Yatak odasında duvar kağıdı seçmek: iç 35 görüntüleri

Yatak odasında duvar kağıdı seçmek: iç 35 görüntüleri

12 October 2017Yatak odası rahat ve sıcak olmalı, işte dekor tüm unsurları organik birbirini tamamlamalıdırYatak odası rahat ve sıcak olmalı, işte dekor tüm unsurları organik yatak odalarının her drugaZadacha düzenlemesi tamamlamalıdır - hiçbir şey dinlenme ve rahatlama müdahale edecek rahat, sıcak bir yer haline getirmek. Tabii ki, duvar dekorasyonu çok etkilediğini. Küçük bir yatak odasında veya yeterince büyük duvar kağıdı tüm görünüm, stil yatak odalarında bir bağlantı olmalıdır. Bunlar renkli ve beyaz olabilir. Birisi az ışık duvarlar ve gölge oluşturmak için seven birine ol.


Bir yatak odası iç kısmında duvar kağıdı: Çeşitleri

Bir ihtiyacı varsa - güzel ve modern bir, özelliklerini faaliyet Duvar kağıdı özellikleri hakkında bilgi almak. Ve sonra dekorasyon için seçim yönlendirmek.

Duvar kağıdı türleri:

 • kâğıt - Çevre dostu ve ucuz, ama çok pratik değil. Bununla birlikte, bir uzlaşma alabilir, örneğin, parlak bir kaplama, ayrıca, nem geçirmez kağıt duvar kağıdı.
 • sıvı. Çok güzel, hafif, doku. yatak odasında özellikle önemlidir ses kaçırmayın, solmaz. Bir duvara uygulandığında hiçbir dikişleri bırakın. Hasarlı alan kolayca düzeltilir. Buna ek olarak, birçok kendi elleriyle bu duvar kağıdını olun.
 • vinil. Kağıt üzerinde olabilir, ya da dokuma olmayan bir destek içinde olabilir. Ancak, daha sık salon veya oturma odası, ancak yatak odası dekore etmek böyle duvar kağıdı tavsiye etti. nedeni vinil havaya erişimi sağlamak olmamasıdır.
 • tekstil. Zarif orijinal, güçlü ve güvenli görünüyor. Ama bu bir kuruş olmaktan uzaktır. Evin üzerindeki pençeleri keskinleştirmek bir hayvan ise bu duvar kağıtları almayın.
 • kırkmak. Boyama için bu "nefes alma" duvar kağıdı. Onlar mekanik strese dayanıklı, bunlar birkaç kez tekrar boyanabilir. Yapıştırılmış basitçe mükemmel duvara yalan.

En önemlisi Orada doku, renk, desen bakımından farklılık duvar kağıdı, bol, ve - kaliteEn önemlisi Orada doku, renk, desen bakımından farklılık duvar kağıdı, bol, ve - kalite

Ayrıca yatak odasında doğal duvar olması gerektiğini söyledi.


Yatak odasında Doğal duvar kağıdı

Ve göründüğü gibi, gerçekten bir ganimet, ve duvar kağıdı, ama onların doku sadece anlamıyorum şekildedir. Bunlar, örneğin, merkezi duvar tüm yatak odası duvarları dekore edilebilir ve tanımlanabilir.

Duvar kağıdı ve diğer kaplamalara sahip, bir araya getirilmiş ve birbirlerine edilebilir cesaret vericidir. Doğal duvar kağıdı benzersiz tazelik, doğal desen ve renklerin bolluğu iç getirmek. Sadece yatak odası değil, aynı zamanda anaokulu onlar duvarları olmayan çizebilir çünkü gerekli çevre emniyetini sahiptir.

Geleneksel tasarım ile birlikte Doğal duvar kağıdı Yatak odası için mükemmelGeleneksel tasarım ile birlikte Doğal duvar kağıdı Yatak odası için mükemmelDoğal duvar kağıdı çeşitliliği:

 • sebze (Jüt, sisal, ısırgan otu, kamış, vb ..);
 • mantar - kağıt temelinde mantar kaplama yapıştırılmış olduğu üzerinde, bu duvar kağıtları anlamlı odanın ses yalıtımı artacak;
 • bambu - Doğal bambudan yapılmış, neme karşı arttırılmış bir direnç ile karakterize edilir, doku katı olarak yapılmaktadır.

Buna ek olarak, mika, vb doğal bir kaplama duvar kağıdından satın alabilirsiniz

iç yatak odası için Işık duvar kağıdı: Kruşçev için bir seçenek

Bu, elbette, bu duvar kağıtları sadece Kruşçev olabilir anlamına gelmez. Sadece bu daireler için beyazdır - gerçek kurtuluş. onlarla mümkün çalışmayla beyaz ve diğer hafif renkler ve tonları tam anlamıyla duvarları (tabii ki, sadece görsel olarak, ama yine de) genişletin.

Görsel nedeniyle duvar kağıdı için yatak boyutunu artırabilirsiniz:

 • beyaz;
 • süt;
 • Sütlü kahve;
 • Işık bej, vb

Işık duvar kağıdı yatak odası için gerçek kurtuluştur küçük ve orta büyüklüktekiIşık duvar kağıdı yatak odası için gerçek kurtuluştur küçük ve orta büyüklükteki

şimdi limon ve sütle lehine modaya tonları, hakkında özel olarak konuşmak, mavi soluk leylak soluk.

yatak odası penceresinin kuzeye bakan Ama eğer ışık soğuk olmamalıdır. Işık bej iyi, ama parlak mavi zaten muhtemelen, gerçekten değil.


Yatak odasında duvar kağıdı: kombine varyant

yatak başı daha yakın olan biri - Çoğu durumda, duvar kağıdı birleştirerek bir duvar ayrılamadı. Ve bu duvar oldukça karanlık olabilir, ama farklı renkte büyük bir desenle olabilir. Klasik çiçek tasarımı, göreceli olarak büyük, biraz eski - örneğin, inci desenli issene yeşil duvarı.

Farklı tonları veya desenleri ile ancak, aynı renkteki duvar kağıdı seçmek en birleştirmek içinFarklı tonları veya desenleri ile ancak, aynı renkteki duvar kağıdı seçmek en birleştirmek için

Renk tercihen komşu mavi ve mavi, kahverengi ve bej olmalıdır. Ama bu aksiyomu değil, deneme yapabilirsiniz. duvar kağıdı aslında aynı renk fakat farklı doku olduğu gelen Genellikle gelir. Örneğin, bazı mor duvar kağıdı üzerine şerit, diğer yandan edecek - Büyük çiçekler. O bir arka planı çıkıyor ve desenler farklı.

Klasik: Yatak odası iç için duvar kağıdı

Ne yatak odası için klasik duvar kağıdı, ve biz bu sorgu için kafamda bir görüntü oluşturacak şekilde takdim?


yatak odası için Yani klasik duvar kağıdı:

 • Özlü, gizli düzeni;
 • Sakin ve yatıştırıcı sesi;
 • (Küçük ve yeterince büyük ikisi) Çiçek duvar kağıtları;
 • İngiliz şerit.

Bu durumda, klasikler zaten duvar kağıdı taklit ediyor. Bu kaplama, stilize veya bu materyal - taş, tuğla, alçı, ahşap, vb

Başlangıçta yatak odası kolayca herhangi bir malzeme için stiliziruyutsya duvar kağıdı, taklit yoluyla mümkündür süslemeleriBaşlangıçta yatak odası kolayca herhangi bir malzeme için stiliziruyutsya duvar kağıdı, taklit yoluyla mümkündür süslemeleri

Klasik duvar kağıdı, neyse, zarafet, aristokrasi, ancak kısıtlama ile bir ilişki vardır. Klasik nadir de aydınlık ve canlı renkler. Onlar ikna edici olabilir, ama sonra desen veya baskı geleneksel olmalı ve yatak kesinlikle küçük olmamalıdır.

Üretici gelince, bu üst sıralarda yer alan İtalyan duvar üstleri bırakmaz. Orada dünyaca ünlü ve kaliteli ve çeşitli tasarım profesyonelleri. Her koleksiyonda, çizim ve arka plan duvar kağıdı birkaç türü vardır. Yani, hatta bir koleksiyon duvar kağıdı ve her iki şekilde birleştirebilir, sıkı bir sınırlama getirmiyor almaktadır.

yatak odası için duvar kağıdı (video) nasıl seçilir

Yatak odasında duvar kağıdı Eğer birincil olarak odaya koymak fonksiyonunu bozabilir olmamalıdır. görevlerinden biri renk, baskılar, dokular, duvar kağıdı, vb pahasına infaz edilebilir - sakin, rahat, yenilemek, Relax 

Yatak odasında Orijinal duvar kağıdı (fotoğraf)

gotowallcom201112251029371749 25 1421 246 571 779 1492 1641 2237 4643c117-1b5a-b7c8-7411-5baab2ef5b66

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

74 + = 75

map