The Bloggüzelce koridorda süslemeleri dekoratif taş duvar kağıdı bağlayındekoratif taş duvar güzelce prihozhuyuDekorativny kaliteli taş süslemeleri bağlayın - bu modern ev iç dekorasyon için kullanılan en popüler ve en sağlam malzemelerden biridir. Bu zarif kesinlikle herhangi üslup karar koridorda sığar ve üstün estetik nitelikleri yanında bakımı kolaydır. Salonun dış köşelerinde Taş ekler Odada daha şık bir görünüm vermek için izin verir. uzman dekoratif taş teknolojisinin üretimi mümkün dokular, şekiller ve elementler boyama çeşitli oluşturmayı kolaylaştırır.


Bir kayanın altında Şık ve benzersiz duvar kağıdı: hol

dekoratif taş ile modern salonu Dekorasyon odaya şık ve özgün bir görünüm verecektir.

Dekoratif taş farklıdır:

  • Mükemmel estetik nitelikleri;
  • bakımı kolay;
  • mekanik ve kimyasal zarar karşı direnç.

Bir taş kaplama ile duvar kağıdı yardımcı olacaktır koridor özgün tasarımı ekleBir taş kaplama ile duvar kağıdı yardımcı olacaktır koridor özgün tasarımı ekle

Bu tür bir madde, hafifliği ve mekanik hasar çeşitli mükemmel direnci sayesinde bu nedenle, yüzey güvenilirliğini ve dayanıklılık sağlar, işlemi kolaydır. Ancak, böyle bir malzemenin en önemli şey, geniş tutulmuş. Bu dekorasyon başka türlü, özellikle duvar kağıdı, seramik veya alçı kalıplar ile kombine edilebilir.


Çözünürlükte iç belirli bir tür oluşturmak için izin yönlü yüzey malzemelerdir. En ilginç seçenekler taş tarafından yapılan, duvar kağıdı olarak kabul edilir.

Bir kayanın altında bir salon için duvar kağıdı seçerken tesislerinde bu tür doğal ışık yok çünkü, sen daha hafif seçenekler üzerinde durmak gerekir. Ayrıca bu çözüm, görsel ek iç bir araya geldiğinde, oda boyutunu büyütür. bir görüntüsünü oluşturan spesifik fragmanları olarak kullanılan bir kayanın altında koridorda duvar kağıdı.

bir öğe süslemek için yeterli, taş bütün bir duvar yapmak gerek yok koridorda bir kısmını ayırmakbir öğe süslemek için yeterli, taş bütün bir duvar yapmak gerek yok koridorda bir kısmını ayırmak

Ayrıca, gerek taklit olacağını bazı basit şekiller oluşturmak için denemek için:  • sütun;
  • rafları;
  • Çerçeveler.

Tamamen benzer bir kaplama yüklemek istiyorsanız, koridorun karşısında, o zaman bu durumda o taşın altında duvar kağıtları kullanmak daha iyidir. Onlar oldukça orijinal görünümünü oluştururken, hatta odanın küçük boyutta harika görünecek. kırmızı veya beyaz tuğla Çok güzel taklidi. Ayrıca ilginç dekoratif çakıl ile doğal taş açık renkli, hem de duvar kağıdı görünüyor. Bu duvar kağıdı ile çok ilginç ahşap zeminler, modern cihazlar ile birlikte ağır masif mobilya bakacağız.

salonda bir tuğla altında Zarif duvar kağıdı

duvar kağıdı taklit duvarcılık tuğlaları kullanarak, en modern iç karakteristik. Bu teknik ölçüde dekorasyon işlemini basitleştiren odanın içinde boşluk yarattığı parlaklık ve incelik vurgulamak için yardımcı olur. Bu malzemelerin rafine tasarımı mükemmel herhangi bir odada kendi kullanımına izin verir.

Tuğla altında Duvar sıradışı iç koridor oluşturmakTuğla altında Duvar sıradışı iç koridor oluşturmak

duvar kağıdı dekorasyon tuğla - Bu ayrı bina alanı vurgulamak için eşsiz bir fırsattır, en moda trendleri dayalı iç, dönüşümü ifade etkilerini göstermektedir.

Böyle bir bitiş ana avantajlarından biri mükemmel herhangi bir tarzda iç için şekil ve renk iyi seçim muhtemeldir. Herhangi yön tuğla tarafından yapılan duvar kağıdı ile duvar tüm alanını yapıştırarak bile uyumlu tasarımı uzay bakmak olacaktır.

Tuğla kapsamında yapılan kabartmalı duvar kağıdı, bakmak oldukça ilginç. Bunlar kırıntı kullanımı yoluyla her kabartma ve doğal malzemeler bükülmesini iletimi tam edilir. En iyi seçenek vinil duvar kağıdı, farklı özel dayanıklılık olduğunu. Bunlar büyük ölçüde bu tür yüzeylerin bakımı kolaylaştıran ışık, nem ve kimyasal ajanlara karşı direnç ile karakterize edilir.

Nasıl salon duvar kağıdı için uygun bir yapı taşlarını seçmek

Birçok süper ilginç iç oluşturmak için duvar kağıdı seçmek ne en iyisi düşünüyoruz, salon donatılması. Özel önem dekoratif tuğla ve bu tür malzemenin varyasyonları olmalıdır. mükemmel görünümü ile çok yönlü bir seçenektir ve herhangi bir odanın içine mükemmel bir uyum çünkü bir tuğla altında yapılan çok popüler bir duvar kağıdı.

Nedeniyle bir tuğla altında duvar kağıdı özel özelliklerine, sen mükemmel cinsine bakılmaksızın, herhangi bir odayı dekore edecek kalıcı ve dayanıklı bir kaplama oluşturabilirsiniz.


dekoratif taş duvar dikkate koridor genel tasarımı alarak seçilmelidir tamamlandıktandekoratif taş duvar dikkate koridor genel tasarımı alarak seçilmelidir tamamlandıktan

Şimdi böyle bir bitirme malzemesi çok miktarda, böylece herkes iç tasarım ve bireysellik özelliği vurgulayan uygun bir doku ve ekspres tercihleri ​​ev sahibi seçmek mümkün olacak.

Bu tip Duvar Kağıtları herhangi bitirme malzemeleri ile kombine edilebilir. Böyle duvar kağıdı onlara kadar güzel dikey çizgili koymak ya da niş ve çıkıntıların üzerine yapıştırmak, duvarların alt kısmı üzerinde yapıştırabilirsiniz. o duvar tuğla ile ilginç vurgu duvarı görünüyor yanında. Bu malzeme birçok ilginç tasarım çözümleri getirmek için yardımcı olur. Ayrıca ilginç ahşap ya da metallostenovymi panelleri ile kombine duvar kağıdı tuğla bakmak için.

koridorda Şık taş duvar: duvar süsü

ille salonu düzenlenmesi için doğru kaplama malzemeleri seçmek gerekiyor. Çok güzel ve özgün imitasyon taş yüzeyi görünüyor. Bu duvar kağıdı ile bile küçük bir koridor çok şık görünecek ve daha rahat olacaktır.

onlar görsel alanı azaltır ve her odada zarafeti altını çizer değildir ki küçük bir alan için renk seçmek için çok önemlidir. Küçük bir oda için duvar kağıtları bu şekilde görsel kapasitesini artırabilirsiniz, çünkü ışığın gölgeler seçmek en iyisidir.

duvar kağıdı ile İmitasyon taş yüzeyi şık ve özgün yapmak, salon süslemeleriduvar kağıdı ile İmitasyon taş yüzeyi şık ve özgün yapmak, salon süslemeleri


Parlak renkler hafifçe olmak odanın boyutunu gizlemek, bu nedenle parçaları kullanmak ya da daha sakin ve hafif tonları ile birleştirmek için en iyisidir olabilir. Koyu renkler oda biraz oluşturur, ama bu kirlilik daha az fark farklı türü vardır. oda daha geniştir yapmak için, ek aydınlatma çok kullanmak gereklidir.

Koyu renkler mükemmel etkiyi elde edecek ışık tonları ile de birleştirir. Ayrıca benzer bir teknik duvarlarının tüm usulsüzlüklerin gizlemek için yardımcı olur.

Taş salonu ile süslemesi (video)

bunlar alçı tabanının oluşur ve montaj kolaylığı sağlamak ve kullanım kolaylığı nedeniyle Taş duvar kağıtları, doğal taş için iyi bir alternatiftir.

koridorda Taş ve duvar (fotoğraf)

2-min2-1 06 181 211 38801762 202 arochnye-proemy-oblitsovannye-iskusstvennym-kamnem Dekorativnyjkamen45-650x925 1835094099577698src Dekorativnyjkamen60-650x978

Leave a Comment

Your email address will not be published.

55 − = 51