Zakres i jednostka: Wieszaki sufitowe Armstrong

Zakres i jednostka: Wieszaki sufitowe Armstrong

12 October 2017Sufity Armstrong pozwalają na realizację najbardziej śmiałych pomysłów i są w stanie ozdobić wnętrze każdego styluSufity podwieszane pozwalają na realizację najbardziej śmiałych pomysłów i są w stanie ozdobić wnętrze wszelkie sufitach stilyaPodvesnye Armstrong są bardzo popularne. Do tej pory te produkty wykonane są z różnych materiałów. Oryginalny system pomoże stworzyć w swoim pokoju przytulną i komfortową atmosferę. Sufity podwieszane są produkty funkcjonalne i praktyczne, pomogą ozdobić pokój w nowoczesnym i modnym stylu. Struktura opcje górna zawiera takie informacje, jak zawiesiny, które będą omówione dalej.


Wieszaki sufitowe Armstrong to:

Zawiesiny do Armstrong zawierają metalowe pręty 6 mm, które połączone są ze sobą za pomocą zakrzywionej sprężyny z otworami. Pręty te mogą być przenoszone jednocześnie, aby dostosować wysokość produktu. Jeśli ona jest zwolniony, ona ustala im bardzo ciężko. W górnej części pręta wieszakowego wzmocnione profilowane w celu bezpiecznego przymocowania go do urządzenia mocującego.

Szczególne zawiesiny do sufitach mają postać metalowych prętów połączonych ze sprężynąSzczególne zawiesiny do sufitach mają postać metalowych prętów połączonych ze sprężyną

Armstrong Prawidłowa instalacja wieszakami sufitowymi pomocą profili prowadzących, w odstępach co 1,2 m. Z jednostek ścian muszą mieć odległość nie większą niż 450 mm. W tym przypadku, linia urządzenie zawieszające jest umieszczone wzdłuż długości pomieszczenia z przesunięciem w jednej i z drugiej strony z elementów zawieszenia są rozmieszczone w układzie szachownicy. Części wspierane dodatkowe elementy, które są rozmieszczone po przekątnej z ziemi. Masywny układ ucho wsparte w rogach i ewentualnie są blisko ściany.

Montaż sufitów Armstrong wykonane z instalacji obwodowej. Wykwalifikowany specjalista spółka będzie obliczyć koszt budowy na m2 w swoim pokoju. Oryginalne sufity są doskonale dopasowane do wnętrza, pomagając zorganizować pokój w klasycznym lub romantycznym stylu.

Że zawiera zawieszoną zestawu Armstrong

Armstrong sufit jest uważany za stabilny system, koszt montażu sufitu podwieszanego na ramie profilu ocynkowanej będzie zależeć od wielu czynników.


Sufit podwieszony opakowania Armstrong zawierający profile metalowe, które są rama elementów mocującychSufit podwieszony opakowania Armstrong zawierający profile metalowe, które są rama elementów mocujących

a mianowicie:

  • Wielkość, rodzaj pokoju;
  • wysokość sufitu;
  • Typ sufit wybrany;
  • Liczba jednostek roboczych.

Specjalista w zakresie montażu sufitów, która jest zaangażowana w montażu sufitu podwieszanego Armstrong może doradzić na wszelkie pytania. Mistrzowie firmy opracują rysunek proponowanego projektu.

Układ zawieszenia sufitowe Armstrong

Stropów, które są wykonane z włókien mineralnych niewidocznej konstrukcji zawieszonej może być ustawiona listwa, że ​​krawędź: SL2 lub k2c2.Jeśli wybierzesz system semi-ukryte, najlepszym wyborem jest płyta:

  • wełny mineralnej;
  • metalu;
  • Drzewa krawędzi wektora.

Armstrong system mocowania sufitu zależy od gatunku i mogą być ukryte i inne częściowo ukryta.Armstrong system mocowania sufitu zależy od gatunku i mogą być ukryte i inne częściowo ukryta.

Konstrukcja sufitu Armstrong

Układ zawieszenia zawiera ramę stalową, która zawiera prowadnice pozycjonujące zamontowane w kształcie kwadratu lub prostokąta. strona główna o profilu prowadzącego ma powłokę koloru białego, który jest produkowany w wyposażenia technologicznego. Układ zawieszenia sprzężonych wiszących na ziemię. Ważne urządzenie do zawieszania szyny prowadzącej wyposażone w pionowe szczeliny długości po pewnym czasie do pasków mocujących. Układ zawieszenia mogą być wykorzystane do instalacji metalu, wełny mineralnej, płyt z włókna szklanego.

Profil w kształcie litery T z aluminium konstrukcji android sufitu z układu zawieszenia jest dobrej jakości, trwałe w użyciu, a także konstrukcja odporna na korozję. wykończenie aluminium Kąt służy do montażu w wielu dziedzinach.

Profile systemów sufitów podwieszanych Armstrong wyposażone są w specjalne zamki do bardziej bezpiecznej konstrukcji nośnejProfile systemów sufitów podwieszanych Armstrong wyposażone są w specjalne zamki do bardziej bezpiecznej konstrukcji nośnej

Na suficie rejestracyjnym wykorzystywane linia wykończenia że otrzymując produkt gotowy wygląd. zawieszona konstrukcja sufitu wykonane z wieszaków stalowych są również zamki, które mają za zadanie przymocować pewnie do prowadnicy.

Elementy wykończenia kąt uważane gorizontoobrazuyuschim ramy, która zapewnia produktowi atrakcyjny wygląd. Zawieszenia umożliwiają regulację poziomu sufitu głównym zamykając uszkodzonego obszaru tworzą poziomy powierzchni sufitu.

Mogą być następujących typów:


  • Pręty ze sprężynami;
  • wsporniki;
  • Drut.

Jednym z najczęstszych wariantów zawieszenia to artykuły składające się z prętów i wspornika sprężyny z otworami.

Do montażu podwieszanego struktury, standardowym schemacie, pozwala mistrz szybko i dokładnie zainstalować produkt. Podwieszany sufit będzie dłuższy czas, to jest inna trwałość użytkowania.

Montaż systemów sufitowych Armstrong zawieszone (wideo)

Akcesoria dla sufitów podwieszonych Armstrong

Systemy zawieszenia są elementami z włókien mineralnych o różnej grubości i długości, które są zamocowane na szynach, Armstrong, mogą być przymocowane do elementu mocującego w podłoże sufitu. Kit Armstrong oferowane przez naszą firmę w szerokim zakresie. Produkty te zapewniają łatwą instalację i efektywne wykonanie montażu sufitu. Ponieważ elementy do sufitów podwieszanych można wymienić takie elementy, za pomocą których ramy nośnej.

Płyty sufitowe, dołączony do uprzęży, wykonane z różnych materiałów i mają wiele możliwości projektowaniaPłyty sufitowe, dołączony do uprzęży, wykonane z różnych materiałów i mają wiele możliwości projektowania


Biegacze Armstrong - są to produkty, które zapewniają silny montaż sufitowy. Do niezawodnego mocowania sufitu stosowane pristennye kątów, w którym profil metalowy jest ustawiona. Aby sztywność konstrukcji wsporczej w skład elementów do sufitu, są zawiesiny.
Pilnik uzupełnia listwa, są potrzebne, aby zapewnić niezawodne umocowanie płyt z włókien mineralnych.

Zestawy metalowe konstrukcji stropowych wykonanych z aluminium i stali, które mają dobre właściwości. Pozwala to producentowi na udzielenie gwarancji na części przez wiele lat. Prezentowane na naszych komponentów witryną sufitu producenta posiadają certyfikat wysokiej jakości materiału.

Wieszaki sufitowe Armstrong (wideo)

Sufity podwieszane są dobrej jakości i trwałości. Szeroka gama akcesoriów Armstrong daje możliwość podkreślenia wyrafinowany styl aranżacji wnętrz, pomagają zorganizować pokój w eleganckim stylu. Jeśli zdecydujesz Armstrong sufitu, a następnie podjąć właściwą decyzję!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

46 + = 56

map