Z tego, co możemy zrobić sufit na balkonie

Z tego, co możemy zrobić sufit na balkonie

12 October 2017Szeroki wybór i różnorodność materiałów do wykończenia sufitu, pozwala zrealizować swoje żadnej decyzji projektowych w rzeczywistośćSzeroki wybór i różnorodność materiałów do wykończenia sufitu, pozwala zrealizować swój projekt w każdej decyzji realnostShiroky dobór materiałów wykończeniowych pozwala zrealizować prawie każdy pomysłów. Do wykańczania balkonu, można użyć niemal dowolnych materiałów budowlanych. Niektóre z nich nawet w przypadku, mogą być stosowane, jeżeli balkon nie jest ogrzewany. Na przykład, na zimnym balkonu można zainstalować panele PCV, metalowa listwa lub płyt gipsowo-kartonowych.


sufitowe i balkonach tworzywa sztucznego loggie

Panele wykonane z PVC - jeden z najdroższych i wytrzymałych materiałów. Ścianka balkonu być obrobiony, jeśli to pożądane, takich paneli. Płyty z tworzyw sztucznych mogą być montowane nawet na otwartym balkonie. Przed poszycie panele sufitowe PCV trzeba zbudować ramkę.

Skrzynia pod stropem z tworzywa sztucznego mogą być wykonane z profili drewnianych lub metalowych. Eksperci zalecają przy użyciu profili metalowych, jak kawałki drewna zgnilizny. Ponadto, urządzenie metalowe nie gromadzi się grzyba lub pleśni.

Panel z PVC jest bardzo trwałe, można je instalować nawet w otwartych balkonówPanel z PVC jest bardzo trwałe, można je instalować nawet w otwartych balkonów

Jak zainstalować sufity z tworzyw sztucznych:

 1. Zabezpieczyć profil rozrusznika.
 2. Kiedy kołki pomóc popełnić UD-profil.
 3. Zamocować pasek mocujący poszycie.
 4. Przesuń pierwszy panel. Do jego utrwalenia używane począwszy profil i wkrętów samogwintujących.
 5. Zainstalowanie pozostałych paneli.
 6. Kiedy już schował całą ramkę z płyt plastikowych, zainstalować listwy ozdobne i wyposażenie.

Gips panele sufitowe jako balkonem

Podsufitka z płyt kartonowo-gipsowych loggia jest chyba najlepszym rozwiązaniem. Dodać do sufitu płyt gipsowych własnymi rękami jest bardzo prosta. Najpierw trzeba wyrównać powierzchnię podstawy i usunąć resztki tynku i farby, a następnie rozpocząć instalowanie łat.


Jeśli występuje sufit na balkonie, trzeba zastosować odporne na wilgoć płyty gipsowej, ponieważ nie odkształca się pod wpływem wilgoci. Ponadto, arkusze wilgoć płyt gipsowo-kartonowych silniejsza.

Sufit gips świetnie wygląda na balkonie, a ponadto jest łatwa w montażuSufit gips świetnie wygląda na balkonie, a ponadto jest łatwa w montażu

Technologia montaż płyt gipsowych na suficie:

 • Zainstalować profile prowadzące.
 • wywiercić otwory na kołki.
 • Zabezpieczyć UD-profil z kołków.
 • Instalowania profili sufitowych do mocowania urządzenia należy kotwicy.
 • Przycinania krawędzi płyt gipsowych z użyciem stacjonarną noża.
 • Zabezpieczyć płyt gipsowo-kartonowych na toczenie. Pamiętaj, że pomiędzy sąsiednimi arkuszami musi pozostać małą szczelinę (około 3-4 mm).
 • Zashpaklyuyte szwy między arkuszami.
 • Zastosowanie tynku lub farby mety.
 • Zainstalować oprawy oświetleniowe oraz listwy sufitowe.

Jak wykonać okładzinę sufitową na balkonie

Często nowy sufit przyciąć na balkonie z plastikową wykładziną. Okładzina ta nie tylko ładnie wygląda, ale jest również bardzo praktyczny. Warto zauważyć, że do instalacji wykładzin z tworzyw sztucznych nie jest konieczne, jeśli nie jest podgrzewany balkon lub loggię w nie są ustawione okno.Przed rozpoczęciem instalacji, należy oczyścić powierzchnię podstawy starego tynku lub farby. Pęknięcia pożądane uszczelnienie uszczelnienie akrylowy. Po wyschnięciu uszczelniaczem, można rozpocząć instalację.

Sufity wykładziny z tworzywa sztucznego nadaje się tylko do ogrzewania lub do wewnątrz balkonówSufity wykładziny z tworzywa sztucznego nadaje się tylko do ogrzewania lub do wewnątrz balkonów

Montaż sidingu odbywa się w następującej kolejności:

 1. Wiercone otwory dla śrub drewnianych bloków.
 2. Zastosuj lakier lub farba kije.
 3. Zamocować pręty do sufitu. Do zamocowania ramy za pomocą kołków.
 4. Jeśli to konieczne, należy umieścić je pod barów usztywnień.
 5. Za pomocą zszywacza zamocować listwy albo profil w kształcie litery L.
 6. Zamontować listwy. Jednego końca wykładziny do włożenia do płyty podstawowej, a drugi zamocowany na skrzynce za pomocą zszywek.
 7. Podobnie, panele montowane są następujące.
 8. Po zakończeniu instalacji należy umyć mydłem i wodą piętrowe i zainstalować światła.

Hydroizolacja sufitu na małym balkonie własnymi rękami

Jeżeli pułap płynie na balkonie, trzeba będzie uszczelnić pomieszczenie. Trzeba także koniecznie uszczelnić podłogę. W przeciwnym przypadku, na balkonie, mogą tworzyć szkodliwych kondensacji lub pleśni.

Przy uszczelnianiu sufit musi być tej samej marki i podłogę na balkoniePrzy uszczelnianiu sufit musi być tej samej marki i podłogę na balkonie

V może być stosowany jako materiał impregnacji:

 • Penetrujące kompozycje. Hydroizolacji zimne pomieszczenia powinny być wykonane przy pomocy tego materiału. Penetrujące kompozycje - uniwersalny i najbardziej niezawodna materiał impregnujący.
 • Kompozycje aerozolowe. Doskonale nadaje się farbę i emulsji, które zawierają gumy lub asfalt.
 • Drewniane materiały banding. Są one wykonane z polietylenu lub z włókna szklanego zadaszenia. Drewniane materiały banding są rzadko stosowane, ponieważ koszt jest bardzo drogie.

Do uszczelniania balkonów najlepsze zastosowanie związków penetrujących. Nałożyć mieszaninę na suficie konieczne jest w wielu warstwach. W pierwszym dniu po nanoszeniu kompozycji przenikającego przez sufit są spryskiwane wodą. Procedura ta pozwoli uniknąć pojawienia się pęknięć w powłoce.

Co zrobić sufit loggię o ograniczonym budżecie

Zrób piękny sufit z balkonu może być nawet przy ograniczonym budżecie. W tym przypadku, jako materiał powierzchniowy jest najlepiej wykorzystywany w płycie piankowej. Mogą być instalowane na zimnym balkonie, pod warunkiem, że stosuje się do podłoża warstwy hydroizolacji.

Piana - najtańszy materiał do wykończenia sufitu na balkonie, a wielu uważa, że ​​najlepszym rozwiązaniem dla wnętrza lokaluPiana - najtańszy materiał do wykończenia sufitu na balkonie, a wielu uważa, że ​​najlepszym rozwiązaniem dla wnętrza lokalu


Poliuretan dachówka - idealne rozwiązanie dla balkonów, zarówno wysokie i niskie sufity. Przed zamontowaniem płytek trzeba zastosować podkład do sufitu lub fok pęknięć.

Montaż płytek poliuretanowych w następującej kolejności:

 1. Nanoszenia kompozycji klejącej na płyty. Najlepiej jest stosować kompozycję klejącą z kropką.
 2. Przymocować płytki do sufitu i naciśnij je. Po umieścić płytki, odczekaj kilka minut. Krótkie fragmenty pomóc lepiej klej złapać.
 3. Zainstalować pozostałe płytki w taki sam sposób.
 4. Przymocuj listwy dekoracyjne. To pomoże Ci ukryć luki pomiędzy ścianą a sufitem.
 5. Treat uszczelniacz akrylowy płytki.

Jakie inne możliwości projektowania sufit tam balkonie

Istnieje wiele możliwości wykończenia sufitu na balkonie. Jeśli nie chcesz instalować zawieszonego materiału, płyt kartonowo-gipsowych lub poliuretanową płytki, można po prostu pomalować powierzchnię. Do malowania sufitu najlepiej jest użyć fasadę, ponieważ nie pękają pod wpływem niskich temperatur.

Plastikowe lub aluminiowe listwy - praktyczne, trwałe, mocne, czysty, piękny i niezawodny materiał do wykończenia sufitu na balkoniePlastikowe lub aluminiowe listwy - praktyczne, trwałe, mocne, czysty, piękny i niezawodny materiał do wykończenia sufitu na balkonie

Jeśli zdecydujesz się pomalować sufit, będzie trzeba dokonać wstępnego przygotowania powierzchni. Zaleca się, aby odtłuścić i oczyścić kurz z sufitu. Musi również być stosowane do powierzchni podstawowej warstwy podkładu.

Do wykończenia sufitu jest również możliwe wykorzystanie paneli rack. Mogą być instalowane tylko na ogrzewanym balkonie. Panele zębowe są zazwyczaj wykonane z materiałów, które nie korodują.


Instalacja technologia sufitowa szyn:

 • Profil narożny przymocować do ściany. Do mocowania za pomocą kołków rozporowych.
 • Instrukcja instalacji. Aby rozwiązać ten przewodnik, za pomocą wieszaków.
 • Fix panel na skrzyni. Mocowanie odbywa się za pomocą układu „pióro i wpust”.
 • Po zostaną zainstalowane wszystkie stojaki, przymocować listwy ozdobne i wyposażenie.

Instalacja paneli plastikowych sufit na balkonie (wideo)

Sufit naprawy na balkonie mogą być wykonane przy użyciu różnych materiałów. Każdy z nich ma swoje własne cechy i korzyści. Niewątpliwie, lepsze materiały powierzchniowe są płyty gipsowe lub płyty z polichlorku winylu. Te materiały są najbardziej trwałe i praktyczne. Dodatkowo, płyty gipsowe i plastikowy sufit najłatwiejszy do zainstalowania. Alternatywnie, można uciec się do użycia metalowych prętów, płyt poliuretanowych, tworzyw sztucznych bocznicy lub farbą murze.

Co zrobić sufit na balkonie (zdjęcia)

3 813 ----- 16-4- 46-- 114-- 998dc9-- 2012-10-31-321- 3664fbbfdcac5ce1cb308babf8fcf7cd-- 20140227-1353-DSC00794j7fiber-- 147156307--

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 2 =

map