Yeni nakış desenleri haç biçimli parçası ile Olağandışı el

Yeni nakış desenleri haç biçimli parçası ile Olağandışı el

12 October 2017Çapraz Dikiş - hatta acemi dikkatini çekecek bir meslekÇapraz Dikiş - iğne bu tür hatta acemi dikkatini çekecek bir işgal çoğu zaman sadece nakış deneyimi yok kalifiye işçi, fakat insanları deneyimli değil ilgilenmektedir. Modern dikişçi nakış kumaş türleri için kullanmayı tercih etmektedirler. yapamaz tuval özel bir fatura sayesinde saten, jarse veya yün kumaş ile çalışmak.


Güzel kanaviçe: Malzemelerin özellikle seçim

Güzel model haç nakış için en uygun şeması seçin, aynı zamanda temel malzemelerin doğru yapılandırma bakmak değil gereklidir.

yani:

  1. Nakış işlemesi için iplikler, özel bir set satılıyor, bu yüzden doğru rengi bulmak zor olmayacaktır.
  2. Gelecekteki ürünler için dokuya gelince, tercih bir pamuk veya keten tohumu malzemesi verilmelidir. Kullanışlı Tecrübeli seçim şemasına önce dokuyu belirlemek üzere tavsiye etti.

Gerekli malzemeler ile çapraz oldukça basittir ana kol Nakış ve tekniğini öğrenmekGerekli malzemeler ile çapraz oldukça basittir ana kol Nakış ve tekniğini öğrenmek

Çapraz dikiş tekniği sayıyor, bu yüzden dikiş çalışmak için dikkatli olmak gerekir. Bir büyüteç kullanılması önerilir.


Daha yoğun kumaş boya tablolar veya havlu oluşturmak için idealdir, ama ince bir malzemeden yardımıyla güzelce işlemeli gömlekler ve mendiller yönetir.

ilmek ana tip dikiş geçmeye

dikiş (dikiş) nakış haç birçok çeşidi vardır. tekniğinin seçimi, seçilen şemasına bağlıdır. En yaygın dikişler aşağıda gösterilmiştir.

Birçok farklı dikiş, bu nedenle herkes onun ruh daha yakın olanı seçerBirçok farklı dikiş, bu nedenle herkes onun ruh daha yakın olanı seçer

basit çapraz

Ana çizgileriyle belirtildiğinde bu çapraz çapraz iki dikişler yardımıyla uygulanır. tuval sadece bir hücreyi doldurur üzerinde Dikiş. aksine için - öncelikle tek yönde nakış gereken ve bundan sonra bir yatay veya dikey düz dikiş yapmak gerektiğinde.En basit tekniği çalışmaya başlaması değerEn basit tekniği çalışmaya başlaması değer

uzatılmış enine

Eğer nakış dokusunu zenginleştirmek istediğinizde kullanılır. Çapraz dokusunun birkaç hücrelerini doldurur çünkü, hızla tuval geniş alanları doldurmak için gerektiğinde Bu teknik vazgeçilmezdir.

Eğer tuval geniş alanları nakış gerektiğinde, uzatılmış çapraz kullanarak dikişçiEğer tuval geniş alanları nakış gerektiğinde, uzatılmış çapraz kullanarak dikişçi

yarı çapraz

Bu dikişler basit dikiş ile birleştirmek için yapılır. Nedeniyle böyle uzlaşma üründe suluboya olağandışı kolaylığı simülasyonunu elde etmek mümkündür.

iğne Yarım çapraz mükemmel ilmek diğer türleri ile birleştiriliriğne Yarım çapraz mükemmel ilmek diğer türleri ile birleştirilir

Bulgar sınır

Bu dikiş 2 ortasını birleştirir. Dikey - düzgün alt dikiş basit çapraz oldu ve yükseklikten gittiği gerekli kılmak için.

Bulgar nakış tekniği haç, ana şey zor değildir - uygulamaBulgar nakış tekniği haç, ana şey zor değildir - uygulama


Çift çapraz (kompleks)

Kullanışlı Tecrübeli tuvale gerçekleştirmek için tavsiyede bulundu. Genellikle bu tür kompleks tekrarlanan haçlar ve birbirini takip edin.

Çift Çapraz - oldukça karmaşık makineler, ancak tuval üzerine ve bitmiş üründe harika görünüyorÇift Çapraz - oldukça karmaşık makineler, ancak tuval üzerine ve bitmiş üründe harika görünüyor

pirinç dikiş

uçları polukrestiki tatbik edildikten sonra 3 veya daha fazla hücre, bir geniş enine bulunmaktadır. 2 tonları kullanmalıdır arka plan iş parçacığı zenginleştirmek.

Bu çapraz dikişler nakış dikiş ek olarak birçok başka ( "yıldız" ve "Cezayir göz") vardır.

Eğer arka plan zenginleştirmek istediğinizde, güvenle pirinç dikiş kullanabilirsinizEğer arka plan zenginleştirmek istediğinizde, güvenle pirinç dikiş kullanabilirsiniz


Ne kadar hızlı ve güzel çapraz dikiş: ipuçları

Nedeniyle çapraz dikiş bir itinalı bir süreçtir önceden dikkate bazı nüansları almalı olarak kabul edilir olması nedeniyle.

Bu verimli çalışmalar sağlayacak ve istenilen sonucu elde etmek için izin verir:

  1. Kullanımdan önce, önerilen işleme için baz sonra iyi preslenmiş kumaş uzatmak, vb. Buna ek olarak, deriyi döken yok seçilen olmadığını kontrol etmek önemlidir. boyaların mukavemet dikkat çekmek için, bu asetik çözelti içinde durulanmalıdır (. 200 g su -. 3 yk sirke).
  2. Sen nakış için bir plan oluşturmak için seçebilirsiniz. bunda Yardımcısı özel bir program Dikiş Sanat olacaktır.
  3. Seçilen devre büyükse, o tuval etiketi uygulanabilir. Bu ofset çizim önleyecektir.
  4. çiçek çok olduğu yerde biz karmaşık desen gerçekleştirmek öğrendiğinde, bunun yerine onlar kaba tuval üzerine uygulanmalıdır, gelenle haç yapmak için daha iyi değil.
  5. Bir ürünün doğru ve yüksek kalite elde etmek için tek bir yönde, üst dikiş ile gerçekleştirilmelidir.

eser bir yönde dikişler gerçekleştirmelidir organik olarak görünüyordu bitmişeser bir yönde dikişler gerçekleştirmelidir organik olarak görünüyordu bitmiş

İlginç! Nakış çapraz özel halısı iğne kullanımı daha iyidir. Bu onları hafifçe iterek yerine, lif delip olmayacaktır.

Yeni kanaviçe şeması: alışılmadık bir ürünü nasıl

Bugün bile deneyimsiz yeni gelen zor olmayacaktır haç nakış öğrenirler. Her dikişçi karşılamak için şemaları çeşitli vardır çünkü.

nakış için düzenleri yeni sürümleri alışılmadık kalıplarını kullanarak eski masa örtüsü ya da peçete güncelleyebilirsiniz.

Büyük bir artı kanaviçe bu süreç rahatlatıcı olması ve size dinlenmek için bir şans verirBüyük bir artı kanaviçe bu süreç rahatlatıcı olması ve size dinlenmek için bir şans verir

nedeniyle bu tür bir çapraz dikiş bağımsız bir şekilde, kumaş sık film karakterleri transfer veya mükemmel roman oluşturmak edilebilir. Modern işlemeleri, çeşitli konularda ilginç modellerdir. Yılbaşı ürün veya lirik, çocukları, hem de soyut düzenleri olabilir.

Çapraz Dikiş: ipuçları (video)

sıkı çalışma ve dikkatli çapraz dikiş sayesinde yaratıcı insanlar için gerçek bir zevk olacaktır. deneyimsiz acemi yapmaya cesaret den Ayrıca, bu tür el sanatları olan ürünler uzun yıllar evi dekore edecek ve sürpriz konuk ve gerçek bir profesyonel haline gelebilir.

Yeni düzenleri Nakış Çapraz (fotoğraf)

05da2df88a095corig 0352c1a98118c8orig 3 0f67a13dc028 41 0029e6c03d2ffd4c50fa59e91a73a3dda83381a8 46dfa95757c7 235 124317-2a830-16006396-m750x740-ua5d56 143.608-c40d8-21844640-m750x740

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 79 = 81

map