Zaprojektowanie małej sypialni 9 tys. M: zdjęcia i 5 podstawowych zasad

Zaprojektowanie małej sypialni 9 tys. M: zdjęcia i 5 podstawowych zasad

12 October 2017Do sypialni rejestracyjnym mały rozmiar jest niezbędne do korzystania z technik projektowania, aby optycznie powiększyć przestrzeń pokojuDo sypialni rejestracyjnym mały rozmiar jest niezbędne do korzystania z technik projektowania, aby optycznie powiększyć przestrzeń komnatyBolshinstvo mieszkań w domach, które zostały zbudowane w ostatnim stuleciu, nie są dużym obszarze. Co do zasady, Chruszczow sypialnia ma 9 m2 i 10 m2. sypialnie naprawy tej wielkości zajmuje sporo czasu, ale mądrze i pięknie zorganizować taki mały pokój nie jest łatwym zadaniem. Sypialnia - to bardzo kameralna sala, i musi brać pod uwagę jego bezpośredniej misji w wystroju wnętrz. Aby sen był pełny, a radosne przebudzenie, ogólny wnętrze pokoju powinny być łatwo i naturalnie.


sypialnia wnętrze 9 tys. m: fotografia, ciekawe pomysły

Dobry poradnik jest rzeczywiste zdjęcia są już wyposażone pokoje w sypialni świata designu. Wśród tysięcy egzemplarzy można zobaczyć ogólny trend, to jest dużo przestrzeni i światła. Wnętrze mała sypialnia jest tworzony na zasadzie wizualnej przestrzeni ekspansji.

Dzięki prostej recepcji gry kolorów ścian i prawidłowego umieszczania mebli, sypialnia z małym obszarze może wyglądać wielki i szeroki.

Tkaniny we wnętrzu sypialni w postaci pościeli, koce, peleryny jest ważnym elementem w budowaniu wizerunku pokojuTkaniny we wnętrzu sypialni w postaci pościeli, koce, peleryny jest ważnym elementem w budowaniu wizerunku pokoju

Również na zdjęciach widać znaczącą rolę z wyszukanych tkanin. Koce, poduszki i inne akcesoria muszą być połączone z ogólnym tytułem pokoju. To sprawia, że ​​ciepły i przytulny pokój tkaniny. Meble w pokoju z odrobiną materiału, wystarczy umieścić w wygodne łóżko i dwie szafki nocne. Nie zbyt zaśmiecać przestrzeni nadmiaru mebli, to tworzy ciężką atmosferę, która wpływa właścicieli nastroju. Można opracować własny projekt sypialni jest niewielkich rozmiarów. Dzięki zastosowaniu trochę wyobraźni w połączeniu z niezbędną wiedzę, pokój w starym mieszkaniu jest w stanie dostroić z nowymi kolorami.

Nowoczesny design sypialnia 9 tys. m, zdjęcia

Nowoczesna konstrukcja małej sypialni jest przedstawiony w stylu minimalizmu, hi-tech i klasyczny. Wszystkie te style łączy wiele jasnych, neutralnych kolorach ścian, z minimalną ilością mebli i dużą ilością miejsca. Projektanci udekorować pokój ściśle w jednym stylu, lub połączyć ze sobą kilka podobieństw między nimi. Na przykład, w stylu high-tech pasuje dobrze z minimalizmem.


Pomieszczenie będzie zdominowany przez odcienie szarości neutralnych i prostych mebli. Od mebli się tylko łóżko, komoda i mała szafa.

W klasycznym stylu sypialni wygląda bardziej wyrafinowane i bogaty. Łączy w sobie klasyczny styl i sztuka deco można dostać naprawdę znakomity design. Dobrze w małej sypialni z tym wzorem będą wyglądały jasne ściany, na której można powiesić duży obraz w oryginalnej ramie.

Do dekoracji okna w małej sypialni odpowiednim świetle i eleganckich odcieniach rzymskich, ponieważ są one niewielkie i nie zajmują dużo miejscaDo dekoracji okna w małej sypialni odpowiednim świetle i eleganckich odcieniach rzymskich, ponieważ są one niewielkie i nie zajmują dużo miejsca

Łóżko jest głównym tematem sypialni, a jego konstrukcja powinna być zgodna z wybranym stylem. Dla małych metrów kwadratowych najlepiej jest wybrać łóżko nie jest ogromny. Założyć łóżko, które wykonane są w minimalistycznym stylu. Ponadto, projektanci polecam łóżka z kutego żelaza. Ich drobne linie nadają uroku sypialni.Okna są również bardzo ważne w nowoczesnych pokojach projektowych. To jest najlepsze dla małych pomieszczeń używać rolety rzymskie. Ze względu na konstrukcję tych zasłon jest zwiększona przestrzeń i parapet może być wykorzystane jako półka do przechowywania niezbędnych przedmiotów. Aby odpowiednio zaaranżować pokój 9 m2 użyciu minimalnej ilości mebli i akcesoriów. W sypialni powinno być wystarczająco dużo miejsca do poruszania się.

Dyspozycja sypialnia 9 tys. m.: zdjęcia i wskazówki

Pokoje z możliwością nagrania nie różnią się pod względem układu. Takie pokojowe mogą być dwa warianty kwadratowe i prostokątne. rozkład pomieszczeń odgrywa ważną rolę w projektowaniu produktów. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie niuanse położenie okien i drzwi. Konieczne jest również, aby wybrać materiały wykończeniowe prawidłowo.

Najważniejsze w projektowaniu małej sypialni, jest pozostawienie wystarczającej ilości miejsca do swobodnego przemieszczania się i funkcjonalnego wykorzystania przestrzeni.

Do małej sypialni wydaje się bardziej obszerne, konieczne jest użycie lampy lub lampy podłogowe z miękkim świetle rozproszonymDo małej sypialni wydaje się bardziej obszerne, konieczne jest użycie lampy lub lampy podłogowe z miękkim świetle rozproszonym

Konieczne jest, aby zorganizować pomieszczenie, dzięki czemu wizualnie wydaje się znacznie większy. To nie jest łatwe zadanie. Spełnienie jej żądań niestandardowych rozwiązań i inteligentne wybór kolorów.

Aby rozwiązać ten problem, należy:

  1. Właściwa organizacja oświetlenia. Projektanci polecam światło w małych pokojach rozmieszczonych na obwodzie, a nie, jak zwykle, w centrum. Dzięki odpowiedniej dystrybucji światła sufit będzie wydawać się większe, a przestrzeń będzie znacznie więcej.
  2. Właściwe stosowanie materiałów wykończeniowych. W pokoju z niskimi sufitami, nie używaj pułapów, ponieważ są one przy ustalaniu kwoty przestrzeni podjęta. Sufity podwieszane w małej przestrzeni stworzy presję. Najlepiej jest korzystać z materiałów, z których można stworzyć strukturę dwupoziomową. Takie stropy stworzyć więcej miejsca. W skrajnym przypadku można użyć jasną farbę.
  3. Właściwa podłóg. Dla małych pomieszczeniach lepiej jest użyć laminatu ciepłych, ciemnych barwach. Połączenie ciemnej podłogi i jasne ściany sprawia, że ​​zawsze Pokój trójwymiarowe. Jednak korzystanie z ciemnym dywanie jest w stanie wizualnie zmniejszyć przestrzeń poprzez pochłanianie światła.
  4. Kolor ścian lepiej wybrać jasne kolory ciepłe lub zimne, to wszystko zależy od lokalizacji okien. Jeśli okna wychodzą na południe, trzeba zastosować chłodne kolory. Technika ta odświeża pomieszczenie, dzięki czemu jest chłodniej w gorące letnie dni.
  5. Prawidłowo zorganizować pomieszczenie. Meble do małej sypialni powinny być zwarte i funkcjonalne, a jego lokalizacja nie powinna utrudniać ruch.

Przebiegłe sztuczki, aby zwiększyć przestrzeń

Wielu projektantów już dawno nauczył się wizualnie zwiększyć przestrzeń małych pomieszczeń.

Wizualnie zwiększyć przestrzeń o małej sypialni mogą być wykorzystane jako oddzielne lustra, a cała ściana lustro lub płyt laminowanychWizualnie zwiększyć przestrzeń o małej sypialni mogą być wykorzystane jako oddzielne lustra, a cała ściana lustro lub płyt laminowanych


Techniki te są dość proste w użyciu i dostępne dla wszystkich:

  1. Zwiększyć przestrzeń może być osiągnięty przez okna. Jeśli pozwalają na architekturę, jest możliwe, aby zastąpić małe okna na większy. Obecnie producenci okien oferują wiele modeli, które pozwalają wejść do pokoju mnóstwo naturalnego światła, dzięki czemu pomieszczenie znacznie więcej.
  2. Dodaj w pokoju dłuższy błyszczącym i powierzchni odbijających. Ta technika nazywa się lustro symetrii. Pomaga wystawać elementy projektu w przeciwnym kierunku, dzięki czemu pomieszczenie optycznie stylowy i przestronny.
  3. Dodawanie jasne akcentami pomaga wizualnie granice pomieszczenia mycia. Na przykład, jasne tkaniny i oryginalne meble z kolorowymi akcentami sprawiają, że pokój będzie o wiele bardziej interesujące.
  4. Dekoracji okna własny kolorowe zasłony mogą zwiększyć wysokość pomieszczenia. W tym przypadku, zasłony są zamontowane na gzyms na suficie i wiszące na podłogę. Pionowe fałdy na zasłony rozszerzyć przestrzeń.
  5. Można również zakończyć ściany malowane na kolor ciemniejszy niż reszta. Metoda ta pomaga uczynić długi pokój więcej luzem.

Najlepiej meble do małego pokoju

W pokoju z małymi metrów bardzo trudno jest zorganizować wszystkie niezbędne meble. Priorytety powinny zorganizować tego powodu. Głównym meblem jest łóżko. Producenci oferują małe pokoje łóżko-transformatory. Te nowoczesne modele są bardzo wygodne i funkcjonalne. Są one podzielone na kilka typów.

Meble do małej sypialni powinny być zwarte i wielofunkcyjne - bez zbędnych elementów dekoracyjnychMeble do małej sypialni powinny być zwarte i wielofunkcyjne - bez zbędnych elementów dekoracyjnych

Niektóre łóżka pełnią funkcję nie tylko do spania, ale także do przechowywania jakichkolwiek przedmiotów.

Te modele są wyposażone w specjalne urządzenia podnoszącego. Mechanizm ten pozwala na łóżko podnieść podstawową platformę, pod którą są wbudowane nisze. Istnieją także pull-out systemu magazynowania. Drugi rodzaj łóżku jest zaprojektowany do szybkiego zbiorczego łóżku. Konstrukcja mechanizmu podnoszącego jest przymocowany do szafki, w której łóżko może być składany i wolne miejsca w razie potrzeby.


Ponadto, projektanci zalecamy, aby nie zaśmiecać szafę pokojową. Do przechowywania ubrań i bielizny mogą korzystać z wąskich i wysokich antresole, które znajdują się od podłogi do sufitu. Ponadto, w celu zaoszczędzenia miejsca, można zainstalować specjalny stojak do wieszaków, które wygląda całkiem oryginalne. Na ścianach można powiesić wiele półek wykonanych z drewna lub zbudować je od gipsakortona.

Oświetlenie - główny atrybut małej sypialni

W sypialni musi być kilka rodzajów oświetlenia. Potrzebujemy jasnego światła, DIM i dzień. Do małych pomieszczeń zaleca się zamontować reflektory całego sufitu.

Światła Zakarniznaya sufitowe taśmy LED harmonijnie uzupełniają podstawowe oświetlenie, stworzyć atmosferę spokoju i komfortu w sypialniŚwiatła Zakarniznaya sufitowe taśmy LED harmonijnie uzupełniają podstawowe oświetlenie, stworzyć atmosferę spokoju i komfortu w sypialni

W ten sposób nie tylko dać więcej światła, ale również oszczędza właścicieli od smutnej żyrandol na środku sufitu.

Najlepiej jest instalować urządzeń oświetlenia z kontrolą czujnika natężenia światła. W strefie rekreacyjnej można zainstalować kinkiety lampy lub dwie półki. Dla dzieci ustawić lampę, która pobiera niewielką ilość energii i może spalić całą noc. Zamiast tego, kinkiety i lampy podłogowe mogą być umieszczone piękną lampę podłogową, która będzie jednym z jasnymi akcentami.

Na romantyczny nastrój można użyć taśmy metrowy LED. Nadal można korzystać z podświetlenia półek, które znajdują się nad łóżkiem. projektowanie sklepów sprzedają zestawy oświetlenia, eliminuje poszukiwania tego samego stylu oświetleniowym.

Podsumowując, wszelkie naprawy wymagane pokój akcesoriów dekoracyjnych. Szczególnie nie wyjaśnić w małym pokoju, ale mimo to małe elementy muszą być nadal obecne. Może to być zdjęcie, foto-ramki na ścianach, piękne doniczki z kwiatami. Również można użyć do dekoracji poduszki dekoracyjne jasnych kolorach.

Harmonijny projekt mała sypialnia (wideo)

Jeśli wszystko jest odpowiednio przemyślane i zaplanowane, mały pokój jest w stanie nabyć bardzo przytulną atmosferę. Korzystając z porad i sztuczek znanych projektantów, można własne ręce, aby wyposażyć pomieszczenie, w którym będzie to przyjemne spędzenie czasu na sen, lub po prostu odpocząć.

Zaprojektowanie małej sypialni 9 tys. m (zdjęcie wewnętrzny)

01RGBcolor00001 2-z12-06fd6a70-1b3b-47bf-97f7-8b0902d55bfd 6-27 5 13 8-31 16-36 61 123-114 612611d3ddfc15ea5cea9537906517fc

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 82 = 83

map