Yenilenen daire: dokunmamış destek vinil duvar kağıdı tutkalı nasıl

Yenilenen daire: dokunmamış destek vinil duvar kağıdı tutkalı nasıl

12 October 2017oturma odasının iç Obi vinil odaya sofistike bir görünüm vermekoturma odasının iç Obi vinil o seramik, boya, sıva, duvar kağıdı olabilir, çok olabilir odaya zarif bir vidVidov yüzey kazandırmak. Emin iyi bir duvar kağıdı dekorasyon malzemesi için var - seçim İtalyan veya Alman vinil duvar kağıdı üzerine düşerse Ancak, seçim doğruluğunu şüphe olamaz.


avantaj ve dezavantajları: ise dokumasız bir destek üzerinde şık vinil duvar

duvar kağıdı yapıştırmak hakkında bilgi için, biraz daha düşük olacaktır, ama şimdi malzemenin artıları ve eksileri dikkate almalıdır.

Avantajları şunlardır:

 1. tesviye özelliklerinin bulunması.
 2. Kullanım ve montaj kolaylığı.
 3. insanlar ve hayvanlar zarar olmaması.
 4. Dayanıklı hizmet ömrü.
 5. Güzel görünümü.

vinil duvar kağıtları duvar dekorasyon zaman mümkün rüya yapmak gibi tasarımcı fanteziler için kapsamına söyleyemeyiz. Eğer boya duvar kağıdı seçin, daha sonra 20 kata kadar tekrar tekrar boyamak gerekebilir.

Kendi metre güvenle 3 kez olabilir boyayın. materyal zararlı olmadığı gerçeği yanında, aynı zamanda mükemmel dokuya sahiptir, çevre dostudur herhangi bir odayı dekore edebiliyor.

  selüloz tomarından ince haddelenmiş tabaka birkaç kat rulo benzer duvar Dokumasız. Onların dış katman ilginç dokusal modeli vardırselüloz tomarından ince haddelenmiş tabaka birkaç kat rulo benzer duvar Dokumasız. Onların dış katman ilginç dokusal modeli vardır


havayı ve bu akıllıca ev için başka bir seçenek - Düz vinil yoğun ve genişledi. Duvar Kağıdı herhangi bir odada mümkündür. Mutfakta pokleit duvar kağıdı planlıyorsanız, bu vinil çok daha kolay temizlenebilmesi, bir köpük tekstil kumaşlar ve düz seçmek en iyisidir. duvar yüksek maliyet - Dezavantajları malzeme sadece göreli dezavantaj değildir.

Bağımsız tamir: Düzgün vinil bir yapıştırılmış nasıl

İlk adım doğru işaretler olup. biçimlendirme olacak Sadece eğer düzgün ve doğru sayaç etiket kağıdı mükemmel olacak. Bu aşama özellikle desenlerini içeren malzemeye göre, göz ardı edilemez, maç için önemlidir. Herhangi, hatta küçük sapmalar hemen özellikle eğimli eklemlerde ve açıklıklar içinde görülecektir. su terazisi kullanırken düz bir dikey çizgi çizin gerekir.

duvar resimlerinin genişliğine eşit mesafe açıdan sapma ve 20 cm çıkarmak için gerekli olan çekim önce. Bu bitişik duvarda çakışma için yapılır.

Köşede eklem yapılmaz hatırlamak önemlidir. Sonra tutkal yapmak gerekir. vinil malzemesi için bu özel mağazalar binada satılan özel bir yapıştırıcı, geliştirdi. Yapışkan talimatlarına göre olmalıdır hazırlayın. Toz paketi tipik olarak su kovanın 10 litre kullanılır. 5 dakika ve yapışkan hazırdır. Uyarı! Tutkal tuval duvar kağıdına değil uygulandı ve duvara yapıştırmak gerekir. yapılandırılmış silindirin üniform uygulama için kullanılır. Bir sonraki adım, gerçek halicilik olduğunu.Bir kağıt tabanlı işlem bir duvar kağıdı seçme yapışkan duvar ve duvar kağıdı uygulandığı kolaylaştırır zaman kendilerini kuru kalmasıBir kağıt tabanlı işlem bir duvar kağıdı seçme yapışkan duvar ve duvar kağıdı uygulandığı kolaylaştırır zaman kendilerini kuru kalması

vinil duvar sıcak damgalama tutkal nasıl: kurallarına göre tutunan

 1. İlk adım bir rulo yazdırmak için, ama hepsi kesip kalmamasıdır. Katta rulo genişletmek baget ve hamur almak rulo gereklidir. Kesinlikle işaretler tarafından tarif tutkal önemlidir, çizgiyi hizalamak için gereklidir.
 2. Web yapıştırılan sonra özel spatula tesviye edilmelidir. Bu aşırı tutkal ve havayı dışarı atmak için izin verecektir ve gelecekte, duvar kağıdı blister olmayacaktır. Bir spatula ile çalışırken kenarlarına ortasından geçmek için gereklidir. kumaş germek korkma, dokunmamış destek hemen hemen gerilir.
 3. Çok önemli bir adım - bu baget, üst tavan göbekleri ile arayüz. Gerekli iyi bağlantıları bir spatula ile basın için, duvar ve tavan pervaz arasındaki köşede elini boyama duvar kağıdının kenarı. Fazla kumaş varsa, doğru bir tüm gereksiz kesmek için bir viraj ve kullanma kırtasiye bıçak ve bir metal cetvel oluşturulması zorunludur. Bıçak aksi niteliksel kesilmiş ıslak ağ çalışmaz çok keskin olmalıdır. Genellikle süpürgelik ile kaplıdır duvar kağıdı alt olduğu yanı olmalıdır altını Trim, o zaman, düzensiz kesmek için korkuyor olamaz.

istenen sonucu elde etmek için teknoloji duvar kağıdı uymak için gerekli olanistenen sonucu elde etmek için teknoloji duvar kağıdı uymak için gerekli olan

Benzer şekilde, gerek web kalanını yapıştırın. Önemli değil, en önemlisi eklemleri yapmak hakkı. yapıştırarak sonra, rulo tüm duvarların üzerinden gitmek, iyi-dengele duvar kağıdı. İşte yapıştırılması tüm süreçtir.

Malzeme seçimi: dokunmamış destek malzemesinin üzerine bir yapıştırıcı zamk vinil duvar

vinil duvar kağıdı olmayan dokuma sopa karar vermek güzel, yüksek kaliteli bitirme malzemesi olarak, doğru seçim emin olabilirsiniz. Köpük - Modern zamanların bir yenilik. Onun sayesinde bu iş mükemmel dekorasyon, duvar kağıdı pokleit olur hatta bir acemi elde edebilirsiniz. Vinil duvar kağıdı ve dokunmamış destek malzemesinin üzerinde olabilir.

Yapıştırma kağıt vinil kumaş başka kuralları ile aynıdır. dokunmamış destek için bir dizi gereksinimi vardır.

tamir yapan Usta, sopa için gerekli olan tutkal bilmelidir. Doğru tutkal seçmezsen teknoloji ile bozuk olduğu gibi, iyi bir sonuç elde edilmez, evlilik, olacaktır. yapıştırıcı ile paket bileşim Dokumasız vinil için uygun olduğunu belirtmek gerekir üzerinde, bir rulo üzerinde gösterim nokta çok önemlidir.

bir yapıştırıcı seçerken ucuz analogları önlemek ve güvenilir üreticilerden sadece yüksek kaliteli malzemeler satın almak için en iyisidirbir yapıştırıcı seçerken ucuz analogları önlemek ve güvenilir üreticilerden sadece yüksek kaliteli malzemeler satın almak için en iyisidir

yapıştırılması kurallar

 1. Yayma tutkal yalnızca duvar yüzeyi üzerinde ve köşelerde gereklidir.
 2. Hav duvar herhangi kuru ada olmamalı, çok dikkatli gereklidir.
 3. normal yoğunlukta için gerekli tutkal seyreltin, çok sıvı olmamalıdır.

vzduyutsya suya düşmek değil olmadan doğru tutkal seçerseniz, tutkal hızlı ve kolay olurdu ve onarım uzun yıllar memnun edecek, duvar kağıdı yola olmayacaktır. Evet, yarı saydam duvar çıkartması sonra, o korku yoksa, tutkal kurudukça, bu etki kaybolur. Duvar kağıdı sadece 12 saat içinde, çabuk kurur.


kaliteli tamir temeli - dokunmamış destek İtalyan vinil duvar

Kaplama malzemeleri duvarları papering sürecini hızlandırmaya yardım vinil Dokumasız. Bu kumaşın avantajı esneme yapmaz operasyon içinde, küçültmek değil ve deforme olmamasıdır. İtalya'da daha sağlam ve dayanıklı yapılan duvar kağıdı Dokumasız. onarımlar için dünya ve birçok superintendents boyunca tanıdık İtalyan kaplama malzemeleri bu malzemeyi seçmek için tercih ediyor.

İtalyan duvar kağıdı - kalite standardıİtalyan duvar kağıdı - kalite standardı

Çok olumlu profesyonel tamircilere incelemeleri, bunlar duvar kağıdı bu tip kaydetti:

 • Sağlık göstergeleri bulunur;
 • insanlar ve hayvanlar için güvenli;
 • Bu çekici;
 • Kolay uygulanır ve uzun yıllar hizmet etmek.

İtalyan duvar kağıdı tutkalı ile düz şeritler desen maçına keserken takip iyi bir yapıştırıcı, hiç acele kullanmak tutkal, kurallara uymak her önemli kolu. Kumaş yamuk yapıştırıldığında, duvar kağıdı, kolayca çıkarılabilir ve hareket ettirilebilir olması bu tür ağ-yapıların önemli bir avantaj sağlar.


Bir Almanya'ya Vinil Modern duvar kağıdı - nedir

üreticilerden duvar kağıdı yanı sıra Almanya ve İtalyan modelleri en iyi arasındadır. Farklı doku, desen, piyasada farklı renk paleti imkanı ile birçok seçenek vardır gibi bu bitirme malzemesi, tasarımcıların çok düşkündür. Şık bugün hayvan kürkü ve çıkartmalar bromür ile fotoğraf kağıdı taklit duvar kağıdı düşündü.

Alman vinil duvar kağıdı gibi kapalı birçok farklı stilleri ve yönergeleri, tutabilir:

 • Klasik;
 • Barok;
 • minimalism;
 • Vanguard;
 • Hi-tech.

Almanya'dan Duvar odaya lüks bir his vermek ve çok zengin bakmakAlmanya'dan Duvar odaya lüks bir his vermek ve çok zengin bakmak

malzeme, yüksek kaliteye sahip güzel ve dayanıklıdır. böylece onarım için onları seçerek birlikte çalışmak kolay duvar kağıdı ile, ana ve ailesini memnun edecek mükemmel bir sonuç elde etmek emin olabiliriz.

Yüksek kaliteli duvar kağıtları bir Vinil: Özellikler

Duvarlar için vinil duvar kağıdı - bu zaten yüksek kalite, canlı bir organizma için zararlı değildir dayanıklı, güzel malzemeler bahsetmişti. üstün performans duvar içerir, kaplama malzemesi kullanılan polimerik maddenin ön kat olarak kullanılabilir.

Bu nedenle, aşağıdaki özellikleri ile duvar kağıdı diğer türlerinden farklı:

 • solma direnci;
 • ve küflere karşı korunması;
 • dayanıklılık;
 • suya dayanıklılık;
 • Kolay temizlenir.

bitirme için malzeme tarihten Bu tür diğerlerinden daha yapar daha iyi bir özel gözenekli bir yapıya sahiptir. Kumaş nefes veren, ama sıvı geçmez. pratiklik ve dayanıklılık ile karakterizedir. diğer türlerden farklı farkında, duvar kağıdı kumaşın bu tür seçimi uzun süre güzellik ve güvenilirlik Aşıklar.

Bir oda benzersiz yapabilirsiniz geleneksel duvar kağıdı ile kombine çizim doğru yaklaşımlaBir oda benzersiz yapabilirsiniz geleneksel duvar kağıdı ile kombine çizim doğru yaklaşımla

Ne dokunmamış destek vinil duvar kağıdı boyamak için

Boyama doğru olmalıdır. Eğer boya vinil üzerine alımını durdurmak, daha sonra sihirbaz uygulaması bir versiyonu olmayacak. Boyanın birçok katmanları karar Nasıl, tabii ki, usta, ancak uzmanlar 2 katmanlarda monoton kapsama yapmak önerilir. Yanlış tarafta boya uygulamak mümkündür, ancak bununla başa çıkmak için bu şekilde bir acemi daha iyi deneme değil, zor olacaktır. Boya öncesi doğru boya ve araçları seçmek önemlidir.

İyi bir boya aşağıdaki özelliklere sahip olmalıdır:

 • UV direnci;
 • Hızlı kuruyan;
 • temizlik;
 • güç uygulandığında katmanı gizlenmesi.

Boya akrilik lateks, polivinil asetat olabilir. İyi boya bir uzmana seçmenize yardımcı olacaktır, ama bir tonda bir boya başa ve acemi için. Boyalı dokunmamış duvar kağıdı vinil yıllarca sürecektir.

Modern boyalar duvar yapısına zarar yoktur. Gerekirse, yıkanabilirModern boyalar duvar yapısına zarar yoktur. Gerekirse, yıkanabilir

tavana dokunmamış destek Home yapışkan vinil duvar

Dağı duvarda aynı teknolojiye olmalıdır tavan alanı üzerinde duvar kağıdı Dokumasız. Tavan kalıplarını ve niteliksel budama altında duvar kağıdı ayarlamak için önemlidir. Biz çizgisinde sopa gerekir.

çizgi yapmak için kullanılmalıdır:

 • Mel;
 • dantel;
 • Fırça.

Kaliteli duvar kağıdı ile duvarları durultmasında doğru araçları ve aksesuarları olması önemlidirKaliteli duvar kağıdı ile duvarları durultmasında doğru araçları ve aksesuarları olması önemlidir

yapıştırırken Ayrıca, platformu hazırlamak için gereklidir. Bu boyunca tutkal duvar kaplama kumaşları sağlayacaktır. En etkili çözelti bir cihaz iskele olduğu. Her bant orman taşımak, sırayla yapıştırılır. Birlikte daha iyi tavanda Tutkal. Sıvalı tavan her zamanki gibi olmalı, ama tuval duvar kağıdı bir akordeon gibi katlanmış olmalıdır, yüzden çalışmak için daha kolay olacaktır.

Tavan çıkışı için delik duvar kağıdı batırmak suretiyle yapılır. Panele gücünü kapatmak için önemlidir.

Ne dokunmamış destek vinil duvar tutkal (video)

Bir duvar kağıdı seçerken Yani, onlara, zararlı çevre dostu dikkate alınması gerekmektedir. stil seçin ve genel tasarımı hakkında düşünüyorum. Eğer kuralları ve iyi hazırlanmış her şeyi yaparsanız, onarım sorunsuz gerçekleşecek.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 6

map