Yeni başlayanlar için elleriyle bir topiary oluşturmayla ilgili ipuçları: uçan daire

Yeni başlayanlar için elleriyle bir topiary oluşturmayla ilgili ipuçları: uçan daire

12 October 2017Ev yapımı Topiary - büyük bir hediye, oldukça kolay ve basit olunEv yapımı Topiary - yapmak oldukça kolaydır ve prostoNovichok birkaç saat şık budama yapacak büyük bir hediye. sıradışı kompozisyon - konut veya ofis alanı için güzel dekorasyon ve özel bir hediye. kahve çekirdekleri, dize, tutkal ve yapı marketlerde bulunabilir bir dizi araç: onun üretimi için sabır ve bazı malzemeler gerekecektir. yaratıcı süreç kompozisyonun tasarımını seçmek gereklidir başlatın.


budama sanatı "Letyaschie fincan": Ilham ara

Sikkeler, deniz kabukları, düğmeler, boncuklar, inciler ve kahve çekirdekleri - numaralandırma yaratıcı el sanatları oluşturmak için kullanılır. Kendi tercihleri ​​ve mevcut kaynaklar üzerine inşa için gerekli malzemeyi seçerken. Paskalya, doğum günü ya da 14 Şubat: Başka yaklaşan konuşmak dönüm vesilesiyle gibi.

Ne olursa olsun nedeni ve seçilen malzemelerin, Topiary aslen kağıt üzerinde yarattı. kağıda bu malzemelerin aksine rastgele kat tasarım bileşimi olabilir. Kafamda düşünceler gitmezseniz olarak, bir ana sınıfının yardımına koşacaktır. çok zaman almayacaktır video fragmanları görüntüle. 

budama sanatıbudama sanatı "uçan fincan" - mükemmel işyeri süslemeleri benzersiz ve şık küçük şey

As ilham bulmak için ek bir araç olarak tavsiye edilmektedir:


 • Konularına göre düzenlenmiş katalogları görüntüle.
 • el yapımı malların mağazaları ziyaret edin.
 • Tasarımın yayınlarını görüntüle.
 • Anket arkadaşlar falan.

çeşitli seçenekleri analiz ettikten sonra, en iyi iç uyması birini seçebilir. Kompozisyonun uçan iç renk hakim dikkate alınarak seçilmiş olduğu unutulmamalıdır. Proje onaylandıktan sonra, çalışmak başlayabilirsiniz. gerekli malzemelerin bir listesini almak için mağazaya gitmeden önce, ihtiyacınız olacağını önceden düşünmek daha iyidir. Ne olursa olsun boyut kompozisyonunun, zorunlu olarak bir fincan ve fincan tabağı almalısın. Onların uyum birleştirildi olması arzu edilir.

Paskalya Topiary "Letyaschaya fincan" Kendi elleri

Tatil şık kompozisyon süslüdür eğlenceli işareti. En yaygın olanlarından biri - "bereket fincan" Bu kırıkları veya çakıl kullanılarak açık renklerde yürütülür. Tasarımcılar fantezi uçuşunu sınırlamak için değil diyoruz. Önemli olan - Aksi kompozisyon hala ermeyecek, orantı duygusu uymaları.

Paskalya kupa birkaç saat yükselen oluşturdu. Uçan bir fincan dekore yumurta şeklinde Paskalya Topiary, tatil için mükemmel bir hediyeUçan bir fincan dekore yumurta şeklinde Paskalya Topiary, tatil için mükemmel bir hediye

Bunu yapmak için, aşağıdaki malzemeler gerekir:

 • Scotch boya.
 • Eski pot Shards.
 • Sisal yeşil.
 • Plastik yumurta 20-25 adettir.
 • Güller veya yapay çiçekleri kümesidir.
 • 3-5 dal.
 • Termal Yapışkan.
 • Tavukların 3-4 küçük figürler.
 • Çatal, sen bükmek için pense kullanmak istiyorum.

çanak çömlek kazara zarar görmesini önlemek için, kontak bükülmüş çatal ve bardak ve tabaklar yerleştirin sen bandın üzerine yapıştırmak gerekir. Dikkatle tabak altına çatal uçlarını sopa. Süre tutkal kurutma - 35 dakika. Gerçekten kurudu emin yapma, sap fincanın dibinde çatal kilit olmalıdır.

kendi elleriyle bir kompozisyon oluşturarak, önlemlere bilmelidir. Hemen üstündeki fincan sabitleme sonra, yoğun yüksek kutular vasıtasıyla desteklemek gerekir. Basit yöntem, yapışkan kuruyana kadar bileşimin çökme izin vermez. Dikkat ve doğruluk bileşimin alt ile dekorasyon gerekli.

Akıllıca seçmek gerekir - baz direnci kompozisyonunun dayanıklılık sağlar. sisal dönüştüren, üzerinde bu amaçlar, dekoratif taşların için. Kamuflaj yapıştırıcı gun sisal monte edilmiş olan fiş maskeleme bandı yardımcı olur. Aynı aracı kullanarak, kupa iç yüzeyinin üst kısmı dekoratif dallar ile bezenmiştir.

Yapma daire yakın kenar tabanına tutkal tabancası ile sabit dekoratif Easter yumurta, ihtiva eder. Yumurta rozetler oluşan aralıklar içine uyacak şekilde düzenlenmiştir. İsteğe bağlı olarak bileşim, dantel ya da pul ile takviye edilmektedir.

Topiary kahve "Lyuschincikupa gülümseyen"

Güçlü içki fanlar kendilerini veya sevdiklerinize şık detaylar keyfine varacaksınız. onun üretimi için önceki durumda olduğu gibi malzemeler gerekir. kahve çekirdekleri - istisna ana süsleme unsuru ile ilgili sadece birkaç puan olacaktır. Onları piyasada olmamalıdır seçin ve deposunda. Bu durumda, özel bir lezzet uzun süre kalacaktır.

Topiary Kahve kolayca elle yapılıyordu ilginç ve orijinal şeyler süslüdürTopiary Kahve kolayca elle yapılıyordu ilginç ve orijinal şeyler süslüdür


Tasarımcılar sayaç mal yatan uzun bir zaman alabilir önermiyoruz. Bu taneler güçlü atmosferik nem ve koku ile emprenye edilmiştir. tahıl 700 gram - kahve kompozisyonu uçan için 500 gerekir üretimi için gerçekten muhteşem olsun. 

Ayrıntılı olarak bir işlemdir:

 • bir top, bir kalp, vb: kompozisyonun geometrik şekli seçin
 • bir üs olarak hareket edecek bir sopa veya kalem, bulun.
 • herhangi bir kapasite ayarlanmış kesmek boyutu olan fikrine uygundur.
 • Bir kap içinde, sabitleme çözeltisi karıştırın ve hızlı bir şekilde baz bileşimine yerleştirin.
 • gövde sabitlenmesi için kullanılan önceden seçilmiş bir geometrik şekil açıklığı olarak hazırlanmış.
 • Teyp maskeleme bandı tabanı.
 • birinci tabaka, kahve taneleri aşağı şerit uygulanır ve ikinci - up.

Yeni başlayanlar için, hiçbir zarar yapıştırma her adımı atması sonrasında bir sonraki başlamadan önce en az 30 dakika yerleştirmek bilecek. kurumuş tutkal için yeterli Belirtilen zaman. Yapısal olarak fincan tabak üzerine tel bir ses sabitleme öğesi işlemini tamamlar. Bunu yapmak için, 4-5 cm tellerin iki ucunu bükmek bir termal yapışkan ile ıslatın.

çocuk Topiary "Paryaschaya fincan"

şeklinde Olağandışı ve içerik dökme kompozisyonlar çocukları hem de yetişkinleri memnun edecektir. Onun seçtiği aydınlık ve sessiz tonları, örneğin, mavi veya turuncu bordo için. sevdikleri çizgi film karakterleri edebi kahramanlar veya çocuk hobi ile ilgili bir taban seçilen konular gibi. Çeşitli fikirler bitmiş versiyonlarının fotoğrafları sunacak.

Çocuk Topiary çok renk ve güzel nesneler kullanıldığı gibi çocuklar için, bu, çok ilginç bir hediye olacakÇocuk Topiary çok renk ve güzel nesneler kullanıldığı gibi çocuklar için, bu, çok ilginç bir hediye olacak


Tasarımcılar seçimini belirlemeye yardımcı olmak için yönergeler hazırlamıştır:

 • Eğer kız ise, boş numuneler Princess veya Peri evi olarak seçilmiştir.
 • Erkekler kolayca uçan daire yabancı süper kahraman ya bir uçak gelinerek etkiledi.
 • Çocuğun bir hayvan ister? Sonra, bir figür psi, kedi ve kuşların temel olarak. 

Bir topiary (video) nasıl yapılır

uzay kupa Yüzer - iç ve şık bir hediye muhteşem bir ek. fazla sorun olmadan Acemi birkaç saatliğine bunu yapmak için. Başlamadan önce, tasarım varyantı, boyut ve renk tarzına karar vermelidir. Bundan sonra, güvenilir, yapışkan malzeme seçilir. İşten sonra ve kullanım başlamadan önce en az gün olmalıdır. 

Yeni başlayanlar için Topiary (fotoğraf)

0edbc9ffd0860dc3479e40b28bb46675 5b1e2e6bcc8cbe77705b97a4bdf6 - tsvety-floristika-letyaschaya-Chashka-maki 8cfe2c125b0d9ff5daa090a53bkt - tsvety-floristika-paryaschaya-Chashka 50edabd8a11f87931b5d1cdca5dba70d 78f732a9f41e0748a6c201a0c4nf - tsvety-floristika-letyaschaya-Kruzhka 3345 337c87e8fc8b90ec7b2863cbb8a88a63 817506960400 112699364largeRRRRyoRRRRyo1 1525976738302

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 − = 72

map