Yatak odası için modern tasarım fikirleri: Fotoğraf-2017

Yatak odası için modern tasarım fikirleri: Fotoğraf-2017

12 October 2017Güzel ve rahat yatak odası farklı renkler kullanarak, çağdaş bir tarzda oluşturulabilirGüzel ve rahat yatak yatak odası dekorasyonu için çağdaş fikirler farklı tsveta2017 yıl zengin kullanarak, çağdaş bir tarzda oluşturulabilir. Bu oda rahatlama için tasarlanmıştır ve bu nedenle rahat ve konforlu olmalıdır. Yatak odası tasarımı kişisel tat tercihlerine göre seçilen ve dikkate binanın büyüklüğü ve yapısını almak gerekmektedir. renk, malzeme, dekor, düzenleme: Yatak odalarında her detay tasarımında. 2017 Modern fikrin en cesur fantezileri gerçekleştirmek için yardımcı olacaktır Yatak odası tasarım fotoğraf, yıl vurgu odanın işlevsellik ve konfor olduğunu akılda tutmak önemlidir.


rengin doğru seçim bir yatak odası yapmak

rengin doğru seçim - Odanın tasarımında çok önemli bir parçasıdır. Bu renk odasında genel atmosferi etkileyen duygusal ve psikolojik stres vardır.

Bu yıl en popüler rengi beyazdır. Bu görsel oda büyütmek gibi dar ve küçük mekanın dekorasyonu için idealdir.

duvarlar ve tavan için tek bir renk seçimi, sen odada sıcak bir atmosfer ve konfor oluşturabilirduvarlar ve tavan için tek bir renk seçimi, sen odada sıcak bir atmosfer ve konfor oluşturabilir

farklı renklerin bir arada boşluk zonlu edilebilir sayesinde görsel olarak tavan asansör ve duvarlar arasındaki mesafeyi genişletin.

2017 yılında Trendy renkler

 • Pastel renkler yatak odası dekorasyonu için idealdir. Genellikle altın, bej, turuncu, bordo, yeşil ile birleştirilir.
 • Beyaz, bu o dinlenmek ve sakinleşmek için izin verir o psiko-duygusal durumu üzerinde olumlu bir etkisi vardır, bir odada güzel görünüyor sadece. Bu tek başına bir renk olarak kullanılabilir ve herhangi bir renk ile kombine edilebilir ve bir arka plan olarak kullanımı.
 • Siyah renk görsel alanı azaltabilir, nedenle diğer renkler ile birleştirmek için önemlidir. Bu yıl moda siyah ve beyaz geleneksel kombinasyonu olarak kabul edilir.
 • Ahşap tarzda yatak odası 2017 yılında popüler olmaya devam etmektedir. Ahşap, atmosfere sıcak bir atmosfer getiriyor size konforlu ve rahat hissettirir.

Çok iyi nazik Yatak fit, yumuşak yatak renklerÇok iyi nazik Yatak fit, yumuşak yatak renkler


Yumuşak Poufs ve minderler, resim ve vazolar her türlü: 2017 yılında moda trendi bazen canlı detay ile seyreltilmiş tek bir renkte tasarım alandır.

Modern bir yatak odası 2017 İç: stilleri çeşitli

Modern bir yatak odası iç seçilen stiline bağlı olarak farklı bir görünüme sahip olacak. Bunların arasında en popüler 2017 klasik tarzda modern, yüksek teknoloji ve minimalist, oryantal tarzı vardır.

oda için özgün tarzı seçimi - İyi rahat yatak odasına anahtaroda için özgün tarzı seçimi - İyi rahat yatak odasına anahtarHer tarz bir plan, bir mobilya spesifik bir düzenleme, dekoratif unsurlar ve tekstil dağılımını gerektirir.

tarzı seçimi kişisel tat tercihleri ​​öncelikle bağlıdır. Onun seçimi de zemin alanı ve fonksiyonel yük etkilenir.

klasik tarzda

Bu doğal malzemeler, aynı zamanda dekoratif unsurlar, güzellik ve işlevselliği zenginliği kullanılması ile karakterizedir. Bu stil yatak odası alanı için büyük bir beraberlik. stil için parlak değil aydınlatma, sessiz tonları karakterizedir. Klasik tarzda bir oda zengin sıva, boya tablolar, doğal kumaşlarla dekore edilmelidir.

Oda için klasik tarzda doğal malzemeler ve sakin tonları kullanmak istiyorumOda için klasik tarzda doğal malzemeler ve sakin tonları kullanmak istiyorum

modern

Bu stil tasarım, pratiklik ve konfor içinde rasyonel fikirler modern gelişmelerin bir kombinasyonu ile karakterizedir. Amaç - en uygun ve konforlu bir oda oluşturmak için. Bu amaçla, halı, şömine, alışılmadık avizeler ve perdeler için.

Oda için Art Nouveau tarzında - bu bir odada bir konfor ve pratiklik birleştirmek için büyük bir fırsatOda için Art Nouveau tarzında - bu bir odada bir konfor ve pratiklik birleştirmek için büyük bir fırsat

Yüksek teknoloji ürünü

Odanın tasarımı için en son bilgi teknolojileri kullanımını içerir. Onun tasarım için en son teknolojik yenilikleri kullanarak. Odanın zengin dekor içermeyen bu özlü tarzı. Dekoratif ve fonksiyonel elemanlar yüksek teknoloji makine bulunmaktadır.

Yatak odasında Yüksek teknoloji - bu veciz tarzı değil, aynı zamanda modern teknoloji yeniliklerinin kullanılabilirliği değil sadeceYatak odasında Yüksek teknoloji - bu veciz tarzı değil, aynı zamanda modern teknoloji yeniliklerinin kullanılabilirliği değil sadece


minimalizm

Bu parçaların en az içerir. Yatak odası sadece en temel ev mobilyalar çıkarmak. Kayıt odalar için renkler renkler serin kullanırlar. minimalizm, her detay yer gereksiz şeyler veya dekor öğeleri yatak odasında düşünülmüş.

minimalizm tarzında yatak odasında yarı boş oda ve şeylerin bir minimumminimalizm tarzında yatak odasında yarı boş oda ve şeylerin bir minimum

Doğu tarzı

Bu yatak odası parlak renkler ve desenler ile bezenmiştir. İç kullanım sadece doğal malzemeler için.

Oryantal tarzı yatak odası - parlak renkler ve desenler isteyenler için mükemmel bir çözümdürOryantal tarzı yatak odası - parlak renkler ve desenler isteyenler için mükemmel bir çözümdür


Bu tarzların herhangi birinde yatak odası düzenlemek amacıyla, dikkatle karakteristikleri hoş tasarım varyantları incelemek önemlidir. En iyi çözüm profesyonel tasarımcı medet olacaktır.

Modern Yatak Odaları: Tasarım - 2017 yüzey kaplamaları olarak

tasarımın önemli bir bileşenini Tüm tesislerinde - yüzeylerini yapma. Bu bütün iç stili ayarlamak onlardır. Tamir yüzeyleri kendiniz yapılabilir, ancak profesyonellerden yardım isteyebilirsiniz.

Küçük parçalar ve aksesuar bölgelerinde Modern bir yatak odası tasarımında önemli bir rol oynamaktadırKüçük parçalar ve aksesuar bölgelerinde Modern bir yatak odası tasarımında önemli bir rol oynamaktadır

2017 yılında yatak odası ve oturma odası dekorasyonu Eğilimler geniş bir seçim sunar. Ne zaman tasarımı seçerek dikkate odanın dekorasyon için genel bir fikir almalıdır. Bir yatak odasına aynı tarzda yapılmalıdır Tasarım eklektizme unsurları ile, iddialı olmadığı ortaya çıktı.

yüzeyleri bitirme zaman duvarlar, tavan ve zemin dikkat etmek önemlidir.

Dekorasyon trendleri 2017

 • Duvarlar. Malzemelerin moda bir kombinasyonu olabilir. Bu aksan yapmaya ve uzay alışılmadık geometrisini oluşturmak için yardımcı olur. Moda trendi yatağın yanındaki duvarda bir parçası yapılan vurgudur.
 • Tavanlar. dekorasyon için en yaygın malzeme olarak kabul edilir - fayans, duvar panelleri, çekme yapıları, ahşap paneller. Bu malzemeler değil, sadece düz bir duvar oluşturmak ve benzersiz ve orijinal tasarımlar yapmak için izin verir.
 • Paul. En son moda dekorasyon malzemesi zemin olarak kabul edilir. En moda renkler - beyaz ve tonları.

farklı bölümlerini birleştiren ve Süsleme malzemeleri karıştırma rakipsiz ve benzersiz bir yatak odası sağlayacaktırfarklı bölümlerini birleştiren ve Süsleme malzemeleri karıştırma rakipsiz ve benzersiz bir yatak odası sağlayacaktır

ilk etapta bitirme için malzeme seçimi müdür olarak yatak odasının dekorasyonu için seçilmiştir tarzı, bağlı olacaktır.

2017 yılında dar yatak odası tasarımı: Modern fikirler

Dar yatak odası - oldukça yaygın bir fenomen. Ama böyle bir tasarım uzay bir sorun değildir. Modern çözümler en zor sorunları çözmek için izin verir.

dar yatak odaları yaparken o renk ve dekoratif doğru malzeme seçimini hatırlamak önemlidirdar yatak odaları yaparken o renk ve dekoratif doğru malzeme seçimini hatırlamak önemlidir

Dar yatak odası için tasarımın temel amacı doğru mobilya yerleşimi yanı sıra duvarlar için doğru renk düzeni seçmektir.

En iyi çözüm yerleşik dolapları seçimi ve yatak olmadan genel bir yataktır. Mobilya minimum kümesi alanı en fazla kazandıracak.

Tricks alanını artırmak için

 • yatak başında görsel olarak duvarın uç bölümünü genişletmek dekoratif teknikleri kullanmak. Duvar büyük bir ayna veya optik duvar kağıdı ihraç edilebilir.
 • ideal çözüm yatak gövdesini kaçınmak olacaktır. şilte yere konabilir. Yani bir yerde bir sürü kaydedebilirsiniz.
 • Dolap uzun uzay imar için kullanılabilir. dolapta ardında dolap ya da küçük bir ofis için gerçekleşebilir.
 • dolap ve yatak dar bir geçit bırakarak birbirine yakın olarak yerleştirilmiştir zaman Düzenlemesi iyi tasarım kabul edilir.

Ana kural odası arttırmaktır - doğru mobilya yerleştirilirAna kural odası arttırmaktır - doğru mobilya yerleştirilir

Dar bir yatak odası tescili için birçok gelişmiş teknikler vardır. Aralarında Baş - Gereksiz iç boşluğu kaplamak yerine.

Uyumlu yatak odası tasarımı (video)

yatak odası tasarımı için Güncel fikirler çeşitli doludur. ilk şey iç dekore edileceği tarzı ile karar vermeniz gerekir. Bir sonraki adım özelliklerini ve teknik özellikleri incelemek için olacaktır. Sonra, odanın ölçeğini değerlendirmek seçilen stille tutarlı olacaktır duvarlar, tavan ve zemin, malzeme seçme gereklidir. Odanın atmosferi ahenkli olmalıdır. Bunu yapmak için, mobilya, iç tasarım, tekstil, aydınlatma ve dekoratif unsurların tasarımı sırasında takip edilmesi gereken bir üslup karar seçin.

Modern yatak odası tasarımı (fotoğraf)

2min16 14-hileler-to-maksimize-uzay-in-the-yatak-7 19-33 28105 66-1 CPAL-dizin 1812714 dizayn-spalni-3H4-pravilnoe-oformlenie-interera delaem-osveschenie-pri-pomoschi-tochechnyh-svetiln e59d4d207f82380d53cf9b8ee4c59735

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 4

map