Yatak odasında çekmeceli elemanlar: Seçenekler, tasarım, açıklama

Yatak odasında çekmeceli elemanlar: Seçenekler, tasarım, açıklama

12 October 2017mobilya çok pratik ve çok gerekli bir parça - yatak odasında çekmeceli bir göğüsYatak odasında çekmeceli bir göğüs - yatak odasında çok pratik ve çok gerekli konu intereraShkaf, komodin, tuvalet masası - tüm açık çözümleri. çekmece sandık da maalesef sanat ellerinden geldiği kadar oynamaya pek ilginç değil, biraz daha az bulundu ve. Ve bu iç yatak odası için büyük bir ihmal var.


Bir yatak odası için geniş çekmeceler yeniden moda olduğunu

Bir kez böyle modellerde neredeyse çekmeceli dar, daha şık göğüs lehine vazgeçmeye karar verdi. Bu iç, onlar da hantal bakmak inanılıyordu, ve odada tür büyük sandıklar ve tablolar gerekmez. Ama bugün, antika mobilyalar genellikle benzer geniş sandık, yatak odası iade edilir.

Geniş sandıkları Ancak popüler değildir ve şimdi onlar yatak odalarında görünmeye devam etmesini görünüyorGeniş sandıkları Ancak popüler değildir ve şimdi onlar yatak odalarında görünmeye devam etmesini görünüyor

Ama hiçbir anlaşmazlık yoktu ki onları koymak gerekir, çünkü çok fazla dikkat çekmek şeyler için bu güzel çekmeceli dolap, böylece geniş. Tipik olarak, yatak - yatak odası merkezi ve çekmeceli belirgin göğüs da var, en iyi konumu seçmek gerekir. şifonyer oyma veya parlak boyalı ise, yatakta bile dikkatini dikkatini dağıtır yatak merkezi, tam olarak budur.

Yatak odasında çekmeceli Dar göğüs - sık seçenek

Tabii ki, onlar daha sık kullanılmaktadır. çekmeceli Dar göğüs odasında herhangi bir yere yerleştirilebilir ve bunlar uzunlamasına dar yatak odasına gelip edilebilir. bundan Tabii ki, bu kapasitesini kaybeder. Ama yüksek modelini seçebilir ve bu şekilde küçük kapasiteli telafi eder.


Dar sandıkları o kadar geniş değil, ama çok az yer kaplar ve çok iyi dar yatak odaları için uygundurDar sandıkları o kadar geniş değil, ama çok az yer kaplar ve çok iyi dar yatak odaları için uygundur

Bazen şifonyer komidin yerine geçer ve seçim yapmak zorunda - Eğer daha önemli mobilya ne. Ama çekmeceli dolap, her durumda, süslemek için daha oda var. Put mumlar, fotoğraf çerçeveleri, mumluk, mücevher kutuları, çiçek nihayet, bir vazo. Ve yüksekliği sağlar ve komodinin durumunda daha ikna edici görünüyor.

Yatak Odası Uzun sandık: nerede uygun olacağı

İlginç uzun çekmeceler bazen konsol tarafından değiştirilir. Bunlar daha hiçbir şey yoktur yatak masa koymak ve süslemek için yer yok olması durumunda sadece aynı takım elbise vardır. Sonra tezgah göğüs bunu sağlar.Onlar birçok şeyi ağırlayacak çünkü Uzun çekmeceler çok pratikOnlar birçok şeyi ağırlayacak çünkü Uzun çekmeceler çok pratik

Masanın üzerinde size yerleştirebilirsiniz:

  • İç oyuncaklar;
  • çekmeceler;
  • Sevimli kutuları ve vazo;
  • mumlar;
  • resim çerçevesi bir dizi;
  • Mendil ve iğne diğer öğeler;
  • çiçekler;
  • Bebekler.

Ve bu oda ilave dekor ihtiyacı yoktur, yeterli olacaktır. Çekmece ve iç bir göğüs nedeniyle uzunluğa pratik ve yeterince geniş bir oldu önemlidir. Genellikle bu seçenek göğüste bir yatak, dolap var, uzun, dar yatak odası, seçilir ve belki de sadece bu kadar uzun bir şifoniyer.

yatak odası köşe için çekmeceli elemanlar: Küçük bir odada bir seçenek

Köşe sandıklar Şık bugün satışa bulmak kolaydır. Onların görünüşü çok tanıdık değil ama tasarım pratik insanlar gibidir. genellikle küçük bir yatak odasında bir köşe iddia değil. Ve Modern köşe şifonyer tam olacaktır. Oda küçük ve hafif olur ve mobilya aşırı korkuyor iseniz, çekmeceli veya şifoniyer fildişi beyaz göğüs seçebilirsiniz.

çekmeceli Köşe göğüs küçük yatak odası için idealdir ve tasarım Bugün çok çeşitlidirçekmeceli Köşe göğüs küçük yatak odası için idealdir ve tasarım Bugün çok çeşitlidir

onun aldatıcı görüntüsüne rağmen, açısal gelinler çok geniş olabilir. Buna ek olarak, bu seçenek genellikle daha ucuzdur. Yaprak katalog üzerinden ve emin olun - bu tür kararların talebi.

Yerden tasarruf: yatak odası için çekmeceli yüksek sandıklarını

Küçük bir yatak odası olarak, her santimetrenin rasyonel kullanımı önemlidir. Ve çoğu zaman yüksekliği ferahlık pahasına dışarı oynanır. göğüste daha kutular, daha çok uygun. Bu dar, ama yüksek olabilir - ve hiçbir zorluk yoktur bu yüzden yerleştirin. uzunluğu artı yüksekliği eksi - küçük yatak için çözüm.

çocuk odasında ve yetişkinler için yatak odasında highboy çok şık bir görünümçocuk odasında ve yetişkinler için yatak odasında highboy çok şık bir görünüm


tüm karışık, küçük çocuk şeyler birbiriyle karışır - raflar çok uzun çok uygun değil çocuk yatak odası, Bu çekmeceli dolap ve uygun. Evet ve çekmeceli yüksek göğüs örneğin yatak odasında, bu şekilde ve odada çalışma alanında gösteren küçük bir bilgisayar masası koymak, diğer mobilyalar için yer açar.

yatak odası için çekmeceli göğüs Asma - bu

Asma sandıklar - yatak odası mobilya belki de en modern çeşitleri. Bu sandıkları kesinlikle boşluk kolaylığı eklediği, üzerine gelerek sanki yere dokunmadan değildir. Onlar özel bölmelere sabitlenir - Özgün ve şık iç size sağlanan bu nedeniyle.

Hafifliği ve zerafeti sürpriz Asma sandıkları oda verinHafifliği ve zerafeti sürpriz Asma sandıkları oda verin

Bunlar sadece yüzeysel olarak daha kolay, tahtadan yapılmış aynı yapılardır. Ve bu da küçük bir yatak odası için iyi bir çözümdür. uzunluğu 1600 cm olabilir, ancak tek başına düşük bir konsol olacaktır. Bu tür modeller genellikle yerine komodin kullanılmaktadır.


yatak odası şifonyer Seçimi: boyutları, daha iyi ne

göğüs minimum yüksekliği - 850 mm. Daha az ise, o zaman bir şifonyer ve komidin değildir. Sadece dıştan şifonyer bile daha küçük olabilir, tasarımı sağladığı sahiptir. göğüs uzunluğu hemen hemen her zaman yarıdan fazlasıdır. güzel ne de geniş ne olduğunu - bakış herhangi bir noktadan uzunluğundan daha az haklı değildir.

Göğüs Boyutu odanın büyüklüğüne göre seçilmelidirGöğüs Boyutu odanın büyüklüğüne göre seçilmelidir

göğüs derinliği, genellikle 30 cm eşittir. derinliği daha az tamamen uygun, duvar ve cephe santimetrelik bir çift almak yanında. Yatak odasında Minik çekmeceler - değil en iyi çözüm, onlar yerleştirilmesini? Bu küçük şeylerin saklanması için koridorlarda haricinde kullanılmaktadır.

Rahat mobilya: Bir yatak odası iç çekmeceli dolap

Herhangi bir nedenle ikinci terk etmeye karar verdik eğer, tuvalet masası için iyi bir alternatiftir. yatak, duvar, göğüs - Ama bazen tablo kümesine dahil ve ayarlanmamış, örneğin, "Rondo" Aşağıdaki içermektedir.

Yatak odasında göğüs seçilmesi:

  • Yatak odasında iki kişi uygun ve her biri kendi şeyler koymak için takdir yetkisine sahiptir iki sıra, içinde çekmeceli dolap olurdu;
  • Zehirlemeler iyi bir tuvalet masası için bir alternatiftir ve üzerinde o kozmetik saklamak mümkündür, ancak durmak zorunda boyanacak var;
  • çekmeceli bir göğüs yatağın kenarında konabilir veya onun önünde, tüm nerede ayna kilitleniyor bağlıdır.

Yatak odası mükemmel aynalı şifonyer ve yatak önünde ya da onun tarafında elinden geleni yerleştirmekYatak odası mükemmel aynalı şifonyer ve yatak önünde ya da onun tarafında elinden geleni yerleştirmek

Çekmeceli ile birlikte yatak odasında en güzel köşesini sağlayabilir. Aynanın üzerinde akşam ışığında güzel ışıltı olacak narin uzun kolye, asın. masanın bir iç göğüs sevdiği oyuncak giy, kendi süslemeleri ile kutuyu koydu. çiçekli bir dolap zarif vazo süsleyin, bu mutlaka doğru değildir. Bugün, yapay çiçekler sadece başyapıt bakmak ve onlar bir dekorasyon yatak odası olmayı hak ediyoruz.

şifonyer akıllı satın alma kolu yerine geçebilir ya da çok hoş değil kalem dönüşümü üzerinde çalışmak için. Göğüs nihayet sıcak bir tüylü halı yanında onun üzerine favori resim asmak veya bırakmaya, restorasyon diğer türleri kullanmak, yapay yaşlı, repainted olabilir.

çekmeceli Vintage göğüs - iç özel bir unsuru. Genellikle anlamıyla tavan arasından çekmeceli eski büyükannesinin göğüs getirdi ve uzun ama ilginç çalışma neredeyse bir sanat nesnesi haline eski mobilya döner. Çoğu zaman, şifonyer yeniden boyanmış, aksesuarlar, süslemeleri yerini ve yatak odasında merkezi figür haline gelir.

Yatak odasında çekmeceli Varyantlar (video)

çekmeceli bir göğüs seçerken, onun tasarımı ve pratikliği, hem de onu yapıldığı malzemenin incelenmesi. hızla kendi inandırıcı bir görünüm kaybetmek olsun, kolları ve diğer demirbaşlar kontrol edin. oranı ve onarım odası değişecek eğer, çekmeceli bir göğüs lazım verip edin - Farklı bitirmek uyup uymayacağını. Son olarak, her bir ürün fazladan ödeme yok, para değerinde olmalıdır.

Başarılı deneyler!

yatak odası tasarımı çekmece sandık (iç fotoğraf)

pictList714702 2 5 3fd9651da87468f3d45ab4d241f454c0 829 111i3enl52 374 2048bg0 20153cost28a01PH123778 473530p0

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 3 =

map