The BlogBench yatak odası vererek şık ve pahalılık yeteneğine döşemeliBanket şık yatak odası verebilecek döşemeli ve dorogoviznyDizaynery inanıyoruz oda benzersiz bir çekicilik verir mobilya türünün dışkı söyledi. Moda trendleri birçok yıl önce olduğu gibi mobilya bu parça bir kez daha popüler hale geliyor şekildedir.


Tabure Yatak Odası: ihtiyaç duyduklarını

Banklar kavisli bacaklar ve güzel döşeme zarif olmadan, tasarım olarak basittir. Ama yatak odasında, koridorda aksine, sadelik her zaman arzu edilmez. Hatta dışkı bir ruh hali odası ayarlayabilirsiniz. Eh, bunun amacı ilk başta göründüğü kadar dar değildir.

Ne yatak odası Dışkıda gereklidir:

 • Bu yatmadan önce take off giysi saklama yeri olarak hizmet vermektedir;
 • Yumuşak, rahat ve daha rahat yerine dışkı;
 • ; Örneğin tuvalet masası önünde bir oturma yeri olarak hizmet vermektedir - yastıklı dışkı rol oynar
 • Odanın tasarımında link - bazen renk, doku veya tarzda odanın parçaları bağlayabilir.

o katlanabilir veya işler bir yastıklı dışkı olarak kullanmak olarak Bench, mobilya çok pratik bir parçasıdıro katlanabilir veya işler bir yastıklı dışkı olarak kullanmak olarak Bench, mobilya çok pratik bir parçasıdır

Birçok yerde üstelemezler. Sık sık kullanmak ve her zaman o durağan ise, tekerlekler üzerinde tabure kullanabilirsiniz. Böyle mobilya kolay olmalıdır. onun kalıcı yerine karar verdik buysa, bir ağır ürünü alabilir - dövme bacakları, mesela.


Banket Sleeper: Pratik Seçeneği

Bu küçük dışkı zamanki pomassivnee çünkü bu seçenek, henüz çok yaygın değil. Büyük olasılıkla, orada arkalık ile dışkı bir varyantı olan büyük bir eski tarz kanepe benzer. katlamadan tahta bacaklar (veya metal) geri bir katı halinde, in.

Banket Sleeper misafirler gece geçirebilirsiniz küçük kanepe, olduğuBanket Sleeper misafirler gece geçirebilirsiniz küçük kanepe, olduğu

Elbette bu mobilya bankları aramak doğru değildir, hepsi aynı bir kanepe. bunu şu mobilya demek Ama eğer Oda büyüklüğünün, özellikle yatak odasında uygundur. duvar aynı stildeki yatak paketi ile uyum karşı bu çok iyidir.elleriyle yatak odasında Bench: Eski bir sehpa bir varyantı

Eski şeylere yeni bir hayat vermek her zaman ilginç, ve bu durum aynı serinin olduğunu. Eğer bir güzel var, ama bir sehpa uzun ömürlü izleri, bunu atmak ve bir banket dönüşmesini deneyin yapamıyorsanız.

Malzemeler aşağıdaki gerekecektir:

 • Sadece eski bir sehpa;
 • İki inçlik köpük;
 • Kalın yün;
 • zımba;
 • genişlik ve boyutuna kesildikten olarak kontrplak yarım inç;
 • bez;
 • Öğütücü;
 • aerosol;
 • Kil;
 • boya;
 • Astar.

uyumlu renk tabureleri ve yatak baktım yatak iç aynı olmalıdıruyumlu renk tabureleri ve yatak baktım yatak iç aynı olmalıdır

Sehpa, köpük, yün ve bez sarın gerekir. Sadece tablonun üst ile yapın. Kumaş dikmek ve alt gerekir. yuvarlatılmış kenarları bırakın - Eğer isterseniz, kontrplak kesti. Ve bu kontrplak parçası ile çalışır. Kendi tablo, kontrplak, pamuk, kumaş aşağıdaki gibidir: katmanlar yerleştirilir.

Doğru eski tabloyu tedavi etmek önemlidir. Bir yüzey üzerinde boyamak için tutmak için daha iyidir, sen taşlama yapmak gerekir. Tüm gruntuete bunun Shlifuete bacaklar, yan yüzeyler. Her şey kurumasını bekleyiniz. istenilen renkte sprey boya ile tablo boya. Tipik olarak, iyi bir üniforma kapsama üç katmanları gerekir.

Üslup farklılıklar yatak odasında Banquettes

Ne olursa olsun tarzı bir yatak odası dekore edilmiş ve seçim banquettes tasarımına bağlıdır. Örneğin, klasik tarzda. değil parlak tek renkli döşeme ile sıkı bir şekilde uygulanması için uygun Banquettes. kumaşta renk parlak olmamalıdır. Bacaklar şekilli dışkı yatağın bacakları ile birleştirilmelidir.

Yatak odası Provence tarzında dekore edilirse:


 • Bench kaliteli malzemeden yapılmış aksesuar rafine edilmesi gerekir;
 • Mobilya yapay yıpranacaktır gerekir;
 • Genellikle iyi parlatılmış veya balmumu ile kaplanmıştır Oymalı bacaklar;
 • Bu tabureler de hasır sandalye ve hafif ahşap lake bacakları birleştirilir.

Klasik iç Yatak dövme tabure uyuyorKlasik iç Yatak dövme tabure uyuyor

Art deco tarzında Banquettes - pahalı bir zevk. Bu ahşap, yüksek kaliteli deri, dövme parçaları ince emin. Ahşap üyeleri, tipik olarak siyah cila ile kaplanmıştır. İyi görünüyor ve bir altın yatak odası için beyaz dışkı (gümüş olabilir), yuvarlatılmış köşeleri ve düz bir tahta bacaklar, deri koltuklar.

İç eko-tarzı Bench doğal malzemelerden kesinlikle yapılmalı ve biraz doğanın unsurları benzemeye görünüyor. Bugün bir örgü vasıtasıyla bitkisel maddelerden ilginç tabureler yapar.

küçük tabureler üzerinde Güzel, ilginç bir görünüm veya uzun kürk kilim sayılabilir. Nazik, samimi, rahat - yatak odası için gerekeni. fotoğraf ispat örnekler.

yatak odasında bir banket (video) nasıl seçilir


Bench -, şık bir bar zorunlu ama mobilya çok güzel bir parçası değil. Doğru seçilmiş eğer O, herhangi bir iç tarzda yatak odasında iyidir. Önemli olan, dışkı engel olmamalıdır ve tam yerini alacak.

Güzel bir seçim var!

Yatak odasında dışkı örnekleri (fotoğraf iç)

01 1 3-10023-1376653654 12-gostinyh-Komnat-dizain-interiera-gostinoy-dekor-interiera-dizain-gostinoy-komnaty1 15L-88.010 098 2048x1365737974wwwArtFileru 5199160 5203946 a-görkemli-ornek-of-the-yatak-foto-01

Leave a Comment

Your email address will not be published.

76 + = 80