Yazarın kanaviçe şeması: Önemli nüanslar needlewomen için

Yazarın kanaviçe şeması: Önemli nüanslar needlewomen için

12 October 2017Telif hakkı düzenleri içine iyice uyum farklı nakış, oluşturabilir ileTelif hakkı şemaları iç iyi uyum farklı nakış, oluşturabilir ile bir büyük portal nakış desenleri geniş bir koleksiyon sunuyor olduğunu. Orada bir plan değil sadece, aynı zamanda bu tasarımları yanı sıra yazarlar hakkında gerekli bilgileri yarattı yazarları yorumlar. Yani dikişçi olan bazı ilginç blogda "dolaşmak" olabilir. Ve sadece onun çalışmalarını göreceksiniz ama çapraz dikiş, birinin tecrübesi nüansları hakkında bilgi almak.


Yazarlar dikiş çapraz: kim bunlar

Aynı iyi ezilmiş yoluna git, blog bilinen dikişçi abone olun. Sadece oyalamak başlıyor ve çok daha aşina değilseniz şemaları gitmek altında, daha sonra sadece işe, bir heves, o kadar kolay değildir, söylenebilir. kadar büyük bir popüler blogcular yaratıcılık daha hızlı ve daha eğlenceli olduğu yeni bir tür süreci sürüklemek onların sayfalarıdır.

Örneğin, "nakış dersleri" için arama tipi ve bunların ipuçlarını paylaşmak umelitsy birkaç blog sitesini bulabilirsiniz. Bu bloglar biri Svetlana takma adıyla nakışçı olduğunu. O nakış, detay hakkında çok şey yazıyor ve sadece tek büyüyor taraftarların sayısını getirerek video eğitimlerini ortaya koymaktadır. Yani, tabii ki, orada da şeması bulunabilir.

Bu yazarın düzeni kreş asılabilir güzel nakış oluşturmak için yardımcı olacaktırBu yazarın düzeni kreş asılabilir güzel nakış oluşturmak için yardımcı olacaktır

popüler ve bu tür bloglar üzerine nakış Oldu:


 • Nelly;
 • Vasilinkiny iz;
 • İngiliz tarzı;
 • Çiçek hayal;
 • Japon tasarımları, vb blog severler

Eğer devrede çalışmalarında biraz egzersiz özerklik yaparsanız, tüm düzenleri tutmak - ortakları ile paylaşmak uygun olabilir. Bu, aynı zamanda, vb örme, yamalı, nakış nakış gibi el diğer tipleri için de geçerlidir

iğne tavsiye: Yazarın çapraz dikiş için şemaları

İzleyiciler blogcular büyük boyutlarda ulaşmak needlewomen. onlar zevk ve sanatı hakkında kitleye varsayımları iletmek çünkü. Ancak yaşam günlüğü, onlar sıkı kitaplardan değil türetilen en önemli bilgilere bu başlayanlar okumak için özellikle yararlıdır.

Eğer dikiş tecrübeniz varsa bu tür karmaşık desenleri seçilmelidirEğer dikiş tecrübeniz varsa bu tür karmaşık desenleri seçilmelidirÖrneğin, yeni başlayanlar için tanıtım ipuçlarını seçebilirsiniz:

 • Tuval istenen parça ve işlenmiş PVA tutkal kenarları kesin;
 • Kumaş tabakasının orta bulmak için, 4-kat;
 • merkezden nakış başlayın, bu en iyi gibidir;
 • Ters tarafta iplik düzeltmek için - ona bir paket yapmazlar, iplik üst üste dikişler kilitlenecektir;
 • İlk önce başka bir ortak alt stezhochki sağ üst iyi üst üste getirilir ve bir yönde dikişler lay - sol;
 • dizeleri nakış sert çekmeyin ederken, aksi resim estetik olmayacak;
 • Bitmiş ürün sabunlu su ile yıkandı ve iç üzerinden buhar ve sürece, kumaş hala nemli olarak yapmak gerekmektedir.

Sadece keten veya pamuk kumaş bugün kullanılmışsa şunu plastik ve tuval ve su çözünür ve stramin satın alabilirsiniz. Ve çemberin çok seçimi.

Çapraz dikiş için Telif kitleri: büyük bir potansiyel

İstediğiniz her şeyi bulabilirsiniz internette Bugün. Üstelik bloglarda düzenleri ve notlar sadece ilginizi çekebilir. çember gelen dişlerine - Hatta her şey çalışma başlatmak için bir araya toplanır yazarların hazır bir set sipariş edebilirsiniz. Gerek yok, herhangi bir şey için bakmak sadece kutusunu açmak ve dikmek başlamak için etrafında çalıştırmak için.

yazarın düzenleri tarafından yapılan Nakış, büyük orijinal hediyesiyazarın düzenleri tarafından yapılan Nakış, büyük orijinal hediyesi

Tabii ki, ilk gerekli olan tüm anlamak için, okumak için, düzenini dikkate almak. Bu çok uygundur, ancak yapardı para harcamak zorunda kalabilirsiniz. Yine de, onların bulguları ve ayrıca yazarın çabaları fiyata bırakır.

Çapraz dikiş için Yazarın şemaları, iplik ve kumaş (video)

Yazarın düzenleri hak ve oluşturan kişinin hakları düzeni saygı duyduğunuzu. Eğer çalışmalarının ağda bir yere göndermek için çalışıyorsanız, kullanmış yazar, şemasını belirtin. Bu sadece, belirli bir düzeni yazarı iseniz size yaymak ve bağlantı zorundadır, dürüst ve iyi bir olduğunu.

Başarılı bir çalışma!

telif çapraz dikiş için çeşitli yöntemler (fotoğraf)

0352c1a98118c8orig 01544816c345a78orig 0b88f374d0370orig 01 1 002f533bc4cf17eca4d8b50344115f2c05f88940 9 7cc5e46e4b6e6dcd4aa5cc3178528498 9b101aaa9376 46dfa95757c7


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 − = 41

map