen seti yerleştirmesine izin verirşeffaf kapaklı Dolap kompakt porselen seti yerleştirmesine izin verir

apartmanda Açılar - bu çok sert bir şekilde dövmek En çirkin yeridir. Daha sonra dolapları yansıtmıştır. Köşe modelleri odanın genel tasarımına mükemmel uyum değil, eklere dikkat gerektirir.

Birçok kişi yemekleri göstermek değil, aynı zamanda kitaplar için değil sadece cam kapılar dolaplar kullanmayı tercih ediyorum. güzel çin ve kristal aksesuarları ile kombine aynı kapak ile nadir ve tahsil kitaplar, lüks kütüphanesi, oda daha pahalı hale ve ana özel, sofistike tarzı vurgulayacaktır.Ekranda çok pahalı ve özel eşyalar koymak gerekmez. aile fotoğrafları ya da apartmanda bu öğeleri bulma ile ilgili bir yere rahat sızan bilgilerde. Güvenli saklamanız daha iyidir.

oturma odasında Üslup yön büfe

Daha önce, kafasında "açık büfe yemeğin" denince masif kapı ile koyu ahşap nesnenin kilolu görüntüsüne çıktı. Neyse ki, tasarımcılar çok o varyasyonları bağışladı ve konu ve dolayısıyla değildir. en sıradışı formlara basitten deposunda bulunan ve daire herhangi bir iç almak edilebilir.

oturma odasında büfeyi toplarken dikkate odanın tasarımını almak emin olunoturma odasında büfeyi toplarken dikkate odanın tasarımını almak emin olun

XXI yüzyılda, kamu tasarım alanlarında Dolaplar sundu:

  1. Klasik.
  2. Modern.

isimleri kendileri için. klasik sürümü herhangi zengin süslemeler olmadan basit ve karmaşık olmayan şekiller sunuyorsa, art nouveau - denekte lüks kişileştirme şimdi. Ama her zaman değil bu modern tasarımlar içine sığacak şekilde iki farklı yön vardır. Dolayısıyla ustalar ustaca Normal repainting kullanarak bu tür vakalar manken reenkarne.

Küçük bir finansal maliyetlerin yeniden tesis edilmesinden sonra, bir depolama başıboş gönderilen Eski dolapları, olağanüstü güzel nesnelerdir.

oturma odasında Cam dolapları: türler

Ekranda vitrinler farklı malzemelerden yapılmış, bu nedenle depolar farklı fiyat kategorilerinde temsil edilir. Modern yedek olmak üzere ince ahşap. önemli farklılıkların Bilgi avantajları veya her malzemenin dezavantajları başlayarak doğru seçimler yapmak.

Organik olarak misafir odasına içine cam dolap uyacakOrganik olarak misafir odasına içine cam dolap uyacak

Dolaplar yapılır:


  1. (Zenginliği ve incelik tüm performans ve zarif oyma şekiller ile birlikte, burada geleneksel malzeme), odun.
  2. MDF (çoğu bütçe seçenekleri kullanılmaktadır ucuz, ama öyle yüksek kaliteli malzeme).
  3. Sunta (su korkuyor sunta, bu nedenle bu bakım ve kullanımda çok zorlu büfe olduğunu).
  4. Plastik (kilolu ahşap dolapları varlığını içermeyen modern iç mekanlar için mükemmel malzeme).
  5. Metal (çok nadir ondan yerine getirilmesini bulabilirsiniz, ancak Provence ve eklektik stilleri için idealdir kadar).

kabine için temel materyal seçiminin yanı sıra daha az önemli detaylara dikkat edilmelidir. çeşitli seçenekler düşünüldüğünde Cam kapılar genellikle de önemli rol oynarlar. Arzu edilir bir şekilde, cam katkılı az 4 mm bir kalınlığı olan. Üzerinde varlığı veya gravür kalıpları - bu müşterinin kişisel bir tercihtir.

oturma odasında Büfe: aletin hizalama

Odanın tasarımı, hatta en önemsiz küçük şeyler görünümünü etkiler. kabinede yemeklerin düzeneği sayesinde, aksi takdirde tüm çabalar odada kimse böyle bir odak takdir edecektir boşuna ve haysiyetle olacak bazı dikkatle ele alınmalıdır.

özel bir bakımla dolaba eşyaları ve diğer öğelerin yerleşimini yaklaşımözel bir bakımla dolaba eşyaları ve diğer öğelerin yerleşimini yaklaşım

dolapta poz kuralları:


  1. Büyük objeler (vazolar, boyalı plakalar, tencere) arka yerleştirilmelidir.
  2. Küçük biblolar ve hediyelik eşyalar doğrudan cam kapı önünde, birinci sıraya terfi.
  3. Setler rafta aynı kategoride olmalıdır.

çin sizin bertaraf birkaç setleri de, ilkini ayarlamak için tavsiye edilir, ama bir süre sonra başka bir yerini. değil iyi fikri - tüm mevcut şirket içi hizmet ile hemen kabine Aşırı yükleme. Herhangi bir form üzerinde durulması gerekir.

kabine aydınlatma unutmayın. Üst katlarda ya da her rafın altında bulunan Nokta LED ışıklar, mobilya etkileyici parçası üzerinde dikkatini ve olağanüstü yemeklere parlaklık vermek için yardımcı olacaktır. olamaz floresan lambalar kullanın: porselen ve seramik zamanla solacak.

Oturma odasında Yeri dolap

başkalarıyla daha elverişli ve uyumlu oranını görünüyor nerede odadaki her nesne, yerini bilmek zorunda. dolabın Yeri gelince, o zaman bir köşede saklamak zorunda değildir. Bu oda kare alma küçük olduğu zaman yapılır, ancak istediğiniz gerçekten çok bir dolap var olduğunu. Köşe sürümü mükemmel dairede çirkin yer canlandırmak.

Buna ek olarak, göz önüne alınmalı ve yeri nerede odasında bir gardırop olacakBuna ek olarak, göz önüne alınmalı ve yeri nerede odasında bir gardırop olacak

yemeklerin kabine düzeni için en geleneksel seçenek - kanepenin karşısındaki duvarın ortasında. yapıtın sergilendiği yalnızca cam kapılar ve ön tarafı ile meydana gelir, dolayısıyla bu kadar koymak en iyisidir. Tekrar tekrar, hatıra figürinler veya eşya dünyanın her yerinden, hem de güzel yemekler ve diğer aksesuarları dikkate Misafirler için yadsınamaz bir tat kutlayacak.

oturma odasında camlı bir dolap (video) nasıl seçilir

oturma odasında camlı dolap odanın görünümünü vurgulamak ve onların karakteristik romantizm ile Ortaçağ atmosferine daldırma, belli bir lezzet katacak. salon dekorasyon, sahipleri, aynı zamanda misafirler sadece memnun edecek en sofistike tarzlarda yapılmış Avangard ve prezentabl favori,.

oturma odası için dolap örnekleri (iç mekanlarında fotoğraf)

33a168aa53f5c37e1f6061f36c9ff288 447c0a 84 800x6000xd42ee42a1763597601417532888 83349319w640h640ad711 47323e329c37bf4ac17043fccb613e09 bufet adlı-HUS-ve-kenar-5 gost1 kuhonnyyshkafdlyaposudynapolnyy0

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 46 = 56

map