Yatak odası loft tarzı: 5 ayırt edici özellikleri

Yatak odası loft tarzı: 5 ayırt edici özellikleri

12 October 2017tasarım yatak odasında Loft tarzı konfor ve bireyselliği takdir edenler arasında çok popülertasarım yatak odasında Loft tarzı bir kişinin ruh hali olarak konfor ve individualnostInterer takdir edenler arasında çok popüler, değiştirilebilir olabilir. Bu, daha yumuşak, sert, parlak ya da soluk yapabilir. Şu anda, dekorasyon için böyle, barok, klasik veya modern olarak iç stilleri, çeşitli kullanın. Hayır daha az popüler loft tarzı olarak kabul edilir. Bu orijinal, modern ve konaklamanız için hoş bir atmosfer yaratmak için izin verir.


Ayırt edici bir çatı yatak odası

Yatak odası loft tarzı oda daha önce bir depo, bir fabrikada veya tavan olarak kullanılan binanın yapılan hatırlatır olabilir. Bu yüksek tavanlı, geniş pencereler varlığı yanı sıra takı minimum miktarda ve tasarımda bazı ihmal ile kanıtlanır.

Doğal olarak, sadece tasarımcıların tavsiyesine uyup kendi duyularına güvenir, orada evlerini donatmak için depolar binanın aramaya gerek yoktur.

Böylece açgözlü iç oluşturmak için yapabiliyor. Çok dikkatli yatak her metrekaresi kullanımını yanı olarak değil yetkili kaplama bitiş duvarlar ve tavan gözden kaybetmek gerektir.

yatak odası çatı dekor minimal ve standart dışı olmalıdıryatak odası çatı dekor minimal ve standart dışı olmalıdır

Belirgin özellikleri:


 1. Mobilya kompakt ve çok fonksiyonlu olmalıdır.
 2. renk düzeni doğal ve doğal tonları, soğuk tonlar içermelidir.
 3. bölümleri veya yapay olarak inşa duvarları terk etmek mi. oda maksimum büyük olmalıdır.
 4. Sen malzemelerin dokular çeşitli birleştirebilirsiniz.

Odanın tüm tasarım olarak kısa olmalıdır. Başlangıçta, böyle bir odada bir duygu cansız ve soğuk oluşturabilir, ancak yalnızca ilk bakışta olduğunu. Aslında, çok konforlu ve rahat olduğunu.

çatı bir yatak odası İç

Başlangıçta daha sonra yaşam için donatılmıştır fabrikaların ve atölyelerin dekorasyonu, kullanılmış olduğundan iç Stil loft yatak odası, endüstriyel veya fabrika olarak kabul edilir. Birçok isyan ve burjuvazi ile karşılaştırın.

çatı odası - açık alan, hayatta hayallerini oluşturmak ve gerçekleştirmek için yeteneğiçatı odası - açık alan, hayatta hayallerini oluşturmak ve gerçekleştirmek için yeteneğidiğerleri ayıran bir loft tarzı yatak odası, temel özellikleri vardır:

 1. Konak - asi olsa, ama aynı zamanda huzurlu ve rahat tarzı ile. Nedeniyle çatı çatı katları, üst oda çevirir ve tam olarak onlara hatırlatmak gerekir iç yapılmış tavan, yatak odası, kapalı olmasından. Bu, her odada eğlence için kullanılır için gerekli olan, maksimum konforlu ve keyifli yer açmak için izin verir.
 2. Küçük bir odada bir çatı katı stili seçmek için en uygun seçenek değildir, ama bir genç için tasarlanmıştır eğer kabul edilebilir. bir kişi için, daha kesin olmak gerekirse, örneğin, erkek ya da dişi olabilir. loft tarzı stüdyo sadece uzayın imar taşıyan, mevcut değil, aynı zamanda görsel alanı ekler olabilir. Stüdyo hafiflik katacak yapmaya değer saydam.

Daha önce belirtildiği gibi renk getirmedi, onlar doğal olmalıdır. Özellikle, sen, gri beyaz, siyah ve tuğla kehribar, çikolata, kum, çam, gök mavisi, şarap ve benzeri tonlarında seçebilirsiniz.

bir çatı tarzında odası tasarımı

Modern tarzı loft - beğeninize yatak düzenlemek için şık bir yoldur, ancak tasarım kararlarına dayanarak.

yatak odası çatı Yatak düşük ayak üzerinde her zaman büyük ve olmalıdıryatak odası çatı Yatak düşük ayak üzerinde her zaman büyük ve olmalıdır

dekorasyon ve mobilyalar tutan tasarımı yetinelim ve mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz:

 1. Tavan kaplaması kirişler, takviye veya tonozlu yapı içermelidir. Aşırı durumda, tavan ama yalıtım katlamalı bir tabaka ile, elektrik telleri lay ile doğrudan mümkündür.
 2. zemin için mükemmel bir seçim, özellikle yapay yaşlı olan normal bir tahta, olacaktır. Bu eski tesisleri ve perişan kat etkisini yaratacaktır. zemin için bir malzeme, aynı kalır laminat fayans veya zemin, ama öz kullanılabilir. Bunlar özellikle yıpranacaktır veya böyle etkisi ile hazır malzemeyi satın almanız gerekir. Bu endüstriyel tasarım mağazaları ve depoları estetiğini yaratan budur.
 3. Pencereler - Bu çatı katı tarzında ana yönlerinden biridir. Özellikle, gibi büyük ve yüksek olmalıdır. Mümkünse, onlar maksimum olarak çıkarlar ve panoramik pencereli eşit hale edilebilir. Bu tarzda Denizlik - bu bir istisnadır, ama örneğin bir tabak veya dökme demir türü Eğer retro radyatörler kullanabilirsiniz tarzını vurgulamak.
 4. mobilya seçimi ile dikkatlice olarak ele alınmalıdır. Mobilya bugünün yüksek teknoloji ve tekno olabilir. yatak ilave olarak 60'lı tarzında iki sandalye vardır. Bu inanılmaz kombinasyonu belirgin sürpriz olabilir, ama göz sadece iyi olacak.

dolapları ile ilgili olarak, duvarın tüm uzunluğu içinde yerleşik bir kurulum seçebilir. Eğer tür bunları gizlemek istiyorsanız, bir aynalı cephesi gibi bir kılık seçmek gerekir. Eğer depo oda olduğunca yakın olmak için, dolaplar, metal raflar yerine yüklemek mümkündür. Onların yardımı ile odanın standart ve konforlu bir yatak odası fikrini kırabilir.

çatı Küçük yatak odası

tarzı çatı ile küçük bir alan kombinasyonu ilke olarak mümkün değildir, ancak her küçük şey düşünürsek, bir şey silmek ve sonra, ilginç bir iç olabilirdi oluşturma seçeneğini şey eklemek.


duvarlardan birinin uzunluğu ve genişliği aynı olmalıdır loft tarzında küçük yatak odasında gardrop, o zaman genel tasarımı ile birleşecekduvarlardan birinin uzunluğu ve genişliği aynı olmalıdır loft tarzında küçük yatak odasında gardrop, o zaman genel tasarımı ile birleşecek

İpuçları:

 1. demir bir merdiven ya da havalandırma borusu gibi bu tür sanayi elemanları tasarım içerisinde mevcut olan ancak sınırlı miktarlarda olabilir. o tıkanıklık ve karışıklık izlenimi vermek olmaz bunlardan biri tercih vermek daha iyidir, çünkü gerek yok, birden çok öğe seçin.
 2. görsel alanı genişletmek onlar bir çok alan, hem de onların uygun giyinme gerekmediğinden, küçük odalar için uygun yerleşik dolaplar olduğunu. Bu hile tüm küçük yatak odaları için yeterli sıklıkta kullanılır. Zaten küçük İlave alan, kullanılmasıdır - Kabine kanatlı kapı ile inşaat gibi bir kupa tam türde olması gerektiğini. 

Işıklandırma çok sayıda odaklanmak gerekir çünkü Küçük yatak odası her zaman, kapsama sınırlıdır. yeterli doğal ışık, ilaveten bir yapay ışık kaynağı yüklemek için gereklidir. iç dekorasyon tercihen bir metal çerçeve ve mat tonları ile yüksek teknoloji tarzda seçilmelidir.

loft tarzı beyaz yatak odası

Beyaz her zaman temizlik, konfor ve ferahlık bir sembolüdür. Bu çünkü basitçe özellikle beyaz parlak oluşturmak için genellikle yeterli alan ve sadece taze, hafif ve hafiflik bir sürü, olması gerektiğini gerçeğine dayanmaktadır stil çatı.


Beyaz yatak odası loft tarzı hafifliğini ve tazeliğini çizerBeyaz yatak odası loft tarzı hafifliğini ve tazeliğini çizer

Bu beyaz yatak odasında artık yeter olmamalıdır:

 • tekstil işlerinde;
 • mobilya;
 • Kapı.

Her şey beyaz kontrast renklere sahip olabilir. Örneğin, siyah merdiven veya siyah ve gri tonlarında bir poster.

Yapımı yatak loft tarzı (video)

Sonuç olarak, ana özelliği loft tarzı yatak odası bunu yapmak imkansız olduğu olmadan duvarcılık varlığı olduğunu ekleyin. Gerek bu tür çalışmaya dekorasyon odası, girdi olarak belli bir nesnenin yeterli oluşumu, bu malzemenin tüm kaplıyor, ya şömine yapar için. Bir duvar kaplaması oda sıradışı ve modern hale getirecek akrilik veya yağlı boya kullanılabilir gibi.

Loft tarzında odası tasarımı (iç fotoğraf)

3 092d654bcf8fecorig 5 005 uyandıran-loft martin-mimarlar-1050x700 8bf3bc911ba94c815be9bb0dad42855d085457ee-1200x800 9 062 072-1024x853 111 205

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 2

map