Zaprojektować małe sypialnia 12 metrów kwadratowych. m: pomysły i zdjęcia w stylu

Zaprojektować małe sypialnia 12 metrów kwadratowych. m: pomysły i zdjęcia w stylu

12 October 2017Odpowiednio dobrane wnętrze nawet mała sypialnia sprawia, komfortowy i stylowyOdpowiednio dobrane wnętrze nawet zrobić małą sypialnię i przytulnym pokoiku stilnoyPri naprawę wiele problemy. Konieczne jest funkcjonalnie wypełnić pokój, nie przegap na komfort, a nie, aby włączyć do sypialni więcej małych i zagraconym pokoju. Sypialnia - salon, przestrzeń prywatna. Pomimo faktu, że sypialnia bardziej kameralna sala i goście wyglądają rzadko trafia tam, nie powinniśmy zapominać, że w swojej sypialni atmosferze będzie ustawić dźwięk dla Twojego nastroju.


Rzeczywista konstrukcja sypialnia 12 metrów kwadratowych. m: zdjęcia

W sypialni mamy przyjść na emeryturę, odpocząć, spędzić czas z najbliższymi. Pierwszą rzeczą, którą widzimy po przebudzeniu - to nasza sypialnia. Uczucie lekkości pomieszczenia musi pozostać nawet po remoncie i dostosowaniu wszystkich akcesoriów i akcenty. Zawsze można coś zmienić, nawet najmniejszy pokój po umyślne naprawa jest ulubionym dla prywatności.

Dokonaj sypialnia wnętrze może być harmonijny z pomocą praktycznych mebli i pięknych elementów wystrojuDokonaj sypialnia wnętrze może być harmonijny z pomocą praktycznych mebli i pięknych elementów wystroju

Do wnętrza sypialni było czytelne i nowoczesny, konieczne jest, aby wybrać:

 • styl;
 • gama kolorów;
 • Niezbędne meble.

projektowanie sypialni może być wszystko, może to stworzyć projektanta w oparciu o życzenia klienta, on lub gospodarz pokój, to nie ma znaczenia. Najważniejsze, aby pamiętać, że bez względu na styl przyszłości pomieszczeniu nie została wybrana, wszystkie zalecenia do naprawy małych sypialni są wiążące.


Przed rozpoczęciem naprawy należy wziąć pod uwagę wszystkie parametry przyszłej sypialni. Po pierwsze, kto będzie gospodarzem? Czy to dziecko? Lub pokój nastolatka? Lub pokój będzie twierdza na palenisku młodej pary? Po drugie, kształtu pomieszczenia jest bardzo ważna. To może być wąski prostokątny, może być kwadratowy. Po trzecie, znajduje się sypialnia z balkonem lub loggią. Będzie można poszerzyć pomieszczenie.

Kolor projekt sypialnia 12 metrów kwadratowych. m w stylu sukces

Najprostszym sposobem, aby małej sypialni 12 m2 praktyczne, wygodne i funkcjonalne treści - strefowe. Klasycznym sposobem zagospodarowania przestrzennego swoich domów - Projektowanie ścian w różnych stylach. Jasne odcienie mogą występować w pomieszczeniach biurowych, a bardziej namiętne barwy takie jak czerwony, w strefie odpoczynku i snu. Może zorganizować styl w beżowym kolorze. Zwykły sypialnia w kolorze beżowym wzorem wygląda stylowo.

Najbardziej udany mała sypialnia będzie wyglądać w kolorze beżowymNajbardziej udany mała sypialnia będzie wyglądać w kolorze beżowymKolor niebieski uczyni atmosferę w sypialni, znajdujący się na południowej stronie, chłodnicę i lazur noty poszerzy przestrzeń.

Miękkie odcienie zieleni, ziołowy tradycyjnie uważane kojące. Spanie obszar w tak dobrym kolorze odpowiednim do relaksu. Kolor pasji - czerwony i jego odcienie, pomimo faktu, że są one ciemne, tylko muszą być obecne we wnętrzu sypialni czy kapitana i kochanki pokoju - namiętnej natury.

Romantycznej natury odpowiadał różowy i fioletowy projekt sypialni. Różne kolory kwiatów. Przydzielanie poszczególnych pól światła, jest skutecznym sposobem oddzielania różnych dziedzinach funkcjonalności. Być może użycie struktur oddzielających, ścian, ale gdy są używane aby zwrócić uwagę na materiał, z którego są wykonane. Wszystkie materiały są korzystnie wybrane lekkiej konstrukcji. Należy unikać wiele struktur nieporęczne i masywne.

Design Ideas sypialnia 12 metrów kwadratowych. m: właściwa naprawa

Główną ideą projektu dwunastu sypialni metrowych, koncentruje się na wizualne i ewentualnie rozszerzenie przestrzeni rzeczywistej.

Wizualnie zwiększyć przestrzeń w sypialni, można użyć powierzchnie lustrzaneWizualnie zwiększyć przestrzeń w sypialni, można użyć powierzchnie lustrzane

Główną zasadą kolor - lekkie zwiększa się i zmniejsza się ciemne:

 1. Korzystne zimne odcienie, na przykład, niebieski, przestrzeń rozszerzy i będzie zmniejszać pomarańczowo.
 2. Można używać prostych, ciemnych plam, przestrzeń kontrast cięcie. Optycznie prawidłowy prostokąt pokój jest podzielona na części, wzajemnie się wykluczają.
 3. Unikaj zbyt jasny kolor kontrastów. Jeden kontrast detal może negować wszelkie wysiłki, aby zwiększyć przestrzeń.

Służy do zwiększenia jego domu - światło. Światło stworzy nie tylko komfort w sypialni, ale ujawni całą przestrzeń pomieszczenia. Jeśli światło słoneczne nie wchodzi w wystarczającej ilości, należy zwrócić uwagę na sztuczne oświetlenie.

Pozbądź się śmieci. Szczególnie pamiątki, oczywiście, można zostawić, ale nie dążyć do wypełnienia wszelkich dostępnych bibeloty centymetr. Minimalne dane.

Znacząco przyczynić się do zwiększenia sypialni światła podłogi i sufitu. Stosując jeden polityk kolorów w projektowaniu ścian i sufitu, należy poszerzyć pomieszczenie. Przestrzeń lustro siebie. Zakup mebli wykonana ze szkła i luster, płytki lustrzane pokrycie ścian, a pojawi się cud.


Wąska konstrukcja przytulna mała sypialnia 12 metrów kwadratowych. m

Na problemie małej powierzchni mogą być dodawane i nadal tworzą przesłanki problemowych. prostokątny pokój, wąskie, wydłużone dodatkowo pogarsza sytuację mały kwadrat. Jedynym sposobem wydaje się rozdzielenie wąskim pomieszczenia na dwie strefy funkcjonalne. Metoda ta wydaje się być prawdziwe, ale nadaje się do dużego pokoju.

Piękne i wysokiej jakości oświetlenie może sprawić, że sypialnia bardziej przytulne i wygodnePiękne i wysokiej jakości oświetlenie może sprawić, że sypialnia bardziej przytulne i wygodne

Zapisz sytuacji może być kilka technik projektowania, przez którego przestrzeń staje wygodne. Głównym zadaniem - w kształcie prostokąta, aby kwadrat. Wystarczy usunąć zaznaczenie z dłuższych ścian i podświetlić krótki.

Pomysły konstrukcyjne:


 1. Sofa rozkładana. Metoda ta dzieli pomieszczenie na dwie części montowane w połączeniu ze stolikiem kawowym, salon zamienia. Jeśli kanapa zostanie zdemontowany, część sali staje się sypialnia. W połączeniu ze stołem do komputera, można dostać pokój. Sprzęt niezbędny tylko stoi się na nim.
 2. kolor zagospodarowania przestrzennego. Korzystanie radosne i żywe kolory w sypialni, a krem ​​i beż w innej strefie, wizualnie wyznaczać przestrzeń.
 3. Oświetlenie. Mniej Illuminated boku sypialni jest zapewnienie jasnej i światło, self-kolorowe tapety z małą postać. ciemna strona oświetlenie powinno być maksymalne.
 4. Światło parkiet. Do maksymalnego wykorzystania efektu światła podłodze, panel parkiet muszą być ułożone prostopadle do długości ściany.
 5. Meble wzdłuż krótszej ściany.
 6. Podium. Konstrukt podium z przesuwnym systemu magazynowania poniżej. Ten projekt może być również prawdziwy sen, po prostu leżenie konstrukcję materaca i dekoracji poduszki.
 7. Zdjęcia tapety, nacisk powinien być położony na krótkiej ścianie. Długa ściana, pozostają neutralne.
 8. Lusterka. Nie angażuj lustrzane powierzchnie, ze względu na przytulnym pokoju, pokój może być przekształcona w salę taneczną.

Wnętrze małej sypialni w prywatnym domu 12 metrów kwadratowych. m: zdjęcia

Szczęśliwi właściciele prywatnych domów mogą sobie pozwolić na korzystanie z sypialni do innych celów. Nie ma potrzeby przechowywać w małej funkcjonalności przestrzeni kilku pomieszczeń. schowki pod względem domu, co do zasady, są przydzielane oddzielne pokoje. Prywatny dom projekt początkowo wymaga indywidualnego podejścia.

Dokonując Sypialnie trzeba zwrócić uwagę na najdrobniejsze szczegóły wnętrza, tak aby atmosfera w pokoju i niezapomniane domuDokonując Sypialnie trzeba zwrócić uwagę na najdrobniejsze szczegóły wnętrza, tak aby atmosfera w pokoju i niezapomniane domu

W związku z tym liczba pokoi i ich funkcjonalność są planowane z wyprzedzeniem.

Sypialnia w domu mogą być ustawione kategorycznie różni się od ogólnej atmosfery stylu. W tym pokoju jest możliwe do zrealizowania wszystkiemu swoje fantazje, ponieważ nie ma potrzeby, aby spróbować wizualnie zwiększyć przestrzeń jak najwięcej. To wystarczy, aby pokój jasny, wygodny, zwięzły.

Jak umeblować pokoik z 12 metrów

Podstawowe zasady projektowania mamy już omówione, a co zorganizować swój dom, a nie bałagan z efektem przemyślany wystrój?

Dla małej sypialni, eksperci zalecają, aby wybrać kompaktowe, ale funkcjonalne mebleDla małej sypialni, eksperci zalecają, aby wybrać kompaktowe, ale funkcjonalne meble

zalecenia:

 • Maksymalna pokój make. Za pomocą wbudowanych w lampy i żyrandole, lampki nocne i nie masywne lampy.
 • meble wielofunkcyjne. Współczesny rynek oferuje wiele modeli mebli. Jeśli nie odebrać w masmarkete, w celu, aby spełniać żadnych mebli fantazji. Na przykład, podłączyć półki do ściany, które mogą być stosowane jako nocnym stoliku.
 • Mały pokój - za niewielką mebli. Zapomnij masywne szafy, duża kanapa narożna i krzesła w zestawie.
 • Jak najlepiej wykorzystać całą przestrzeń. Na przykład nad drzwiami sali, można zawiesić niektóre rzeczy po prostu haki mocujące.
 • Łóżko jest lepiej wybrać tak, aby nie było tylko snem, ale także sposobem na utrzymanie rzeczy jeszcze pościel i poduszki. Albo porządnie zorganizować łóżko lub ukrywanie, na przykład, wycofał się z niszy. Unikać ogromne wezgłowie łóżka.
 • materac jest bardzo wygodny w użyciu jako łóżko. Wystarczy wypuszczać go, gdy nie jest potrzebny.
 • Stoliki można przykręcić do ściany i wykorzystywane do innych celów lub na półkach sklepowych.
 • Szafy mogą być również przymocowana na wierzchu.
 • Półki i meble wybrać kąt do każdego zakątka domu było wypełnione funkcjonalnie.
 • Zamiast ogromnej szafy w ścianie za pomocą prostego wieszak do przechowywania.
 • Zasłony powinny otaczać okna, zwłaszcza jeśli jest duży. Zastąpić gęstą lekkie tkaniny tiulu.

Wystarczy pomóc minimalistyczny ustawienie. Nie należy używać zbyt wielu drobnych szczegółów.

sypialnia 12 metrów kwadratowych wspaniałym wystrojem dzieci. m: Idee

Tworzenie wnętrza w małym przedszkolu, należy zdecydować, czy będzie faktycznie zwiększyć pokój (maksymalne uwolnienie przestrzeni) lub zwiększy wizualne. Jeśli użytkownik zdecyduje się użyć paska wnętrzu, należy pamiętać, że wizualnie zwiększa długość poziomą i pionową szerokość pomieszczenia. Jasne plamy mogą jeść wszystkie wolne miejsca wizualnie.

sypialnia dla dzieci mogą być ustawione w stylu bajki, ozdobić pokój z jasnym wystrojemsypialnia dla dzieci mogą być ustawione w stylu bajki, ozdobić pokój z jasnym wystrojem

Jednak, sypialnia dla dzieci nie akceptuje nudny beżu, bieli. Sypialnia konstrukcja dzieci, choć niewielki, powinna zawierać jasne plamy, soczyste zdjęcia, postępuj zgodnie z logiką wykorzystania koloru i wizualny je starannie, aby uzyskać wyniki. Jasne elementy nadać wnętrzu witalności i uczynić go interesujące.

Wybierając kolory i meble w pokoju dziecka, nie zapomnij o jego wieku.
ciepłe kolory uspokajające są zalecane dla dziecka. Zasłony w oknach będą blokować zbyt silnego nasłonecznienia. Wnętrze dla dziecka w wieku 3 lat wymaga miękki i ciepły dywan. Aby dziecko było wygodne raczkować na podłodze.

W czasach, gdy dziecko zaczyna poznawać świat, należy pamiętać o jego bezpieczeństwo. Wybierz meble z zaokrąglonymi krawędziami. Wielka radość dla dziecka, aby być kreatywnym strefa, umiejętność sporządzania na dużym płótnie, prawdopodobnie na specjalną tapetę lub stojakach.
Projektując wnętrze dla dziecka w wieku szkolnym z dużą ostrożnością należy do obszaru roboczego dziecka. Obszar, w którym dziecko spędza maksymalną ilość czasu na robienie lekcji, czytania, rozwój, powinny być dobrze oświetlone. Krzesła lepiej wybrać z regulowanymi nogami.

Projekt pokoju dla dziewczynek może być obecny motyle, kwiaty, serca. Niebieski i turkusowy jest uważany za najlepszy dla chłopców. Tematem pojazdów kosmicznych oraz konstrukcji morskich - tradycyjnie uważane za odpowiednie dla chłopców.

Wykonujemy projektowych mała sypialnia 12 metrów kwadratowych. m (film)

Jeśli nie zaśmiecać pokój z meblami, właściwego stosowania kombinacji kolorystycznych, sypialni 12 m2 można uznać za wystarczające do sypialni jednego i ewentualnie kilku dzieci.

Zaprojektować małe sypialnia 12 metrów kwadratowych. m (zdjęcie wewnętrzny)

1-16 2-z12-06fd6a70-1b3b-47bf-97f7-8b0902d55bfd 9-40 12kvm1 469 15-33 940 11250 11350 1139

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + = 15

map