Yatak odasında duvar İlk 3 seçenek: fotoğraf ve tasarımın birleşimi

Yatak odasında duvar İlk 3 seçenek: fotoğraf ve tasarımın birleşimi

12 October 2017duvar kağıdı farklı tonları birleştirerek, asgari maliyetlerle orijinal iç alabilirsinizduvar kağıdı farklı tonları birleştirerek,, zatratOdnotonnye ve sıkıcı tasarımlar moda artık şimdi minimum orijinal iç alabilirsiniz modern tarzı karşılama yaratıcılık ve ilginç fikirleri öylesine. Duvar kağıdı yanı sıra bunların kombinasyonu farklı renk ve doku kullanımı ilginç kombinasyonlar elde etmek ve odaya kusurları düzeltmek için değil, aynı zamanda dekorasyon veya mobilya belirli bir nesne üzerinde dikkatini sadece verir.


yatak odası için kombine duvar kağıdı Tasarım: Fotoğrafı

İyi seçilmiş tasarımı sadece, oda hakkında doğru şeyleri vurgulamak ışık, sıcaklık ve konfor onu eklemek değil, aynı zamanda ana belirli doğasını vurgulamak olmaz.

Seçip yatak odasında bir duvar vurgulamak, sen bir fotoğraf ya da ilginç dokunun tasarımıyla duvar kağıdı kullanarak, o kadar parlak renkler ve geometrik desenler uzun olabilir. Kombine duvar kağıdı yatak odası süslemeleri ve romantizm verir.

Duvar kağıdını kullanarak, daha parlak ve daha etkileyici hale yatak duvarlardan birine odaklanabilirDuvar kağıdını kullanarak, daha parlak ve daha etkileyici hale yatak duvarlardan birine odaklanabilir

Yatak odasında duvar kağıdı birleştiren

yatak odası çocuk sayısı için gereklidir, yoksa görsel alanı dağıtmak yardımcı olacak farklı duvar kağıdı kullanarak, küçük bir çalışma alanı oluşturmak için gerekiyorsa.


yatak odasında pokleit ve yeniden boyamak veya farklı bir resim uygulayabilirsiniz savaşlar dahil kombinasyonunu takdir iştahlı insanlar ve taraftarların sık düzenlenmeleri - Sadece fidanlık içinde duvar kağıdı birkaç çeşit kullanımıyla haklı edilecektir.

yatak odası pastel tonlar sopa, bu nedenle uyku vermiyorum mizaç heyecanlandırmak olmayacak olanlar, birleştirmek, ama tersine, sakinleştirmeye ve odasına sıcaklık vermek için daha iyidir.

Çocuk odasında duvar kağıdı birleştiren böyle bir dünya haritası şeklinde duvar kağıdı duvarları birinde pokleit gibi seçenekler, çeşitli gelebilirÇocuk odasında duvar kağıdı birleştiren böyle bir dünya haritası şeklinde duvar kağıdı duvarları birinde pokleit gibi seçenekler, çeşitli gelebilir

yatak odası için duvar kağıdı birleştirmek için seçenekler: Fotoğraf

en muhteşem ve kazan-kazan güzel duvar kağıdı üç tür arasında kullanılan varyantlardır.3 Başarılı seçenekleri:

 1. İlk olarak en muhteşem ve güzel duvar kağıdı ile kara olmalı, bu 3D tasarım varlığı ile bu uygun duvar kağıtları veya duvar kağıdı için en iyisidir. Onlar odanın tüm dekorasyon olmak ve küçük ayrıntılara dikkat çekecektir. asıl çiçek motifleri olacaksa, birbirlerine çiçek bir vazo içinde özdeş dekor kullanarak veya benzer desenli çarşaf satın çoğaltmak kolaydır.
 2. İkincil birinci versiyonunda olduğu gibi, bazı renk veya benzer özellikler tekrarlanır duvar kağıdı, olmalıdır. biz başarmak için yönetmek durumunda istenen etkinin konforun bir kombinasyonu ve uzayda uyum duygusu olacaktır.
 3. gri ya da süt beyazı kahve, bej, - duvar üçüncü bir düzenlemesi nötr tonları olan, temel olmalıdır. Bazen böyle küçük ve koyu tonlu figürü üzerinde duvar kağıdı uygulamak için kabul edilebilir, ama nalyapano görünmemeli ve ana konuya ayrı olmayacaktır.

En iyi birleştirerek duvar üçten fazla türleri kullanmakEn iyi birleştirerek duvar üçten fazla türleri kullanmak

Duvarların düzensizlikler, küçük çatlaklar - kombinasyonu ve teknikleri farklı türde kombinasyonu ve minör odasında kusurları gizlemek için izin verir.

Duvar üzerindeki desen doğru kombinasyonu

Düzgün duvar kağıdı üzerine desenleri birleştiren, bunlar bir kişinin üzerinde olumlu hem de olumsuz etkileri olabilir. mevcut piyasa desenleri, çizimler ve fotoğraf tasarımı farklı geniş bir yelpazede anda, hoş bir atmosfer ve odada stil hissi yaratır.

Düzgün görüntülerin her türlü birleştirmek için, belirli kurallara uymanız gerekir:

 1. En mağazalarında, onlar konuda gelirse, bu doğru bir kayıt oluşturarak, gölgelerle renklerin benzer serisini satın almak en iyisidir, belli türde bir koleksiyon ve duvar tipi vardır.
 2. ilginç desenleri oluşturmak için maliyetli seçenek bir şablon ve özel renkler kullanarak hangi, sen sadece ilginç resimler elde edebilirsiniz, ama aynı zamanda bu büyüleyici hikaye yeniden düz duvar kağıdı satın almaktır.

renk kombinasyonu seçerken aynı koleksiyonundan duvar kağıdı olarak dikkat etmek en iyisidirrenk kombinasyonu seçerken aynı koleksiyonundan duvar kağıdı olarak dikkat etmek en iyisidir

Fikir projeksiyon veya kemerin ayrı eleman tahsis etmek olsaydı, o duvar kağıdı gereksiz parçaları üzerinde para harcıyorsun önlemek için yardımcı olacaktır, doğru bir şekilde ölçmek gerekir.


Uzman tavsiyesi, başarıya giden

Yatak odasında duvar kağıdı kombinasyonunun kullanımı ile ilgili bir karar, herhangi bir hata alanını ayarlamak için yetenekli olmadığı için, tasarım hakkında dikkatlice düşünmek değil, durumu kötüleştirebilir ve odaya unassembled görünüm vermek gerekirse.

Uzmanlar yatak odasında çok yönlü duvar kağıdı kullanımına ilişkin olumlu karar vurgulamak birkaç öğe tek tek:

 • Bu segmentlerin tarihlerde odayı paylaşan, imar sağlar;
 • Bu tür bir karar oda bazı avantajlar vurgulamak ve küçük kusurları gizleyecektir;
 • Uzay orantısız ise - uzun ya da çok geniş, o da ayarlamak kolaydır;

Eğer bir orantısız uzun veya geniş alan varsa onlar bu kusurları gizlemek kolaydır, çünkü gerçek bir ganimet - duvar kağıdı KombineEğer bir orantısız uzun veya geniş alan varsa onlar bu kusurları gizlemek kolaydır, çünkü gerçek bir ganimet - duvar kağıdı Kombine

Farklı renklerde duvar kağıdı kullanımı bize duvarını ancak bitişik mobilya veya odanın dekorasyon öğesi sadece öne çekebilirsiniz.


Patchwork evi kullanma

En ilginç ve ortak tasarım tekniği son zamanlarda patchwork olduğunu. İdeal kadar renkli değil, aynı zamanda çizimlerden de birbirleriyle uyum içinde olmalıdır 5 türler için - benzer bir tarzda bir oda oluşturmaya karar verirseniz, duvar kağıdı birden fazla türde satın almanız gerekir.

Bu teknik, ortalama kareleri, büyüklüğü ve farklı ve istemsiz düzenin duvara yapıştırılması ile her türlü ayrılmasını kapsar.

o duvar en fazla beş farklı tipte kullanımını ima beri patchwork, profesyonel bir yaklaşım gerektiriro duvar en fazla beş farklı tipte kullanımını ima beri patchwork, profesyonel bir yaklaşım gerektirir

Sonuç mozaik etkisi, bu zeytin veya rustik tarzı için en uygun çözüm ve zameteli ve yağmur perio içinde, sonbahar ve kış sezonunda eksiktir ev konforunu, ekler.

Moda ve yaratıcı fikirler evi tamir

Sıvı, vinil, mantar, doğal, paspaslar, tekstil, deri ve kabartma tüm doku ve renk, bir çeşitlilik vardır, burada bir kombinasyon ve onları farklı teknik ve renk yerleştirilmesini sağlayan herhangi bir oda için uygun bir kombinasyonu - Farklı kavgaları türleri vardır.

Bir yatak odası dekorasyon ve şık iç oluşturmak için çeşitli seçenekler vardır:

 1. doku ve renk din içindeki bir odada, ama renkli bir duvarın serbest bırakılması ile düz duvar ilginç bir kombinasyon.
 2. odanın bir tarafında büyük bir desen kullanımı topraklarının geri kalanı üzerinde sakin kendinden renkli duvar kağıdı dengelemek için gereklidir.
 3. en muhteşem ve riskli tasarımı aynı odada farklı desenleri kullanacaktır. Spontane alışverişi yapmadan alışveriş yaparken Burada çok dikkatli olmalı ve bir hatayı yapmamaya ve eğlenceli bir tasarıma yağma yok böylece doğru, bütün kombinasyonları hesaplamak. Uzmanlar ideal bir kombinasyon örnek - ahşap çiçek tasarımları ile uyum ve farklı geometrik soyutlama ile.
 4. Bir insanın yaratıcı ve ilginç bir tarzda bir yer açmak için planlama ise, farklı doku ve tonları birleştirmek caizdir. Bu durumda tek kural dizisidir - tersi ışık veya karanlık arasında yumuşak bir geçiş - eğim teknik uymalıdır. Ayrıca, bir yumuşak arasında değişen ve bir katı ya da tam tersi hareket dokular ile hareket etmek gerekir.

dikey ve yatay - duvar kağıdı yerin iki tipi vardır. parçaların yatay ve her tonu bu sırayla yerleştirilir ile, böyle bir düzenleme odanın yüksekliğini artırmak ve alçak tavanlı artırabilir. Yatay duvar kağıdı için bu tekniğin küçük alanın görsel uzantısını sağlar ve kabuğu rendesi bir yatak odası değil, aynı zamanda bir oturma odası sadece ekler, tüm duvarlar boyunca büyük şeritler kullanmak gerekir.

Duvarların birinde büyük ve parlak görüntü olmalıDuvarların birinde büyük ve parlak görüntü olmalı "sulandırılmış" sakin kendinden renkli duvar kağıdı

iç üçten fazla renk, aynı odada en fazla üç farklı desenleri - Uzmanlar üç kurala uymaları tavsiye ederiz. Koyu renk gününü, ancak akşam yapay ışık sadece absorbe edebilir ve oda gizemini ve romantizm verir.

yatak odası pencere ya da diğer oda kuzey tarafında bulunuyorsa, en uygun bantlama olacağını sıcak ve pastel renkler vardır.

Eğer odasına küçük resim kullanmak istediğiniz odanın küçük boyutu için büyük ölçekli için, daha ferah - 3D tasarımı ile büyük grafik ve fotoğraf duvar kağıdı kullanılmasına izin, duvarın bir kısmını ayırır ve tarz katmaktadır.

Birleştirme duvar kağıdı: 40 fikirler (video)

Her renk neşelendirmek ve dinlenebilir hem de en popüler aralığı - bej, şeftali, mor, pembe, mavi ve mor tonları. Bu nedenle, yapıştırma öncesinde açıkça oda olacak ne amaçla bilmelidir. 

Yatak odasında duvar kağıdı tasarımı kombinasyonu (fotoğraf)

1 1-8 3D-oboi-na-stenu-5-820x615 46 1111 19 69 18-42 1295 1399374509f4f7a0442e9b37

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 + = 49

map