The BlogYatak odasında avize iç tüm unsurları ile kombine edilmelidirİç yatak odaları intereraV her şeyin tüm unsurları bir düzene tabi olmalı ile yatak odasında avize birleştirilmelidir - rahat bir atmosfer, samimiyet, huzur. hayali unsurlar oda dekorasyon tarzı parlaklığını gösterse bile, reddetmeli ve ince olmalıdır itibaren, zarif, oda aşırı değil. Tasarım avize de önemlidir.


yatak odası 2017 için avizeler: Nasıl Seçilir

Önceliğiniz bir avize seçerken birkaç kriter vardır.

Yani, yatak odasında bir avize seçerken, göz önünde bulundurmanız gereken:

 1. Odanın yüksekliği ve boyutunu bilmemiz gerekir. böylece şık yatak odası, alanı daha büyük ve kitlesel avize olabilir. Tabii ki, sadece küçük bir avize küçük yatak odasında asılabilir.
 2. boyut sınırlıysa, orijinal küçük avize açıklık nedeniyle olabilir - çiçekli desenleri ve ilginç dekor;
 3. yatak odasında bir alçak tavan, o zaman, sıra size tonları ile bir model sığdırmak aksi takdirde ışık yere vurmak olacak ve üst kısmı karanlık olacak;
 4. stil ve yatak odası renk, mobilya konumu da önemlidir - avize dekoratif parçaların renk tekstil elemanı veya oda dekorasyon unsurları ile tekrarlanmalıdır;
 5. yumuşak, samimi ışık almak için, uygun modeller buzlu tonları ile avize ve düşük tüketimi lambalar tamamlayacak.

Doğru eşleşti avize ayar yeni boya ile oda yardımcı olacaktırDoğru eşleşti avize ayar yeni boya ile oda yardımcı olacaktır

Ama, tabii, yatak odasında tek avize yeterli değildir.


ek bir yatak odası, modern iç avize

Güzel ve süslü avizeler - Bu ve yatak odasında olmalı tek fikstürler değildir. Bunların yanı sıra, şaşırtıcı hayal abazhurnye lambaları modern versiyonları olan aplikler, zemin lambaları, yükleyebilir. 

pansuman tabloda genellikle sadece iki lamba, küçük lambalar komodin yerleştirilen, ancak okumak için yeterince güçlü olan yüklenir.

yatak odası rezonatörler gibi ek aydınlatma elemanları hareket olabiliryatak odası rezonatörler gibi ek aydınlatma elemanları hareket olabilir

Güç ampulleri seçilmesi aydınlatma cihazının fonksiyonel değerini karşılamalıdır. Faydalı akımın gücünü ayarlayan bir anahtardır. O parlak yumuşak ışık, ve şu anda ihtiyaç bu ve sadece bir saniye içinde yüklemek ne etkileri olmaya yardımcı olur.yatak odası için avize ve lambaların Seti: Ben bir dizi gerekiyor mu

Set - hemen hemen her zaman makul ve bilinçli bir seçim. Birincisi, bir kural olarak, onlar tek tek ışıklar var eğer kıyasla pahalı değildir.

Birçok kişi ışıklar üslup aynıdır büyük süitler, satın alabilir ve yatak odasında ve oturma odasında ve koridorda. Bu çok uygundur. 

avizeler ve aplikler kümesi yardımıyla bunu belli lezzet veren, yatak odası tarzını dayanabiliravizeler ve aplikler kümesi yardımıyla bunu belli lezzet veren, yatak odası tarzını dayanabilir

Kit, bir dekorasyon ve her zaman güçlü ve güzel, inandırıcı görünüyor performans tarzı ile kolye lambaları ve masa içerebilir.

Kendi elleriyle yatak odasında avize: nasıl yapmak

Bugün, kişisel olarak yapılır ev ürünleri, süslemek için birçok seçenek vardır. Bu, şık, şık, özgün ve evde daha fazladır.

bir avize yapın ve lamba bile en deneyimli uzman ya da acemi usta yapabilirsiniz. Sadece küçük bir işe gelmeleri ve büyük ölçekli deneyler küçük podnatorev içinde yapılacaktır.

sizin için yararlı mı anlamıyla el atıyor hepsi bu:

 • boncuklar;
 • tüyleri;
 • Kuru dallar;
 • kağıt;
 • Çiçekler.

Ama bu kadar zor değil bir avize vardır - bu kelebekler ile bir avize. Yatak odasında Uygun örneğin beyaz ışık avize.

Avize nadiren kayıtsız bırakır kendi elleriyle, yapılanAvize nadiren kayıtsız bırakır kendi elleriyle, yapılan


İhtiyacınız olacak çalışmak için:

 • çerçeve;
 • Beyaz karton;
 • Güçlü ince filamanlar;
 • Kil;
 • kalem;
 • Keskin bir bıçak;
 • makas;
 • Montaj için vidalar;
 • kelebekler şablonlar.

Karton şablonlar, kelebek siluetleri kullanarak istenilen uzunluğa çizin. Bu kelebekler kesin ve güvenli bir şekilde tutkal çerçeveye tespit edilmektedir, mühür. Lambanın İçerisinde İnce filamentler kelebekler asmak için değişik uzunluklardaki gerekir. Konu üzerinde, boncuk ekleyebilir ve ardından fikstürü daha özgün olacaktır. duvara ışık kıpır çok şirin gölge, dokunma ve ihale görünecektir.

avizeler olmadan yatak odasında Aydınlatma: nasıl olabilir

Böyle bir seçenek dikkate almak mantıklı. Yatak odası oldukça küçük ve alçak bir tavana sahip olduğunda lambalar genellikle atılır itibaren. Bu seçenek etkin bir duvara sabitlenmiş, ya da sadece spot olan lambaların kullanımını içerir.

yerine avize yatak odası gece aydınlatma takılabilir olarak, ek imar aydınlatma düzenleyecek olanyerine avize yatak odası gece aydınlatma takılabilir olarak, ek imar aydınlatma düzenleyecek olan


Bu katta yüklü oldukça ilginç lamba görünüyor. Bu fırsatı misafirler sürpriz yapmak değil, aynı zamanda sahiplerine her zaman zemine düşen güzel gölgeler bakmak hoş olacak sadece verecektir. desenler yatıştırıcı iken ışık ışınları, ev bitkileri için yönlendirilebilir. Gerçekten sıkıcı olmayan bir harika ışık.

Küçük bir düşük oda için iyi bir seçim, yüksek zemin lamba ve duvar lambası veya başucu lambasının kümesidir. avize ihtiyacı tek başına, dahası, bu iç görkemli bakacağız kaybolur.

Nasıl seçmek için avize (video)

Yatak odasında avize - gerçekten sadece gerektiği geniş yatak odalarında büyük bir ölçüde dekorasyon konusu. değil moda odaklanın, ancak gerçek durum ve odanızın büyüklüğüne, tüm uyumlu ve tutarlı olmalıdır.

İyi bir seçim!

iç yatak odasında avize (fotoğraf)

0e5baf9a-de57-42f2-b7f4-70101074c00f 3d8b4665d37316637632c28f9b54d97d 270b5307-6e8b-4751-9420-8f299abc4302 102 12148 78563 358917 21021 1111740 54241275

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 5 = 2