yatak odası için en iyi seçim kulaklık

yatak odası için en iyi seçim kulaklık

12 October 2017yatak odasında bir kulaklık seçerek özel bir dikkat ile ele alınmalıdır: mobilyaları, ona fonksiyonel ve pratik hale odanın tasarımını tamamlarMobilya, oda büyüklüğü iyi üreticisinden, praktichnymNedorogoy, çekici tasarımlar fonksiyonel ve yapım odanın tasarımını tamamlar ve çoğuna o toplamak kolay oldu - tipik bir alıcının isteği, yatak odasında mobilya seçmek: yatak odasında bir kulaklık seçerek özel bir dikkat ile ele alınmalıdır. onarım arifesinde ise, ya da zaten durumun aşamasına üzerine, mobilya seçimi tüm ince işleri daha az zahmetli olamaz. farklı seçenekleri düşünmek zorunda çünkü şık ve kaliteli kulaklık, ucuz olmayabilir.


Yatak odası seti: mobilya ne yaptı

Ağaç - türün klasik. Bu tür malzemeler çevre dostu, dayanıklı ve güzel. Her zaman bir yatak odası iç bakar ve dokunmaya da hoş, pahalı görünüyor. meşe, kayın, çam, dişbudak, vb - Bugün, kulaklıklar çeşitli katı ahşaptan yapılmıştır

veren bir ağacın gücüne elbette MDF ve sunta, gibi ürünler, ancak bunlar daha da kolaylaştırmaktadır. Sen bu malzemelerin hazır bir set stil açısından çok çekici seçebilir.

Bir yatak odası iç kısmında ahşap mobilyalar - eski ve uzun geçmez türün klasik kendi güzellik ve dayanıklılık göz dolduranBir yatak odası iç kısmında ahşap mobilyalar - eski ve uzun geçmez türün klasik kendi güzellik ve dayanıklılık göz dolduran

deri döşeme ile birlikte, özellikle zarif, zarif, - Ferforje mobilya. Hiçbir cips, hiçbir çatlak, hiçbir çizik böyle olmaz üzerinde. Bir moda katalog açın ve güzel dövme demir parçaları ve küçük yatak odaları için, ve geniş bir var - seçim için bol vardır.

küçük yatak odası için takımlar: onlar içerdiğini

Küçük bir apartman (Kruşçev tipi) olarak, tabii ki, seçenekleri çok değil bulunmaktadır. yatak odasında vereceğini mobilya, hepsi, koyun değil. Birçok küçük ama şirin yatak odası, içinde kanepeler istiyorum - onları vermek zorunda arasında.


Tek istisna kanepe benzeyen bir banklar, ama onlar kadar büyük değil. Bu genellikle ahşap mobilya döşemeli olduğunu.

kulaklık için küçük Yatak şunlardır:

 • yatak;
 • Yatak baş (bir ya da iki);
 • Tuvalet masası.

yatak odası takımı geleneksel seti aynalı bir yatak, komidin, çekmeceli dolap ve giyinme tablo oluşuryatak odası takımı geleneksel seti aynalı bir yatak, komidin, çekmeceli dolap ve giyinme tablo oluşur

Ama bazen dönüştürülebilir mobilya, mobilya kullanılmış hatta kendi inşa. Bu ama sadece odanın ihtiyaçları ve olanakları üzerine, kutuyu çıkıyor. Piyasada Ağırlık teklifleri bugün.Yatak odasında feragat edilebilir kadarıyla

Bazen makyaj göğüs yararına hatta küçük bilgisayar masası (yatak hala kullanılırsa ve nasıl ofis) için feda etmeye karar verirler. Sadece kostümcü değiştirdikten sonra, Kurban ve tablolar. Ama Modüler Sistem olarak adlandırılan başka bir seçenek vardır.

Sen modülleri ve düzeneği satın - Size, onunla, serbest. Evde etrafında sağlayabilir Bu modüller, o zaman oturma odası ve yatak odası aynı tarzda dekore gelmiş çıkıyor. resimler bir göz atın ve pratikte tüm bu yapmak nasıl bakın. Kural olarak, bu ithalat üreticileri bu tür sistemleri tedariki, ancak Rusya bu tür bir mobilya üretimini kurmuştur.

Seçenekler ve aksesuarları yatak odası mobilyaları

Büyük yatak odası suit gardırop hatta bütün bir duvarı içerir. Yatak odası, geniş ise, o gelemez. Bazı durumlarda, bu seti boş duvarın gün ve ekstra alan üzerinde bırakacaktır mekanizması, trafonun bir tür kaldırma bir yatak içerir ve gece yatağın üzerinde düşer.

Yatak transformatör olup, burada kolaylık ve pratiklik küçük boyutlarda yatak dekorasyon için en iyi çözüm olacaktırYatak transformatör olup, burada kolaylık ve pratiklik küçük boyutlarda yatak dekorasyon için en iyi çözüm olacaktır

diğer setleri kompozisyonu ayrıca ek mobilyalar sunmaktadır. Döşemeli mobilya ayrıca çeşitli uygulamalarda kullanılabilecek sandalye yatak veya benzeri yapıyı temsil etti. vb kulaklıklar ve parlak veya mat yüzey oyma bu kraliyet tarzı, içinde, cephelerin düşünceli dekorasyon vardır Hatta bu tür setleri adı genellikle etkileyici.

büyüklüğü ve yatak odası takımları standartları

Bir komidin veya yatak olması gerektiğine dair net bir fikri yoktur. Bugün, dün popülerdi standartları, daha yerinden. Fakat Sovyet döneminden bize inmesi bazı boyutları vardır.

örneklerden birinde yatak odası takımı düşünün:


 • Başucu tablo - 60h42h45;
 • Yatak - 183h75h210;
 • Göğüs - 102h74h45;
 • Menteşeli ayna - 96h67h6;
 • Dolap - 104h85h45;
 • Köşe dolap - 140h214h140.

yatak odası takımı seçimi, sadece görünüm, boyut ve mobilya şekline değil dayalı değil, aynı zamanda dikkate odanın stil almak gerekiryatak odası takımı seçimi, sadece görünüm, boyut ve mobilya şekline değil dayalı değil, aynı zamanda dikkate odanın stil almak gerekir

Eğer büyük mobilya sergi gelirseniz, her sergi numune genellikle ayrıntılı bilgiler içermektedir. Orada ve boyutları ve malzemeler ve tam teçhizat, kısacası, ayrıntılı bir açıklama. Ama bazen bir yatak odası, özel ve biz hala burada, garniturchik bakmak ve yatak odasının boyutları ve özellikleri tam olarak en ihtiyatlı ev mobilya satın almış.

Değerlendirme yatak odası takımları: orada böyle bir

Muhtemelen bazı üreticileri listeler en objektif değerlendirme, olmayacaktır. İşte anlaşma ve reklam ve böyle derecelendirme konvansiyonlar. şeyler yapılır şeyin temelinde ve neye, söylemek doğru tam puan dikkate alıcı alır. Eğer bahçe için mobilya ve başka seçerseniz Öyle bir şey ki - Yeni bir yatak odası için.

Puanlar dayanır:


 • Üreticinin mevcut itibar Açık - pazar, bir talep, kiminle işbirliği ne kadar, satış alanı, vb.;
 • Kullanılan malzemeler ve teknolojiler;
 • Tasarımcılar çalışması - Böyle modern mobilya olsun;
 • mal donatılacak reasonableness - tüm yol kalitesi ve anlaşılabilirlik donanım devrelerine kadar görülen.

yatak odası için bir kulaklık satın ürün ve üretici hakkında değerlendirmeleri okumak gerekir önce, dikkatli bir temel özelliklerini ve malzeme çalışma hangi favori ürünleriyatak odası için bir kulaklık satın ürün ve üretici hakkında değerlendirmeleri okumak gerekir önce, dikkatli bir temel özelliklerini ve malzeme çalışma hangi favori ürünleri

Tabii ki, birçok durumda sadece marka için fazladan ödeme. Ve konudur birini yayınlayan ve akılda lüks dairenin görüntü oluşturur parlak olduğunu. Buna ek olarak, size ve iki öğelerinin yeterli olduğu reklamı set satın alabilirsiniz ve bir küçük yatak odası açıkçası gereksiz mobilya yapacaktır.

Şık yatak odası takımları: provensal

Şimdi çok moda. Tabii ki, bu tarzda en uygun klasik mobilyalar gibi görünecektir. Ve belki de cilalı tarayıcılar veya yan tabloları eski biraz dönüşümü kum, yeniden boyamak, donanım değiştirmek - ve bir seçenek Provencal mobilya olsun.

Bu tarzda yatak büyük ve rahat olmalı. Bu alışılmadık bir oyma desenli küçük bir kaba ve rustik yatak ve yatak olabilir. renkleri - rahat ve doğal, narin.

paketi odalı Dahili: Bu

Zaten, dönüştürülebilir mobilya örneği belirtildiği gibi, olduğunu. Genellikle mekanizması kaldırma yataklar bir coupe dolaplar, aynı zamanda özel niş sadece ima eder. yatak odası gün alan boşaltılacak gerekiyorsa, bu grupları satın duygusu yoktur.

Çok fonksiyonlu ve ferah dolaplar kolayca böylece tıkanıklık odası mobilya problem çözme, iç birkaç yerini alabilirÇok fonksiyonlu ve ferah dolaplar kolayca böylece tıkanıklık odası mobilya problem çözme, iç birkaç yerini alabilir

mini kabine içinde yerleştirilebilir - başlangıçta göründüğü gibi bile dolap kadar basit olabilir. Evet, bir masa ve sandalye, raflar, vb Genç, mobil cihazlar için - bu oldukça iyi bir seçenektir.

Nasıl bir yatak odası seti seçmek için: özeti

Sen yatak odası temel sette güvenmemelisiniz. Ek elemanlar yatak odanızın orijinal hale getirecek ayırt edici bir an olabilir. Ama kriterlerin seçimi, ancak, pes etmeyin.

Seçim kriterleri yatak odalı süit:

 • Finans - gerçekten göze alamaz bir şey için fazladan ödeme yok, hep dengelemeler vardır;
 • boyut oranı;
 • Tasarım ve estetiği - ve ilk etapta dikkat olduğu;
 • İşlevsellik - mobilya geniş ve rahat olmalıdır;
 • Renk ve malzeme - birbiriyle kombine ve ilk iki gün gibi rahatsız, parlak yatak odası olmayacak, sonra ondan ve yorgun alabilirsiniz edilecek.

Yatak odası için şık suit (video)

el sanatları, resim, iç tasarım oyuncaklar - Hep obuyutit yatak özelliği sanat objeleri can. Bunlar küçük şeyler imajı ve onun teklik bir birlik oluşturmak. Sonuçta, bir bölge kahve tasarımı ve mutlu olacaksın hangi alan oluşturmak için önemlidir.

İyi bir seçim!

Yatak odası mobilyaları örnekleri (fotoğraf iç)

1440 1537 3415cdfe5235a8e44ee288493f15f4ab 32.409-dekor-i dizayn-malenkoy-spalni 71.629-spalnya-s-uglovym-shkafom 90544-Dostavka-montazh-shkafy-kupe-dlya-spalni 1431734741spalnyaevropa5mn2 100914milena110712 14255694890 55028006500011

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 − = 54

map