Yılın Sembol - Orijinal kararın paneli maymun 3

Yılın Sembol – Orijinal kararın paneli maymun 3

12 October 2017o çocuk veya oturma odası olsun komik maymunlar ile paneller mükemmel herhangi bir odanın iç tamamlayacakParlak bir ek çocuk odası, yatak odası veya oturma odası - komik maymunlar ile paneller mükemmel çocukların veya gostinayaKrasochnoe panelleri maymun olsun, herhangi bir odanın iç tamamlıyor. Oynak görüntü hayvan, pozitif bir atmosfer yaratmak ve istenen materyal, uygun bir seçim sağladı. Renk, doku ve boyut odası, baskın renkler ve odanın geometrisinin parlaklık derecesi ile tutarlıdır. Maymunlar deney için bastırılamaz susuzluk bilinmektedir çünkü ana şey, fantezi uçuşunu sınırlamak için değil.


elleriyle Paneli maymun: Malzemelerin doğru seçim

Çevre dostu elemanların kullanılması - ağız tasarımcıların sondaj önemli tavsiyeler belki bir. Bunu şekli ve boyutu düzgün üretimi için bir panelin önceden belirlemek gerekir. Kağıdın veya bir grafik editörü bir levha üzerinde, bir ön taslak yapmak zorundadır. bitmiş işlerin bu fotoğrafta yardımcı olun.

Ne olursa olsun bir panel yapma tekniği, her zaman ilk çizerekNe olursa olsun bir panel yapma tekniği, her zaman ilk çizerek

benzersiz bir tasarım seçeneği yapmayı planlıyor olanlar, kaynak bulmak için tavsiye edilir. O sonradan basılmış ve çalışmalarında kullanmıştır.

Dekoratif elemanlar esaslı kompozit çözümler seçilir. Doğal malzeme bazında bahis tavsiye edilir. çok küçük ayrıntılardan sonra, küçük varsa güvenlik nedenlerinden dolayı terk edilmelidir. Diğer durumlarda, boncuk, yapay kelebek, boncuk veya tinsel olarak.

tasarımcı İpuçları

 • Renk çerçeveleri bileşimin tarzına göre boyutlandırılır - çerçeve 1-2 hafif tonlu maymunlar olduğunu arzu edilir;
 • o aydınlatma ortalama derecesi ile bir alanda oldu, böylece böyle bir görüşte olan bir odada bulunan bitirdi paneller;
 • Perdeler veya hantal mobilya yakın takip koymak için gerekli değildir.

Daha iyi bir ortalama aydınlığın sahip bir alanda, duvarın ortasına panellerini yerleştirmekDaha iyi bir ortalama aydınlığın sahip bir alanda, duvarın ortasına panellerini yerleştirmek


elleriyle paneller maymunu yapma: adım süreci adım

iç sıradışı dekorasyonları üretiminde çeşitli teknolojiler vardır. Yeni başlayanlar ins ve çıkışları anlamak için sakin tempoda izin en basit kullanımı tavsiye edilir. Daha önce belirtildiği gibi, fikir ve skeçler uygulanması öncesinde kompozisyon için bir temel bulmak için yapılmalıdır. onun parametrelerine bağlı olarak, malzemeler seçildi.

Onları bulmak için, El işleri için veya piyasada markete gitmek gerekir. En durumda, bir hazırlık süreci fazla 1-2 saat sürmez.

Ne olursa olsun üretim tekniğinin maymunlarla dekoratif paneller, taze ve orijinal bakacağızNe olursa olsun üretim tekniğinin maymunlarla dekoratif paneller, taze ve orijinal bakacağız

Ayrıntılı olarak bir işlemdir: • kalın kağıt baz bileşimin basılmıştır;
 • Seçilen kare iki genişliğini ölçmek;
 • , Kalınlığı çerçevenin kalınlığı iki denk renkli kağıt 4 parça kesin;
 • bileşimin çevre 4 segmenti sopa;
 • Ayrıca kalın kağıt üzerine basılı olan ve küçük parçalar kesilip: vb kap, bulutlar, .;
 • 2 taraflı yapışkan bant ile, bileşimde elementleri takılabilir.

Bileşim elemanlarının aşırı miktarda aşırı önerilir. boyut, renk ve şekil dengesi - diğerlerini ilgilenmesi için bir anahtardır sonuçlanır.

Panel maymun doğal malzemelerden yapılmış: ipuçları tasarımı seçtiğiniz için

Doğal malzemelerden kompozisyon onun montaj yeri seçimine ilişkin belirli kurallara uyulmasını gerektirir. kullanılan malzeme tipine ilişkin önerilerin birçoğu. Basit kuralları ile önceden okumak için teşvik etti. o salona geldiğinde, soyut formlar resmeden tercih poliptik yoktur. Panellerin boyutu oda boyutları ile tutarlıdır. Küçük bir odada çok büyük resmi görme alanını azaltır.

Paneller hemen her hurda malzemelerden yapılabilirPaneller hemen her hurda malzemelerden yapılabilir

Diğer durumlarda, aşağıdaki kurallara uymak:

 1. bebek ya da yatak grubu bileşimi pastel olarak. çakıl veya deniz kabuğu kullanımı konforunu oluşturup kalanına yer almaktadır. Örneğin, maymun kolayca iskele üzerinde cesur ve neşeli denizci olmak.
 2. çocuk odası renkli kağıt ve kumaş parçaları üzerine münhasıran durmak gerekli değildir. Bebek kil, çakıl, saten kurdele ve diğer malzemeler yardımıyla kolaydır edin.

maymunlar ile Olağandışı duvar: münhasır ışık

tasarım deneme Hayranları ışıkla kendi elleri kompozisyon yapmaya riski olacaktır. uykudan engellemeyecek karanlıkta böylece, istendiği gibi ikincisi dahildir. çalışma için, daha sonra kalın kağıt üzerine basılı kaynak kodu,. Arzu edilir bir şekilde, bileşim, büyüklüğü A4 az 2 istiflenmiş tabakalar değildi. Aksi takdirde, bir maymunla görsel paneller kadar etkileyici olmayacaktır.

mini dekoratif aydınlatma bulmak için çalışmak. Örgü ve işleme için veya mağaza olarak mağazada mal sattı.

Bir maymun tasarım şeklinde lamba Çocuk odası için mükemmelBir maymun tasarım şeklinde lamba Çocuk odası için mükemmel

Ayrıntılı olarak bir işlemdir:


 • baz konturuna kesimli kalın kağıt üzerine basılı;
 • kağıt yapıştırılmış şeritlerin kontur, maymunlar yaklaşık 6-7 cm desenden sapma gerekir;
 • yapıştırılmış kağıt şeritler önceden satın çerçeveler ayarlanır Üstü;
 • tutkal kuruyana kadar 3-4 saat beklemek gerekir;
 • küçük dekoratif elemanları izlemek için uygula;
 • tutkal kuruyuncaya kadar 60 dakika bekleyin;
 • kare dış konturu ile üretilen aydınlatma montajı;
 • Ampuller panele doğru yönlendirilir;
 • Arkadan renkli kompozisyonun genel tarzı bakımından seçilmiş.

maymun - 2016 sembolü: Master Class (VİDEO)

Paneller neşeli maymunlar resmeden - mükemmel tamamlayıcısı çocuk odası, yatak odası veya oturma odası. işin tarzı stili, aydınlatma derecesi ve mobilya odasında baz alındığı seçildi. doğal malzemeler, yani renk üretimi için kullanılan kağıt, saten şeritler ve. Önemli olan - el de dikkate oda boyutunu alarak, renk açısından hem de, odanın iç iyi bir uyum sağlar.

Tasarım panelleri maymun (fotoğraf)

7d60eb06f166f6121816f583ad3x - Kartiny-Panno-kozhanoe-Panno-obezyanki 48ad1579a20f2e04ace98c0167eq - Kartiny-Panno-KARTINA-vyazannaya-iz-pryazhi 18 736bd892a024d9b2f237f32a139j - Kartiny-Panno-kozhanye-Panno-obezyanki 117836254069b 14671-0b 5106351 436072e36d55c60eafcc89229e4b - Kartiny-Panno-KARTINA-sherstyu-obezyanka 1205215900 59516987bb63a763a0f27948935t - dlya-doma-interera-tanrı-obezyany-Panno

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 40 = 43

map