yerine apartmanda duvar kağıdı duvarlarını kapsayacak daha Öneriler: kaplamaların Modern türleri

yerine apartmanda duvar kağıdı duvarlarını kapsayacak daha Öneriler: kaplamaların Modern türleri

12 October 2017duvarlar için kaplamanın seçimi birçok faktöre ve kullanma yöntemlerine bağlıdırduvar kaplamanın seçimi çok farklı olabilir birçok faktöre ve yöntemler primeneniyaPokrytie duvar bağlıdır, ve değilse pahalı malzemeler, duvar kağıdı, sıvı duvar modern alçı gibi beş ana kaplama için kullanılan kaplama tiplerini, özellikle, tespit etmek gerekir almak, Boya duvarları kaplamanın akın eder.


Herhangi dekoratif kaplama daha ilginç ve çevre dostu güvenli malzemelerin olduğu özellikle çünkü geleneksel duvar kağıdına üstün bir alternatif, yani istisnasız her oda için kullanabilirsiniz.

duvar kağıdı duvarlara değerli bir alternatif

Sıradan duvar kağıdına değerli bir alternatif - dekoratif sıva. Ancak, malzeme terbiye bu tür oldukça pahalı bir zevk olduğunu belirtmekte fayda vardır. Dekoratif sıva birinci alçı çekirdek ve dolgu maddesi bitmiş olmalıdır önceden hazırlanmış bir yüzeye tatbik edilir. Alçı yardımıyla tamamen renk ve parlaklık yanı sıra istenilen doku verilebilir. Bu yapay dışbükey vuruş kullanarak bazı doku yapmak için oldukça eski bir kırık duvar veya duvar taklit ederek daha bekletilebilir.

Bu kaplamanın avantajı, yani:

  • dikişleri olmayan duvarları kaplanması;
  • Duvarların düzensiz yüzeyini düzleştirmek mümkündür;
  • Herhangi bir renk ve doku seçebilirsiniz.

Dekoratif sıva - duvar kağıdı ile duvarların kaplamaya benzer bir çevre dostu maddeDekoratif sıva - duvar kağıdı ile duvarların kaplamaya benzer bir çevre dostu madde


pratik ve dayanıklı olduğu için bu kaplama, çok daha fazla avantajlara sahiptir.

Çok ilginç bir uygulaması, bir flok kaplamadır. O kadar duvara uygulanan böyle bir kaplama gevşek, özel bir yapıştırıcı mutlaka uygularız dikkati çekiyor.

Bu tür bir parçacık halinde kaplamanın tamamen duvara uygulanacak sonra kaplama kaplama ile karşılamak için gereklidir. Tipik olarak, bir yüzey kaplama nacre veya parıltı kullanılır.

Böyle bir dekoratif kaplama mükemmel tüm kusurları gizleyen ve duvarların düzensizlikler düzeltir. Buna ek olarak, çok pratik ve dayanıklıdır ve son derece çevre dostudur, bu nedenle kreş dahil tamamen herhangi bir odada kullanılabilir.yerine duvar kağıdının duvara dekoratif paneller

Dekoratif paneller duvar kaplamaları olarak kullanılan en popüler çağdaş malzemelerden biridir. kurarken dekoratif paneller duvarların herhangi bir ön işlem gerektirmez.

Dekoratif paneller yüksek özelliklere sahip ve binanın yüksek kaliteli bitirme için tasarlanmıştırDekoratif paneller yüksek özelliklere sahip ve binanın yüksek kaliteli bitirme için tasarlanmıştır

duvar için böyle bir dekoratif kaplama geniş temsil edilir ve ile gerçekleştirilebilir:

  • Farklı ırkların Odun;
  • Seramik;
  • taş;
  • metal;
  • kum;
  • Mermer.

O tamamen herhangi bir odanın duvarları süslemek için mümkün olduğu sadece inanılmaz güzelliği, bu. Bu odanın oldukça sıradışı ve en sıradışı tasarıma yaratacaktır. panellerin en popüler ve aranan tip ahşap kartondan üretilmiştir olanlardır. Bu gibi malzemeler, yüksek mukavemet ve nem direncine sahiptir. Bunlar mümkün olan maksimum yük ve aşırı ısı dayanabilir.

yerine duvar kağıdı duvarlarında Kumaş: ileri malzemeler

Bunun yerine duvarlarda duvar, bir doğal kumaş kullanabilirsiniz, tamamen kağıdı ile kaplı duvarlara olduğunu. yapıştırarak bu yöntemin avantajları aynı tarz duvarlar, pencereler çizmek ve dikiş perdeleri kumaş kullanabilirsiniz olmasıdır. Ülkenin tarzında yapılmış eşsiz bir iç mutfak, oluşturmak için, bir kumaş çiçek kullanmak gerekir, onun mutfak önlüğü papered ve ayrıca su geçirmez hale getirmek için vernik birkaç kat teşrih. Aynı kumaştan güzel perdeleri, masa örtüleri, sandalye örtüleri ve peçeteler dikmek mümkündür. Bu tasarım çok şık ve özgün verir.

Özel bir konfor konut binalarında bağlı bir bezle duvarları DekorasyonÖzel bir konfor konut binalarında bağlı bir bezle duvarları Dekorasyon

Duvar dekorasyonu doğal kumaş özel beceri ve maharet gerektirir, yüzden profesyonellerin hizmetlerini kullanılması tavsiye edilir.

duvarlarda tüm kusurları hemen fark edilir, çünkü bir bezle duvarların tasarımı için, önce dikkatlice duvarları hazırlamak zorundadır. terbiye için kullanılan duvarlar doğal kumaştan yapıştırma değil bütün bir oda, ama bunun sadece bir parçası. Genellikle bu tür bir malzeme bir tahta duvar panelleri ile bir araya getirilmektedir. Duvar bu bütün odaya merkezi ve odak çekiyor bezle tamamladı.


yerine duvar kağıdının duvara orijinal mantar altlık

Genellikle bir bitirme mantar destek olarak kullanılır, en popüler biridir ve duvar üzerine monte aranan Süsleme malzemeleri yeterli. Mantar altlık - bu kolayca duvarların mükemmel yüzeyini çizebilir hangi ile güzel ve çok yönlü bir malzemedir.

Bu tür maddelerin kullanılması, temel kumaş uygulamadan önce niteliksel duvar hizalamak için mümkün olması ile karakterize edilir.

Mantar - Odada ses yalıtımı için mükemmel malzemeMantar - Odada ses yalıtımı için mükemmel malzeme

Bunlar duvar panelleri, son derece yüksek performans ağır yüklere dayanabilecek ayırt edilir ve bunlar çok çevre dostudur. onlar sağlığı açısından tamamen güvenli olduğu için bu rakamlara sayesinde, bu mümkün duvar panelleri, amaç ne olursa olsun, tamamen herhangi bir odayı kullanmak. renkler ve izin duvar panelleri kullanılarak dokular çok çeşitli her odası süslemeleri ve benzersiz ve eşsiz olun.

Nasıl bir apartmanda sofistike tasarımı yaratmak yerine duvar koridorda süslemeleri

Birçok kişi daha geniş ve ilginç görünmesi için koridor dışarı verme, duvar kağıdı yerine acaba. bir koridor yaparken akıllıca malzemelerin renk ve doku seçmek gerekir.


Koridorda Duvar panelleri - konut binaları iç dekorasyon orijinal versiyonuKoridorda Duvar panelleri - konut binaları iç dekorasyon orijinal versiyonu

oda daha geniştir yapmak için, ancak, aksi oda soğuk ve rahatsız görünüyor, çünkü sıcak renkler kullanmak en iyisidir, malzemelerin daha hafif tonları seçmek gereklidir.

koridor için bitirme malzemeleri seçerken sorunsuz temizlenebilir, dayanıklı ve dirençli kaplama malzemeleri kullanmak gerekir. o koridorda sokak kir büyük miktarda biriken olduğu için bu çok önemlidir.

duvar panelleri oldukça şık ve benzersiz görünüyor salonu, dekorasyon için idealdir. Yatay konumlarını kaydıyla, görsel bir artış odası elde etmek mümkündür.

Çevre dostu doğal malzeme ve çeşitli yapıların bir simülasyonunu oluşturmak için geniş renk yelpazesine sahip, güzel dekoratif sıva olduğunu. Bu kaplama agresif maddelere ve mekanik hasarlara karşı dayanıklıdır.

Opsiyon duvarları (video)

duvarlar için ne olursa olsun bitirme malzemesi işleme tesislerinin tüm kuralları göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Eğer kendi benzersiz tarzını kullanmak gerekir bu yüzden her odanın sadece benzersiz bakmak gerekir.

iç duvar kaplamaları (fotoğraf)

1-1 2 2e396118bbe85a5e40ea5023f8743982 3 3d-33 3D2 9c8c5edcac0b357bca970bed970f7a75 9e5569a066a521d2da81bf7bb7101820 40 000065

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − 8 =

map