Zapiąć żyrandol na suficie gipsowo-kartonowych: mount subtelności

Zapiąć żyrandol na suficie gipsowo-kartonowych: mount subtelności

12 October 2017Mocowanie żyrandole na płycie gipsowej sufit wymaga mniej wiedzy niż instalowanie GCR samiMocowanie żyrandole na płycie gipsowej sufit wymaga mniej wiedzy niż instalowania się GKLKreplenie żyrandole na suficie gipsowo-kartonowych jest problemem, którego znaczenie jest często zbyt przesadzone. Na suficie podwieszanym gipsowo-kartonowych charakteryzującej się mniej wiarygodne niż podłóg betonowych, ale, mimo wszystko, nie jest krucha, jak jesteśmy przyzwyczajeni myśleć, że materiały wykończeniowe. Na strukturę tynku powiesić żyrandol, a arkusz płyty gipsowo-kartonowej mogą wytrzymać ciężar małej lampy.


Jak powiesić żyrandol na suficie gipsowo-kartonowych

Sufity podwieszane gipsowo-kartonowe są bardzo popularne w remontu mieszkań i biur. Jest to spowodowane nie tylko przez pragnienie ekspertów idealnie wyrównać linię bazową pokrywają, ale także do tworzenia oryginalnych kompozycji o różnych kształtach i rozmiarach. Ale niezależnie od stopnia skomplikowania projektu, nie możemy milczeć o znaczeniu oświetleniowym. Ten temat jest tak istotne, że wymaga bardziej szczegółowego rozpatrzenia.

Zaplanuj miejsca montażu żyrandol zalecany jest jeszcze w opracowywaniu konstrukcji sufitu płyt gipsowo-kartonowych.

Zamontowane na poprzeczce zaprojektowanym dla masywne żyrandole posiadających szeroką bazęZamontowane na poprzeczce zaprojektowanym dla masywne żyrandole posiadających szeroką bazę

Żyrandole i lampy nie są bezpośrednio przyłączone do arkuszy płyt kartonowo-gipsowych!

To miejsce, w którym masz zamiar powiesić żyrandol, silniejszy profil na etapie tworzenia ramy sufitowej. Ale jest jedno „ale”, które jest warte wyróżnienie: sposób naprawić lampę zależy od jego wagi.


Lampy mogą być przymocowane za pomocą ramienia lub haka - ramię profilu i ciężkie lustra są przyłączone bezpośrednio do pokrywania podstawy.

zalecenia wykonana

Są łatwe do zapamiętania i nie mniej niż po prostu się do nich:

  • Położenie lampy muszą być zdefiniowane podczas tworzenia ram;
  • Aby rozwiązać ten żyrandol na haku trzeba jeden pasek profilu. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z konsoli - kątownik, korzystać z dwóch pasów;
  • Zapewnienia zamierzonej miejscu mocowania przedłużony profil;
  • Lepiej zaopatrzyć się wyspecjalizowane elementy mocujące;
  • Jeśli światła nie są z góry - Za pomocą urządzenia z minimalnej wagi;
  • Przestrzegać zasad bezpieczeństwa.

Jeśli zdecydujesz się dodać opraw oświetleniowych do płyty gipsowej po sufit mają stałe arkusze na ramie, profil jest bardzo łatwe do znalezienia - wystarczy przytrzymać magnes na GCR.

Płyty gipsowo-kartonowe ma silne właściwości mechaniczne, jednakże mała oprawa przeprowadza się bezpośrednio na powierzchnię materiałuPłyty gipsowo-kartonowe ma silne właściwości mechaniczne, jednakże mała oprawa przeprowadza się bezpośrednio na powierzchnię materiałuW rzeczywistości, na pytanie w jaki sposób powiesić żyrandol lub innego urządzenia na suficie gipsowo-kartonowej, powinny powstać. W zakładzie nie ma nic szczególnie trudne. Trzeba tylko pamiętać: wszystkie problemy można rozwiązać oświetlenie na wczesnym etapie, z dużym wyprzedzeniem i dokładnie obliczyć i wszystko przygotować. Tylko wtedy, gdy nie ma pośpiechu i przestrzegania wszystkich zaleceń żyrandol będzie bezpiecznie zablokowane przez długi czas będzie udekorować pokój.

Jak powiesić żyrandol na suficie gipsowo-kartonowych w tradycyjny sposób

Konieczność dołączenia żyrandol na suficie nie występuje tak często. W zasadzie są to dwa ważne powody: przeniesienie i remont. Czasami chcesz zmienić, ale nie bardzo dramatyczne. Jednym ze sposobów, aby nadać sens nowość - aby zmienić styl oświetlenia w pomieszczeniu. Nie będzie trudne, jeśli pomieszczenie barwione lub stylizujące drewniane sufitu. Ale, jak postępować w przypadku, gdy pomieszczenie jest ozdobiony suchej zabudowie lub sufit podwieszany? Jeśli zrobić niespodziankę, i trzeba szybko zmienić oświetlenie, wystarczy podłączyć je do arkuszy płyt kartonowo-gipsowych. Ale uwzględnia ciężar lampy - to jest możliwe, że pośpiech może zrobić krzywdę.

Większość oświetlenia na żadnym pretekstem nie powiesić bezpośrednio na płyty gipsowo-kartonowej, która może w końcu złamać pod ciężarem lampy.

 Rodzaje kołki do montażu na płyty gipsowo-kartonowej (wideo)

opcje montażu

Lepiej jest stosować się do instrukcji i zaleceń ekspertów, mocowania sprzętu oświetleniowego tradycyjny sposób.

Tylko dwie z nich:

  • mocowanie konsoli;
  • Mocowanie haka.

Instalacja oświetlenia do światła giposokartonny sufit wykonane za pomocą specjalnych łączników - kołek ButterflyInstalacja oświetlenia do światła giposokartonny sufit wykonane za pomocą specjalnych łączników - kołek Butterfly

To nie wymaga posiadania żadnych specjalnych umiejętności oprócz podstawowej znajomości obsługi elektrycznej, i nie zajmuje dużo czasu. Jeśli przejść do dokładnie o tym, gdzie można powiesić żyrandol i jego sposobu mocowania w zależności od wagi myśleć, że problemy powinny się pojawić.


Funkcje żyrandole montażu na suficie gipsowo-kartonowej

Płyt gipsowo-kartonowych jest idealny, gdy nobilitacja ze ścian, podłóg i sufitów. Podczas instalowania płyt kartonowo-gipsowych konstrukcji sufitu musi brać pod uwagę charakterystykę o ostatnie poprawki do sufitu daje pełną i atrakcyjny wygląd. Jednym z nich jest montaż oświetlenia. Istnieje kilka możliwości mocowania żyrandole na suficie gipsowo-kartonowej.

Płyta gipsowa jest w stanie wytrzymać ciężar do sześciu kilogramów. Więc można dołączać bezpośrednio do płyty gipsowo-kartonowej oprawy, biorąc pod uwagę istniejące funkcje i ograniczenia montażowe.

Według charakterystyki technicznej FCL, można po prostu nagrać mały rozmiar i wagę urządzeń.

Liczenie obciążenie na suficie gipsowo-kartonowej, Świecznik, brać pod uwagę nie tylko na wadze, ale szacunkowy zmęczenie podczas pracy.

Żyrandole są przymocowane do płyty gipsowo-kartonowej tylko w ostateczności!

Masywne żyrandole nie zaleca się być zawieszone gk sufit z szyn profilowych, ponieważ nie utrzymać swoją wagęMasywne żyrandole nie zaleca się być zawieszone gk sufit z szyn profilowych, ponieważ nie utrzymać swoją wagę


Proces montażu urządzeń bezpośrednio z procesem gk różni złożoność. Wystarczy kupić specjalny uchwyt.

Jak powiesić ciężkie żyrandol na suficie gipsowo-kartonowych

Czasami konstrukcja montażu na suficie wymaga ogromne żyrandole. W tej sytuacji należy użyć mocowania, aby zapobiec deformacji i pękania oryginalnego sufitu. Ciężkie lustra są przymocowane bezpośrednio do głównego sufitu za pomocą tulei - sposób mocowania przekładki.

Jeżeli masa jest ponad dziesięć kilogramów żyrandole, niemożliwe jest ustalenie arkuszy płyt kartonowo-gipsowych oraz profilowane listwy.

Aby rozwiązać ten masywny i ciężki lampę na suficie, ramię puncher z wiertarki wydłużonym i wywiercić pogłębienie wymaganej średnicy, po ręcznie wprowadzić do tulei. Śruba otworu montażowego w kołek, sprawdzić do instalowania łączników lub hak i zablokować montażowe żyrandole wsporniku.

Mocowanie płyt gipsowo-kartonowych żyrandole na suficie (wideo)

Jak widać, rodzaj i ciężar lampy znacznie wpływa na jej montaż na płyty gipsowo-kartonowej. Chociaż instalacji i nie stwarza szczególnie trudny proces. Dlatego już na etapie projektowania, podnieś spełnia nie tylko ci na zewnątrz i lekkie właściwości technicznych, ale również sposoby montażu sufitowego.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

46 − = 40

map