Zainstalować sufity bez ogrzewania: 7 powodów, aby dostać się do pracy

Zainstalować sufity bez ogrzewania: 7 powodów, aby dostać się do pracy

12 October 2017Podwieszany sufit doskonale uzupełniają wnętrze Twojego kvaritiruPodwieszany sufit doskonale uzupełni każde wnętrze kvaritirySuschestvuyut różnych rodzajów sufitów podwieszanych, z których niektóre mogą być instalowane bez użycia opalarki. Jeśli masz małe doświadczenie w dekoracji wnętrz, będzie w stanie opanować technologię ciągnięcia sufitu tak zwany „zimny” metoda. Uważnie studiować teorię materii i bezpiecznie dostać się do pracy!


Czy mogę zainstalować sufity z rękami bez ogrzewania

folia PVC jest znany ze swoich właściwości do odbijania światła, aby utrzymać wodę i być mało wymagające litrów starannością. Jednak jedną poważną wadą może zniechęcić zainstalować sufit PVC. Ta konieczność ogrzewania do wysokiej temperatury dla danego napięcia powierzchniowego.

Umieścić sufit podwieszany może być sam, ale dla uzyskania najlepszych rezultatów, lepiej szukać profesjonalnej pomocyUmieścić sufit podwieszany może być sam, ale dla uzyskania najlepszych rezultatów, lepiej szukać profesjonalnej pomocy

Powody, staje się niepożądana że ogrzać pokój, kilka z nich:

 1. Że pokój mógłby być narażony na odpowiednią temperaturę, to musi być całkowicie wolne od mebli i materiałów dekoracyjnych. W przeciwnym razie wewnętrzne dekoracje są zdeformowane z powodu tej temperaturze. Niestety, nie zawsze jest naprawiać skomplikowane, więc mają „gotowy” pokoju, można tylko wyciągnąć dach tkaniny bez ogrzewania.
 2. Korzystanie z opalarki - to z pewnością bardziej opłacalne. Znacznie tańsze zainstalować tkaninę rękoma.
 3. sufit napinany opcja instalacji bez ogrzewania jest nie tylko tańsze, ale również bardziej bezpieczne! W przypadku kontaktu nie jest bardzo solidna firma, urządzenie może być uszkodzony lub stary. Następnie możliwość wypadku podczas instalacji sufitu za pomocą pistoletu ciepła zwiększa się kilkakrotnie.
 4. Aby prawidłowo korzystać z opalarki, trzeba przejść specjalne szkolenie, obowiązkowe dla wszystkich pracowników spółki do produkcji i montażu sufitów podwieszanych. Bez ogrzewania, można ustalić pułap na własną rękę, tylko zgodnie z instrukcją.

Postępując zgodnie z instrukcjami i posiadające doświadczenie małych pilnych napraw i przestrzeń wnętrza, można zainstalować sufit podwieszany bez ogrzewania własnych rąk.

Sufity napinane bez ogrzewania: Plusy i minusy

Podobnie jak każdy inny rodzaj dekoracji wnętrz, sufity mają swoje wady i zalety bez ogrzewania. Chociaż należy zauważyć, że w tych wad tej opcji jest znacznie mniej niż zalet.


Zaletą sufitów napinanych bez ogrzewania w tym, że ma długą żywotnośćZaletą sufitów napinanych bez ogrzewania w tym, że ma długą żywotność

Argumenty przeciw rozpinanego sufitu bez ogrzewania:

 • Koszt. Cena tkaniny tkaniny jest nieco wyższa niż cena filmie. Jednak ta wada jest równoważone przez możliwość samodzielnego montażu, że wręcz przeciwnie, zaoszczędzenie pieniędzy.
 • W przypadku Zatoki sąsiadów na górze wstęgi bibułki nie jest twoim zbawicielem przeciwieństwie do PVC. Przy wysokich powodzi może nawet zmienić wstęgę tkaniny. Więc jeśli masz w domu regularnie występują przecieki z góry, tkanina nie jest naprawdę dla ciebie.
 • Ograniczenia dotyczące montażu w pomieszczeniach wilgotnych. W kąpieli lub saunie w domu rozciągliwej tkaniny na pewno nie warto. W kuchni jest również w tej sytuacji jest wątpliwa, ponieważ jedzenie zapachy i wilgoć są łatwo wchłaniane do tkanin, pozostawiając nieprzyjemny zapach i kolor plam. Może wysokiej jakości okap ratować sytuację, ale nadal powinien rozważyć tę kwestię wielokrotnie, aby nie siedzieć w kałuży, spędziwszy wiele wysiłku i pieniędzy na instalację sufitu rozciągania tkanek.

Jeśli potrzebujesz pułapu sypialni, salonu lub biura, dach tkaniny, zainstalowany przez zimno, to jest to, czego potrzebujesz! Można znaleźć wiele zalet sufit tkaniny!

Odkryj najsilniejsze argumenty za sufitem podwieszanym bez ogrzewania: 1. możliwość samodzielnego montażu;
 2. długa żywotność;
 3. gdy siła oddziaływań mechanicznych;
 4. Nie spawania;
 5. możliwość nadruku i nawet wielu warstw farby;
 6. nie ma potrzeby, aby zwolnić pokój z meblami;
 7. doskonałe wykończenie matowe.

Jak zrobić sufit podwieszany bez ogrzewania: instrukcje

Aby wykonać sufit podwieszany bez ogrzewania niezależnie, wymaga przynajmniej trochę doświadczenia w naprawie głównej. Sam odcinek sufit nie jest prawdopodobne, aby odnieść sukces. Potrzebny jest zespół 2-3 osób.

Stylowy jasne i sufit podwieszony dekoracji pomieszczenia, organicznie uzupełniając jego wnętrzeStylowy jasne i sufit podwieszony dekoracji pomieszczenia, organicznie uzupełniając jego wnętrze

Tak, aby sufit tkaniny, przejść przez następujące etapy:

 • Aby rozpocząć, aby tkaniny według określonego rozmiaru pokoju. Zadzwoń zamerschika firmy-producenta sufitów podwieszanych.
 • Nadszedł czas montażu bagietki. Pin obwód profilu aluminiowego.
 • Ze specjalnymi klipsami dołączyć internetowy bagietką.
 • W celu wyeliminowania nierówności sufitu w uchwycie montażowym, użyj domu lub budynku do włosów.

Prace montażowe na suficie nie wygląda bardzo trudne. Najważniejsze - to jest odpowiedzialne podejście do biznesu, wysiłku i chęci osiągnięcia wyników.

Montaż sufitów bez ogrzewania: Opinie

Każdy, kto chce zrobić to bez szwu sufity tkaniny, musi mieć pewność, że technologia, która jest dostępna do użytku. Aby zrobić to dobrze zapoznać się z ludźmi, którzy mają już doświadczenie w instalowaniu pułap rozciągania rękoma bez ogrzewania.

Przed umieszczeniem sufit podwieszany bez ogrzewania w mieszkaniu, należy zapoznać się z technologią instalacjiPrzed umieszczeniem sufit podwieszany bez ogrzewania w mieszkaniu, należy zapoznać się z technologią instalacji

Recenzje doświadczonych ludzi o własnej instalacji sufitów napinanych bez ogrzewania:

 1. Ustanowić pułap tkanina jest znacznie łatwiejsze niż PVC. Jedyną różnicą jest to, że pistolet nie jest to konieczne, i rozpocząć instalację trzeba od środka, zamiast na rogu! Reszta układu jest taka sama.
 2. Aby nie zepsuć materiał, pamiętaj, aby obejrzeć film, gdziekolwiek jesteś doświadczony człowiek powiedział, co jest co. Aby zrobić to dobrze, trzeba go i na zewnątrz, aby zobaczyć jak miejsce ustawienia.
 3. Musimy ostrożnie postępować z łopatką, aby nie podrzeć materiału. Oczywiście, że jest silny, ale jeśli jego zbyt trudne do wypełnienia, to znaczy, że ryzyko szkód materialnych.
 4. Ja sam wykonany sufit w 2 pokojach. Nie mam rada nie pomoże, wystarczy spojrzeć na wideo do Internetu. Teraz 2 pokoje pułapy materiału i nawet on ma wbudowane lampki. W sumie, naprawdę spróbować nauczyć.

Doświadczenie pokazuje, że przy odpowiednim treningu teoretycznej sam może pociągnąć sufitu, bez ogrzewania.

Sufity napinane z ich rąk (wideo)


Nie jest konieczne, aby wydawać pieniądze na nerwy i na wezwanie pracowników uzbrojonych opalarki. tkaniny technologia montażu sufit można zrobić ładny gładki matowy sufitowy ulubiony kolor na własną rękę, bez przegrzania pomieszczenia. Dowiedz się nowy i niech wynik będzie Tobie i Twojej rodzinie zadowolić.

Konstrukcja sufitów bez ogrzewania (przykładów zdjęcia)

3d1201505261015242160 000 0-2 11 4005 9 22L78UsXS 11big 24 40

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 3

map