Yeni fikirleri küçük bir yatak odası tasarlayın

Yeni fikirleri küçük bir yatak odası tasarlayın

12 October 2017Hatta küçük bir yatak odasında rahat ve sıcak bir atmosfer hakim olacak güzel bir iç oluşturabilirHatta atmosferaSpalnya rahat ve sıcak hakim olacak güzel bir iç mekan oluşturan küçük bir yatak odasında - bu arkanıza yaslanın ve dinlenmek istiyorum yerdir. Yatak odası - her şeyin mükemmel olması gerekir hangi apartmanda mini dünya. Tüm aklınla bu odanın tasarımını yaklaşmak gerekir, bu odada ruhun bir parçası koydu. Yatak odasında, biz hayatımızın fazla harcama oldu ve kendileri gibi olmalıdır.


basit ve kolaydır Küçük yatak odası tasarımı

Öncelikle olması gereken yerde yani önceden bilmek bir yatak odası projesi oluşturmak gerekir. Planlama - bu küçük yatak odası iç söz konusu olduğunda, kolay değildir. Tabii ki, her şeyden önce bu durumda, biz küçük ölçekli yatak odası ve biz dekor küçük ölçekli elemanları gerektiği anlamına gelir biliyorum, odanın alanını bilmek gerekir.

eğer işyeri, dolap-yatak, ve diğerleri "çevirmek" İstenilen bir yatak, a dönüştürülebilir mobilya, iki de bir yoktur. Bu ürünler basit ve kullanışlı mini yatak odası, bir iç mükemmel oturacak. Bir bilgisayar, yazıcı, yazılan öğreticiler koyabilirsiniz çekmeceli ve raflı işyeri, - Ayrıca, ranza birinci katta yatak bulunmaktadır. Modern teknoloji büyük ölçüde küçük odaların görev düzenlemesini kolaylaştırır.

Odanın Yatak odası küçük olması sayesinde bir şık mobilya-trafo almak en iyisidirOdanın Yatak odası küçük olması sayesinde bir şık mobilya-trafo almak en iyisidir

açık Mobilyalı: yatak, gardırop, masa.

Şimdi, "lezzet" Bu bir şey eklemek gerekir benzersiz vermek ve eklenecek:


 • (Vazo içinde pencere üzerinde tencere) Çiçekler;
 • favori görüntü ile bir resim;
 • zevkinize göre kendine özgü bir tarzı vererek Olağandışı duvar kağıdı,;
 • oturup unutmak üzerine Yumuşak yastıklı dışkı;
 • En sevdiğiniz yayınları ile Kitaplık.

Seçenekler, yukarıda da belirtildiği gibi - büyük bir kümesi. Bu orada sakin duygusu olması ve kolaylığı olmalıdır yerdir - Bir yatak odası olduğu anlaşılmalıdır. Zor bir şey icat etmek istemiyorsanız - bu seçenek tam size göre.

o daha gibiydi küçük bir yatak odası döşemek nasıl

Bazı insanlar boyutu küçük olsa da, daha büyük görünüyor, dairelerini görselleştirmek gerekir. ideal çözüm açık renklerle planlamaktır.

küçük bir oda görsel büyük görünüyor için, ışık tonları duvar kullanılarak yapılmalıdırküçük bir oda görsel büyük görünüyor için, ışık tonları duvar kullanılarak yapılmalıdırOnlar odaya gerçekte olduğundan daha büyük bir tür vermektir. Ayrıca, açık renkler tıkanıklık odası mobilya öğelerin duygudan kurtulmak yardımcı olacaktır.

çok az yer kaplar çünkü aynı zamanda, uygun dolap olacaktır.

tematik bir stil fotoğrafın bir apartmanda küçük bir yatak odası tasarlayın

bir şey hakkında çok tutkulu insanlar var. evrenin «Yıldız savaşları» olsun, Harry Potter ya da başka bir şey Dünyası. Sonra sevgili evrenin tarzında yatak odası düzenlemek emin olun. Gerek dikkate küçük ayrıntıları almak çünkü proje, bir yatak odası çok daha karmaşıktır. Bu of Warcraft bir yatak odası fanı fantezi oyunu Dünya olduğunu varsayın. Normal yatak? Hayır, burada olmaz. Bir ejderhanın ağzına Yatak? en. kafatası Şamdanlar? Büyük. Dark Portal olarak Antre? Harika. Ve buna benzer şeyler.

Büyük - Böyle coşku varsa, bir favori oyun / kitap / film tarzında yatak odası düzenlemek için! Bu odada her zaman olmak bir zevk.

Yatak odasında rahat için, kişisel zevkinize hazırlamak için gereklidirYatak odasında rahat için, kişisel zevkinize hazırlamak için gereklidir

Yatak odası-fotoğraflar

Sen özellikle düşünme ve hayatının en iyi anları hazine içine yatak dönemez.

Farklı büyüklükteki resmin çok sayıdaki bebek resimlerden oluşan bir mozaik gösteren cam, resim, portre, nevresim, ile çerçeve. Bu tip yatak odasında gece geçirmek ya da en azından orada 10 dakika oldu, tamamen gevşeyebilir ve sahibi yaşadığı dairenin ayrı aşamadan dünyasına bırakabilirsiniz.

Harika, değil mi? Bu yatak odalarında mobilya-domestik gaz ısıtıcısının, mini masa ve daha kullanılabilir. Bu durumda Düzenleme insana büyük bir hayal streç verir.

herhangi bir tarzda yatak odası tasarımı

Tabii ki, bir yatak odası ayarlayabilir ve bireysel tarzlarda dairede gerçekten hiç yer, provans, klasik ya da diğerleri olsun. Bu seçenek çok hayal gerektirmez altında, her şeyin bir şablona yapılabilir, ama bu sadece kötü çalışmaz. Seçilen stil size tüm ayrıntılarını gözlemlemek, o zaman çok ilginç bir yatak odası bulunmaktadır.


Ayrı bir paragraf yatak odası aydınlatma için ödenmesi gereken:

 1. Tercih ortam ışığı kaynaklarının kullanımına verilmelidir, yatak hazırlamak için yardımcı olur.
 2. aydınlatma armatürleri tasarımı, avize veya duvar fenerler olsun, oda tarzı seçiminiz bağlı.

herhangi bir ortamda ana şey - uyum.

Küçük bir yatak odasında Aydınlatma özel bir role sahiptir, bu yüzden maksimum önem verilmelidirKüçük bir yatak odasında Aydınlatma özel bir role sahiptir, bu yüzden maksimum önem verilmelidir

Duvar kağıdı. Duvar kağıdını ayarla - o hayal için nerede gerçek kapsamı bu. Duvar kağıdı tarzında bağlı tamamen farklı olabilir - iyi eğer hayatın duvarları resimlerin yapıştırılabilir, sen bütün resmi, duvar boyutu olarak duvar kağıdı yapabilir? Tabii ki, duvar kağıdı asmak ve duvar boyamak olamaz. Bu durumda, hayal büyük bir uçuş açar.


Sadece tek bir renk duvarları boyayabilirsiniz ve sen her şeyde, güzel bir çayır, orman kenarında içine ana şey duvarını açabilirsiniz - kendi yatak benzersizliğini vermek arzusu.

Tavanlar. İdeal - tavanlar. nereden asma tavan fikrini geldi bilmek O uygun olacaktır. Aslında, tavanlar değil şimdi bize bilinmektedir formda, tabii ki, uzun süre kullanmaya başlamıştır, ancak zengin ve soylu insanlara kullanımda olan antik Yunan ve Roma, bize geldi. Asma tavan ana artı - Ana tavana oluşmuş kusurları gizler. Ayrıca böyle devam boruların, kabloların ve her türlü kullanılan bir maskedir. Önemli olan, tavan bu tür yüklemek için gereken süre nispeten az sürer. Ana avantajı - Yukarıda sular altında komşuları olma tehlikesiyle karşı karşıya olduğu bir streç tavan! Bu olumsuzlukları yanlış kurulumu söz edilebilir. Güven kurulum aksi sonra bu büyük bir sorun olacak, kanıtlanmış uzmanlar gerekir.

Zemin. Bu doğrultuda en iyi düzenlemeleri lamine ve halı vardır. Laminant İsveç'te 1977 yılında, çok uzun zaman önce değil icat etti.

döşeme için en pratik ve popüler bir seçenek yatak odasında muşamba olduğunudöşeme için en pratik ve popüler bir seçenek yatak odasında muşamba olduğunu

Avantaj laminat:

 • Nispeten küçük bir bedel;
 • aşınma direnci;
 • Kolay kurulum;
 • Bakım çok çaba gerektirmez;
 • Tsvetoustoychiv.

can not minuses: (! şişmiş laminat - bu bir felaket) imalatında, kimyasal bileşenlerin kullanılması, nem hassasiyeti.

Artıları halı:

 • emer ve (düşen nesnelerden yürüyen) sesleri nemli yeteneği;
 • Basit bir deterjan ya da temizleyici kullanılarak temizlenmesi için;
 • seçeneklerin çeşitli.

Bazı sakıncaları arasında: genellikle temizlemek gerekiyor, rutubeti tahammül etmez, lekeleri anlamak zordur. Genel olarak, halı, bir ev benzeri ortam en oluşturmak için uygundur. Bu döşeme, muşamba, parke, fayans bu tip dikkati çekiyor.

döşeme için en iyi seçenektir - iç Eğer bir halı veya laminant kaplama seçmenize olanak sağlar eğer seçim, seçilen oda tarzına bağlıdır.

Küçük bir yatak odası tasarımı (video)

Yine, çözümlerin çoğu yatak odaları ve iç seçimler tasarlamak için yaklaşımına bağlıdır. Bu ve bir başlangıç ​​yapmak ihtiyacı itibaren. Hiç kimse daha çekecek ne lüzum ve tam olarak ne söyleyebiliriz. Tüm yapabileceğin - rehberlik ve doğru yönde yapılanlar teknik yönlerini açıklamaktır. Bu her kişinin hayatının çok harcıyor yerdir - Önemli olan bir yatak odası olduğunu hatırlamak. Ve bunun bir gri küçük bir oda ya da tekrar tekrar geri gelmek istiyorum yerdir olsun, her bireyin bağlıdır. 

Küçük yatak odası tasarımı (iç fotoğraf)

9min15 318 443 7368 8361 11495 18309 19304 16978016 53103

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 10 = 19

map