Yeni Katalog 2017: Riolis den kanaviçe

Yeni Katalog 2017: Riolis den kanaviçe

12 October 2017Nakış Riolis çapraz doğruluk, sabır olmalıdır ve o zaman gerçekten bir başyapıt olsunNakış Riolis çapraz doğruluk, sabır olmalıdır ve o zaman gerçekten en hoş bir sürpriz anlamlı çalışmayı kolaylaştırmak anahat şemasını ve seçilen renk çözümleri ihtiva nakış için hazır kitleri, üretimi başlangıcı shedevrDlya nakış severler idi olsun. Tüm bu umelitsy gelen gereklidir - azim, sabır, doğruluk ve uyum içinde kalmak olduğunu. Çapraz Dikiş Riolis güzelliği ve çeşitliliği ile hayran olacak yeni hikayeler getirecek 2017 ve 2016 iğne kadınlarda yeni öğeler katalog.


nakış Riolis haç için ayarla

Nakış Kitleri herhangi bir karmaşıklık needlewomen düzeni hazırlamak tasarımcıların titiz çalışmalarıyla yaratılır.

müşterilerinin rahatlığı için üretici bir başyapıt oluşturmak için gerekli tüm malzemeleri ihtiva çapraz dikiş için hazır malzemeyi üretir.

bitmiş nakış kitleri güzel ürünler yaratmak için gereken her şeyibitmiş nakış kitleri güzel ürünler yaratmak için gereken her şeyi

ahenkli ruh hali, kendine güven, azim ve doğruluk - Bütün bu dikişçi gereklidir.

Standart ekipman

 • iplikler (pamuk - yün ipliği veya - akrilik);
 • Kanvas (zweigart);
 • şeması;
 • Talimatlar;
 • iğneler;
 • Ek öğeler (kurdeleler, boncuklar).

Her biri ayrı set güzel nakış şeması, konuları ve diğer malzemeleri içerenHer biri ayrı set güzel nakış şeması, konuları ve diğer malzemeleri içeren


Her set çalışmanın ayrıntılı bir açıklama dikiş yapılabilir içerir.

Çapraz Dikiş Riolis: katalog yeni öğeler

"Riolis" şirketi uzun çapraz dikiş olarak iğne bu tip severler arasında bilinmektedir. Üretici o dikiş dünyasını fethetmek ve müşterilerin güven ve sevgisini kazanmayı başardı ve bu süre içinde 20 yıl önce çalışmalarına başladı.

Şirket "Riolis" her zaman müşterilerine umurunda dikkat etmek önemlidir ve her zaman iğne kadınlar en cesur ve özgün fantezi somutlaştırmak izin kullanışlı ve yüksek kaliteli çözümler sunar.

şirket nakış için koleksiyonların kalitesini garanti edernakışnakış "Riolis" onun mükemmel kalite ve özgün tasarım needlewomen arasında bilinen

kümelerinin Türleri:

 • "Neşeli arı." Kit çocuklar ve yeni başlayanlar kullanışlı insanlar içindir. Küçük boyutu ve eğlenceli hikayeleri yeni teknoloji anlamak ve çapraz dikiş temellerini öğrenmek yardımcı olur.
 • "Kendini Oluştur". nakış teknikleri nelerdir farkında ve performans temel teknikleri hakim olması daha gelişmiş iğne kadınlar için malzemeler.
 • «Riolis Premium». dikkatle kalitesini seçilir profesyonel iğne kadınlar, için Setleri karmaşık devreler ve sofistike arsa içerirler.

Her profesyonel ve tat gereksinimlerinin sorumlu olacak kendim için uygun bir arsa bulmak dikişçi böylece her koleksiyon setleri, çeşitli sunulmuştur.

Profesyonel Riolis kanaviçe: büyük boy

Nakış "Riolis" büyük boy sonunda güvenle, arkadaşlarına vermek kişisel alan dekorasyon ve hatta satmak için olabilir bir sanat eseri haline gelecektir işi gerçekleştirmesine izin verir.

nakış büyük boyutu için Setleri yalnızca kullanışlı deneyimli hangi ile başa çıkmak için kompozisyon, zor arsa, karmaşık şemaları gerektirir.

Bu acemi terzi bir dizi satın alamazsınız anlamına gelmez. Ancak, nakış büyük boyutlu hızla nedeniyle işin böyle bir hacim için hazırlık eksikliği onlarla bıkmak ki göz önünde bulundurmalıdır.

İşleme resimleriİşleme resimleri "Riolis"Sen arkadaş, aile ve arkadaşlar verebilir

Yararları büyük boyutu nakış:


 • Bitmiş ürünün Güzel görünüm;
 • Olasılık güzel iç mekan süslemeleri;
 • deneklerin büyük seçim;
 • İyi kalite;
 • profesyonel ve kişisel nitelikleri geliştirilip güçlendirilmesi.

Büyük bir nakış malzeme maliyetleri ile ilgilidir, sadece tek dezavantajı vardır. Ama nakış çoğu, göze hoş olabilir dayanıklılık ve dayanıklılık geliştirmek, özgüven artacaktır.

Özel nakış Riolis çapraz: diğer araçlarda nakış nasıl

nakış dikiş için kitler parçacıkları vasıtasıyla sadece gerçekleştirilebilir. Şirket "Riolis" tekniği boncuk işi bir dizi sunuyor.

Boncuk nakış ve özellikleri temellerini eğitim, alışma gerektirir. Hızlı Setleri kolayca çalışmalarını gerçekleştirmek yardımcı olur.

Eğer özel iplik, aynı zamanda çok renkli boncuklar yardımıyla sadece, eşsiz şaheserler yapabilirsiniz YaratmakEğer özel iplik, aynı zamanda çok renkli boncuklar yardımıyla sadece, eşsiz şaheserler yapabilirsiniz Yaratmak

Ancak, bunun uygulanması öncesinde bu tekniğin temel ilkeleri ile tanımak gerekir. Yeni başlayanlar ve tecrübeli craftswomen için ilginç olacaktır.


teknik boncukları desenlendirme:

 • Üç iplikler kullanılarak Dagger;
 • Tek bir iş parçacığı içinde boncukların geçirilmesiyle;
 • Ya tek iplik yarı kanaviçe.

kullanım için öneriler, her sette bulunabilir profesyonellerden iş ve tavsiye adım açıklaması adımla detaylı kılavuzu bağlıydı hangi.

Çapraz dikiş: Riolis katalog 7 döngüler

Şirket "Riolis" kullanışlı insanlar arasında güven ve müşterilerinin geniş bir popülerlik kazandı. nakış için Setleri satın alın "Riolis" şirketin ürünlerini görmezden etmedi online mağaza "7 döngüler" olabilir.

şirketi "Riolis", her dikişçi hazırlanması seviyesine göre derlenmektedir nakış, yüksek kaliteli kitleri üretmek için bilinmektedir.

şirketşirket "Riolis"Bu dikiş için pek çok farklı ilginç ve orijinal şemaları bir seçenek sunar

"Riolis" tarafından belirlenen işareti bir ayırt edici özelliği yün iplik kullanılmasıdır. Şirket ayrıca pamuk ipliklerin setleri üreten, ancak böyle yüksek popülerlik kazanmıştır değil.

"Riolis" dan Faydaları Bundle:

 • Yün nakış doku ve zengin hale iplikler;
 • Yüksek kaliteli malzemeler;
 • Eğitimin çeşitli düzeylerde, kullanışlı insanlar için planları çok çeşitli.

Setler hep güncellenir. Yılda bir kez, şirket hiçbir dikişçi göz ardı edemeyiz yeni düzenleri ve nakış seçenekleri olan bir katalog üretir, nakış düşkün oldu.

Çapraz dikiş: yün Riolis

Şirket "Riolis" müşterilerinin dikkatini çapraz dikiş için kitlerinin sunar. Onlar ek zaman alıcı olmadan nakış gerçekleştirmek için izin veren bir standart seti içerir.

şirket toplu nakış yapmak yün ipliği, onun sette meşhur oldu needlewomen arasında.

Eğer nakış için bir satın alma daha büyük setleri yapmadan önce yünü teknik çalışma pamuk ile çalışan farklı olduğu için, nakış, küçük veya orta boyutuna eğitilmelidir.

Bir dizi kullanılmasıBir dizi kullanılması "Riolis" Eğer zaman ve çaba harcamadan mükemmel fotoğraflar oluşturabilir

Yün ile çalışmanın avantajları:

 • Nakış daha fazla hacim;
 • Doygunluk ve renk parlaklığı;
 • Yüksek yoğunluklu deseni.

Zor olmayacak yün ipliği ile set al. bir satın alma yapmadan önce, dikkatli bir setin açıklamasını okumak veya mağaza yöneticisi danışmak önemlidir.

yorumlar needlewomen

"Riolis" - 1996 yılından beri Rus piyasaya çıktı şirketi. aynı anda sunmaktadır Ürün nakış ve diğer dikiş severler dikkatini çekti.

"Riolis" şirketi gerekli tüm malzemeleri içeren nakış haç için kitleri üreten ilk firmalardan biridir. İğne kadınlar artık kendi hayallerini uygulamak için seçme kumaş, grafik ve dişler tarafından gereklidir.

Eğer yeterli çalışma materyalleri yok ne hazır kitleri Alış, hakkında daha fazla endişe olabilirEğer yeterli çalışma materyalleri yok ne hazır kitleri Alış, hakkında daha fazla endişe olabilir

Her dikişçi o nedenle mesleki seviyesini yükselterek, zorlanmadan gerçekleştirmek mümkün olacak nakış tür, elde etmek için fırsat vardır.

sadık müşterileri Yorumlar:

 • Bitirdi kitleri gerekli malzemeleri bulmak için zaman ve emek tasarrufu, kullanımı çok kolaydır.
 • Yün nakış doku ve zengin yapıyor elbiseli bükülmüş. kendi elleriyle bir dizi ile, gerçek bir başyapıt oluşturabilirsiniz.
 • Çeşitlilik şemaları nakış uygun bir düzenlemesini seçmek için olanak tanır.

şirketi "Riolis" hakkında yorumlar sadece çok olumlu bulunabilir. Dikişçi kalitesini ve mal geniş bir seçim için teşekkür ederiz.

Riolis kanaviçe: şeması

Firma "Riolis" craftswomen şemaları türlerinin geniş bir yelpazede sunar. Bu başlayanlar düzeni iğne kadınlar için kolay olabilir ve uzun vadeli deneyimi gerektiren profesyonel, sofistike düzenleri olabilir.

Yeni başlayanlar için ipucu - Bu deneyim kazanmak yardımcı olmayacaktır olarak, nakış orta ve büyük ölçekteki seçimi ile acele etmeyin.

güzel bir resim oluşturmak için, mağazalarda satılmaktadır özgün nakış kitleri, seçebilirgüzel bir resim oluşturmak için, mağazalarda satılmaktadır özgün nakış kitleri, seçebilir

Aksine, iyi bir deneyim size çok fazla zaman gerektirmeyen küçük nakış, alabilirim, ama bu nakış sanatının temelleri tanıtılacak.

Motifler şemaları:

 • hayvani;
 • bitkisel;
 • dini;
 • muhteşem;
 • natürmortlarım;
 • Mad.

Her uzman belli bir süre içinde onu ruh halini yansıtan fotoğrafları seçebilir ve hangi o zevk çalışmak mümkün olacaktır.

çiçekler

Çiçekler - hep göze hoş olduğunu ve arkadaşlarını gösterebilir dekorasyon,. çiçeklerle süslenmiş iç, her zaman güzel ve rahat görünüyor. Bu resimde üzerinde her zaman görmek güzel.

iç bir vurgulamak ekleyin, çiçekleri ile orijinal işlemeli desen kullanabilirsiniziç bir vurgulamak ekleyin, çiçekleri ile orijinal işlemeli desen kullanabilirsiniz

nakış türleri:

 • güller;
 • şakayık;
 • süsen;
 • lale;
 • Anyutka;
 • Sualtı çiçek;
 • Ayçiçekleri.

Içinde, satışa sunulmuştur devrelerin sadece bir parçası. Nakış resmeden çiçekler bir doğum günü veya düğün için mükemmel bir hediye olacak.

kediler

Kedi nakış hep rahat ve sevimli görünmek. Bu nakış hayvanları seven bir çocuk ve bir yetişkin için büyük bir hediyedir.

Yaratıcı bir hediye vermek istiyorsanız, o zaman yetişkinler hem de çocuklar takdir edecektir kim kendi güzel kedileri oyalamakYaratıcı bir hediye vermek istiyorsanız, o zaman yetişkinler hem de çocuklar takdir edecektir kim kendi güzel kedileri oyalamak

Nakış yavru çocukların çok düşkün. Ve nakış pet üzerinde yakalamak için büyük bir fırsat var.

Kurtarıcı Katedrali Mesih

İşlemeli tapınak güzel ve görkemli bakacağız. nakış Bu tür sadece estetik değil, aynı zamanda ruhsal ve kişisel gelişimini etkiler.

işlemeli tapınağın temel amacı - estetik olduğunuişlemeli tapınağın temel amacı - estetik olduğunu

tapınak nakış dini temalar üzerine nakış sevenler için uygundur. Bu koleksiyon için güzel bir katkı olacaktır.

Bir sepet içinde Ahududular

iç dekorasyon çok popüler bir formu - Mutfak nakışları. nakış "Bir sepet içinde Ahududu" için şema güzel dekorasyon olacaktır.

nakışnakış "Bir sepet içinde Ahududular" Mutfakta iç dekorasyon için mükemmel

Nakış arkadaşları ve akrabalarına bir doğum günü hediyesi için uygundur. Yaz ruh hali ve kış geldiğinde uzun akşamları sıcak aydınlatmak.

dolunay

Mistik ve gizemli resimlerinde hep ilgi çeker. ay görüntüsü sadece güzel değil, aynı zamanda sihirli.

Sıra dışı bir işlemeli resim ile herkesi şaşırtacak istiyor musunuz? Burada dolunay ile çizimler olacakSıra dışı bir işlemeli resim ile herkesi şaşırtacak istiyor musunuz? Burada dolunay ile çizimler olacak

dolunay kolay olacak temsil eder. Ancak, nakış etkisi sadece çarpıcı.

insanlar

nakış tasvir insanlar, her zaman güzel görünür. Bilinen bu teknik reprodüksiyon bir bileşim olabilir.

insanlarla Nakış oldukça karmaşıktır, ama çok etkileyici görünüyorinsanlarla Nakış oldukça karmaşıktır, ama çok etkileyici görünüyor

Görüntü tutkulu insanlar iyi, sadece bakış estetik açıdan. Sevgiyi çekmek ve uyum koruyabiliyor.

craftswomen tarafından sunulan En İyi nakış "Riolis" manevi ve fiziksel memnuniyeti ve huzuru getirecek

Çapraz Dikiş Riolis (video)

şirket 20 yıldır nakış için setleri üretimi yapmaktadır. Bu nedenle, ürünün kalitesi güvenli bir şekilde güvenebilir. Nihai setinde, her sevgilisi nakış ölçüde işini kolaylaştıracak ve ekstra zaman kurtulmak hazır malzemeler bulur. düzeyine bağlı olarak, vasıflı işçi nakış üzerinde zaman çok farklı miktarlarda harcama yapabilirsiniz.

Riolis çapraz dikiş (fotoğraf)

1 2 3 11 4 13 12 14 100049-700x700 978icpu9i0c

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 − = 80

map