Zalecenia wykonany: czy możliwe jest, aby powiesić tapety w farbach na bazie wody

Zalecenia wykonany: czy możliwe jest, aby powiesić tapety w farbach na bazie wody

12 October 2017Ściany powlekane lateksem można tapetą, powierzchnia uprzednie sklarowanieŚciany są pokryte farbą lateksową, tapet może być pre-rozliczeniowych poverhnostOkrashivanie farbą na bazie wody jest bardzo prosty i łatwy sposób dekoracji każdego pomieszczenia. Ale czasami chcesz zmienić powierzchnię farby, wypełnić pokój z wielkiego komfortu i ciepła. Na wysokości zadania, aby pomóc tapetę. Ale tu jest logiczne pytanie, czy można pokleit tapety vodoemulsionku.


Możemy pokleit tapety w farbie na bazie wody i jak to się robi

Pierwsze prace remontowe można spotkać się z różnymi problemami, jak starej powłoki. Poprzednia powłoka ściany może być farba. Jeśli nowy klej do tapet na nieprzygotowanego powierzchni, a następnie w przyszłości oni zaczną bulgotać, tapety przyjdzie powieść i rozchodzą, tworząc nieprawidłowości. W rezultacie, musimy ponownie uruchomić prace remontowe, zaczynając od początku.

Aby uniknąć dalszych problemów z nowej powłoki na ścianach, mistrz powinni dokonać klejenia ścian na czyszczonej powierzchni. Wymaga to, że wszystkie starej powłoki usuwa się ze ściany.

Na dobry wynik tapety klejem tylko na oczyszczoną i przygotowaną powierzchnięNa dobry wynik tapety klejem tylko na oczyszczoną i przygotowaną powierzchnię

Nawet jeśli jest to farba, przed przystąpieniem do usuwania farby ze ścian, trzeba zdecydować się na jej podstawie. Powłoki bazowe mogą być woda lub olej. farby olejne cechuje się ostrym zapachu. Usunąć go ze ściany o wiele łatwiejsze niż farby na bazie wody, które mogą być usunięte z cienką warstwą.

Po spędzeniu usuwania farb bez dalszego przetwarzania ścian ze starterem i wypełniacza, najbardziej super mocny klej będzie trzeba użyć do klejenia tapety na ścianie.

Prace przygotowawcze przed montażem swoją są w pre-mycie ścian. Przy takim treningu na ścianie może być pokleit tapety oprócz wszystkich rodzajów materiału na podłożu winylu.


Jak malować farbą lateksową tapety

Jeśli powierzchnia ścian inspekcja wykazała, że ​​są one pomalowane farbą lateksową, konieczne jest, aby przystąpić do wstępnych prac przygotowawczych. Farba musi być usunięty ze ściany całkowicie.

Jak to zrobić poprawnie:

 1. Aby usunąć farbę ze ściany, trzeba uzbroić się w gruboziarnistym papierem ściernym, za pomocą których usunięcie będzie przebiegać bez żadnych problemów. Gdy farba jest całkowicie usunięte, a powierzchnia zostanie całkowicie usunięte, można zacząć stosować do gruntowania ścian i zaczynają się powiesić tapety. Ważne jest, aby pamiętać, że wszystkie pęknięcia i inne wady i usterki powinny być posmarowane kitu. Do tej pory istnieje wiele różnych materiałów odpowiednich dla budowy i prac wykończeniowych. Na przykład w sklepie z narzędziami, można kupić specjalny skrobak, który jest uzyskiwany za pomocą dwukrotnie szybciej usuwane z farby ścienne.
 2. Obrane malowania ścian przemyto wodą i dopiero po są całkowicie suche początkowego do gruntowania. Im lepszy jest gleba, tym silniejsze i bardziej niezawodne przywieranie tapet a ścianą. Ponadto podkład chroni powierzchnię ścianki od powstawania pleśni.
 3. Pojawił się frytki, pęknięć i innych niedoskonałości kompozycji kitu ściany są przetwarzane. Jeśli ściany są w potrzebie poważnej wyrównanie, trzeba będzie zaopatrzyć się tynkiem. Na tych ścianach jest najprostszym sposobem, aby przykleić tapetę na tkaninie lub naturalnej podstawy. Podczas korzystania z teksturą tapety bez uprzedniego wyrównania kapitału wymagane.

Lateksowa farba tylko wstępnie powlekane tapety gruntLateksowa farba tylko wstępnie powlekane tapety gruntUniknąć fazy wyrównania ściany pomagają nowoczesne nowość - płynne tapety, za pomocą którego można łatwo ukryć wszystkie nieprawidłowości i wad na powierzchni ściany.

Zalecenia: jak pokleit tapety farba lateksowa

Jeśli chcesz przykleić Tapetki typu ciężkiego, konieczne jest utworzenie specjalnego papieru podszewki. Podczas klejenia należy starać się szwów i spoin nie pokrywają się ze sobą. Nie tak dawno temu, jako okładziny stosowane marże gazety.

Kilka zasad:

 1. Jeśli masz zamiar zastosować tapety na vodoimulsionku, ściany muszą być wstępnie traktowane z mieszaniną sporządzoną z klejem i podkładem, zmieszanych w równych proporcjach.
 2. Tapeta może być przyklejony do farb na bazie wody, gdy ściany zastosowano farby jest bardzo wysokiej jakości, a to w końcu zaczyna pękać i kruszyć się pod tapetą.
 3. Przed rozpoczęciem tapetowania, lepiej byłoby przeprowadzić klejenie testową. Niezawodność sprzęgło może być sprawdzane przez trzymanie stronie gazety. Kiedy klej wyschnie, papier będzie musiał starać się oderwać - jeśli papier został utrzymany, możliwe jest powiesić tapety, jeśli nie, to najlepiej, aby usunąć farbę, stosując metodę płukania gorącą wodą.
 4. Gdy tapeta została przyklejona, nie powinny być one go odblokować i przykleić ponownie, próbując pozbyć się pęcherzyków powietrza. Dziś sprzedają specjalne rolki, które mogą poradzić sobie z tym zadaniem.

Przed przystąpieniem do tapetowania farba na bazie wody, pożądane jest, aby produkować klejenia gazetę arkusz testuPrzed przystąpieniem do tapetowania farba na bazie wody, pożądane jest, aby produkować klejenia gazetę arkusz testu

Klej do tapet na farbie lateksowej jest dozwolone tylko po dniu po zastosowaniu podkładu na ścianie.

Mogę powiesić tapety na farby lateksowej

Tapeta może być klejona na farbie lateksowej tylko upewniając się, że jest bezpiecznie utrzymywana na ścianie. Sprawdzanie twierdza tapety sprzęgła i ściany, można przystąpić do wykonywania pracy.

Nie zawsze chce się ponownie malować ściany przy pomocy farb i zdzierać farbę do tapet jest również kłopotliwe. Dlatego wielu podejmowania ryzyka próbują przykleić tapety bezpośrednio na farbie.


To jest błędne, ponieważ z posiadanymi tapety, konieczne jest przeprowadzenie wstępnego czyszczenia ścian oraz ich przetwarzanie podkładu i innych materiałów.

Aby tapeta odbyć bez poślizgu i zamocowany na ścianie, należy stosować się dokładnie proces łączenia technologii tapetyAby tapeta odbyć bez poślizgu i zamocowany na ścianie, należy stosować się dokładnie proces łączenia technologii tapety

Jeśli nie można przeprowadzić operacji przylegające tapety prawidłowo, to lepiej nie tracić zbyt wiele czasu i po prostu wystarczy pomalować ściany inny kolor farby. Malowanie zajmuje mniej czasu. Jeśli nie jest to opcja, konieczne jest, aby trzymać się przestrzegania pewnych zasad i rad, gdy klejenie tapety.

Czy tapeta jest przyklejony farbą lateksową

W celu stworzenia skutecznych i trwałych tapety kleju na farby, należy stosować się do wskazówek zgodności:

 • Dostosowanie tapety na prowadzeniu kosztów ściana czystą szmatką;
 • Usunąć farbę ze ściany puszki za pomocą szpachelki lub gorącą wodą;
 • Strzelać farby delikatnie, starając się nie uszkodzić ścianę;
 • Na ścianach, pokrytych farbą lateksową, najlepiej jest użyć włókniny tapety, ponieważ są one lekkie i wysokiej jakości;
 • Przed przykleić tapetę, trzeba zaznaczyć miejsce ich zastosowania do ściany za pomocą poziomicy i ołówek;
 • Włókniny tapety klejenia klej nanosi się na ścianę i tapety;
 • Aby pozbyć się pęcherzyków powstałych, specjalna szpatułka służy;
 • Klej do tapet w pomieszczeniu nie jest dozwolona obecność projektów;
 • Tapeta na sucho powinien znajdować się w pomieszczeniu w temperaturze 18 ° C.

Jak usunąć farbę lateksową ze ściany (wideo)


Jak mówią, nic nie jest niemożliwe w życiu. Cokolwiek to było trudne do klejenia tapety na malowanej powierzchni, może być wykonany własnymi rękami. Stosując się do rad i ścisłym przestrzeganiu zasad stosowania tapety, można osiągnąć bardzo dobry wynik.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 3

map