Yeni başlayanlar için nakış çapraz düzenleri yavru 2 kolay yolu

Yeni başlayanlar için nakış çapraz düzenleri yavru 2 kolay yolu

12 October 2017Orada kanaviçe yavru kedi şemaları çok çeşitli, bu nedenle acemi ve profesyoneller için uygun bir seçenek bulmak çok kolayOrada kanaviçe yavru kedi şemaları çok çeşitli, nedenle hem acemi ve profesyonel çapraz dikiş için uygun bir seçenek bulmak çok kolay - bu kumaş üzerinde güzel bir resim elde sağlayan iğne en eski formlarına biridir. Eğer yardıma çapraz zaman herhangi bir resmi oyalamak. Eğer iğne ve bazı düzenleri yapmaya başlamak için gerekenler daha iyi nakış ile çıkmaya başlar - makaleyi okuyun.


nakış çapraz düzenleri nelerdir: kedi yavruları

Şu anda, el sanatları atölyeleri nakış çapraz sorgulamaya düzenleri sunuyoruz. Tüm yavru kedi ile popüler olan en popüler motifler. Bu segmentte, siz "bir top ile oynama kedi" örneğin "Kitten ve çiçekler" veya yalnızca bir karakter tasvir çeşitli renklerde, hem güzel, basit bir devre bulabilir ve böyle bir sepet içinde bir kedi yavrusu ile Kız" olarak oldukça karmaşık kompozisyonlar "" Yenidoğan yavru "birkaç düzine tonları. nakış için Şema iplikleri takımının ve tuval ile birlikte mağazasında satın veya internet ve baskı bulunabilir.

düzenleri çoğu nakış için yararlı ipuçları sağlamakdüzenleri çoğu nakış için yararlı ipuçları sağlamak

dikkate alınmalıdır nakış için bir plan seçme:

 • Tuval büyüklüğü;
 • Bir çizimde bir renk sayısı;
 • Nakış tekniği;
 • iplik türü.

Bu özelliklere itibaren devrenin karmaşıklığının düzeyine bağlıdır. Varolan şemasıyla nakış seçerseniz ek olarak, bu özellikler bu iş için malzeme hazırlamak için yardımcı olur.


Nakış malzemeleri

nakış için hazır setler genellikle iş için gerekli tüm malzemeleri içerir. Eğer kendine ait bir düzeni bulmaya karar Ama eğer alet önceden hazırlamak gerekir.

Nakış tüm malzemeler El işleri için internet veya mağaza satış malları satın alınabilirNakış tüm malzemeler El işleri için internet veya mağaza satış malları satın alınabilir

Yani, şema ek olarak yavru kedi oyalamak amacıyla, ihtiyacınız olacaktır: 1. Tuval. bir ızgara benzer işleme için bu özel kumaş, renk ve boyut olarak değişmektedir. Tuval, pürüzsüz, dayanıklı ve operasyon sırasında deforme olmamalıdır.
 2. kasnak - gergef tuval. çember en popüler formu - yuvarlak yandan plastik veya tahtadan yapılmış. Buna ek olarak, çerçeve ve iç çember (son sürüm iki el çalışmaya izin verir) da vardır.
 3. İğneler. Nakış ellerini zarar vermez künt, yuvarlak ucu ile Goblen iğne seçmelisiniz. İğne boyutu tuval bağlıdır ve örgü yoğunluğuna bağlı olarak seçilir.
 4. dikiş ipliği. Dikiş ipliği, aşınma ve UV ışınlarına dayanıklı tüm uzunluğu boyunca aynı genişlikte olan, güçlü olmalıdır. DMC, Demir, Madeira - Yüksek kaliteli ipliklerin en popüler üreticileri.

Buna ek olarak, enjeksiyon iğnesi parmağınızı koruyacak olan bir yüksük satın alabilirsiniz.

Çapraz Dikiş: kedi yavrusu Woof adında

Çapraz Dikiş pisi Woof - Bu acemi usta işin inceliklerini öğretmek için tasarlanmış en basit faaliyetlerinden biridir. Ancak, basitliği rağmen, resim, canlı, parlak ve çekici.

Çoğu zaman, Hav adlı nakış yavru bir dizi içerir:

 • Branda, iğne ve (marjla) 9 adet iplik dikiş;
 • Siyah-beyaz bir karakter şeması;
 • Renk görüntüsü;
 • şemaya Renk anahtarı.

Farklı renklerin dikiş ipliği kullanımı gerektiğinde kompozisyon, şık ve özgün baktıFarklı renklerin dikiş ipliği kullanımı gerektiğinde kompozisyon, şık ve özgün baktı

Teknik yavru nakış - Haç sayılır. Yani haçları bir renk saymak ve şemada aynı sırada öğeler koyarak, tuvale işleme miktarını taþýmalýsýnýz elemanı oyalamak için vardır. Bu tür ekipman performans ana kural - her X uzunluk ve genişlik bakımından aynı sayıda ıplık olmalıdır. bir tarafta (yarım çapraz) ve daha sonra ters (ikinci yarısında) 'de dikiş yürütülür.

yavru Gav basit düzeni nakış öğrenmiş olması, böyle küçük bir yastık "Dreamland" (1426 Riolis) olarak herhangi bir nesneye her zamanki nakış çapraz kullanabilirsiniz.

Basit bir kanaviçe: kedi yavrusu şeması

Diğer basit yolu nakış yavru kontur diyagramı üzerinde çalışmaktır. Sanatın adı kendisi için konuşur - tamamen renk ile doldurmadan, sadece kontur nakış resim olduğunu. sadece bazı elemanlar ayırt edilebilir. Genellikle, gözler, mavi, yeşil olabilir yavru kedi durumunda, gri vb

Yeni gelenler karmaşık unsurları içermeyen ve birçok tekniklerin kullanımını içermeyen nakış devresini seçmek için tavsiyeYeni gelenler karmaşık unsurları içermeyen ve birçok tekniklerin kullanımını içermeyen nakış devresini seçmek için tavsiye


boyutunda genellikle küçük Kontur nakış, tek renk, hiçbir zaman alıcı olduğunu. Bir önceki durumda olduğu gibi, dikilmiş dikişler ve haç oluşturma, ters ilk bir yönde ve daha sonra sayıldı.

Zorluklar nedeniyle monokrom nakış ortaya çıkabilecek, ancak bir hata yaparsanız, yanlış yerde çözebilen: dişi hasar vermemek için dikkatli yapılmalıdır.

Uygulama programları kanaviçe yavru (video)

Nakış çapraz yavru - bu yetişkinler hem de çocuklar lütfen emin olan güzel bir resim elde etmek için basit bir yoldur. set parçaları üzerinde çalışmaya hakim olması, sen otomatizmi nakış çarmıha tekniğini uygulama olacaktır, resimleri oluşturmak ve görüntü herhangi tekstil değil aktarmak öğrenmek için nasıl anlayacaksınız!

Detaylar: kanaviçe şeması yavru (fotoğraf örnekler)

0eecc74e04cc7281d23f6a6f67d07531 3-shemy-vyshivki-koshek-2 38b287e78e668008aa1d0104417cd519 52 93f4812c 289 571f4d5965416 992f7ea399be 738890cdf31c26cb7544caf163050d13 123885565146


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 − 74 =

map